همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
سلام
من بازی F1 2016 رو قبلا خریدم تا یه جاهایی ش رفتم بعد حافظم جا نداشت پاکش کردم حالا که دوباره نصبش کردم میگه نسخه ی کامل بازی رو نگرفتی و تریاله

n2mk_untitled.jpg

سیوم رو هم که پاک میکنم باز یه آپشن career بیشتر نداره اونم که میرم بعد یه گرندپری میگه باید نسخه کامل بازیو بخر در حالی که من نسخه ی کامل رو خریدم
يه ريستور لايسنس كن رديف ميشه

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
این مشکل can not download به صبا نت هم سرایت کرده تنها راه دانلود هم استفاده از فیل تر شکنه

البته یه راه دیگه هم داره ، سایت های لیچر که لینک میدی و آپلود میکنه تو سرور خودش و شما از اونجا میگیری که فک کنم کمی گرون در بیاد 100 گیگ 14 تومن در میاد(لینک)

• Like
Reactions: ezio252

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
دوستان عزیز *مهم*

اون دسته از دوستانی که با اینترنت مخابرات مشل دارند میتونن به آدرس زیر برن و ثبت شکایت کنند ، این سایت برای وزارت فناوری هست که یکی از کارهاش رسیدی به کم کاری شرکت های ارائه دهنده اینترنت هست .
برن تو اون سایت و فقط بگن که شرکت اینتر مخابرات به اختیار خودش و بدون در نظر گرفتن قوانین و مقررات خودش بعضی سایت ها رو بسته که تو سایر شرکت ها در دسترس هستن .
نمونه سایت : http://www.llnwd.net/

آدرس سایت بالا همون سرور آپدیت و دانلود بازی و ... هست
آدرس ثبت شکایت

پیگیری ثبت شکایت
این سامانه شکایت واقعا" رسیدگی میکنه ، شک نکنید و انجام بدید و به دوستانتون هم معفی کنید .
ممنون از معرفی و واقعا دوستان اگه وقت بذارن و شکایت رو ثبت کنن هزینه ای واسشون نداره، یک. دو، پیگیری می کنن و شرکت باهاتون تماس میگیره.
انشالله که مشکل رفع بشه، خسته شدیم از کابل قطع و وصل کردن.

• Like
Reactions: MO021 and jarrah

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
ممنون از معرفی و واقعا دوستان اگه وقت بذارن و شکایت رو ثبت کنن هزینه ای واسشون نداره، یک. دو، پیگیری می کنن و شرکت باهاتون تماس میگیره.
انشالله که مشکل رفع بشه، خسته شدیم از کابل قطع و وصل کردن.

بله همینطوره و در حال پیگیری
59416477616863347917.jpg

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
خب، این از ادامه ی روند ثبت شکایت و تماسهایی که لحاظاتی پیش داشتم:

- بله؟
- سلام، برای شکایتی که ثبت کردی تماس میگیرم، که خواب بودی دفه پیش!
- بفرمایید، به کجا رسید؟
- میخواستی بیدار باشی
- یعنی چی؟
- ..... جوابتو مگه ندادیم تو سایت دوباره براچی شکایت ثبت می کنی؟؟
- جواب چی چیو دادی؟! این که از ISP نیست؟! میگمت بقیه سرویسا مشکلی ندارن فقط مخابراته چی میگی!
- شما که خوابی باید چکار کرد خب
- هان؟
- .... با یکی از مسئولا سازمان تماس میگیرم بت زنگ بزنه ببینه چیکار میتونه بکنه! خواب که نیستی؟
- نه خانم، بیداره
- باشه، خدافظ
- فعلا

نیم ساعت بعد یه یارویی تماس گرفت و بعد از کلی توضیح و پرسش و پاسخ و عرض این موضوع که مخابرات تو طرح های فـــــــیلترینگ معمولا اولین سازمان هست که باید بخشنامه های اجرایی کارگروه رو اجرا کنه، گفت چک میکنه ببینه با ایرانسل مطمئن بشه و بعد زنگ بزنه به یه یارو دیگه مسئول در یک سازمان دیگه ی تهران.
نیم ساعت بعدش دوباره تماس گرفت که سایت مورد نظر جزو لیست جدیدی هست که فیلتر شدنش تصویب شده طبق گفته هایی که یاروی شماره 2 به خدمتش رسونده. و با علم به اینکه این سایت فاقد محتوای مجرمانه به اون شکل هست -بعد از گفتگو و چک کردن ها- بهش گفته که موضوع رو اگه میتونه اطلاع بده تا در صورت امکان، هاست از محدودیت خارج شه.

مدیران اجراییمون موجودات جالبی ان. باید کتاب ها نوشته بشه در مورد کتاب هایی که در باب بررسیشون نوشته شده. جدی.

• Like
Reactions: MO021

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
سلام دوستان
من دو تا اکانت روی کنسولم دارم پسورد اکانت یکم رو فراموش کردم هر چی توی سایت سونی هم میرم و واسه تغیییر پسورد مراحل رو میرم جلو هیچ لینکی به ایمیلم ارسال نمیشه تا بتونم وارد بشم و تغیییر پسورد بدم؟؟؟؟ ده بار این کار رو کردم بازم چیزی ارذسال نمیشه.میدونین مشکل چیه؟؟؟ در موقع وارد کردن ایمیل هم دقت کردم که اشتباه نزنم.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
دوستان خواهش این لینک رو چک کنید ببنید برای شما باز میشه یا نه..اگر باز شد یا نشد اینترنتتون رو اعلام کنید...به کل برای من قطع شده حای با شیلتر شکن هم باز نمیشه..خدا لعنتشون کنه معلوم نیست دارن چیکار میکنن..الان نمیتونم وصل شم به سرور tlou ..پروفایل ها از این هاست خونده میشه.

http://s3.amazonaws.com/

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
دوستان خواهش این لینک رو چک کنید ببنید برای شما باز میشه یا نه..اگر باز شد یا نشد اینترنتتون رو اعلام کنید...به کل برای من قطع شده حای با شیلتر شکن هم باز نمیشه..خدا لعنتشون کنه معلوم نیست دارن چیکار میکنن..الان نمیتونم وصل شم به سرور tlou ..پروفایل ها از این هاست خونده میشه.

Amazon Simple Storage Service (S3) — Cloud Storage — AWS
با اینترنت مخابرات باز کردم سایتی رو که الان گفتی ، آمازون

• Like
Reactions: Black Roz

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
با اینترنت مخابرات باز کردم سایتی رو که الان گفتی ، آمازون
بله دیشب درست شد..ایراد از خود همون آمازون بود چون خیلی از خارجی هام دقیقا همین مشکل رو داشتن که بعد از چند ساعت درست شد..با سپاس.

• Like
Reactions: jarrah

Erwil

کاربر سایت
Dec 14, 2006
29
سلام دوستان. من چندتا سوال داشتم که اگر لطف کنید جواب بدید ممنون میشم.
اول اینکه من کنسولم ریجن 2 هستش ، آیا میتونم یه اکانت US بسازم و باهاش از us store بازی بخرم و دانلود کنم و آنلاین بازی کنم؟اگر میشه من وصل میشم به سرور آمریکا یا اروپا؟ یا چون ریجن 2 هستش مشکلی ایجاد میشه؟
سوال بعدی من اینه که وضعیت پینگ توی سرور های اروپا و آمریکا چطوره؟ یعنی برای ما که در ایرانیم کدوم بهتره و فرقشون جقدره؟
مرسی

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
سلام دوستان ببخشید این جا مطرح می کنم شاید ربطی نداشته باشه .

من چند روز پیش نسخه کامل بازی فال اوت 4 (با سیزن پس ) رو از استور خریدم و نصب کردم . قبل نصب دی ال سی ها می رفت تو بازی . ولی وقتی اون هارو کامل نصب کردم نیو گیم که تنها آپشن موجوده رو می زنم تو صفحه لودینگ برای شروع بازی که آهنگ می زنه و گاراژ و پاور آرمور رو نشون میده به مدت طولانی گیر می کنه و داخل بازی نمیره . می خواستم بدونم کسی تا این مشکل رو داشته ؟ مشکل از دی ال سیه ؟ یا کلا اکانت مشکل داره ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر