امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
Battlefield 1
(Only Campaign)

kxgt_1.png

بخش داستانی : 10/10
گرافیک : 10/10
صداگذاری و موسیقی : 9/10
گیم پلی : 10/10

کل : 9.5/10

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
Battlefield 1
(Only Campaign)

kxgt_1.png

بخش داستانی : 10/10
صداگذاری و موسیقی : 9/10
گیم پلی : 10/10

کل : 9.5/10

علی جان جان هر کسی دوست داری به این بازی هایی که ارزش 9 10 ندارن اینقدر 9.5 10 نده انصافا کمپین بتل 1 نمره ی 9.5 حقش نیست باز اگر می گفتی مولتیش 1 حرفی

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
علی جان جان هر کسی دوست داری به این بازی هایی که ارزش 9 10 ندارن اینقدر 9.5 10 نده انصافا کمپین بتل 1 نمره ی 9.5 حقش نیست باز اگر می گفتی مولتیش 1 حرفی
میدونم نوژن جان منظورتو ، کاملا هم حق داری ، میتونم سخت گیرانه نمره بدم ، و مقایسه ای نمره بدم ، اگه بخوام به اون صورت نمره بدم ، بخش تکنفره این بازی بیشتر از نمره 6 یا حد اکثر 7 نخواهد گرفت ، اگر نقد ، نقد تکنیکی باشه ، چون نه بخش داستانی مستمر و یکپارچه ای بود ، نه گیم پلی مستحکم و درگیر کننده ای داشت و نه مدت زمان پلی تایم مورد قبول ، این نمراتی که دادم مثل این بازی بیشتر جنبه لذتی که خودم ازش بردم رو در نظر میگیرم ، نقد تکنیکی نمیکنم ولی چون حرفت درسته ، میتونم از نظر نقد اصلی و مقایسه نمرات زیر رو بدم بهش :

بخش داستانی : 7/10
صداگذاری و موسیقی : 8/10
گیم پلی : 8/10

کل : 7.5/10

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
میدونم نوژن جان منظورتو ، کاملا هم حق داری ، میتونم سخت گیرانه نمره بدم ، و مقایسه ای نمره بدم ، اگه بخوام به اون صورت نمره بدم ، بخش تکنفره این بازی بیشتر از نمره 6 یا حد اکثر 7 نخواهد گرفت ، اگر نقد ، نقد تکنیکی باشه ، چون نه بخش داستانی مستمر و یکپارچه ای بود ، نه گیم پلی مستحکم و درگیر کننده ای داشت و نه مدت زمان پلی تایم مورد قبول ، این نمراتی که دادم مثل این بازی بیشتر جنبه لذتی که خودم ازش بردم رو در نظر میگیرم ، نقد تکنیکی نمیکنم ولی چون حرفت درسته ، میتونم از نظر نقد اصلی و مقایسه نمرات زیر رو بدم بهش :

بخش داستانی : 7/10
صداگذاری و موسیقی : 8/10
گیم پلی : 8/10

کل : 7.5/10

مهم اینه آدم خودش لذت می بره یا نه . همین . بقیه چیزا ارزشی نداره

موسیقیش انصافا عالی و غمناک و حماسی بود

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
مهم اینه آدم خودش لذت می بره یا نه . همین . بقیه چیزا ارزشی نداره

موسیقیش انصافا عالی و غمناک و حماسی بود
کاملا باهاتون موافقم ، بله OST قشنگی داشت و فوق العاده با بخش The Runner همخوانی داشت که آپلود میکنم با اینکه این تاپیک جاش نیست اما دوستانی که علاقه مند هستند گوش کنند :

دانلود فایل Download Battlefield The Runner Ending Soundtrack (Dawn New Time Zajdi Zajdi) mp3 از آپلود آی آر

• Like
Reactions: hitman68 and kamyy

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
Episode 1 , 2
header.jpg

به نظر میرسه Telltale فرمول بازی سازی خودشو داره بهبود میبخشه و شاهد بهتر شدن عناوین این شرکت هستیم .
برعکس فصل های پیشین ، انتخاب های بازی تاثیر گذارتر هستن و حس تنگنا رو به زیبایی هرچه تمام تر به بازیکن القا میکنند . گرافیک بازی پیشرفت خوبی داشته و از نظر هنری بسیار زیباست . اما به نظرم صداگذاری و Voice Acting هنوز جای کار داره . داستان و فلش بک های بازی هم به خوبی کار شده و نکته ای از قلم نیوفتاده.
کاراکترهای بازی به جز کلمنتاین جدید هستند و شخصیت پردازی خوبی دارند و به راحتی میشه باهاشون ارتباط برقرار کرد .
خشونت بازی بسیار بالاست و همین به رئال شدن بازی کمک شایانی کرده .
در کل عنوانیه که تجربه زیبایی رو به ارمغان میاره .البته امیدوارم این انسجام رو تا انتهای فصل حفظ کنه.

آخرین ویرایش:

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
من تو این یه سال فقط چند تا بازی رو تموم کردم
1.Dark Souls 3: سری سولز جز شاهکارهای دنیای بازی هستن از نظر من، تو دنیایی که الان اکثر بازیها بسیار آسون هستند، این بازی بسیار چالش برانگیز هست. داستان فوق العاده، شخصیت ها و وقتی که برای Lore هر شخصیت صرف شده، اتمسفر بی نظیر، فضای دارک و گاتیک، باس های بی نظیر و....
نسخه سوم دارک سولز از نظر من شایسته ی 10 از 10 هست. البته دی ال سی اول زیاد خوب نبود...

2. Middle Earth: Shadow Of Morder: بازی خوبی بود، سیستم Nemesis خیلی جالب بود. دیالوگ ها دشمن ها،طراحی مردور، موسیقی و سیستم آپگرید خیلی خوبی داشت. منتها بازی ساده ای بود، تنوع مراحل کم بود، باس فایت ِ جالبی نداشت و به طور کل تکراری می شه بعد یه مدت.
به نظر من نمره ی 7.5 از 10 برای این عنوان مناسبه

3.Metal Gear Solid V: Phantom Pain: من بعد از MGS 2 این سری رو بازی نکرده بودم (به دلیل این که کنسول سونی نداشتم) کوجیما واقعا تو دنیای بازی سازی یک هنرمند به تمام معنا هست. بازی از منظر گرافیک و گیم پلی هیچ نقصی نداره، مثل همیشه ی این سری. منتها در بخش داستان ایراداتی داره که اشاره نمیکنم و همه کسایی که بازی کردن متوجه شدن
فقط به خاطر داستان 9 از 10

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
header.jpg

بعد از افتضاح 6 و بازی سراسر اکشن 5، خیلی ها انتظار چنین بازگشتی رو از رزیدنت اویل و کپکام فکر نمیکردند. بازگشتی با شکوه برای سری بی نظیر. که تک تک گیمر ها با این سری خاطره دارند. رزیدنت اویل هفت پارسال در E3 رونمایی شد. تریلری بی نظیر اما عده ای که تجربه ی 6 و اون تریلر های گول زنک رو داشتند، امیدی نداشتند. حتی بعد از اینکه مشخص شد بازی تحت پشتیبانی از VR، کاملا اول شخص نیز خواهد بود، بازخورد های منفی خیلی بیشتر شد. اما با اولین دمو نظرات کمی برگشت. معماهای ساده اما دوست داشتنی در یک دموی 20 30 دقیقه ای، بازگشت یک خانه متروکه و راز آلود، اتاق های تاریک و گشت و گذار تو محیط، همه ی و همه امید بخش بود. خلاصه که رفته رفته نظرات مثبت به سمت بازی روانه شد و انتظار زیادی هم برای عرضه بازی طرفدارها نکشیدند. نقد های بازی، آن هم در نسل حاضر، همه ی را شگفت زده کرد. الان دیگه جای هیچ شک و شبهه ای باقی نذاشت که RE7 یه بازگشت عالی داشته. همه ی منتقد ها از بازی تعریف میکردند و حتی کسانی که توانسته بودند در خود فروم بازی رو تجربه کنند، درجه هایپ رو به سقف چسبانده بودند :D.

خداروشکر بازی در همون روز های اول توسط CPY کرک شد و من هم تونستم زود بزنمش بر بدن. از همون شروع بازی جذب شده بودم. میدونستم این همون رزیدنت اویل لعنتی ای بود که بعد از 4 دنبالش بودم. بازی را در تقریبا 8 ساعت تموم کردم. بنظرم میزان ساعت برای یه همچین بازی ای کافی هست. البته اگر با کل سری مقایسه کنیم، میشد استاندارد تایم رو کمی بالاتر در نظر گرفت. بهرحال به عقیده اینجانت تایم بازی خیلی هم عالی بود.

بپردازیم به کمی نقد خلاصه وار بازی.
گیم پلی بازی در یک کلام خوب بود. هسته گیم پلی سری رزیدنت اویل همواره جای صحبت داشته و همیشه خوب ظاهر شده، حتی آشغالی مثل 6 هم تو این زمینه متوسط رو به خوب بود. گان پلی و تنوع اسلحه ها فوق العاده بود. صداگذاری اسلحه ها هم خوب بود.
آهان یه نکته منفی راجب گیم پلی، ای کاش یکم تنوع دشمن ها بیشتر بود. البته بد نبود، یه قسمت حشره مشره هم میاد، ولی یکم بیشتر میبود میتونست جذاب تر کنه.
بازگشت اتاق سیو و دستگاه تایپ و جعبه سلاح یکی از بهترین تصمیمات بود. جای خالیش به شدت حس میشد.

طراحی محیط ها و لوکیشن ها خیلی خوب بود.شاید در ابتدا تصور شود که یک امارت چطور میتواند مکان خوبی باشه، اتفاقا خیلی هم خوب بود. حرفی هم باقی نذاشت. بنظر من عالی بود. همین باعث شده بود شما تو محیط بگردی و دوباره حس ترس رو بیشتر میکرد چون هر لحظه ممکن بود از اون هیولا میولاها بیافته جلوت.
مهمات بازی هم خیلی خوب بود. رو حالت نرمال، طوری بود که باید حرفه ای عمل میکرد. ازونجا که منم خیلی حرفه ای بودم، هیچوقت مهمات کم نیاوردم ناموسا :D خیلی حرفه ای میزدم تو مغزشون پخش زمین میشدن پلشتا.

صداگذاری کلی و موسیقی بازی هم حرف نداشت. عالی عالی. روایت و داستان هم خوب بود. میشد یکم داستان پیچیدگی های بییشتری میداشت، پیچیدگی داستانی از ویژگی های بارز سری رزیدنت اویل است. :D

هم ترس هم اکشن بازی به اندازه ی به اندازست. یعنی خیلی خوب هردوش کار شده. اصلا هم برخلاف گفته ی بعضی ها متکی به جامپ اسکیر و ترس لحظه ای نیست. ترس بازیباز بخاطر کم بودن مهمات، درگیری های تن به تن و نزدیک، کمی چالش برانگیز بودن، دقت تو محیط آلوده و چیزایی دیگه بود. همین باعث میشد بترسیم.
البته من خیلی حرفه ایم ( تاکید میکنم ) اصلا هم نترسیدم :D

بازی برای پی سی هم بهینه بود، البته نمیدونم مشکل از سیستم من بود فکر کنم، اوایل بازی یکم لگ میزد، بعضی وقتها یهو ایست میشد بازی. ولی در کل خیلی خوب بود.

کسایی که حال ندارن این همه رو بخونن هم میتونند این 4 5 تا دونه رو ببین برن حالشو ببرن:

گیم پلی : 9.25/10
روایت و داستان: 8.5/10
موسیقی و صداگذاری: 9.5/10
گرافیک و طراحی بازی: 9/10

نمره کلی: 9/10

ارزش بازی و ارزش تکرار بسیار بالا. منتظر دی ال سی بازی هستم.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
Resident Evil 7
RE7.jpg

بازی بسیار زیبا و جالب از سری رزیدنت اویل فقط بدون زامبی های معروف
بعضی ها می گن به شماره های قدیم برگشته و خوشحال بودن ولی بعضی ها می گن این رزیدنت اویل نیست . مثلا شبیه outlast هست
ولی در کل بازی زیبایی هست
معماهای زیبا و صدا گذاری عالی
حتی زمانی که تنها هستید هم احساس ترس می کنید . محیط بسیار مخوف و ترسناک با رمز و رازی نهفته در دل آن
اکشن بازی هم زیبا بود فقط مراقب مهمات خود باشید چون کم هست و دشمنان زیاد
بازی با کلی سوال تمام شد . با توجه به موفقیت بازی باید منتظر شماره بعدی و پاسخگویی به سوالات بود .
در کل به عاشقان ژانر ترسناک توصیه می شه
من در 9:37:24 تمومش کردم . ده مرحله کلی هست . دشمنان سرسخت و مخوف مثل جک (سیریش هست)
مخوف ترین باس فایت مارگارت بود که کشتنش سخت بود

گرافیک هنری : 8 از 10
داستان : 8.5 از 10
موسیقی و صداگذاری : 9 از 10
گیم پلی بازی : 8 از 10

نمره کل : 8.5 از 10

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
assassin's creed black flag
assassins_creed_4_black_flag_big_2.jpg

شاید قدیمی باشه ولی با ارزشه (من دوباره رفتم):D:D
شماره های قبلی اساسین بازی نکرده بودم ولی یکجورایی از این بازی خوشم می اومد .
تهیه کردم و در 20 دقیقه ابتدایی محو محیط چشم نواز بازی شدم .
زیباترین و قوی ترین گرافیکی بود که تا به حال دیدم . جزایر استوایی زیبا با آبی نیلگون با طراحی فوق العاده با جزییات
زبان از گفتن عظمت زیبایی بازی باز می مونه
حال و هوای بازی شبیه فیلم دزدان دریایی کاراییب هست.
در نقش یک دزد دریایی در حال مبارزه با کمپانی هند شرقی (کت قرمزا) در دریا و خشکی و پیوستن به فرقه آدم کش ها هستید .
بازی ماموریت های اصلی و فرعی داره . ماموریت های فرعی با پرواز دادن کبوتر اغاز می شه برای جمع کردن پول. پول برای آپگرید کشتی در نبردهای دریایی و شکستن دادن کشتی های لول بالا بدرد می خوره . یورش به کشتی ها و گرفتن غنایم و تسخیر بندرگاه ها و ترور افسران جز ماموریت های اصلی بازی هست.
دنیای بازی به غایت بزرگ و پهناور هست . دکمه fast travel خیلی بدرد می خوره . کشتی رانی در شب در نور مهتاب بسیار زیبا و وصف نشدنی هست.
خیلی با این شماره حال کردم . (unity و syndicate به زور رفتم و بعد از اتمام سریع پاک کردم)
این شماره را در حدود 22 ساعت تموم کردم ( گیم پلی ماموریت های اصلی) ولی شما می تونید 100 ها ساعت در این دنیای زیبا کند و کاو کنید بدون اینکه خسته شوید .

شدیدا پیشنهاد می شه .

گرافیک هنری : 10 از 10
داستان : 8 از 10
موسیقی و صداگذاری : 10 از 10
گیم پلی بازی : 9 از 10

نمره کل : 9.25 از 10

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
GEARS OF WAR ULTIMATE EDITION 10/10

نکات مثبت:
ارتقا سبک شوتر به سبکی جدید
خلق استاندارهای جدید
گرافیکی هنری و تکنیکی عالی
صداپیشگی عالی
متنوع
باس اخر بازی

نکات منفی:
هوش مصنوعی دام
باگ یارهای خودی
همه ی قسمت های بازی ریمستر نشده

گیرز قطعا عنوانی هست که با عرضش باعث شد سبک شوتر سوم شخص به کلی تغییر پیدا کنه و استاندارد جدیدی به وجود بیاره که خیلی از بازی های امروزی ازش الهام گرفتن اینکه بعد از 10 سال بعد 3 بار تموم کردن بازی همچنان گیم پلی بازی برام بسیار لذت بخش باشه نمره ای جز 10 حقش نیست این بازی همین الانشم از شماره ی 4 که البته اونم بازی خوبی بود لذت بخش تره. گرافیک هنری بازی چیزی هست که باعث می شه ساعت ها در محیط بی دلیل به تماشا زیبای محیط بپردازید معماری ساختمان بی نقص و عالی کار شده 1 شاهکار هنری ای کاش استاد برگرده تا بازم شاهد چنین بازی هایی باشیم.

چیزی که خیلی دنبالش بودم اینکه باس اخر بازی رو بدون اینکه 1 بارم بمیرم کمتر از 1 دقیقه بکشم که خوشبختانه این کار هم انجام دادم.

1 نکته هم اضافه کنم اینایی که گفتم با توجه به زمان خودش بود اما خوب عجیب بعد از 10 سال هنوزم گیم پلی بازی تازگی داره.

آخرین ویرایش:

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
از اینکه دوستان تجربیات خودشون رو از بازیها و نوع نگاهشون رو در اختیار بقیه قرار می دند تشکر می کنم... من بعضی وقت میام و اکثر نظرات رو می خونم و از دیدگاه های مختلف استفاده می کنم...

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,723
ToB_Logo.png

Tales Of Berseria
7/10

نکات مثبت:

داستان نسبتا خوب
شخصیت پردازی خیلی خوب
سیستم مبارزات عالی
طراحی ظاهر کاراکتر ها
osck_rsz_19yn0_seres_fix.png

نکات منفی:
دشمن اصلی ماجرا بی روح و خسته کننده س
فیلر های داستانی که به نحوی به ماجرای اصلی ربط داده شدن
راه رفتن های طولانی
پازل های ساده و الکی صرفا جهت اضاف کردن زمان بازی
گرافیک تاریخ گذشته
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پ.ن:اگه خواستین این بازی رو تجربه کنین به سبک بازی توجه کنید ممکنه کلا ازین سبک خوشتون نیاد.
وقت آزاد زیادی هم میخواد،بازی بسیار طولانی هست.

mehb_velvet.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر