لوازم جانبی PS4

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
میگن برای تجربه صدای 3 بعدی حتما باید با کابل وصل کنی هدستو به دستگاه..با وایرلس جوابگو نیست..درسته دیگه؟
نه دوست عزيز با كابل فقط شارژش ميكنه اصلا كل كارو هم يونيت وايرلس انجام ميده كه به دستگاه ps4 وصل ميشه و دقيقا وقتي وايرلس متصل هستيد صداي ٣ بعدي ميتونيد بشنويد
حتي ميتونيد دانگل به pc وصل كنيد وبدون هيچ كار اضافي به صورت وايرلس از هدست استفاده كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
میگن برای تجربه صدای 3 بعدی حتما باید با کابل وصل کنی هدستو به دستگاه..با وایرلس جوابگو نیست..درسته دیگه؟
اره منم تو بررسی هاش شنیده بودم برای صدای سه بعدی باید سیم وصل کنی

Send from my Xperia Z5 using Tapatalk

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
صدای سه بعدی فقط رو آنچارتد هست فعلا؟ برای رینبو نیست؟
بله فقط انچارتد

فاصله قیمتی گلد و پلاتینیوم خیلی زیاده ارزش این قیمت رو داره یا نه؟اگه نداره همون گلد رو بگیریم خدا ازمون قبول کنه :))
من گلد نداشتم ولی پلات برای من ارزش این پول داشته..

Last edited by a moderator:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بله فقط انچارتد

من گلد نداشتم ولی پلات برای من ارزش این پول داشته..

دوست عزيز
بازيهايي كه توي ليست برنامه هدست هستند فقط سه بعدي هستند يعني مثلا بازي x داخل ليست برنامه هدست نباشه اين هدست عملا كاراييش مثه هدست gold ميشه و فقط كارايي براي بازيهايي هست كه داخل ليست اون برنامه هدست هستن كاربرد داره؟

• Like
Reactions: James Sunderland

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
دوست عزيز
بازيهايي كه توي ليست برنامه هدست هستند فقط سه بعدي هستند يعني مثلا بازي x داخل ليست برنامه هدست نباشه اين هدست عملا كاراييش مثه هدست gold ميشه و فقط كارايي براي بازيهايي هست كه داخل ليست اون برنامه هدست هستن كاربرد داره؟
مصطفی بازی ها که صدای 3 بعدی دارن که مشخصه اما کیفیت صدای هم توی پلاتینیوم بهتر هست مهم تر اون متریال ( مواد اولیه ) بکار رفته داخلش بهتر هست گلد کیفت ساخت عالی نداره

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
دوست عزيز
اگر منظورتون اون برنامه تعریف پروفایل های مختلف باشه که اون کار خاصی نمیکنه فقط نوع صدا رو مثلا بم تر یا زیر تر یا .. میکنه اصلا تنظیماتی برای 3d نداره مثل گلد..تنها بازی که 3d داره انچارتد هست که وقتی تو منوی بازی میرید میتونید با این هدست انتخابش کنید..و بله..بقیه بازیها همون صدای 7.1 مجازی گلد هستند ولی همونم کیفیتش بهتر شد دقیقا رو جعبش نوشته enhanced 7.1 virtual sorround...ولی اگر گلد دارین به نظرم منطقی نیست فقط به خاطر یه انچارتد بخواید اینو بگیرید..البته نظر شخصی من هست

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,906
سلام به همگی

1- هدفون پلاتنیوم که حدود 800 قیمت داره واقعا ارزش خرید داره ؟
2- توی همه بازی ها واقعا تفاوت ایجاد میکنه و باعث نمیشه بعد مدتی از خریدش پشیمون بشی ؟
3-روی گوش راحت هست برای 3 یا 4 ساعت پشت سر هم؟
4- با ولوم متوسط صدای شلیک های تفنگ گوش رو آزار نمیده ؟ ( مثلا شما برای شنیدن صداهای داخل بازی و موزیک و ... مجبورید ولوم صدا رو در یک حد مشخصی بزارید ولی موقع شلیک کردن با تفنگ در بازی ممکنه اون صدای شلیک خیلی بلند باشه و باعث آزار گوش بشه )
5- فقط به درد استفاده از ps4 می خوره یا میشه روی کامپیوتر هم باهاش موسیقی گوش کرد و کیفیتش قابل قبوله ؟
ممنون میشم راهنماییم بفرمایید دوستان

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
من هیچوقت درک نکردم چجوری دلتون میاد 700-800 پول بدین هدستای درجه دو سونی بخرین در حالی که هدستایی مثل سنهایزر و AKG که تراز اول دنیان با کمتر از همین قیمت داره وارد میشه!
من ویدئو های گیمرا رو خیلی دیدم واقعا هدستای سونی رو نمیخرن چون به نسبت قیمتش کیفیت خوبی نداره!
مثلا الان این مدل 400 تو بازار هست:
Sennheiser-HD-4.30-Headset-10576b.jpg

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
من هیچوقت درک نکردم چجوری دلتون میاد 700-800 پول بدین هدستای درجه دو سونی بخرین در حالی که هدستایی مثل سنهایزر و AKG که تراز اول دنیان با کمتر از همین قیمت داره وارد میشه!
من ویدئو های گیمرا رو خیلی دیدم واقعا هدستای سونی رو نمیخرن چون به نسبت قیمتش کیفیت خوبی نداره!
بله..قطعا هدست هایی هستن که کیفیتیون به مراتب بالاتر از سونی اما چند نکته مهم :
این هدست ها وقتی به دستگاه PS4 وصل میشن معمولا نصف صدای واقعی خودشون رو هم ندارن و با افت کیفتی شدید مواجه میشید
یه سری بازی های هستن مثل TLOU ، UN4 و ..... که کیفیت صدای مخصوص هدست های سونی داخلشون بارگزاری میشه که کیفیت صدا بسیار عالی میشه تو اون محیط ها در حالی که این هدست ها چون پشتیبانی نمیشن از این ویژگی برخوردار نیستن..مثلا شما وقتی نزدیک رودخونه میشید اگر کاراکتر شما گوشش به سمت چپ رودخونه باشه صدا اب از سمت چپ هدست به صورت خیلی واقعی شنیده میشه و از سمت راست صدای خیلی کمتری می شنوید در حالی که این قابلیت ها تو هدست های دیگه موقع اتصال به PS4 نیست..به خاطر همین هم هست خیلی ها میرن سراغ هدست های سونی.

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543

هدست سونی بی کیفیت هستش؟!! :-??
هدست های مخصوص PS که روی خود دستگاه حرف ندارند ولی سونی هدستهای حرفه ای کیفیت بالا هم تو بازار زیاد داره.
من پلاتین رو امتحان نکردم ولی گلد دارم و علاوه بر PS4 به لبتاب و گوشیم هم وصل میکنم و لذتش وصف نشدنی هستش.
واقعا گلد با توجه به قیمتش عالی هستش و فکر کنم قیمت پلاتین هم پایینتر و معقولتر بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر