هردم از این باغ بری میرسد نغزتر از نغزتری میرسد

froka

کاربر سایت
Sep 20, 2014
253
با درود
داریم به عرضه جهانی سویچ نزدیک می شیم و به شدت ذوق زده هستم
دوست دارم نظرتونو بگید و به نظرتون بر اساس پیش فروش فوقالعاده خوب
و شروع طوفانی با زلدا جایگاه نینتندو دوباره به مکان اصلیش بر می گرده (البته نینتندو همیشه متمایز و فوق العاده بوده و هست از نظر فروش می گم )

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
در حالت داک و یا متسل به تلویزیون به نظرم حداقل حدود 2 برابر از وی یو قویتر میشه باشه
اما در حالت پرتابل هم قویتره به نظرم ولی نه دیگه 2 برابر

گرافیکش 256 مگابایت نیست . تعداد هسته های گرافیکی احتمالا 256 تا هستش

همون تاپیک مشخصات سخت افزاری switch هست
کنسول سوئیچ بر روی داک قدرتمندتر عمل خواهد کرد

اینطوری که شما میگی wiiu بدردنخور باید باشه قصد خرید wiiu داشتم

froka

کاربر سایت
Sep 20, 2014
253
در تاپیک خبر مشخصات سخت افزاری که آقای دموکراثی ایجاد کرده switch در حالت حمل پردازنده اش ۱۰۰۰ گیگاهرتزه و گرافیکش ۲۵۶ مگابایته
در حالت رو استند قویی تر میشه ، رفتم ویکی پدیا سخت افزار wiiu دیدم سوییچ بازم زیاد با wiiu فرقی نداره
فکر کنم تفاوت فقط طراحی متفاوت دستگاه سوییچ هست
دوست عزیز شما فراری رو بخری و لذتی ازش نبری به چه دردی می خوره سرعتش 300 به بالا باشه

به نظر من مهم کاراری و گیم پلی بازی هاشه همین زلدا که می یاد خودش یه دنیا می ارزه
بعد اسپلاتون بهترین بازی شوتر شد رو ویو کم نیست
بعدش زنوبلید و بعد ماریو
باید دید کنسول چی هست و چی ارائه م یده من هنوز تو کف ویبره اچ دیش موندم حس سنگینی رو بهت می ده مثلا تو دستت یه لیوانو تجسم کن و بعد بدونی چند تا یخ توشه
یا یه بازی داره تو 12سویچ که باید جوی کانو تکون بدی و حدس بزنی چند تا سکه توشه

froka

کاربر سایت
Sep 20, 2014
253
این دستگاه سوییچ بیاد ایران چند میشه؟
با پول کم خرید switch یا wiiu کدوم پیشنهاد میکنید؟
البته هر کسی نظری داره با دلایل خود

اما منم نظرمو بگم در مورد خرید ویو اولین کنسول نسل هشت که هک شده خیلی راحت م یتونی هر بازی رو با هاش انجام بدی تک تک بازی های که براش امده
پس هزینه بازی ها برات بر می گرده
در مورد سویچ تا قشنگ تو بازار تزریق نشه قیمتش مناسب نمی شه الان دبی 2100 که خیلی گرونه پس برای سویچ باید دست نگه داشت

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
دوست عزیز شما فراری رو بخری و لذتی ازش نبری به چه دردی می خوره سرعتش 300 به بالا باشه

به نظر من مهم کاراری و گیم پلی بازی هاشه همین زلدا که می یاد خودش یه دنیا می ارزه
بعد اسپلاتون بهترین بازی شوتر شد رو ویو کم نیست
بعدش زنوبلید و بعد ماریو
باید دید کنسول چی هست و چی ارائه م یده من هنوز تو کف ویبره اچ دیش موندم حس سنگینی رو بهت می ده مثلا تو دستت یه لیوانو تجسم کن و بعد بدونی چند تا یخ توشه
یا یه بازی داره تو 12سویچ که باید جوی کانو تکون بدی و حدس بزنی چند تا سکه توشه

هر چند خوب و عالی باشه اما من محدودیت بوده دارم میخوام 800 هزار تومان خرج کنم حداکثر 1 میلیون دارم
اگر یه باندل یا پکی ببینم چشممو بگیره چنتا وسیله بفروشم یه 300 هزارم فوقش روش بزارم میشه 1.300 هیچوقت با این پول بهم switch نمیدن
در سایت ویکی پدیا نوشته wiiu ها دیلاکس باندل 300 دلاره بازم تو اینترنت گشتم خیلی از سایت ها wiiu قدیمی که 5 سال پیش اومده 1.450 تا 1700 قیمت زدن
با این حساب switch هم گرون خواهد بود پول من نمیرسه
پول بازیاش هست

البته هر کسی نظری داره با دلایل خود

اما منم نظرمو بگم در مورد خرید ویو اولین کنسول نسل هشت که هک شده خیلی راحت م یتونی هر بازی رو با هاش انجام بدی تک تک بازی های که براش امده
پس هزینه بازی ها برات بر می گرده
در مورد سویچ تا قشنگ تو بازار تزریق نشه قیمتش مناسب نمی شه الان دبی 2100 که خیلی گرونه پس برای سویچ باید دست نگه داشت

چه خوب پس هک کامل شده میشه بازیا مجانی با wiiu بازی کرد
تو تاپیک nintendo ds دستگاهو دیدم از سبک بازیا قدیمیش خوشم اومد میخواستم بخرم که با switch و wiiu آشنا شدم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: froka

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
بله اتفاقا بهترین انحصاری wiiu هم هستش:D

ااااااا واقعا؟
خیلی جالبه پس خرید wiiu واجب کرد :x البته دوستان گفتن هک کامل شده همین خیلی مهمه دیگه پول بازی نمیدم
هنوزم باورم نمیشه بایونتا 2 انحصاری wiiu هستش
فروشگاه 3گام wiiu نو گذاشته 1.300 زده بازی ماریو میکر داره تو اینترنت گشتم این باندل عروسک ماریو هم داره تو جعبه اش
قیمت ، خرید و فروش آنلاین در فروشگاه اینترنتی سگامصفحه جزييات كالا Nintendo Wii U Deluxe Set
چطوره قیمتش؟ باندلا دیگه اشم هست؟

froka

کاربر سایت
Sep 20, 2014
253
هر چند خوب و عالی باشه اما من محدودیت بوده دارم میخوام 800 هزار تومان خرج کنم حداکثر 1 میلیون دارم
اگر یه باندل یا پکی ببینم چشممو بگیره چنتا وسیله بفروشم یه 300 هزارم فوقش روش بزارم میشه 1.300 هیچوقت با این پول بهم switch نمیدن
در سایت ویکی پدیا نوشته wiiu ها دیلاکس باندل 300 دلاره بازم تو اینترنت گشتم خیلی از سایت ها wiiu قدیمی که 5 سال پیش اومده 1.450 تا 1700 قیمت زدن
با این حساب switch هم گرون خواهد بود پول من نمیرسه
پول بازیاش هست

چه خوب پس هک کامل شده میشه بازیا مجانی با wiiu بازی کرد
تو تاپیک nintendo ds دستگاهو دیدم از سبک بازیا قدیمیش خوشم اومد میخواستم بخرم که با switch و wiiu آشنا شدم
در مورد قیمت و وضعیت اقتصادی متاسفانه خیلی ازما ها هم در شرایط شما به سر می بریم

• Like
Reactions: playstation1

froka

کاربر سایت
Sep 20, 2014
253
ااااااا واقعا؟
خیلی جالبه پس خرید wiiu واجب کرد :x البته دوستان گفتن هک کامل شده همین خیلی مهمه دیگه پول بازی نمیدم
هنوزم باورم نمیشه بایونتا 2 انحصاری wiiu هستش
فروشگاه 3گام wiiu نو گذاشته 1.300 زده بازی ماریو میکر داره تو اینترنت گشتم این باندل عروسک ماریو هم داره تو جعبه اش
قیمت ، خرید و فروش آنلاین در فروشگاه اینترنتی سگامصفحه جزييات كالا Nintendo Wii U Deluxe Set
چطوره قیمتش؟ باندلا دیگه اشم هست؟
متاسفانه عکسی از خود کنسول و پکش نگذاشته
یه سری ویو استوک تو بازار هست ببین اونا نباشه ازشون بپرس ایا تو جعبه پایه نگه دارنده گیم پد هست یا نه در غیر این صورت استوک می باشه و خریدش درست نیست

• Like
Reactions: playstation1

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
در مورد قیمت و وضعیت اقتصادی متاسفانه خیلی ازما ها هم در شرایط شما به سر می بریم

سال ها سال پیش خیلی وقت پیش یکی از فامیلامون wii داشت 2 تا داداش باهام بازی میکردن
هر وقت میرفتن اونجا wii میدیدم اما جاها دیگه نبود , بازیاشم خیلی جالب و سرگرم کننده بود یه مدتم دادن به من کلا 10 تا دیسک بازی داشت که 6 تاشو اجرا میکرد
میگفتن آی سی هکش متفرقه اس بازم خیلی سرگرمم کرد ماریو گالاگسی - رد استیل - ویی پلی - بازی رقصی abba و چنتا بازی دیگه
دوست داشتم بخرم اما کارگر بودم پولشو نداشتم الانم این کل پولیه که میتونم بدم 800 هزار میخوام خرج کنم تا حداکثر 1 میلیون
بزور بتونم بکنمش 1.300 حالا با این پول switch بهمم بدن پول بازیاشو ندارم مجبورم wiiu بخرم که حداقل هک شده میشه مجانی بازی کرد
دنبال بازیا روز و لحظه ای نیستم تو تاپیک nintendo ds دیدم عکس چنت بازی بعد تو گئگل سرچ کردم از بازیاش خیلی خوشم اومد سبک قدیمی داره اتافاقا چقدرم بازی داشت قیمتش تو گوگل در آوردن مدل لایتش از 140 تا 180 نوشو
پس میدونم چی دارم میخرم با چی طرف هستم احتمالا یه wiiu بخرم یه ds
چون دیگه پست هام مربوط به بخش wiiu میشه تو این بخش switch نر نمیدم تا تاپیک خراب نشه

آخرین ویرایش:

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
متاسفانه عکسی از خود کنسول و پکش نگذاشته
یه سری ویو استوک تو بازار هست ببین اونا نباشه ازشون بپرس ایا تو جعبه پایه نگه دارنده گیم پد هست یا نه در غیر این صورت استوک می باشه و خریدش درست نیست

wiiu باندل ماریو کارت تو یه سایت دیگه دیدم 1.250 بازی فیزیکی زده بود اما اتمام موجودی شده بود شانس من
چشم میپرسم حتما دستتون درد نکنه
رفتم پشت شهرداری یدونه wiiu باندل اسپلتون نو داشت ولی بازیش رو دستگاه نصبه میگفت 1.350
یه دونه بازی ماریو میکر دارم دیدم دفترچه با عروسک ماریو داشت اما بازیش رو جعبه زده باید دانلود شه 1.420

froka

کاربر سایت
Sep 20, 2014
253
wiiu باندل ماریو کارت تو یه سایت دیگه دیدم 1.250 بازی فیزیکی زده بود اما اتمام موجودی شده بود شانس من
چشم میپرسم حتما دستتون درد نکنه
رفتم پشت شهرداری یدونه wiiu باندل اسپلتون نو داشت ولی بازیش رو دستگاه نصبه میگفت 1.350
یه دونه بازی ماریو میکر دارم دیدم دفترچه با عروسک ماریو داشت اما بازیش رو جعبه زده باید دانلود شه 1.420
در کل فعلا ویو به صرفه تره
عجله نکن و بگرد گیرت م ییاد
راستی برو قسمت پروفایلت تونستی بیا تلگرام

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر