آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
battlefield 4 رو 5 دلار خریدم. خیلی مفت بود :D
چیز دیگه ای تو این تخفیفات بنظرتون خوب هست؟
اگه کسی اهلش باشه و نرفته باشه 16 دلار خیلی خوبه : Dragon Age™: Inquisition - Game of the Year Edition
باز اگه کسی اهلش باشه اونم این نسخه دگرگون شده خصوصا از نظر گرافیکی 19.5 دلار قیمت خیلی خوبی هست. تقریبا 75 تومن : FIFA 17

• Like
Reactions: account240

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
اگه کسی اهلش باشه و نرفته باشه 16 دلار خیلی خوبه : Dragon Age™: Inquisition - Game of the Year Edition
باز اگه کسی اهلش باشه اونم این نسخه دگرگون شده خصوصا از نظر گرافیکی 19.5 دلار قیمت خیلی خوبی هست. تقریبا 75 تومن : FIFA 17
منظورت چیه از نظر گرافیکی بهتر شده؟ چقدر تفاوت داره با اصلش؟

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
منظورت چیه از نظر گرافیکی بهتر شده؟ چقدر تفاوت داره با اصلش؟
خب موتور گرافیکیش شده frostbite. موتور گرافیکی بتلفیلد و استاروارز. گرافیک بازی مخصوصا چمنش زیر و رو شده. البته به جز فیس ها که pes قوی تره.چند تا ویدیوی گیم پلی فول اچ دی تو یوتیوب ببینی متوجه میشی.
چمن فیفا 17 رو من می بینم واقعا لذت می برم. 3 بعدی و با تکسچرای قوی. کلا با این قیمت حدود 75 تومن دست دوشم گیر نمیاد په برسه به دیجیتالیش.
که به اعتقاد من بازی ورزشی دیجیتالیش بهتره. وسط گیمای اکشن سریع یکی دو دست می زنی و حال هوات عوض می شه.بدون نیاز به تعویض دیسک.

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
خب موتور گرافیکیش شده frostbite. موتور گرافیکی بتلفیلد و استاروارز. گرافیک بازی مخصوصا چمنش زیر و رو شده. البته به جز فیس ها که pes قوی تره.چند تا ویدیوی گیم پلی فول اچ دی تو یوتیوب ببینی متوجه میشی.
چمن فیفا 17 رو من می بینم واقعا لذت می برم. 3 بعدی و با تکسچرای قوی. کلا با این قیمت حدود 75 تومن دست دوشم گیر نمیاد په برسه به دیجیتالیش.
که به اعتقاد من بازی ورزشی دیجیتالیش بهتره. وسط گیمای اکشن سریع یکی دو دست می زنی و حال هوات عوض می شه.بدون نیاز به تعویض دیسک.
من فکر کردم داری دراگون ایج رو میگی، آخه جلو حرفی که زدی نوشتی دراگون ایج :D

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
من فيفا رو تو افر قبلي ٢٩ دلار خريدم كه به نظرم همون قيمتم خيلي مي ارزيد چه برسه حالا كه ١٩ دلاره ديگه مفته
بخريد آقا جامعه فيفا بازا رشد كنه
من كه هفته پيش ١٠٠ دلار خريد كردم به اميد ١٥ دلار جايزه
ولي حالا ٢ تا بتلفيدهاي ٤ و هاردلاين هم چشمك ميزنن
اسنايپر ٣ چه طور بازي ايه؟ ارزش داره؟

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
اوه اوه