PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
این insight جای دقیقی نداره تو مرحله؟
مگه با لباس خریدن لول بالا نمیره؟من لباس خریدم اوندفعه یعنی insight پیدا کرده بودم؟بعد واحد اپگریدم چیه؟مثلا هر insight یه اپگریده یا این insight فقط حکم باز شدن راه اپگرید رو داره؟

ارتقای لول فقط پیش اون دختره توی هانتر دریم هستش با امتیازی ( بلاداکو) که از کشتن دشمنان بدست میاری . insight تاثیرهای مختلفی در بازی داره برای مثال اگر insight بازیت از 40 بیشتر بشه آمیگدالای نامرئی در طول بازی رو میبینی همچنین هر چقدر بیشتر میشه به میزان کمی سختی بازی هم بیشتر میشه ( به شکل خیلی کم و نامحسوس ) ولی کاربرد اصلی insight در موارد آنلاین برای کمک گرفتن یا کمک کردن به هانترها هستش . البته در داخل هانتر دریمز یه شاپ مخصوص insight هم هست که با اون میتونی یک سری آیتم ها که در فروشگاه عادی هانتر دریم قرار نداره رو بخری . توی صفحات پیش یه لیستی از مواردی که در بازی insight بدست میاری رو نوشم صفحات قبلی رو بگرد پیداش میکنی

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
بس باید بسوزیمو بسازیم :( اصلا ادم اینارو میبینه لرزه به تنش می افته مخصوصا وقتی ادمو بقل میکنن:-s
اقا این بلید مرسی عجب سلاحیه ، خیلی خفنه . تو سلاح هایی که گرفتم این خیلی باحاله .
واقعا این بازی بدجور اعتیاد اوره هرچقدر بازی میکنی بازم سیر نمیشی:">

اصلا نباید بزاری بهت حمله کنه . شمشیر لودویگ حالت بزرگش و سنگینش یه دونه fire paper بنداز روش . یه گوشه کمین کن که فاصلتون خیلی کم بشه . بعد بهش حمله کن و با سه چهار تا ضربه معمولی در حالت سنگین لودویک بزنش بدون دردسر . آخرشم هم که دو سه تا Blood Vial میزنی و جونتو پر میکنی . البته قدرت تهاجمی اسلحت هم باید زیاد باشه . کلا توصیه میکنم بخش های power و skill در بازی رو خیلی سریع ارتقا بدید که قدرت ضرباتتون کار رو راحت تر و سریع تر میکنه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Jack cooper

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
یه سوال بعد از NG+6 اگه باز هم بازی رو تموم کنیم و ادامه بدیم بلود اکو ها افزایش پیدا میکنه یا Stop میشه . اخه الان لول اپ خیلی سخت شده . لول 370 نزدیک 1،500،000 بلود اکو میخواد . خیلی خسته کننده شده . sinister هم که میزنم نهایتا 300،000 تا بده خیلی به ندرت بالای 600،000 تا گرفتم . تایمی هم که من هستم بازیکن انلاین زیاد نیست .

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
بنظر من تو هر دوری که میریم باید نهایت لول اپ رو انجام داد ، مثلا من خودم تو دور اول لولمو تا 140 بالا بردم . اونوقت بعضی مکانها هستند که بشدت بلوداکو میدن ولی خوب حوصله هم میخواد چون باید یه قسمتو تکرار زیاد کنی .

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
ارتقای لول فقط پیش اون دختره توی هانتر دریم هستش با امتیازی ( بلاداکو) که از کشتن دشمنان بدست میاری . insight تاثیرهای مختلفی در بازی داره برای مثال اگر insight بازیت از 40 بیشتر بشه آمیگدالای نامرئی در طول بازی رو میبینی همچنین هر چقدر بیشتر میشه به میزان کمی سختی بازی هم بیشتر میشه ( به شکل خیلی کم و نامحسوس ) ولی کاربرد اصلی insight در موارد آنلاین برای کمک گرفتن یا کمک کردن به هانترها هستش . البته در داخل هانتر دریمز یه شاپ مخصوص insight هم هست که با اون میتونی یک سری آیتم ها که در فروشگاه عادی هانتر دریم قرار نداره رو بخری . توی صفحات پیش یه لیستی از مواردی که در بازی insight بدست میاری رو نوشم صفحات قبلی رو بگرد پیداش میکنی

آهان تازه یادم اومد ارتقای لول همونه ک میشه میزان خط سلامتی و خط استامینا رو بالا برد دیگه؟ولی یادم نمیاد اینسایت گرفته باشم فقط یادمه میرفتم پیش دختره اینا رو اپگرید میکردم...و خبریم از اون زنگ ک میگن ملت میان کمک ادم نبود اون زنگ رو از کجا باید بیارم،
بعد ی سوال دیگه اینکه چجوری سلاحم رو تعمیر کنم و چجوری سلاح هام رو اپگرید کنم؟
اقا من الان داشتم صفحه های قبل رو میخوندم حرف از فارم کردن بود،این فارم چیه ک برا اپگرید استفاده میکنین؟
و اینکه من ی دمو دیدم ک شخصیت بازی برای مبارزه پنجه در میاورد و تبدیل ب غول میشد،این قابلیت تو بازی اصلیه یاتو dlc?

آخرین ویرایش:

asd2007

کاربر سایت
Feb 26, 2017
28
سلام وقت بخیر
یه مشکل در این بازی روی پلی 4
میگم موقعی که میخوایم به باس ها ضربه کریت یا کانتر رو زد که قبلش با تفنگ یه تیر میزنه بعدش یه مشت میزنه تو شکمشون و دل رودشون رو میاره بیرون
همون ضربه ای رو که بیشترین خون رو کم میکنه
من هر چه r1 یا r2 رو میزنم فقط مشت میزنه
ممنون میشم راهنمایی کنید

meysam1980

کاربر سایت
Jun 4, 2011
204
یه سوال بعد از NG+6 اگه باز هم بازی رو تموم کنیم و ادامه بدیم بلود اکو ها افزایش پیدا میکنه یا Stop میشه . اخه الان لول اپ خیلی سخت شده . لول 370 نزدیک 1،500،000 بلود اکو میخواد . خیلی خسته کننده شده . sinister هم که میزنم نهایتا 300،000 تا بده خیلی به ندرت بالای 600،000 تا گرفتم . تایمی هم که من هستم بازیکن انلاین زیاد نیست .
دمت گرم به راحت ادامه بده .....دارک سولز و NIOH هم تو همین سبک بازی هستن....

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
سلام وقت بخیر
میگم موقعی که میخوایم به باس ها ضربه کریت یا کانتر رو زد که قبلش با تفنگ یه تیر میزنه بعدش یه مشت میزنه تو شکمشون و دل رودشون رو میاره بیرون
ممنون میشم راهنمایی کنید
وقتی دشمت در حال اتک بهت باشه (اسلحه اش یا دستش یا هرچی اش در حالت اتک قرار گرفت) بهش شلیک کن (البته فقط شلیک نیست و مثلا اگر در حالت اتک باشن و کوکتل مولوتوف هم به سمتشون بندازی این حالت فعال میشه )یه صدایی میاد(مثل زنگ هشدار) و دشمن می افته روی زانو(البته باس ها دیگه رو زانو افتادنشون معلوم نیست :) ) . اون وقت در نزدیک ترین فاصله بهش R1 بزن. مهم اونه که وقتی زدی اش صدا رو بشنوی. بعدش باید R1 بزنی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: asd2007

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367

میتونی امتیازی که بدست آوردی رو خاطرت باشه و محض اطمینان یک بار دیگه اسپید ران بازی رو تمام کنی . اگه دیدی تغییر نکرد مشخصه که دیگه به آخرین درجه امتیازی رسیدی .
آهان تازه یادم اومد ارتقای لول همونه ک میشه میزان خط سلامتی و خط استامینا رو بالا برد دیگه؟ولی یادم نمیاد اینسایت گرفته باشم فقط یادمه میرفتم پیش دختره اینا رو اپگرید میکردم...و خبریم از اون زنگ ک میگن ملت میان کمک ادم نبود اون زنگ رو از کجا باید بیارم،
بعد ی سوال دیگه اینکه چجوری سلاحم رو تعمیر کنم و چجوری سلاح هام رو اپگرید کنم؟
اقا من الان داشتم صفحه های قبل رو میخوندم حرف از فارم کردن بود،این فارم چیه ک برا اپگرید استفاده میکنین؟
و اینکه من ی دمو دیدم ک شخصیت بازی برای مبارزه پنجه در میاورد و تبدیل ب غول میشد،این قابلیت تو بازی اصلیه یاتو dlc?

insight در بازی از آیتم هایی مثل madman knowledge یا great widsom بدست میاد به همراه یک سری چیزها که لیستشو صفحات پیش نوشتم . مثل روبرو شدن با باس ها ، زدن باس ها ، ورود به یک سری نواحی خاص . پیشنهاد میکنم به صفحات پیش مراجعه کن و لیست کاملشو ببین .
زنگ beckoning bell کمک گرفتن از بازیکنان دیگر در حالت آنلاین هستش به محض اینکه اولین insight بازی رو بدست آوردی توسط مسنجرها در هانتر دریمز بهت داده میشه . دو زنگ دیگه هم هست که زنگ کمک کردن به بازیکنان دیگه small resonant bell و زنگ نبرد با بازیکنان دیگر Sinister Resonant Bell که هر دو این زنگ ها در شاپ insight بازی فروخته میشه . البته توجه کن اول زنگ small resonant bell رو میخری و بلافاصله زنگ sinister ظاهر میشه و اونو هم میتونی بخری . یادت باشه این در حالت آنلاین بازی هستش و برای آنلاین بازی کردن باید plus داشته باشی . تعمیر اسلحه در داخل اون کلبه هانتر دریمز آخرین میز سمت راست هستش که چند تا گزینه داره یکیش نوشته repair اونجا میتونی اسلحه هاتو تعمیر کنی . در واقع به خودت عادت بده هر وقت اومدی به هانتر دریمز اسلحه هاتو هم حتما تعمیر کنی . برای اپگرید اسلحه هات سنگ هایی در بازی هستش که باید اونها رو بدست بیاری و در همین میزی که در هانتر دریمز اسلحه هاتو تعمیر میکردی از گزینه fortify اسلحه هاتو آپگرید کنی . این سنگ ها به ترتیب blood stone shard از اول یک تا سه ، twin blood stone shard از لول 4 تا 6 ، blood stone chunk از لول 7 تا 9 و سرانجام blood rock برای لول 10 و آخر اسلحه هاست . با پیشرفت در مراحل بازی به این سنگ ها میرسی . فارم کردن یه اصطلاحه در بازیها . همون به دست آوردن امتیاز هستش در یک سری مناطق خاص بازی که امتیاز بیشتری به بازیگر میده به این خاطر بازیگر در اون منطقه خاص بارها و بارها موجودات رو میکشه تا امتیازات بیشتری برای ارتقای خودش بدست بیاره . این اصطلاحا بهش میگن فارم کردن . اون پنجه و این بحث ها برای خیلی جلوتره و فعلا خیلی زوده برای شما . شما اول باید بازی دستت بیاد و بعد به اون مسائل فکر کنی .چیز قوی و شاخی هم نیست بهش فکر نکن

سلام وقت بخیر
ممنون میشم راهنمایی کنید

دوستمون توضیح دادن . اگه بخوام به یه زبون دیگه بگم اینطوری میشه که دقیقا در لحظه ای که دشمن داره بهت ضربه میزنه با اسلحه بهش شلیک کن . اون وقت کانتر میشه و بعد با R1 بهش VA میزنی . شاید اوائل برات سخت باشه ولی کم کم یاد میگیری و برات راحت و عادی میشه و اتفاقا امتیاز بیشتری هم از کانتر کردن دشمنان به دست میاری . البته یه حالت دیگه هم داره اینکه از پشت دشمنان بهشون با R2 ضربه قدرتی بزنی . یعنی R2 رو تا ته نگه داری و ضربت به پشت دشمن بخوره در این حالت هم کانتر میشه و میتونی با R1 بهش VA بزنی . یک سری دشمنان بی حرکتن در بازی میتونی با فشار خیلی آروم آنالوگ آروم آروم بری پشتشون و این ضربه رو بهشون بزنی فقط توجه کن که فقط ضربه قدرتی R2 به پشتشون بخوره کانتر میشن اونم باید تا آخر نگهش داری که با حداکثر قدرت بخوره به پشتشون

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
میتونی امتیازی که بدست آوردی رو خاطرت باشه و محض اطمینان یک بار دیگه اسپید ران بازی رو تمام کنی . اگه دیدی تغییر نکرد مشخصه که دیگه به آخرین درجه امتیازی رسیدی .

insight در بازی از آیتم هایی مثل madman knowledge یا great widsom بدست میاد به همراه یک سری چیزها که لیستشو صفحات پیش نوشتم . مثل روبرو شدن با باس ها ، زدن باس ها ، ورود به یک سری نواحی خاص . پیشنهاد میکنم به صفحات پیش مراجعه کن و لیست کاملشو ببین .
زنگ beckoning bell کمک گرفتن از بازیکنان دیگر در حالت آنلاین هستش به محض اینکه اولین insight بازی رو بدست آوردی توسط مسنجرها در هانتر دریمز بهت داده میشه . دو زنگ دیگه هم هست که زنگ کمک کردن به بازیکنان دیگه small resonant bell و زنگ نبرد با بازیکنان دیگر Sinister Resonant Bell که هر دو این زنگ ها در شاپ insight بازی فروخته میشه . البته توجه کن اول زنگ small resonant bell رو میخری و بلافاصله زنگ sinister ظاهر میشه و اونو هم میتونی بخری . یادت باشه این در حالت آنلاین بازی هستش و برای آنلاین بازی کردن باید plus داشته باشی . تعمیر اسلحه در داخل اون کلبه هانتر دریمز آخرین میز سمت راست هستش که چند تا گزینه داره یکیش نوشته repair اونجا میتونی اسلحه هاتو تعمیر کنی . در واقع به خودت عادت بده هر وقت اومدی به هانتر دریمز اسلحه هاتو هم حتما تعمیر کنی . برای اپگرید اسلحه هات سنگ هایی در بازی هستش که باید اونها رو بدست بیاری و در همین میزی که در هانتر دریمز اسلحه هاتو تعمیر میکردی از گزینه fortify اسلحه هاتو آپگرید کنی . این سنگ ها به ترتیب blood stone shard از اول یک تا سه ، twin blood stone shard از لول 4 تا 6 ، blood stone chunk از لول 7 تا 9 و سرانجام blood rock برای لول 10 و آخر اسلحه هاست . با پیشرفت در مراحل بازی به این سنگ ها میرسی . فارم کردن یه اصطلاحه در بازیها . همون به دست آوردن امتیاز هستش در یک سری مناطق خاص بازی که امتیاز بیشتری به بازیگر میده به این خاطر بازیگر در اون منطقه خاص بارها و بارها موجودات رو میکشه تا امتیازات بیشتری برای ارتقای خودش بدست بیاره . این اصطلاحا بهش میگن فارم کردن . اون پنجه و این بحث ها برای خیلی جلوتره و فعلا خیلی زوده برای شما . شما اول باید بازی دستت بیاد و بعد به اون مسائل فکر کنی .چیز قوی و شاخی هم نیست بهش فکر نکن

دوستمون توضیح دادن . اگه بخوام به یه زبون دیگه بگم اینطوری میشه که دقیقا در لحظه ای که دشمن داره بهت ضربه میزنه با اسلحه بهش شلیک کن . اون وقت کانتر میشه و بعد با R1 بهش VA میزنی . شاید اوائل برات سخت باشه ولی کم کم یاد میگیری و برات راحت و عادی میشه و اتفاقا امتیاز بیشتری هم از کانتر کردن دشمنان به دست میاری . البته یه حالت دیگه هم داره اینکه از پشت دشمنان بهشون با R2 ضربه قدرتی بزنی . یعنی R2 رو تا ته نگه داری و ضربت به پشت دشمن بخوره در این حالت هم کانتر میشه و میتونی با R1 بهش VA بزنی . یک سری دشمنان بی حرکتن در بازی میتونی با فشار خیلی آروم آنالوگ آروم آروم بری پشتشون و این ضربه رو بهشون بزنی فقط توجه کن که فقط ضربه قدرتی R2 به پشتشون بخوره کانتر میشن اونم باید تا آخر نگهش داری که با حداکثر قدرت بخوره به پشتشون
داداش خداییش عالی توضیح میدی فوق العاده ای دمت گرم،من حالا حالاها باهات کار دارم :D

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
شاید تا به حال براتون این سوال پیش اومده که بعد از برنده شدن تو PVP بلود اکو دریافتی بر چه اساسی داده میشه . فرمولش به این صورته
اگه کسی به دنیای شما وارد بشه و اونو شکست بدین بسته به اینکه مهاجم چه لولی داره 30% میزان بلود اکویی که واسه آخرین لول آپ استفاده کرده رو بهتون میده
و اگه شما مهاجم باشین 10% آخرین لول آپ استفاده کرده رو بهتون میده . مثلا اگه مهاجم لول 300 باشه و واسه لول اپ 300 حدود 847000 تا بلود اکو لازم باشه و شما اونو شکست بدین 254,100 بلود اکو بهتون میده . لینک منبع

توی لینک منبع اشاره شده که Max Level 544 هست .

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
دوستان کاری نمیشه کرد سرعت ضربات کاراکتر رو بالا برد ؟ اخه بعضی سلاحاش خیلی کنده
قدرت ضربات رو با لول اپ میشه بالا برد اما سرعت ضربات به اسلحه ای که انتخاب میکنید بستگی داره . تعداد ضربات رو هم با اپگرید کردن Stamina میتونید بیشتر کنید . بعد از یه مدت که بازی کردین دستتون میاد واسه هر دشمنی از چه اسلحه ای استفاده کنید . سریعترین اسلحه بازی Blade Of Mercy هستش اما به خاطر قدرت کمش همه جا نمیشه ازش استفاده کرد .

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام
اقا بنظرتون من کدوم یکی ازین کلاسا رو بردارم؟
Origins.jpg

• Like
Reactions: J. Constantine

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر