راهنمایی در امر خرید موبایل

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
درود دوستان گوشی تا 1 حالا یکم بالا پایین چی پیشنهاد میدید برند های چینی نباشه سامسونگ فک کنم مناسب باشه نظرتون در مورد J7 Prime چیه ؟ یا سونی XA Ultra ?

داداش شما یه کم مایه رو بیشتر کن یه کوچولو ، میتونی Xperia X رو بخری که 1249 هست ... اگر هم دنبال صفحه نمایش بزرگ هستی XA مناسبه

• Like
Reactions: RioZzaki

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
درود دوستان گوشی تا 1 حالا یکم بالا پایین چی پیشنهاد میدید برند های چینی نباشه سامسونگ فک کنم مناسب باشه نظرتون در مورد J7 Prime چیه ؟ یا سونی XA Ultra ?
xaخوبه ولی باتریش افتضاحه
از سونی پرچمدار پارسال z3+بهتره باتریش خوب نیست و انگار زیاد داغ میشه
j7pهم نسبت به قیمت خوبه برا سامسونگ گرون فروش
با j7 2016کار کردم گوشی خوبیه تفاوتش اینه نمایشگرlcd شده ولی فول اچ دی فک نکنم کیفیت امولد رو داشته باشه ولی خب نمایشگر سامسونگ همیشه خوب بوده بدنه هم فلزی و حسگر اثر انگشت هم اضافه شده اگه کیفیت دوربین و باتری هم در حدj7عادی باشه خیلی خوبه
سامسونگ تو این قیمتc5هم داره گوشی خوبیه

به نظرم چینی بگیر از هواوی honor 6xزیر1تومنه پایین تر هم میاد نوا پلاس هم زیر1100هردو از سامسونگ و سونی بهتر
چینی های بهتر دیگه هم هست مثل xiaomiو میزو.. ولی هواوی راحت تر گیر میاد

• Like
Reactions: RioZzaki

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
بعد از تقریبا یک ماه استفاده از mi5s plus باید بگم این گوشی ی غول به تمام معناست.من ۱۲۸ گیگ گرفتم الانم ۹۰ گیگش پره مثل بنز داره کار میکنه.با هواوی زیاد کار نکردم ولی این ذهنیتی که میگن برندای چینی مزخرفه رو بندازید دور.تنها بدیش دوربینش که یکم از s7 ضعیف تره و اینکه لوازم جانبیش پیدا نمیشه البته الان ی سری سایت ها آوردن

Sent from my MI 5s Plus using Tapatalk

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,000
نام
Milad
کیفیت گوشی های Xiaomi عالین..تنها مشکلشون الگوریتم پردازش تصویر دوربینشون هست که از زمانی که گوشی تولید نمیکرد فقط یه کاستوم رام بود تا حالا ضعیف عمل میکنه.تو میان رده ها بیشتر تو چشمه.اما از لحاظ رونی و کارکرد فوق العادن.جالب اینجاست گوشی های میان ردشم بعد از چند سال هنگ و افت سرعت ندارن تازه آپدیت میده بهتر میشه اما مثلا هواوی خیلی از گوشی هاش بعد از 6 ماه روغن سوزی میفته و باید رام فلش بزنید تا سرعتش مثل قبل بشه!

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,163
نام
محسن
خب دوستان میخوام redmi note 3 pro روبفروشم(گوشیه عالی ای هست کماکان ولی مشتری خوبی دارم براش )الان نظرم mi max و mi5 s هستش فقط سوالی که دارم در مورد mi5 s مگه اینا دو مدل سایز دارن ؟ آخه من ردمی نوت ۳ که دارم 5.5 سایزشه
و کوچیکتر از این سایز نمیخوام بعدشم میشه فرق پک اروپا با معمولیش رو توضیح بدین ؟ممنون

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
خب دوستان میخوام redmi note 3 pro روبفروشم(گوشیه عالی ای هست کماکان ولی مشتری خوبی دارم براش )الان نظرم mi max و mi5 s هستش فقط سوالی که دارم در مورد mi5 s مگه اینا دو مدل سایز دارن ؟ آخه من ردمی نوت ۳ که دارم 5.5 سایزشه
و کوچیکتر از این سایز نمیخوام بعدشم میشه فرق پک اروپا با معمولیش رو توضیح بدین ؟ممنون
مشخصات mi5s فرق میکنه با mi max. می ۵ اس ی پا پرچمدار برای خودش،چرا mi5s plus نمیگیری؟
فکر کنم فرقشون توی رام باشه

• Like
Reactions: NO ps3

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,163
نام
محسن
مشخصات mi5s فرق میکنه با mi max. می ۵ اس ی پا پرچمدار برای خودش،چرا mi5s plus نمیگیری؟
فکر کنم فرقشون توی رام باشه

میدونم فرق میکنن mi5 s رو میگن حس گر اثر انگشت فراصوتی داره ولی پلاس نداره و اینکه دوربین سری s از پلاس بهتره کلا دارم بالا پایین میکنم یه نظر کوچیک هم به mi max دارم چون میخوام در کنار گوشی یه ps4 pro بگیرم :D

• Like
Reactions: SleepyTurtel

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
میدونم فرق میکنن mi5 s رو میگن حس گر اثر انگشت فراصوتی داره ولی پلاس نداره و اینکه دوربین سری s از پلاس بهتره کلا دارم بالا پایین میکنم یه نظر کوچیک هم به mi max دارم چون میخوام در کنار گوشی یه ps4 pro بگیرم :D
پس اگه اونجوری اره.می مکس هم گوشی فوق‌العاده اییه

• Like
Reactions: NO ps3

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سلام داداش میشه بگی ردمی نوت ۳ چه قیمتی میخوای بفروشی!؟ تو pv البته:D

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,595
دوستان یه گوشی تا 600 650 برا کسی می خوام بخرم. دو تا ویژگی می خوام داشته باشه. اولیش این که دوربین نسبتا خوب و بدون نویزی داشته باشه. دومیش هم اینکه اندازه گوشی نهایت 5 اینچ باشه.

• Like
Reactions: alisantori

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,163
نام
محسن
xaخوبه ولی باتریش افتضاحه
از سونی پرچمدار پارسال z3+بهتره باتریش خوب نیست و انگار زیاد داغ میشه
j7pهم نسبت به قیمت خوبه برا سامسونگ گرون فروش
با j7 2016کار کردم گوشی خوبیه تفاوتش اینه نمایشگرlcd شده ولی فول اچ دی فک نکنم کیفیت امولد رو داشته باشه ولی خب نمایشگر سامسونگ همیشه خوب بوده بدنه هم فلزی و حسگر اثر انگشت هم اضافه شده اگه کیفیت دوربین و باتری هم در حدj7عادی باشه خیلی خوبه
سامسونگ تو این قیمتc5هم داره گوشی خوبیه

به نظرم چینی بگیر از هواوی honor 6xزیر1تومنه پایین تر هم میاد نوا پلاس هم زیر1100هردو از سامسونگ و سونی بهتر
چینی های بهتر دیگه هم هست مثل xiaomiو میزو.. ولی هواوی راحت تر گیر میاد
والا من به واسطه خودت با xiaomi:x آشنا شدم که واقعا تجربه عالی ای بوده نظرت در مورد چند تا پست بالاترم بگو؟:D

• Like
Reactions: SleepyTurtel

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
دوستان یه گوشی تا 600 650 برا کسی می خوام بخرم. دو تا ویژگی می خوام داشته باشه. اولیش این که دوربین نسبتا خوب و بدون نویزی داشته باشه. دومیش هم اینکه اندازه گوشی نهایت 5 اینچ باشه.
توی این قیمت نباید انتظار زیادی از دوربین داشته باشی مخصوصا توی نور کم ضعیف هستن
J5 2016سامسونگ دوربین خوبی داره و شاید بهترین دوربین رو داشته باشه
ولی بهترین گوشی که میتونی بگیری Redmi 4 Prime
و هواوی gt3 هردو دوربین خوبی دارن هواوی تنظیمات دستی هم داره
والا من به واسطه خودت با xiaomi:x آشنا شدم که واقعا تجربه عالی ای بوده نظرت در مورد چند تا پست بالاترم بگو؟:D
Maxکه همون نوت3خودته با نمایشگر بزرگتر:D
Mi5sدوربین و اسپیکرش از پلاس بهتره ولی لرزشگیر نداره
خودم تست کردم البته توی روز دوربینش واقعا عالیه
پلاس هم که نمایشگر بزرگ تر و باتری بهتری داره.
دوربین خوبی هم داره اگه5.5میخوای همون پلاس بگیر خوبه
یا صبر کنmi6معرفی بشه البته معلوم نیست کی چون فعلا 835انحصار سامسونگه و فکر نکنم xiaomiبخواد مثل ال جی از821استفاده کنه پس فعلا خبری نیست
ولی maxجدید هفته بعد معرفی میشه
وMi5cکه اولین تراشه اختصاصی خودxiaomiرو داره که اصلا معلوم نیست چی دربیاد
درکل صبر کنی بهتره تا عید کلی گوشی جدید معرفی میشه

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,330
بچها بهترین برندا از لحاظ ساپورت رسمی و غیر رسمی نرم افزار و اندروید کدوما هستن؟؟
برا چ برندایی بیشتر از همه کاستوم رام عرضه میشه و یا اینکه بوت کردنشون راحت تره؟؟

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,000
نام
Milad
بچها بهترین برندا از لحاظ ساپورت رسمی و غیر رسمی نرم افزار و اندروید کدوما هستن؟؟
برا چ برندایی بیشتر از همه کاستوم رام عرضه میشه و یا اینکه بوت کردنشون راحت تره؟؟
الان بنظرم با توجه به قیمت و بروز بودن 3تا گزینه هست.Nexus 5x و 6P و Oneplus 3
که بنظرم 5X از همه بهتره چون قیمت معقولانه تری داره و هم کلا از حبابی خوشم نیماد و 6P مشکلات خاصه خودشو داره و اینکه قیمت OP3 تو ایران زیاده . بنظرم با توجه به اینکه خیلی گوشیه خوبیه اما واسه چپ و راست رام تست کردن و کرنل ریختن حیفه:D

اما تو این چند ساله بهترین گوشی برای این کار Oneplus One هست یعنی اندازه موهای سره آدم رام داره اینقدر کارای مختلف میشه باهاش کرد که جا نمیشه توضیح بدم!

از لحاظ ساپورت رسمی هم معمولا نکسوس ها بودن که الان پیکسله! تو اینایی که زیاد تو رابط کاربری تغییرات نمیدن معمولا بهتر و سریعتر آپدیت میدن مثل موتورولا و سونی

• Like
Reactions: qwerty2

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
خب تو این 2 روزه 3تا گوشی پرچمدار معرفی شد که 2تاش یعنی P10 , G6 نامید کنند حاظر شدن ولی XZ Premium فوق العاده بود منی که از تا الا از گوشی ها سونی زیاد خوشم نمی اومد و.... نظرم بهش جلب شد
از یه طرف نامید کنند میگم به دلایل زیر
G6:
پردازنده قدیمی هرچند این که 821 هنوز کار ها رو به بهتر شکل انجام میده ولی نسل جدید 835 با فناوری جدید مصرف کم و....:-q
قیمت:800$ که اصلا ارزشش رو ندارهx-(x-(:-q:-q
انحصاری بودن چنتا ویژگی های خوب موبایل برای هر منطقه که اینجا هم موندم هدفشون چی بود این کار کردن:o:o
حجم 32 گیگ خیلی کمه و فقط برای کره نسخه 64گیگ رو ترتیب دادهx-(
دوربین سلفی 5 مگاپیکسلی که کمه بازم این!!!:-??
P10:
هوآوی پی 10 با 64 گیگابایت حافظه داخلی و 4 گیگابایت رم - 650 یورو قیمتش بالاست:-q چند روز پیش هم گوشی
Huawei Honor 8 Pro معرفی شددر قالب دو نسخه با رم 4 و حافظه داخلی 64 گیگابایت و همچنین رم 6 و حافظه داخلی 64 گیگابایت که به ترتیب قیمتی برابر با 377 و 436 دلار دارند صفحه نمایش 5.7 اینچی و.... بعد p10 با قیمت 805$
از یه طرفی هم اگه 3تا نسخه گوشی که جدیدا داده رو یه نگاه بندازید Mate9 , Huawei Honor 8 Pro , P10 بندازید مشخصات همه تو یه حد هست همه از Kirin 960 استفاده کردن دوربین همه یکسانه بجر p10 که زیاد فرقی نداره وضوح صفحه نمایس در نسخه معمولی همه FHD است
خلاصه 3تا گوشی با 3تا سخت افزار یکسان داده با قیمت های مختلف:-q :-??
استفاده Kirin 960 که می تونست حداقل یه نسخه 965 بده بیرون و از اون استفاده کنه و یا از هسته های بیشتر تو GPU Mali-G71 MP8 استفاده کنه که نکرده بازم قشنگ قبلا از دیگر شرکت ها کپی می کردن الا از خودشون کپی می کنند:D
ظاهر تکراری هم از یه طرف رسما اب رو بسته از همه طرف
البته بگم جدا گوشی های Huawei خیلی خوب هستن تو این حرفی نیست قبلا قیمت گذاریشون عالی بود ولی الا دیگه ظاهرش تا یه حدی طراحی تکراری شده سخت افزار هم همچنین Kirin 960 قوی هست تو این شکی نیست ولی با این سرعت تکنولوژی که میره جلو یه نسخه جدید با امکانات بهر میداد بهتر بود

از یه طرف XZ Premium جدا سنگ تموم گذاشته با این مشخصات:
نمایشگری 4K
سیستم دوربین Motion Eye این سیستم به دوربین دستگاه اجازه می دهد تا موشن هایی با رزولوشن اچ دی با ۹۶۰ فریم بر ثانیه را ثبت کند.
چیپست اسنپدراگون ۸۳۵
گواهی های IP65 و IP68
بدنه شیشه ای موبایل به طور کامل هم جلو و عقب با گوریلا گلس ۵ پوشانده شده است.
قیمت 800$

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر