Multi Platform Resident Evil 7

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
January 24, 2017
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

Resident Evil 7 جدیدترین عنوان از این سری است که به طور رسمی در کنفرانس E3 سونی معرفی شد.

بازی توسط کپکام و با استفاده از موتور گرافیکی جدید به نام RE Engine ساخته شده است.
بازی در تاریخ January 24, 2017 برای هر سه پلتفرم PC ,Xbox One ,PS4 عرضه خواهد شد.
بازی از ماه دسامبر سال 2014 در حال ساخت بوده است.
گفتنی است دارندگان نسخه PS4 علاوه بر بازی به وسیله کنترلر میتوانند از Playstation VR برای بازی و تجربه کردن کل عنوان استفاده کنند.
برخلاف عناوین قبلی این بار RE7 به صورت اول شخص خواهد بود.داستان بازی پس از حوادث Resident Evil 6 و در ایالت لویزیانا آمریکا در اطراف عمارتی متروک اتفاق خواهد افتاد.
شخصیت و کاراکتر اول بازی کاملا فردی جدید است. بدین معنا که هیچ کدام از شخصیت های معروف و قهرمانان سری قبل نخواهد بود.

سازندگان بازی وعده بازگشت به ریشه های دلهره آور این سری و همچنین تجربه ای خاص و نو در بین عناوین Survival Horror را با استفاده از تکتیک های صوتی و جلوه های ویژه گرافیکی که به لطف استفاده از موتور جدید Re Engine فراهم شده را به طرفداران این بازی داده اند.به گونه ای که بیشترین تمرکز سازنده های بروی اتمسفر و جو بازی عنوان شده است.

دموی قابل بازی این عنوان که پیش زمینه ای برای بازی اصلی خواهد بود هم اکنون تنها برای دارندگان PSN PLUS از طریق PSN Store قابل دانلود است.
بنا بر اعلام کپکام دموی انتشار یافته بخشی از عنوان نهایی نخواهد بود.در عنوان اصلی شما بازی را با شخصیتی متفاوت آغار خواهید کرد.
این عنوان برای پیش خرید به صورت دو نسخه معمولی( 59$) و (Deluxe Edition (79$ در PSN Store قرار گرفته است.
افرادی که بازی را از طریق Psn Store پیش خرید کنند یک تم ویژه رایگان و Survivor Pack DLC رو دریافت خواهند کرد.
همچنین نسخه Deluxe Editon دارای دو محتوای اضافه خواهد بود که به مرور زمان منشر خواهند شد. اولین Add On شامل چهار داستان فرعی کوتاه,دومین هم شامل یک اپیزود کامل داستانی خواهد بود.

لینک دانلود تریلر 720P :
http://4upld.com/2ngUb

walkthrough دموی منتشر شده اختصاصی بازی سنتر (با تشکر از
Bahram)
http://www.bazicenter.com/videos/102

Last edited by a moderator:

SkyEagle

کاربر سایت
Feb 26, 2017
74
من که زیاد خوشم نیومد ، Last of Us + Silent Hill + Resident Evil 4 = The Evil Within .
هر محیط و هر قابلیت بازی تو رو یاد یه بازی دیگه میندازه . راجب حالت روانشناسانه داستان باهات موافقم ، منم خیلی تعجب کردم .

به نکته ی خوبی اشاره کردی اتفاقا میخواستم یک ویدئو بسازم در مورد اینکه "کپی کردن عنصر های بازی های مختلف در یک بازی جدید خوب هست یا نه؟" درکل جواب کوتاه اینه که خوب هست . چرا که اگر وسواس فکری رو کنار بذاریم و بجای اینکه دنبال این باشیم کی از کجا کدوم موقعیت داستانی رو کپی کرده و لذت بردن از محیط رو معیار قرار بدیم تجربه ی بازی عالی ای مثل سایلنت هیل که ساختش متوقف شده توی یک بازی جدید بسیار هیجان انگیز خواهد بود .
همیشه تعداد تجربه بیشتر بهتر کم تجربگی و فقط تجربه ی سه چهار عنوان هست چرا که اگر همه بازی هایی که خوشمون نیاد هم بازی کنیم فرق بین خوب و بد رو میفهمیم
مثلا دیروز من یک بازی به اسم husk رو بازی کردم و تموم کردم طبق گفته ی سازندگان تجربه ای مثل سایلنت خواهد بود براش یک تاپیک هم زدم اصلا در حد هیچ کدوم از evil within ,resident evil silent hill و ... نبود ولی تجربه ی خیلی عالی بود بازی کردنش

اون لست اف آس رو من بازی نکردم چون پلی استیشن ندارم ولی یک خلاقیت به خرج دادم :)) اومدم سرچ کردم راهنمای کامل بازی تو یوتیوب دیدم چند نفر ویدئو هایی درست کردن تحت عنوان last of us the movie که گیم پلی کامل بازی هست در شش ساعت حالا دانلود کردم حال ندارم نگاه کنم :D

• Like
Reactions: Bey0nd

amirarsenal

کاربر سایت
Dec 5, 2010
520
نام
امیر
سلام آقا من یجا گیر کردم
اونجا که با Mia تو کشتی توی کابین کاپیتان یه چیز به اسم Lug Wrench پیدا میکنم ولی بعدش دیگه نمیدونم باید چیکار کنم و اصلا این ایتم کجا بدرد میخوره
ممنون

gamer1999

کاربر سایت
Aug 22, 2016
60
سلام آقا من یجا گیر کردم
اونجا که با Mia تو کشتی توی کابین کاپیتان یه چیز به اسم Lug Wrench پیدا میکنم ولی بعدش دیگه نمیدونم باید چیکار کنم و اصلا این ایتم کجا بدرد میخوره
ممنون
با اون اچار دریچه سقف اسانسور باز میکنی و بعد باید فیوز و کابل برای اسانسور پیدا کنی که برای پیدا کردن کابل لازمه بری اون اتاقی که یه گاو صادق بسته هست و چندتا تابلو و تابلو ها بچرخونی تا در گاو صندوق باز بشه و یه چیزایی که شبیه سس هست:D برداری و درای بسته رو باز کنی.حالا مو به مو نگفتم ولی کلیتش همینه خودت کمی توی محیط بچرخی متوجه میشی

• Like
Reactions: kamyy

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
با جرئت میتونم بگم بهترین resident evil یه که تاحالا رفتم.جدا از رنگ و بوی کلاسیک المان های مدرن هم قاطیش شده که یه معجون بی نظیر ساخته
فقط حیف که بعضی از مشکلات کوچیک مثل کمبود تنوع دشمنا یا پازلای اسون باعث عدم درخشش بازی شد

• Like

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
با جرئت میتونم بگم بهترین resident evil یه که تاحالا رفتم.جدا از رنگ و بوی کلاسیک المان های مدرن هم قاطیش شده که یه معجون بی نظیر ساخته
فقط حیف که بعضی از مشکلات کوچیک مثل کمبود تنوع دشمنا یا پازلای اسون باعث عدم درخشش بازی شد
درخشش عالی بوده مخصوصا نمرش

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
سلام
این بازی dlc داستانی داره؟ آیا هر دوتاش کرک شدن؟ کسی لینک کرک dlc رو داره؟
دو تا dlcداستانی که که گرون هم هستن من چیزی از کرک نشنیدم
خودم من معمولا سمت DLCها نمیرم چون هم گرونه و اینکه خیلی کوتاه

• Like

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
سلام دوستان
ممنون میشم یه سایت خوب واسه دانلود بازی معرفی کنید که هم فایل هاش و هم کرکش حتما درست باشه
همه سایتها به دستور کمیته چرند و پرند بازی رو جذف کردن! برو سایت p30day وارد کانال تلگرامشون بشو اونجا لینک مستقیمش هست. فقط دقت کن محدودیت داره تا یه زمانی پاکش میکنن، اینو تنظیم کن!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: aminda and kamyy

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
دوستان یه گروه زدم برا ادامه بخش مشکلات... میتونید اونجا به ادامه گفتگو بپردازید...
دوست عزیز اندکی صبر کنید، مجدد تاپیک ها به روال خودشون با یک سری تغییرات ادامه میدن، لازم نیست توی همه تاپیک ها این پست رو ارسال کنید

sgina.la

کاربر سایت
Oct 19, 2014
328
نام
amin
hk
دوست عزیز اندکی صبر کنید، مجدد تاپیک ها به روال خودشون با یک سری تغییرات ادامه میدن، لازم نیست توی همه تاپیک ها این پست رو ارسال کنید
اندکی صبر که میشد 72 ساعتی که قولشو داده بودید الان هم چندتا بازی با هم مشکلشون حل شده که نمیشه توی فروم بازگو کرد برا همین گروهو موقت زدم که راجبش بحث کنن دوستان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر