Battlefield 1 | PC

اولین میدان نبرد

در نسلی که جنگ ها بر سر تکنولوژی، فضا و جهانی روباتیک در حال پیشروی میباشد، چه چیزی میتواند ذائقه ی مخاطبین را کمی قلقلک بدهد؟

استدیو دایس، با دست گذاشتن بر روی کلید بازگشت به گذشته، قصد قلقلک دادن سلیقه ی جنگ آوری شما را دارد.

large.img_copy.jpg

پس از انتشار چند شماره از بازی سری بازی های میدان نبرد در دوران جنگ مدرن، اینبار استیدو دایس با هوشمندی و درک نیاز و تشنگی بازار بازی های رایانه ای، مبنی بر ساخت یک بازی جنگ آوری در دوران جنگ جهانی اول، اقدام به انتشار اخبار خود مبنی بر ساخت شماره ی جدید این سری بازی در حال و هوای آن دوران را به بازی کنان نوید داد.

در این شماره شما در نقش جنگ آوران دوران سخت جنگ جهانی اول، با اسلحه هایی که هیچ بویی از تکنولوژی نبرده اند، و حتی سلاح های سرد همچون گرز ، شمشیر و بیل! به جنگ دشمنان خود خواهید رفت.
اما این بازگشت به گذشته به هچ وجه به معنای کوچکتر شدن بازی، یا کم شدن تنو در بازی نخواهد بود. بازی تقریباً در تمام جبهه های جنگ جهانی اول، از قلب اروپا تا شمال آفریقا در جریان است.
توپ، تانک، هواپیماهای ملخی ساده و حتی اسب به عنوان وسایل نقلیه در بازی حضور دارند.

اما در بخش فنی نیز بازی در منتهی توانایی های استدیو دایس می باشد. فیزیکی به غایت تکامل یافته و نزدیک به واقعیت و جلوه های بصری که مانند آن را فقط در بازی های همین استدیو خواهید دید.

اما سری بازی های میدان نبرد همیشه به بخش چند نفره ی خود شهرت داشته اند. اینبار نیز دایس تمام تلاش خود را نموده تا بخش چند نفره ای جذاب را خلق کند. بخش چند نفره ی 64 نفره دیگر استانداردی برای دایس تبدیل شده و تحول بخش جدایی ناپذیر از هر کدام از بازی های دایس می باشد.

اطلاعات بیشتر:

تاپیک بخش چند نفره: اینجا
تاپیک مشکلات بازی (نصب، اجرا و...): پس از انتشار
سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی: هنوز منتشر نشده
تاپیک بخش کنسول (PS4 , Xbox One) : اینجا
تاپیک تصاویر: ایجاد نشده
تاریخ انتشار: 30 مهر 1395

آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
سلام همگی خسته نباشید.من این مدل گرافیکمه بعد وقتی وارد بتلفیلد1 میشم این اخطارو میده.کارت گرافیکم هم آپدیت کردم.بنظرتون مشکلش چیه؟سلام همگی خسته نباشید.من این مدل گرافیکمه بعد وقتی وارد بتلفیلد1 میشم این اخطارو میده.کارت گرافیکم هم آپدیت کردم.بنظرتون مشکلش چیه؟
آخرین ورژن دایریکس دانلود و نصب کن

mostay259

کاربر سایت
Mar 5, 2017
202
سلام به همه دوستان با لول اپ شدن کلاس آیا مهارات های تیراندازی مثل دقت وقدرت و یا دمیج بازیکن هم بهبود پیدا میکنه یا نه لول اپ کردن فقط برای باز کردن اسلحه هاست و یک رتبه دیگه هم هست که در بازی آنلاین هم کنار اسمت نشون میده و اون هم لول اپ میشه اینا تاثیری تو مهارت بازیکن داره یا نه بعضی وقتها من مثلا یک خشاب کامل رو رو طرف خالی میکنم نمیمیره و یا با اسنایپر میزنم طرف هیت میشه ولی ژرف مقابل گاهی با یک تیر منو میکشه گفتم شاید چون من لول کمتری دارم نسبت به اونا اینطوریه ؟؟؟؟

• Like
Reactions: kamyy

oOoMGATec

کاربر سایت
Mar 5, 2017
1
سلام خسته نباشید.
من بازی رو اول اجرا کردم اخطارDLLداد بعد اون رو نصب کردماخطار دایرکت ایکس رو داد اونم نصب کردم الان این رو میده .
سلام دایره ایکس شما احتمالا مناسب ویندوزتون نیست نسخه ی Dirtex 11 SDK رو امتحان کنید حتما حل میشه

• Like

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
سلام به همه دوستان با لول اپ شدن کلاس آیا مهارات های تیراندازی مثل دقت وقدرت و یا دمیج بازیکن هم بهبود پیدا میکنه یا نه لول اپ کردن فقط برای باز کردن اسلحه هاست و یک رتبه دیگه هم هست که در بازی آنلاین هم کنار اسمت نشون میده و اون هم لول اپ میشه اینا تاثیری تو مهارت بازیکن داره یا نه بعضی وقتها من مثلا یک خشاب کامل رو رو طرف خالی میکنم نمیمیره و یا با اسنایپر میزنم طرف هیت میشه ولی ژرف مقابل گاهی با یک تیر منو میکشه گفتم شاید چون من لول کمتری دارم نسبت به اونا اینطوریه ؟؟؟؟

خیر lvlup فقط دسترسی شما رو به سایر اسلحه های اون کلاس برقرار می کنه
قدرت و دمیج هر اسلحه ی مقدار از قبل مشخص شدست .
این که شما میگی مربوط به پینگ شماست . متاسفانه پینگ تایم شما بالاست وقتی این اتفاق بیفته از دید شما ی خشاب خالی میشه اما طرف با 2 تا فشنگ از شما کیل می گیره . اما این چیزیه که شما میبینید .
از دید اون بازیکن ، اون 100 میلی ثانیه قبل شما رو دیده شلیک کرده اما شما عکس العملی نشون ندادی .

آخرین ویرایش:

heath_ledger

کاربر سایت
Jan 16, 2011
59
نام
در نقش javadth
نسخه ultimate شامل premium هست.
من فکر کردم بازی رو دارید از قبل که دراون صورت فقط باید پریمیوم رو میخریدید.
با کلید دیلاکس نمیشه این dlc ها رو گرفت ؟

چون permuim pass نوشته بود ۲ هفته زودتر براش dlc ها میاد

یعنی بعدا برای نسخه دیلاکس هم میاد ؟؟

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023
سلام دوستان...
یه سوال آماتورانه دارم از بزرگان عرصه نبرد:D
با خرید سی دی کی اوریج می تونم آنلاین رو بدون اشتراک ماهانه سرویس آنلاین (مثل خرید پلاس و گلد) رو PC بزنم؟

• Like

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,325
نام
امیرعلی
سلام دوستان...
با خرید سی دی کی اوریج می تونم آنلاین رو بدون اشتراک ماهانه سرویس آنلاین (مثل خرید پلاس و گلد) رو PC بزنم؟
بله یه بار سی دی کی میخرید برای باقی عمرتون.

• Like
Reactions: NEXT GEN GAMER

mostay259

کاربر سایت
Mar 5, 2017
202
سلام دوستان...
سلام داداش یکی از مزیتی هایی که امثال ما پی سی بازها نسبت به کسانی که کنسول داریم اینه مه فقط کافیه پول سی دی کی بدیم و برای آنلاین بازی کردن احتیاجی به اشتراک شبیه پلاس رو کنسول نداریم ..خیالت راحت

• Like
Reactions: NEXT GEN GAMER

mostay259

کاربر سایت
Mar 5, 2017
202
At rochet در کلاس اساولت حتما باید نشسته شلیک کنی ولی تو کلیپ علی بازی دیدم ایستاده هم میشه شلیک کرد کسی میدونه چه طوری ؟؟تو پی سی با کدوم کلید میشه این کارو کرد؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر