Multi Platform Nier Automata

https___www.g4less.com_images_product_10420_11.jpg
-اسم بازی فعلا "NieR New Project" هست. اطلاعات جدید در پاییز امسال.
-کارگردان بازی، Yoko Taro، انحصاری بودن رو تایید کرد. وقتی ازش در مورد عرضه بازی روی باقی پلتفرم ها سوال شد، Taro گفت: "لطفا منتظر عرضه بازی روی PS4 باشید".
-Yosuke Saito، تهیه کننده بازی، گفته که وقتی سراغ پلاتینیوم رفتن میدونستن که به خارط مهارت پلاتینیوم تیمشون دیگه کامل شده.
-آهنگساز اصلی سری، Keiichi Okabe تو این پروژه هست.
-Akihiko Yoshida، طراح بازی هایی مثل FF12 و Bravely Default هم در تیم سازنده حضور داره..-به جز دختری که تو تریلر دیدیم، دو شخصیت قابل بازی دیگه هم تو بازی حضور دارن (یه پسر بچه که تو تریلر بود جزو این شخصیت هاست).
-اگه شماره قبلی رو بازی نکردید فهمیدن داستان براتون دشوار نخواهد بود. بازی قرار یه دنیای جدید رو خلق کنه. دنیای بازی به شماره قبل یه ربط هایی داره، اما شخصیت های قابل بازی همه جدید هستن.
-بنابر گفته های Yosuke Saito، هدف تیم خلق یک بازی Action RPG/JRPG با کیفیت هست.
-بازی هنوز هم مثل شماره قبلی نقش آفرینیه، اما با سیستم مبارزات پلاتینیوم! البته SE از پلاتینیوم درخوست کرده که سیستم مبارزات رو [نسبت به بازی های قبلیش] یکم ساده تر طراحی کنه ( نظر شخصی مترجم: هنوز پلاتینیومی هستم مبارزات! اما چون بازی قرار نیست روی اکشن تمرکز کامل داشته باشه، باید ساده تر باشه.)
-بازی مثل شماره قبل چندین پایان مختلف داره. تو شماره قبل یکی از پایان ها باعث می شد سیو هاتون پاک بشن! تو این شماره خبری از این ویژگی نیست، چون سازنده ها میخوان چیزهایی جدیدی رو امتحان کنن.
-البته به گفته Taro، بازی هنوز توی مراحل اول ساخت هست. شاید بعدا تصمیم گرفتن که سیو هاتون رو پاک کنن

Best E3 EVEeeeeeer
اسکوئر انیکس داره به روزهای اوجش بر میگرده هر چی طرفدارا میخوان رو داره میسازه . مرسیییییییی.

Last edited by a moderator:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
یه نکته خیلی مهم :

بازی چند تا (تعداد نمیگم اسپویل نشه) پایان اصلی داره که پایان اخر دقیق ترین و کاملترین پایان....جالب اینجاس برای رسیدن به هر پایان هر دفعه با یه کرکتر میرید که استایل و حرکات خاصی داره و برخی مراحل بازی هم تو هر سری که میری جدید(یعنی هر سری که میری مراحل جدیدی توشه و شخصیت جدیدی باهاش میری)
یعنی بخوای همه بازی رو ببینی و با تمام شخصیتا بازی کنی مجبوری چند بار بازی کنی(یعنی انتخاب نوع پایان صرفا با یه انتخاب و حرکت تو اخر بازی تغییر نمی کنه)
خیلی جالب

.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
اولا که شما ظاهرا معنی سادیسم را نمیدونی.
دوما این قضیه چه خوب چه بد جزئی از فرهنگ عامه ژاپن هست و وجودش تو یه بازی ژاپنی اصلا عجیب نیست. هیچ ریطی هم به روشن فکری نداره.
هیچ فرهنگی نیست یک ادم به قول فراستی عقب افتاده میتونه همچین ایده ی نابی! بیاد تو فکرش من هیچجا همچین موردی ندیدم

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
اولا که شما ظاهرا معنی سادیسم را نمیدونی.
دوما این قضیه چه خوب چه بد جزئی از فرهنگ عامه ژاپن هست و وجودش تو یه بازی ژاپنی اصلا عجیب نیست. هیچ ریطی هم به روشن فکری نداره.
فرهنگ ... اصلا به کل معنی فرهنگ رو منهدم کردی .... درسته تو ژاپن برهنگی و س... ک...س اصلا تابو نیست و چیز خیلی خیلی عادیه اما این چیزی که گفتید فرهنگه .. تو خود ژاپنم اروتیک و هن... تاییسم به حساب میاد و مورد قبول اکثریت جامعه نیست .
فقط یه عده اتاکوی هیکیکوموری از این جور چیزا خوششون میاد .

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
میگم این دشمنای بازی فقط همین ربات ها هستن؟
اگر اینطور باشه خو خیلی بده
منم مثل تو منتظرم تا تنوع بیشتری از ربات ها رو نشون بدن ولی فکر کنم تو تریلری که قبلا داده بودن ربات های انسان مانند(همون هایی که به کل مشکی بودن:-") هم داره:D

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,727
الان داشتم تو یوتیوب استریم بازی رو نگاه میکردم دوبله ش انگلیسی بود.
ظاهرا ورژنی که برا ژاپن منتشر شده دوبله و نوشته انگلیسی هم داره.
اگه صبر ندارید با اکانت ژاپن میشه بازی رو گرفت.
من که همچنان منتظر یه تاریخ قطعی واسه رلیز pc م. :-s

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
هیچ فرهنگی نیست یک ادم به قول فراستی عقب افتاده میتونه همچین ایده ی نابی! بیاد تو فکرش من هیچجا همچین موردی ندیدم
اینکه شما با انیمه و مانگا آشنایی نداری مشکل خودته... این مبحث توی اکثر مانگاها و انیمه ها (به خصوص shonen که برای پسرهای جوان هست) بهش پرداخته میشه.
ویرایش: فراستی کیه؟

فرهنگ ... اصلا به کل معنی فرهنگ رو منهدم کردی .... درسته تو ژاپن برهنگی و س... ک...س اصلا تابو نیست و چیز خیلی خیلی عادیه اما این چیزی که گفتید فرهنگه .. تو خود ژاپنم اروتیک و هن... تاییسم به حساب میاد و مورد قبول اکثریت جامعه نیست .
فقط یه عده اتاکوی هیکیکوموری از این جور چیزا خوششون میاد .
اولا حرف منو عوض نکن! من نگفتم فرهنگ گفتم فرهنگ عامه!
دوما اگر به عنوان شوخی بین اکثر جامعه مورد قبول نبود اینقدر توی رسانه هاشون بهش نمیپرداختن.

Panchira - Wikipedia
As noted below, the development of panchira in Japanese popular culture has been analyzed by a number of American and Japanese writers. Many observers link the phenomenon to the Westernization of Japan following World War II.[7] During the occupation, fashions, ideas, and media previously unavailable were accessed by the local population, leading to a slight relaxing of earlier taboos. Western-style clothing (including women's underwear) gained popularity in the post-war period, reinforced through numerous media outlets — magazines, newspapers, films, journals, and comics.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,078
نام
مــاکــان
خب، این هم آپدیت پست اول برای دوستان عزیز.
شرمنده که دیر شد، از طرفی نمیخواستم بازی برام اسپویل بشه، از طرفی هم باید بالاخره یکسری اطلاعت رو قرار میدادم.
سعی کردم خیلی از جنبه ها رو پوشش بدم شاید دوستانی هم که هیچ آشنائی با این سری ندارن بتونن استفاده کنن.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
ممنون بخاطر تایپک
بازی بنظر چیز خوبیه گرچه کلا با این بازی اشنایی ندارم ولی یجورایی منو یاد dmc انداخت البته یکم بیشتر مایل به بازی های شرقیه ک من تقریبا خوشم نمیاد
حالا بیاد ببینیم چیه ولی امیدوارم بازی موفقی بشه

• Like
Reactions: m.d.makan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر