آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
دقیقا
تو این یکی دو ماه اخبر تو تخفیفات 22 تا بازی خریدم ولی فقط فیفا و درایو کلابو بازی کردم
منم همین بلا سرم اومده .. تو تخفیفات سال گذشته یه ۶۰ تا بازی خریدم ... سه چهار تاش رو بیشتر تموم نکردم ... رفیقم میگه چرا بازی رو تموم نمیکنی بعد یکی دیگه بخری .. میگم دانشمند اینطوری به جای 5 دلار باید بیست سی دلار بخرم بازیا رو

• Like
Reactions: nimaprince

Erwil

کاربر سایت
Dec 14, 2006
29
سلام دوستان. من چندتا سوال داشتم که اگر لطف کنید جواب بدید ممنون میشم.
اول اینکه من کنسولم ریجن 2 هستش ، آیا میتونم یه اکانت US بسازم و باهاش از us store بازی بخرم و دانلود کنم و آنلاین بازی کنم؟ چون اروپا به پوند و یورو هست و گرونه.اگر میشه ، پس من وصل میشم به سرور آمریکا یا چون ریجن 2 هستش مشکلی ایجاد میشه؟
سوال بعدی من اینه که وضعیت پینگ توی سرور های اروپا و آمریکا چطوره؟ یعنی برای ما که در ایرانیم کدوم بهتره و فرقشون جقدره؟
مرسی

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
سلام دوستان. من چندتا سوال داشتم که اگر لطف کنید جواب بدید ممنون میشم.
اول اینکه من کنسولم ریجن 2 هستش ، آیا میتونم یه اکانت US بسازم و باهاش از us store بازی بخرم و دانلود کنم و آنلاین بازی کنم؟ چون اروپا به پوند و یورو هست و گرونه.اگر میشه ، پس من وصل میشم به سرور آمریکا یا چون ریجن 2 هستش مشکلی ایجاد میشه؟
سوال بعدی من اینه که وضعیت پینگ توی سرور های اروپا و آمریکا چطوره؟ یعنی برای ما که در ایرانیم کدوم بهتره و فرقشون جقدره؟
مرسی
اولا جاي اين سوال تو اين تاپيك نيست دوما ريجن دستگاه هيچ اهميتي نداره شما اكانت هر كشوري رو كه بخواي ميتوني بسازه
براي آنلاين بازي كردن هم ريجن اكانت ربطي به اينكه به كدوم سرور وصل بشي نداره
طبيعتا از ايران بخواي با يه نفر تو آمريكا بازي كني پينگ مشكل ساز ميشه ولي با افراد كه تو منطقه خودمون هستن مشكلي نيست

• Like
Reactions: nimaprince

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان فيفا خيلي تخفيف عالي خورده و تقريبا حول و حوش 80 شده، كه براي رسيدن نسخه فيزيكيش به اين قيمت بايد تا يكي دو ماه بعد اومدن نسخه بعديش صبر كرد و به نظرم بعدا ديگه عمرا بيشتر از اين تخفيف بخوره.

من چون هنوزم كه هنوزه نگرفتمش ميخوام بگيرمش، ولي اگه كسي براي شريكي خريدنش پايه بود، من حاضرم و بسته به اين كه كدوممون بشيم ظرفيت دو يا سه، پول بيشتري بديم.

و راستي اين Mirror's Edge™ Catalyst هم حول و حوش 40 تومن شده و حجمشم در حدي هست كه بشه دانلودش كرد. با اين حساب به نظرتون بخرمش يا نسخه فيزيكيش به صرفه تره؟

اينم بگم كه من معمولا بازي هاي ديجيتاليمو كه تخفيف خوبي خوردن تو اكانت هاي جداگونه ميخرم و بعد كه تمومشون كردن ميفروشمشون و سوالم براي Mirror's Edge™ Catalyst به خاطر همينه.

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
دوستان فيفا خيلي تخفيف عالي خورده و تقريبا حول و حوش 80 شده، كه براي رسيدن نسخه فيزيكيش به اين قيمت بايد تا يكي دو ماه بعد اومدن نسخه بعديش صبر كرد و به نظرم بعدا ديگه عمرا بيشتر از اين تخفيف بخوره.

من چون هنوزم كه هنوزه نگرفتمش ميخوام بگيرمش، ولي اگه كسي براي شريكي خريدنش پايه بود، من حاضرم و بسته به اين كه كدوممون بشيم ظرفيت دو يا سه، پول بيشتري بديم.

و راستي اين Mirror's Edge™ Catalyst هم حول و حوش 40 تومن شده و حجمشم در حدي هست كه بشه دانلودش كرد. با اين حساب به نظرتون بخرمش يا نسخه فيزيكيش به صرفه تره؟

اينم بگم كه من معمولا بازي هاي ديجيتاليمو كه تخفيف خوبي خوردن تو اكانت هاي جداگونه ميخرم و بعد كه تمومشون كردن ميفروشمشون و سوالم براي Mirror's Edge™ Catalyst به خاطر همينه.
منم میخواستم بگیرم فیفا رو
فیفا باز نیستم تو هفته هم زیاد وقت بازی ندارم شاید تو ماه بتونم 2..3 ساعت وقت بذارم فیفارو بازی کنم ..سوالم اینه میارزه برای چند بار بازی کردن بگیرم یا نه؟

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
فلش سیل EA تا کی هست!؟

12 روز دیگه

نه داداش 12 روز نیست، تا تاریخ 7 مارس 2017 یعنی 5 روز دیگه تخفیفات EA برقراره

تخفیف راک استار تا چه روزی ساعت چند به ایرانه?

اون هم مثل تخفیفات EA تا 7 مارس که میشه برابر سه شنبه 17 اسفند. تخفیفات PSN هم همیشه تا ساعت 7.5 عصر روز پایان به وقت ایران هستن

• Like
Reactions: mamadian

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
نه داداش 12 روز نیست، تا تاریخ 7 مارس 2017 یعنی 5 روز دیگه تخفیفات EA برقراره

اون هم مثل تخفیفات EA تا 7 مارس که میشه برابر سه شنبه 17 اسفند. تخفیفات PSN هم همیشه تا ساعت 7.5 عصر روز پایان به وقت ایران هستن

12 روز دیگه

Attachments

• Ashampoo_Snap_2017.03.02_18h10m04s_001_.png
    Ashampoo_Snap_2017.03.02_18h10m04s_001_.png
    181.5 KB · مشاهده: 24

sir pouya

کاربر سایت
May 28, 2009
107
نام
پویا
دوستان gta رو ۲ نفری بگیرم با یکی از دوستام صرف می کنه؟ ۲۹.۹۹ دلار هست.
کسی از plants vs zombies 2 خبر داره؟ ۹.۹۹ شده.
ارزش داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر