Multi Platform Nier Automata

https___www.g4less.com_images_product_10420_11.jpg
-اسم بازی فعلا "NieR New Project" هست. اطلاعات جدید در پاییز امسال.
-کارگردان بازی، Yoko Taro، انحصاری بودن رو تایید کرد. وقتی ازش در مورد عرضه بازی روی باقی پلتفرم ها سوال شد، Taro گفت: "لطفا منتظر عرضه بازی روی PS4 باشید".
-Yosuke Saito، تهیه کننده بازی، گفته که وقتی سراغ پلاتینیوم رفتن میدونستن که به خارط مهارت پلاتینیوم تیمشون دیگه کامل شده.
-آهنگساز اصلی سری، Keiichi Okabe تو این پروژه هست.
-Akihiko Yoshida، طراح بازی هایی مثل FF12 و Bravely Default هم در تیم سازنده حضور داره..-به جز دختری که تو تریلر دیدیم، دو شخصیت قابل بازی دیگه هم تو بازی حضور دارن (یه پسر بچه که تو تریلر بود جزو این شخصیت هاست).
-اگه شماره قبلی رو بازی نکردید فهمیدن داستان براتون دشوار نخواهد بود. بازی قرار یه دنیای جدید رو خلق کنه. دنیای بازی به شماره قبل یه ربط هایی داره، اما شخصیت های قابل بازی همه جدید هستن.
-بنابر گفته های Yosuke Saito، هدف تیم خلق یک بازی Action RPG/JRPG با کیفیت هست.
-بازی هنوز هم مثل شماره قبلی نقش آفرینیه، اما با سیستم مبارزات پلاتینیوم! البته SE از پلاتینیوم درخوست کرده که سیستم مبارزات رو [نسبت به بازی های قبلیش] یکم ساده تر طراحی کنه ( نظر شخصی مترجم: هنوز پلاتینیومی هستم مبارزات! اما چون بازی قرار نیست روی اکشن تمرکز کامل داشته باشه، باید ساده تر باشه.)
-بازی مثل شماره قبل چندین پایان مختلف داره. تو شماره قبل یکی از پایان ها باعث می شد سیو هاتون پاک بشن! تو این شماره خبری از این ویژگی نیست، چون سازنده ها میخوان چیزهایی جدیدی رو امتحان کنن.
-البته به گفته Taro، بازی هنوز توی مراحل اول ساخت هست. شاید بعدا تصمیم گرفتن که سیو هاتون رو پاک کنن

Best E3 EVEeeeeeer
اسکوئر انیکس داره به روزهای اوجش بر میگرده هر چی طرفدارا میخوان رو داره میسازه . مرسیییییییی.

Last edited by a moderator:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
متا بازی نسخه ی 4 با 42 نقد سبز 90 هست فکر کنم تاپیک ارزش مهم شدن رو داره حتی 1 نقد زرد هم نداره سازنده های این بازی بارها ثابت کردن که در این سبک استاد هستن.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
چه ربطی به متا داره ؟ :neutral: بازی نه گرافیک داره نه چیز خاصی .
گرافیک بازی کاملا هم رضایت بخش هست، با این وجود حرف شما که میگی ضعیف قبول...
ولی اون قسمت "نه چیز خاصی" رو میشه توضیح بدی که شامل چی میشه که شما میگی نداره!؟

آخرین ویرایش:

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,092
نام
MohammadAli
متا بازی نسخه ی 4 با 42 نقد سبز 90 هست فکر کنم تاپیک ارزش مهم شدن رو داره حتی 1 نقد زرد هم نداره سازنده های این بازی بارها ثابت کردن که در این سبک استاد هستن.
نسخه pc هم 1 نقد داره توسط gamespot که نمره ی عالی 90 رو بش داده. با توجه به این نقد gamespot فکر کنم باید منتظر یه پورت عالی واسه pc باشیم!

• Like
Reactions: s.1

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
تاپیک که 100 درصد مهم میشه.
از ناظمین عزیز لطفا به عنوان تاپیک " اسپویل داستان = بن" اضافه کنید، این بازی به مراتب نسبت به هر بازی دیگه ای وابستگی به داستان داره.
البته تازگیها خیای خوب شده ولی بابت یادآوری:
اگه بچه ها هم همت کنن از اسپویلر استفاده کنن خیلی خوب میشه.

• Like
Reactions: Armin.jrpg

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
متا بازی تا الان از 42 نقد شده 90:-s
سیل بازیهای زیبا بوده خدا وکیلی جیب و حساب بانکی و وقتو خوب تنظیم نکردم متاسفانه!!!!
بازی تنها مشکلی که من باهاش دارم این ظاهر تقریبا بچه گونه رباتها هستش انگار طنزه!!!

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
الان دارم بازیش می کنم,چه موسیقی @-)@-)
اصلا انتظار نداشتم داستان بازی اینقدر عالی باشه,این بازی,yakuza 0 و the last guardian دارند نشان می دهند که ژاپن واقعا در یک سطح دیگه ای از داستان نویسی و روایت داستان قرار داره
گیم پلی بازی هم یکی از بالانس ترین گیم پلی هایی است که platinum games ساخته است,واقعا حیف است که بازی الان قرار است عرضه بشه

نحوه سیو بازی چطوره ؟ شنیدم اتو سیو نداره برای همین یکم مشکل سازه :-?:D

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
نحوه سیو بازی چطوره ؟ شنیدم اتو سیو نداره برای همین یکم مشکل سازه :-?:D
به هیچ وجه مشکل ساز نیست,بازی از همان اول اخطار می ده که auto save نداره,یکسری access point وجود دارد که باید از ربات ها خالی بکنی و بعد قابلیت quick save بهت می ده ولی quick save روی save های قبلی ذخیره می شه به همین خاطر اگر save دستی را بخوای انجام بدی باید دنبال مکان هایی باشی که روی صفحه می نویسه save کردن امکان پذیر است
به نظرم خیلی خوبه که سازنده ها به جای این که فقط به فکر راحتی مخاطب و تکرار یک سیستم باشند,سیستم مناسب بازی خودشان را طراحی بکنند

evilwhitin

کاربر سایت
Sep 15, 2014
221
سلام دوستان
این بازی برای منی که کلا زبان بلد نیستم و هیچ وقت نتونستم بازیهای جهان باز رو تا اخر برم ایا مناسب هست یا نه؟
بگیرمش یا الکی هزینه نکنم
مناسب از این نطر میگم که میتونم تا اخرش برم تمومش کنم یا نه یه جاش گیر میکنم

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
سلام دوستان
این بازی برای منی که کلا زبان بلد نیستم و هیچ وقت نتونستم بازیهای جهان باز رو تا اخر برم ایا مناسب هست یا نه؟
بگیرمش یا الکی هزینه نکنم
مناسب از این نطر میگم که میتونم تا اخرش برم تمومش کنم یا نه یه جاش گیر میکنم
والا غیر از تموم کردن مسئله اینه که خیلیا این رو بخاطر داستانش بازی میکنن. یعنی داستانو نفهمیش نصف ارزش بازی از بین میره

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,159
نام
سبحان
بازی از نسل جدید قفل Denuvo بهره میبره

نسخه رایانه‌های شخصی بازی NieR: Automata از قفل امنیتی Denuvo بهره خواهد برد. قبول این تعهدات، مطالعه قوانین استفاده از بازی، سیاست‌های خصوصی و اتصال به اینترنت برای شما ضروری است تا مجوز خود را برای تجربه این بازی بدست آورید. باتوجه به استفاده از قفل امنیتی Denuvo شاید نیاز باشد که در همان ابتدا به اینترنت وصل شده و فایل‌های مشخصی را در رابطه با این قفل دریافت کنید. قایل‌های دانلود شده در رابطه با قفل امنیتی Denuvo حتی بعد از پاک کردن کامل بازی نیز شاید در رایانه‌ شما دست نخورده باقی بمانند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر