Middle-Earth: Shadow of War | PC

Shadow.of_.murdur.www_.download.ir_.cover_.jpg

Publisher: Warner Bros
Developer: Monolith Productions
تاریخ انتشار: 3 شهریور 96
Engine: LithTech

Genre: Action, RPG

ساخته شده توسط استدیوی Monolith Productions، عنوان Middle-earth: Shadow of War دنباله‌ای برای ‌Middle-earth: Shadow of Mordor بوده که طی آن در یک داستان کاملا جدید که شاهد بازگشت Talion و Celebrimor خواهد بود، باید به سرزمین‌های دشمن نفوذ کرده و ارتشی ساخته تا تمام موردور را بر علیه ارباب تاریکی سائرون، متحد کنیم.

در Middle-earth: Shadow of War، بازیکنان از یک حلقه قدرت جدید استفاده کرده و در نبردی غول‌آسا برای سرزمین میانه، با مرگبارترین دشمنان از جمله سائرون و Nazgul‌های او روبرو می‌شوند. این اکشن ماجراجویی دنیای باز، به لطف سیستم تحسین شده و گسترش یافته Nemesis، زنده شده است. سیستم قدرتمند شخصیت‌ دهی به دشمنان در نسخه اول، حال در تمام دنیای بازی تاثیر گذاشته، جایی که تمامی محیط و شخصیت‌ها توسط انتخابات و اعمال بازیکن شکل گرفته و به وجود آورنده دنیای شخصی در هر بار بازی کردن خواهد بود.
سیستم نو‌آورانه Nemesis با به وجود آوردن دشمنانی که روبرویی‌هایشان با شما در طول بازی را به یاد می‌آورند و دارای شخصیت، قدرت و نقاط ضعف خود هستند، داستان‌های شخصی خاصی برای شما می‌سازد. Middle-earth: Shadow of War با معرفی دنبال‌کننده‌ها (Followers) که داستان‌های از وفاداری، خیانت و انتقام به وجود می‌آورند، این سیستم را گسترش می‌دهد. سیستم Nemesis همچنین در تمام دنیای بازی گسترش یافته تا با استفاده از دژهای Nemesis که به بازیکنان اجازه داده تا از استراتژی‌های متفاوتی برای تسخیر این سنگر‌ها استفاده کنند، و به واسطه ارتش شخصی خود از Orcها، دنیای شخصی خودشان را بسازند.

عنوان Middle-earth: Shadow of War دنبال کننده داستان اصلی Middle-earth: Shadow of Mordor، خواهد بود. بازیکنان در دنیای غنی، شخصی و بزرگتر، مملو از دشمنان و قهرمانان حماسی، مکان‌های به یادماندنی، دشمنان تازه، حتی شخصیت‌‌‌های جدید بیشتر (برای هر دشمن) و داستان‌های ناگفته، غرق خواهند شد.
  • Processor: Intel i5- 2550K, 3.4 GHz​
  • Memory: 8 GB RAM​
  • Graphics: GeForce 670 | Radeon HD 7950​
  • DirectX: Version 11​
  • Storage: 60 GB available space​
سیستم پیشنهادی:
  • Processor: Intel Core i7-3770, 3.4 GHz​
  • Memory: 16 GB RAM​
  • Graphics: GeForce 970 or GeForce 1060 | Radeon R9 290X or Radeon RX 480​
  • DirectX: Version 11​
  • Storage: 60 GB available space​

آخرین ویرایش:

White Cat

کاربر سایت
Mar 12, 2017
6
اصلا انتظار نداشتم اینهمه هایپ بشم ;)) ولی با این تریلر خفنی که دیدم خیلی هایپ شدم =(( مکانیک بازی خیلی قوی بود . امیدوارم روی داستان بازی هم بیشتر کار بشه تا شاهد یک شاهکار باشیم :-bd

• Like
Reactions: LMFAO PR

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
اصلا انتظار نداشتم اینهمه هایپ بشم ;)) ولی با این تریلر خفنی که دیدم خیلی هایپ شدم =(( مکانیک بازی خیلی قوی بود . امیدوارم روی داستان بازی هم بیشتر کار بشه تا شاهد یک شاهکار باشیم :-bd
سلام بر شما

اگه هیچ کاریشم نکنن همون بازی قدیمی رو دوباره بدن با گرافیک بالاتر بازم شاهکاره اما اگه دستکاریش کنن بیان یه چیزای اضافه کنن و اون گیم پلی بازی رو خراب کنن بازی خراب میشه چون کوچکترین تغییری در جهت مثبت ممکنه اگه خوب در نیاد کلا بازی رو خراب کنه.....

من تو این پنج ساله بهترین بازی که کردم نسخه قبلی این بود.......

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
تریلرش وحشتناک بود. :Shocked::Shocked::Shocked: یعنی کلا اپیلاسیون شدم!!! :Shocked::Shocked::Shocked: انصافا گیم پلی بازی قراره همین طوری باشه؟! :o

واقعا یادم نمیاد تو بازی ای نبرد های عظیم و سینمایی به این زیبایی دیده باشم! واقعا در حد جنگ های خود ارباب حلقه ها بود! نمی دونم چند تا نبرد به این زیبایی و پرخرجی توی بازی طراحی شده ولی واقعا اگر برای فتح کردن هر قلعه یه همچین جنگی داشته باشه فوق العاده اس!O:-)

نوآوری های سیستم نمسیس رو هم که گوینده می گفت واقعا اگر همون طور که قراره کار کنن کار بکنن خیلی خیلی عالیه! کلی تنوع و غافلگیری می تونه به داستان اضافه کنه :-bd

• Like
Reactions: uriel and LMFAO PR

mafia.gta

کاربر سایت
Mar 14, 2013
1,042
نام
sal
کاش مثل خود فیلم ارباب حلقه ها باشه ، روند داستانی فیلم رو بیاره تو بازی خیلی جالبتر میشه ، تمام شخصیت های اصلی فیلم رو بیارن تو بازی اینجوری عالی میشد. ولی روح باشه یکم فانتزی هست.
بیشتر دوست داشتم سری قبل مثل خود فیلم میبود.
امیدوارم خیلی عالی بشه .=((

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
کاش مثل خود فیلم ارباب حلقه ها باشه ، روند داستانی فیلم رو بیاره تو بازی خیلی جالبتر میشه ، تمام شخصیت های اصلی فیلم رو بیارن تو بازی اینجوری عالی میشد. ولی روح باشه یکم فانتزی هست.
بیشتر دوست داشتم سری قبل مثل خود فیلم میبود.
امیدوارم خیلی عالی بشه .=((

سلام بر شما

اتفاقا نباید بشه چون بازی های شکست خورده خوده سری ارباب حلقه ها بود که من بازیش کردم موفق نیست اگه همون داستان رو بگه همه میدونن و خوب نمیشه ....... بهترین بازی که من تو این پنج سال کردن به جرات میتونم بگم سری اول این بود به خاطره نوع بازی اگه داستان بازی همون ارباب حلقه ها بود دستان نویسنده بازی بسته بود و خیلی کارا رو نمیشد کرد ...
طی مصاحبه ای که با کارگردان بازی کردن گفته بازی ما بین داستان هابیت و ارباب حلقه ها هست داستان کلی همونه اما جابه جایی بین مواردی رخ داده مثلا فلان شخص که تو داستان اصلی اخرش میومد الان زودتر میاد یا سارون تو داستان اصلی دیر تر فلان میشه اما اینجا با بازی فلان میشه .....

و کلی اتفاقات جدید دیگه که قراره اضافه بشه امیدارم خراب نکنن مثله بقیه بازی ها که هایپ زیاد میکنن اما من امید زیادی به بازی دارم چون اگه همون بازی قبلی رو ارتقا هم بدن باز بازی موفقی میشه چه برسه بخوان ادیت کنن و گیم پلی جدید اضافه کنن.... تنها عاملی که ممکنه بد درست کنن اسیب بزنه به بازی داستان ابکی میتونه باشه .....

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
سلام بر شما

اگه هیچ کاریشم نکنن همون بازی قدیمی رو دوباره بدن با گرافیک بالاتر بازم شاهکاره اما اگه دستکاریش کنن بیان یه چیزای اضافه کنن و اون گیم پلی بازی رو خراب کنن بازی خراب میشه چون کوچکترین تغییری در جهت مثبت ممکنه اگه خوب در نیاد کلا بازی رو خراب کنه.....

من تو این پنج ساله بهترین بازی که کردم نسخه قبلی این بود.......
بازی خیلی خوبی بود، منتها اگه چند تا باس فایت خوب براش طراحی کنن واقعا عالی میشه...یه سری المان هم در بازی قرار بدن تا پس از اتمام کوئست های اصلی، بازیکن برای انجام کوءست های فرعی انگیزه داشته باشه.

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
اتفاقا باس فایتاش و سختی بازی و الملنهای نقش آفرینی زیاد بود تو نسخه اول مبارزه نهایی با سارون تو دی ال سی نسخه گوتی و مثلا سوزاندن سی دشمن تو سی ثانیه و ... یعنی چالش. تو روزگاریکه بازیای ماشین رانی گزینه ترمز اتوماتیک و دکمه برگشت به عقب دارند و یا دکمه فن بازی رو تصویر میاد تا کاربر زحمت بکشه بزندش(مثل مقایسه نینجا گایدن و گاد آو وار 1 با نسخه های جدیدترشان!)

• Like
Reactions: Fratos

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر