Multi Platform Hitman

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
من چند روز پیش بازی رو گرفتم اما اصلا به پای سری قبلیش نمیرسه . من یکی از فنای هیتمن هستم اما با این چهره جدید هیچجوره نتونستم ارتباط برقرار کنم . هیتمن ابسلوشن واقعا تو گیمپلی از همه هیتمنا سرتر بود .

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
611
نام
Ali
نمیدونم کسی این بازی رو نخریده یا هرکی هم خریده نظری راجع بهش نداره چون هیچ پستی نیست !
به هر حال یه چیز جالب توی بازیش دیدم گفتم بگم اینجا:
اگر خاطرتون باشه در سال 2010 بازی تحت عنوان 2 برای کنسول های نسل7 عرضه شد.یه بازی اکشن دو نفره که نمره های متوسطی گرفت.اواخر بازی ماموریت از توی یه رستوران شروع میشد که روی یکی از این صندلی ها هیتمن نشسته بود چایی میخورد.
حالا توی بازی هیتمن جدید در چپتر5 اگر به تلویزیون ها نگاه کنید kane & lynch رو میبینید که دارن دشمن هاشونو میکشند و دقیقا مرحله اخر بازی که در هواپیما بود هم جریان داره.
کلا این دو بازی هوای هم رو دارن و در نسخه هاشون هی یادی از هم میکنن.من خودم دوست داشتم نسخه سوم هم ساخته میشد ولی فکر کنم استقبال کم از بازیش دلیل شد که 7ساله هیچ خبری ازش نیست

دقیقا

تو هیتمن ابسولشن تو یکی از چپتر ها که برای تمرین تیراندازی میریم کین و لینچ هم اونجا هستن و دارن تمرین تیراندازی میکنن خیلی جالبه(چقدر من این بازی kane&lynch دوست دارم.صحنه هایی تو بازی هست که تو هر بازی نمیبینید.عالیه بازیش)
کاش نسخه سوم هم بسازن بازیش پتانسیل خوبی داره

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
سلام
بازی کلا چنتا فصل داره؟چند فصل دیگه قراره بیاد؟
اقا من میخوام دوتا بازی بخرم از بین بازیای زیر:
hitman
evil 7
nioh
نظرت چیه؟پیشنهادت چیه؟
بازی 6 فصل داره.بازی 3 تا 4 سیزن خواهد بود که هر سیزن 6فصل داره که فعلا فقط سیزن اولش اومده.
بین بازی هایی هم که فرمودی خب سلیقه ای هست.
من اول بهت اویل7 رو پیشنهاد میدم.بعدش هیتمن بعدشم nioh . ولی شاید یکی دیگه سلیقش با من فرق کنه

• Like
Reactions: Batsy

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
سلام
بازی کلا چنتا فصل داره؟چند فصل دیگه قراره بیاد؟
اقا من میخوام دوتا بازی بخرم از بین بازیای زیر:
hitman
evil 7
nioh
نظرت چیه؟پیشنهادت چیه؟
اول Nioh بعدم اویل و هیتمن اگه سبک Nioh دوست داری جز واجبات و طولانیه هیتمن و اویل کوتاهن

• Like
Reactions: Batsy

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,238
بازی 6 فصل داره.بازی 3 تا 4 سیزن خواهد بود که هر سیزن 6فصل داره که فعلا فقط سیزن اولش اومده.
بین بازی هایی هم که فرمودی خب سلیقه ای هست.
من اول بهت اویل7 رو پیشنهاد میدم.بعدش هیتمن بعدشم nioh . ولی شاید یکی دیگه سلیقش با من فرق کنه

اول Nioh بعدم اویل و هیتمن اگه سبک Nioh دوست داری جز واجبات و طولانیه هیتمن و اویل کوتاهن

یه سوال دیگه گیمپلی کلی بازی چقدره؟
بازی حس hitman blood money رو ب ادم منتقل میکنهاخه blood money یکی از بهترین بازیای عمرم شد.
و اینکه من bloodborn رو گرفتم ک ب دلیل سختی بازی ولش کردم و اصلا جلو نرفتم و میخوام باز شروع کنم شنیدم ک nioh هم مثل بلادبورن سخته ب احتمال زیاد همین evil و hitman میخرم.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
یه سوال دیگه گیمپلی کلی بازی چقدره؟
بازی حس hitman blood money رو ب ادم منتقل میکنهاخه blood money یکی از بهترین بازیای عمرم شد.
و اینکه من bloodborn رو گرفتم ک ب دلیل سختی بازی ولش کردم و اصلا جلو نرفتم و میخوام باز شروع کنم شنیدم ک nioh هم مثل بلادبورن سخته ب احتمال زیاد همین evil و hitman میخرم.
محیطاش گسترده شده مخفی کاریاش یک مرحله متفاوته ازادی عمل بالا رفته
NIOH نخری جز واجباته بیخیالش شو

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
با سلام

دوستان من میخام بازی رو بگیرم ، حالت کمپین داستانی درست و درمونی داره این بازی ؟

راستی بازی آنلاین که نیست ؟ چون من اتصال به نت ندارم .

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
با سلام

دوستان من میخام بازی رو بگیرم ، حالت کمپین داستانی درست و درمونی داره این بازی ؟

راستی بازی آنلاین که نیست ؟ چون من اتصال به نت ندارم .
کمپین مثل قدیم نیست اپیزودی هست هر قسمت هیتمن باید سراغ یکی بره مثل سریال ولی خب محیط ها خیلی بزرگ تر شدن و طراحیشون زیباس نیازم به اینترنت نداره فصل اولش رو دیسک اومده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر