قیمت بروز کنسول SWITCH

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول Switch صحبت میشه.

اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه ( از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید ) پس لطفاً همکاری کنید :

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید: ( در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد )

• از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من خوام Switch وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته فیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. )، صحبت در مورد ارز ( دلار، درهم، دینار و .. ) ممنوع.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • از نقد و بررسی شرایط بازار و بالا پایین رفتن قیمت خودداری کنید .

از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.

مرسی از همکاریتون
تیم مدیریت انجمن بازیسنتر

آخرین ویرایش:

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
باندل نینتندو سویئچ یک دسته و دو بازی قیمت ۳ میلیون تومان . قیمت امروز گرفته شده.
3 ملیون؟؟ چه خبره؟؟ :o
امیدوارم تا 1-2 ماه دیگه حد اقل تا 1.5 بیاد پایین. با این فروشنده ها به یک ملیونو دویست که فکر نکنم هیچوقت برسه ولی تا 1300-1400 هم برای من قابل قبول هست.

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
3 ملیون؟؟ چه خبره؟؟ :o
امیدوارم تا 1-2 ماه دیگه حد اقل تا 1.5 بیاد پایین. با این فروشنده ها به یک ملیونو دویست که فکر نکنم هیچوقت برسه ولی تا 1300-1400 هم برای من قابل قبول هست.
اتفاقا میرسه
این باندله دو بازی قیمت هر بازی رو هم زده ۲۹۰
به علاوه ی دسته که دسته سویئچ به نسبت کنسول های دیگه گرون تره یعنی قیمت خود کنسول باید ۲ تا ۲۱۰۰ باشه . که به زودی شاهد افت قیمت خواهیم بود .
در ضمن پیشنهاد میشه به هیچ وجه سال اول این کنسول رو تهیه نکنید اول به خاطر قیمت و دوم باید صبر کنید و ببینید این کنسول چقدر حمایت میشه.

• Like
Reactions: playstation1

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
Geekay پیش فروش می کرد کنسول رو با Zelda و 1-2-Switch اول به قیمت 2299 درهم که شیپینگش به کل خاورمیانه رایگان بود، بعد هم کردش 1999 درهم شیپینگ فقط توی امارات رایگان

مگه میشه از ایران خرید کرد از این سایتها؟

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
مگه میشه از ایران خرید کرد از این سایتها؟

Geekay شیپینگ به ایران داره ولی خوب قیمت های بازار معمولا خیلی مناسب تر از قیمت های Geekay هست
منتها من تنها جایی که پیدا کردم Switch رو توی دوبی پیش فروش می کرد همین Geekay بود

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
خدا خیرشون بده که با این سیستم قیمت گذاری مانع بازی کردن ما میشن. دمشون گرم

البته قیمت کنسول کلا توی دبی بالاست، تک فروشی حدود 410$ هست و بعید هم بدونم روی عمده شا تخفیف قابل قبولی بدن
نینتندو کلا خاورمیانه رو بهش چندان توجه نمی کنه و برای همینه که قیمت کنسول هاش دیر میان پایین چون دیر Stock درست حسابی می شن
از طرفی هم خواب بار کنسول های نینتندو توی ایران زیاده چون طرفدار نداره

• Like
Reactions: sadegh93

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
البته قیمت کنسول کلا توی دبی بالاست، تک فروشی حدود 410$ هست و بعید هم بدونم روی عمده شا تخفیف قابل قبولی بدن
نینتندو کلا خاورمیانه رو بهش چندان توجه نمی کنه و برای همینه که قیمت کنسول هاش دیر میان پایین چون دیر Stock درست حسابی می شن
از طرفی هم خواب بار کنسول های نینتندو توی ایران زیاده چون طرفدار نداره
خوب نینتندو حق داره تقاضا خیلی پایینه !! من رفتم دنبال 3dsدهنم سرویس شد پیدا کنم البته با قیمت فضایی!! ایرانیها کلا نینتندو رو تحریم کردن به خاطر گرافیک

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
خوب نینتندو حق داره تقاضا خیلی پایینه !! من رفتم دنبال 3dsدهنم سرویس شد پیدا کنم البته با قیمت فضایی!! ایرانیها کلا نینتندو رو تحریم کردن به خاطر گرافیک

خاورمیانه که فقط ایران نیست :D
توی امارات الان کنسول های مایکروسافت و سونی لانچ رسمی دارن، ساپورت دارن و ... اما نینتندو کلا اهمیتی به امارات نمی ده

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
انسانیت تو این مملکت از یاد خیلی ها رفته.کسایی که با این قیمتا خرید میکنن همونایی هستن که با انگشت جوهری سلفی میگیرن.البته مملکتی که بی صاحب بشه بایدم به این وضع در بیاد!

emfh_uncharted-4-ps4-wallpapers-4.jpg

آخرین ویرایش:

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
بهترین تصمیم توی این موقع دندون روی جگر گذاشتنه
برای شخص من این کار خیلی سخته ولی بعد از زلدا حدود 2 3 ماه بازی خاصی برای سوئیچ نداریم تا Splatoon 2
به نظرم تابستون بهترین موقع برای خرید کنسول باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر