Battlefield 1 | PC

اولین میدان نبرد

در نسلی که جنگ ها بر سر تکنولوژی، فضا و جهانی روباتیک در حال پیشروی میباشد، چه چیزی میتواند ذائقه ی مخاطبین را کمی قلقلک بدهد؟

استدیو دایس، با دست گذاشتن بر روی کلید بازگشت به گذشته، قصد قلقلک دادن سلیقه ی جنگ آوری شما را دارد.

large.img_copy.jpg

پس از انتشار چند شماره از بازی سری بازی های میدان نبرد در دوران جنگ مدرن، اینبار استیدو دایس با هوشمندی و درک نیاز و تشنگی بازار بازی های رایانه ای، مبنی بر ساخت یک بازی جنگ آوری در دوران جنگ جهانی اول، اقدام به انتشار اخبار خود مبنی بر ساخت شماره ی جدید این سری بازی در حال و هوای آن دوران را به بازی کنان نوید داد.

در این شماره شما در نقش جنگ آوران دوران سخت جنگ جهانی اول، با اسلحه هایی که هیچ بویی از تکنولوژی نبرده اند، و حتی سلاح های سرد همچون گرز ، شمشیر و بیل! به جنگ دشمنان خود خواهید رفت.
اما این بازگشت به گذشته به هچ وجه به معنای کوچکتر شدن بازی، یا کم شدن تنو در بازی نخواهد بود. بازی تقریباً در تمام جبهه های جنگ جهانی اول، از قلب اروپا تا شمال آفریقا در جریان است.
توپ، تانک، هواپیماهای ملخی ساده و حتی اسب به عنوان وسایل نقلیه در بازی حضور دارند.

اما در بخش فنی نیز بازی در منتهی توانایی های استدیو دایس می باشد. فیزیکی به غایت تکامل یافته و نزدیک به واقعیت و جلوه های بصری که مانند آن را فقط در بازی های همین استدیو خواهید دید.

اما سری بازی های میدان نبرد همیشه به بخش چند نفره ی خود شهرت داشته اند. اینبار نیز دایس تمام تلاش خود را نموده تا بخش چند نفره ای جذاب را خلق کند. بخش چند نفره ی 64 نفره دیگر استانداردی برای دایس تبدیل شده و تحول بخش جدایی ناپذیر از هر کدام از بازی های دایس می باشد.

اطلاعات بیشتر:

تاپیک بخش چند نفره: اینجا
تاپیک مشکلات بازی (نصب، اجرا و...): پس از انتشار
سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی: هنوز منتشر نشده
تاپیک بخش کنسول (PS4 , Xbox One) : اینجا
تاپیک تصاویر: ایجاد نشده
تاریخ انتشار: 30 مهر 1395

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
At rochet در کلاس اساولت حتما باید نشسته شلیک کنی ولی تو کلیپ علی بازی دیدم ایستاده هم میشه شلیک کرد کسی میدونه چه طوری ؟؟تو پی سی با کدوم کلید میشه این کارو کرد؟؟؟
یا باید نشسته باشید یا روی یجا کاور گرفته باشید
نمیدونم چطوری بگم
مثلا دم پنجره باشید و سلاح رو تکیه بدید میشه ایستاده شلیک کرد ولی اینکه بخواید بدوید و شلیک کنید شدنی نیست چون از اسنایپم راحتتر میشه باهاش زد

• Like
Reactions: mostay259

Mohamad_ndr

کاربر سایت
Jun 22, 2016
399
شما مطمئنی از این قضیه

چون من میبینم که میگن روی استاندارد و دیلاکس هم میان dlc ها منتهی دیرتر
منظورشون اینه اگه نسخه استاندارد یا دیلاکس رو هم داشته باشید میتونید یه پولی بدید DLC رو به صورت تکی بخرید و بازی کنید یعنی بدون Season Pass

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,325
نام
امیرعلی
شما مطمئنی از این قضیه

چون من میبینم که میگن روی استاندارد و دیلاکس هم میان dlc ها منتهی دیرتر
نه dlcها برای استاندارد و دیلاکس نمیان همونطور که دوستمون گفت شما اگه نسخه استاندارد یا دیلاکس داشته باشی هم میتونی هرکدوم از dlc هارو خواستی تکی بخری هم میتونی premium pass بخری و بزنی که به همه dlcها دسترسی داشته باشی.

heath_ledger

کاربر سایت
Jan 16, 2011
59
نام
در نقش javadth
نه dlcها برای استاندارد و دیلاکس نمیان همونطور که دوستمون گفت شما اگه نسخه استاندارد یا دیلاکس داشته باشی هم میتونی هرکدوم از dlc هارو خواستی تکی بخری هم میتونی premium pass بخری و بزنی که به همه dlcها دسترسی داشته باشی.
پرمیوم پس فقط روی ultimate هستش ؟

روی دیلاکس هم میشه خرید ؟

با خرید پرمیوم پس دیگه dlc ها رایگان میشه ؟؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
پرمیوم پس فقط روی ultimate هستش ؟

روی دیلاکس هم میشه خرید ؟

با خرید پرمیوم پس دیگه dlc ها رایگان میشه ؟؟
بله فقط روی ultimate هست روی بقیه نسخه ها باید جدا خرید
روی نسخه عادی هم میشه پرمیوم پس خرید روی deluxe هم میشه اگه deluxe بخرید و بعدا پرمیوم پس بگیرید فرقش با نسخه استاندارد اینه که ایتم های نسخه deluxe هم دراختیار دارید که قبلا خدمتتون گفتم چه مواردی هستن فقط یکم هزینه اینکار بیشتر از خرید نسخه ultimate میشه اگه از این سری خوشتون میاد من خرید نسخه ultimate رو بهتون پیشنهاد میکنم
دی ال سی ها رایگان میشن و دسترسی سریعتری هم دارید

heath_ledger

کاربر سایت
Jan 16, 2011
59
نام
در نقش javadth
بله فقط روی ultimate هست
روی نسخه عادی هم میشه پرمیوم پس خرید روی deluxe هم میشه اگه deluxe بخرید و بعدا پرمیوم پس بگیرید فرقش با نسخه استاندارد اینه که ایتم های نسخه deluxe هم دراختیار دارید که قبلا خدمتتون گفتم چه مواردی هستن فقط یکم هزینه اینکار بیشتر از خرید نسخه ultimate میشه اگه از این سری خوشتون میاد من خرید نسخه ultimate رو بهتون پیشنهاد میکنم
دی ال سی ها رایگان میشن و دسترسی سریعتری هم دارید
بحث مالیش نبود ولی توضیحات این سایتا دقیق نیستش

وگرنه بهتره نسخه اخر رو بخرم

فقط برای خرید نسخه ultimate باید دیسک های بازی هم ultimate باشن ؟

یا همه دیسک ها یکین ؟

نسخه ultimate کامل با کلید اختصاصیش رو از کجا میشه گرفت

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
بحث مالیش نبود ولی توضیحات این سایتا دقیق نیستش

وگرنه بهتره نسخه اخر رو بخرم

فقط برای خرید نسخه ultimate باید دیسک های بازی هم ultimate باشن ؟

یا همه دیسک ها یکین ؟

نسخه ultimate کامل با کلید اختصاصیش رو از کجا میشه گرفت
روی پی سی بازی میکنید؟ روی کنسول که میتونید دیسک رو پیدا کنید یا مستقیم از استور بخرید
اگه روی پی سی هستید دیسک ها تو ایران نسخه های کرک شده هستن اول چک کنید نسخه فشرده نباشه (نسخه هایی مثل fitgirl) بعد از نصب بازی هم کرکش رو کپی نکنید بعد بک آپ رو به origin بشناسونید و اپدیت ها رو دانلود کنید
نسخه ultimate سی دی کی نداره خود اوریجین هم پیمنت های کمی پشتیبانی میکنه نمیشه مستقیم خرید
باید جدا خود بازی رو به همراه پرمیوم پس بخرید قیمت هارو میتونید g2a و Kinguin ببینید (خود بازی 36$ و پرمیوم پس 55 دلار) و به فروشنده ها بگید براتون خرید کنن (از سایت ها نخرید فروشنده های تلگرامی بدون سود براتون میگیرن سایتا حداقل 10-15 تومن روی هر بازی سود میکشن)
خواستید خودم هم میتونم براتون بگیرم

heath_ledger

کاربر سایت
Jan 16, 2011
59
نام
در نقش javadth
روی پی سی بازی میکنید؟ روی کنسول که میتونید دیسک رو پیدا کنید یا مستقیم از استور بخرید
اگه روی پی سی هستید دیسک ها تو ایران نسخه های کرک شده هستن اول چک کنید نسخه فشرده نباشه (نسخه هایی مثل fitgirl) بعد از نصب بازی هم کرکش رو کپی نکنید بعد بک آپ رو به origin بشناسونید و اپدیت ها رو دانلود کنید
نسخه ultimate سی دی کی نداره خود اوریجین هم پیمنت های کمی پشتیبانی میکنه نمیشه مستقیم خرید
باید جدا خود بازی رو به همراه پرمیوم پس بخرید قیمت هارو میتونید g2a و Kinguin ببینید (خود بازی 36$ و پرمیوم پس 55 دلار) و به فروشنده ها بگید براتون خرید کنن (از سایت ها نخرید فروشنده های تلگرامی بدون سود براتون میگیرن سایتا حداقل 10-15 تومن روی هر بازی سود میکشن)
خواستید خودم هم میتونم براتون بگیرم
یعنی دیسک رو میشه خرید و کرک رو استفاده نکرد بعد که کلید های ultimate و پرمیوم پس رو زدیم خودش dlc ها رو دانلود میکنه ؟

g2a ارسال به ایران داره ؟؟

میشه از امازون خرید کرد ؟؟

اگه ویزا کارت پشتیبانی کنن دارم پیپالم دارم

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
یعنی دیسک رو میشه خرید و کرک رو استفاده نکرد بعد که کلید های ultimate و پرمیوم پس رو زدیم خودش dlc ها رو دانلود میکنه ؟

g2a ارسال به ایران داره ؟؟

میشه از امازون خرید کرد ؟؟

اگه ویزا کارت پشتیبانی کنن دارم پیپالم دارم
بله فایل هارو به عنوان بک آپ استفاده میکنید بعد اوریجین فایل هارو شناسایی میکنه و فقط فایل هایی که ندارید به همراه اپدیت ها دانلود میشن
g2a بهتون سی دی کی میده
اگه امکان استفاده از ویزا یا پی پال دارید مستقیم از خود اوریجین بخرید

• Like
Reactions: heath_ledger

heath_ledger

کاربر سایت
Jan 16, 2011
59
نام
در نقش javadth
بله فایل هارو به عنوان بک آپ استفاده میکنید بعد اوریجین فایل هارو شناسایی میکنه و فقط فایل هایی که ندارید به همراه اپدیت ها دانلود میشن
g2a بهتون سی دی کی میده
اگه امکان استفاده از ویزا یا پی پال دارید مستقیم از خود اوریجین بخرید
اوریجین ایران رو تحریم کرده

مشکلی که پیش نمیاد ؟

اگه من دیسک هایی که خریدم استاندارد باشه و کلیدم ultimate خودش فایل های ultimate رو دانلود میکنه دیگه ؟؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
برای این بازی حتما اکانت اوریجین نیازه ؟؟

اکانتش پولیه ؟؟
ساخت اکانت رایگانه بازیرو باید بخرید

اوریجین ایران رو تحریم کرده

مشکلی که پیش نمیاد ؟

اگه من دیسک هایی که خریدم استاندارد باشه و کلیدم ultimate خودش فایل های ultimate رو دانلود میکنه دیگه ؟؟
فقط برای اجرای اوریجین باید فیلترشکن استفاده کنید
بعد میتونید بدون فیلترشکن بازی کنید سرورا فیلتر نیستن
بله

• Like
Reactions: heath_ledger

heath_ledger

کاربر سایت
Jan 16, 2011
59
نام
در نقش javadth
ساخت اکانت رایگانه بازیرو باید بخرید

فقط برای اجرای اوریجین باید فیلترشکن استفاده کنید
بعد میتونید بدون فیلترشکن بازی کنید سرورا فیلتر نیستن
بله
کلید ultimate رو فقط خود اوریجین میفروشه انگار ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر