طرفداران nintendo ds

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
این دستگاه بازی سگا نیست . یک کنسول دستی قابل حمل ساخت شرکت نینتندو هست . بهتره یهویی نری سمتش . اگه گرافیک خیلی واست مهمه این به کارت نمیاد ولی اگه گرافیک به دردت نمیخوره و فقط جذابیت میخوای این کنسول بهترین انتخابه . مدل معمولی که اصلا گیر نمیاد دیگه . مل لایت فکر کنم 120 تا 150 . مدل آی 250 فکر کنم . البته اینارو توی فروشگاه سگام نوشته . میتونی از اونا هم خرید اینترنتی کنی . ولی حضوری بهتره . بازیاشم که توی ایران گیر نمیاد . باید یه رم r4 تهیه کنی که خیلی راحت بازیا رو از تو نت دانلود میکنی و میریزی داخل یه رم و رمو به r4 وصل میکنی و وارد دستگاه میکنیش و بازی هارو راحت اجرا میکنی .

نگفتم سگاست گفتم شبیه بازیا قدیمی مثل سگاست حال و هوای اونا داره
خوشم اومد میخرم سگام مطمعنه؟ r4 از کجا بخرم؟ مدل ارزونتره لایت که فرمودید خوب هست؟

• Like
Reactions: ehsanservat

mehdids

کاربر سایت
Feb 10, 2017
25
نگفتم سگاست گفتم شبیه بازیا قدیمی مثل سگاست حال و هوای اونا داره
خوشم اومد میخرم سگام مطمعنه؟ r4 از کجا بخرم؟ مدل ارزونتره لایت که فرمودید خوب هست؟
من کنسولمو حضوری از مشهد خریدم و برای نظر به سگام برای تحویل کنسول نمیتونم جوابی بدم . ولی مطمعن هست و من r4 رو ازش خریدم . خیلی هم خوب کار کرد . تفاوت کنسول ها هم میتونید توی لینک زیر ببینید .

راهنمای خرید کنسول Nintendo DS

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
من کنسولمو حضوری از مشهد خریدم و برای نظر به سگام برای تحویل کنسول نمیتونم جوابی بدم . ولی مطمعن هست و من r4 رو ازش خریدم . خیلی هم خوب کار کرد . تفاوت کنسول ها هم میتونید توی لینک زیر ببینید .

راهنمای خرید کنسول Nintendo DS

ممنون
احتمالا یه ds lite بخرم در کنارش یه wiiu هم بگیرم

• Like
Reactions: ehsanservat

mehdids

کاربر سایت
Feb 10, 2017
25
ممنون
احتمالا یه ds lite بخرم در کنارش یه wiiu هم بگیرم
مبارک باشه . ولی به نظرم متونی به جا wii u یه کم صبر کنی نینتندو سوییچ به ایران بیاد . خیلی به نظرم بهتره . wii u که طبق چیزایی که دربارش میدونم اصلا گزینه خوبی نیست . ولی انتخاب خودته به هر حال مبارک باشه>:D<:DO:-)

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
در کل کنسول دستی دوست داشتنییه :x من هنوز دارم یه لایت داشتم یه dsi
dsi دادم رفت هنوز لایت رو دارم بازیاش هم زیاده هم خیلی مفرح و شاده
بخصوص کسایی که طرفدار سبک پلتفرمر و rpg و ادونچر هستن ds با این قیمت براش مناسبه
فکر کنم 130 تا 140 هزار تومن باشه ds lite نو البته ریفرن اکثرا

• Like
Reactions: mehdids

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
یه سوال دارم . اگه میتونید جواب بدید . اگه دستگاه NINTEND DSI رو الان آپدیت کنم آیا R4 بهش میخوره ؟ یا R4 هم باید آپدیت بشه ؟

باید ببینی فلش کارتت , آپدیت برای dsi و آخرین ورژنش رو داره یا نه؟
من r4 دوال کور new داشتم که اولین مدل دوال کور بود dsi آپدیت کردم - بعد فایل ها سیستمی دید r4 ریختم روش گذاشتم تو دستگاه مشکلی نداشت

• Like
Reactions: playstation1

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
vxu2_nintendo-ds-disney-pixar-wall-e_51066a.jpg

sambol

کاربر سایت
Feb 11, 2007
71
کنسول DS که قسمت DSIWARE نداره؟
این اصطلاح برای وقتی هستش که بازی DS رو 3DS لانچ میشه.
هک کنسول DS هم از طریق کارت هستش یعنی نرم افزاری هک نمیشه.مثل کارت R4
برید از توپخونه یه دونه DS با کارت بگیرید فکر کنم سر جمع 150 میشه

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
کنسول DS که قسمت DSIWARE نداره؟
این اصطلاح برای وقتی هستش که بازی DS رو 3DS لانچ میشه.
هک کنسول DS هم از طریق کارت هستش یعنی نرم افزاری هک نمیشه.مثل کارت R4
برید از توپخونه یه دونه DS با کارت بگیرید فکر کنم سر جمع 150 میشه

کنسول dsi یه فروشگاه اینترنتی به اسم dsi shop داشت
بازی ها dsiware هم بازیا اختصاصی برا dsi بودن که اینترنتی با پوینت خریداری میشدن
چندین عنوان انحصاری جدید خود نینتندو برای dsi بود که رو ds ها عادی نبودن
مثل واریو وار اسنپد که با دوربین کنسول کار میکرد و بازی ها دیگه

اینم لینک بخشی از بازی ها dsiware
DSiWare @ Nintendo Life
All DSiWare Games - Nintendo Life
البته تو خبر نوشته شده این استور 31 مارس 2017 خاموش شد برا همیشه

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
بازی Super Mario 64 برای کنسول خونگی قدرتمند نینتندو به اسم NINTENDO 64 عرضه شد
این بازی سال 1996 عرضه شد و تونست لقب بهترین بازی سال بگیره و نمره 10 از 10 از خیلی از مراجع گیم گرفت
این کاور این بازی

cover_large.jpg

و این گیم پلی این بازی

N64_Super_Mario_64_whomp_fortress.jpg

و حالا بازی سوپر ماریو 64 نسخه اختصاصی برای کنسول DS

Super_Mario_64_DS_Coverart.png

اینم چنتا عکس از گیم پلیش

0056b.jpg
1296b.jpg

1217b.jpg
0037b.jpg

خوب بازی Super Mario 64 DS با نسخه اصلی نینتندو 64 فرق هایی داره این فرق ها شامل بالا تر بردن فریم بازی . افزایش کیفیت بافت ها . افزایش گرافیک . تقویت صدا گذاری . طراحی دوباره و بهتر کاراکترا بازی . افضافه شدن مینی گیم ها جدید و .......

تا اونجایی که اطلاع دارم بازی Super Mario 64 DS یعنی ماریو 64 نسخه DS به تنهایی 11 میلیونو 300 هزار نسخه فروش کرده

لینک دانلود این بازی
Super Mario 64 DS (U)(Trashman) ROM < NDS ROMs | Emuparadise

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614

0434a.jpg

این نسخه بازی برای کنسول دستی محبوب و پرفروش nintendo ds منتشر شد به اسم new super mario bros که در سال 2006 منتشر شد.
این بازی به محبوبیت زیادی دست یافت و فروش خیلی شگفت انگیزی تجربه کرد که بخاطر همین در سال 2009 نینتندو نسخه مخصوص new super mario bros.wii منتشر کرد . این بازی به فروش 87 میلیون نسخه در نسل هفت دست یافت.

کسی نیست که با بازی های کامپیوتری آشنا باشد و سری برادران سوپر ماریو SUPER MARIO BROS محبوب و دوست داشتنی را نشناسد.
حتی بسیاری از کسانی هم که با بازی های کامپیوتری آشنایی ندارند، نسخه نینتندو nes (میکرو) این بازی را بازی کرده اند. ماریو از اولین حضور خود تا به حال تغییر و تحولات فراوانی را تجربه کرد.

0434b.jpg

از جمله بالدار شدن!، دم سمور داشتن!، آب پاشی کردن!،حضور ماریو در بازی RPG، ماشین سواری در سری مسابقات Kart، اتفاقات بسیار بامزه و فانتزی در سری Party، سیر و سلوک در کهکشان ها و ...، بدون شک سوپر ماریو از بهترین بازی هایی است که هنگام تغییر بازی ها از دوبعدی به سه بعدی، به خوبی از دو بعدی کلاسیک به 3 بعدی نوین تغییر بعد داد.

این تغییر در قسمت SUPER MARIO 64 به بهترین وجه اعمال شد که باعث شد از رقبای خود در آن زمان یعنی SONIC THE HEDGEHOG و CRASH THE BANDICOT محبوبتر و پرفروشتر شود.

سرانجام در دستگاه نینتندو ds سازندگان این بازی تصمیم گرفتند تا نسخه ای جدید و 2 بعدی از ماریو را روانه بازار کنند. این نسخه که بسیار زیبا از کار درآمد و محبوبیت فراوانی نیز پیدا کرد تحت عنوان NEW SUPER MARIO BROS وارد بازار شد.
0442b.jpg

ذهنیت که بازی 2 بعدی است و ارزش تجربه کردن را ندارد را رها کرده و اصلا به 2 بعدی بودن بازی اهمیت ندهید. تمام جذابیت بازی در نوع Gameplay ، سبک و شیوه اجرای بازی است که مطمئنا تاکنون به این تکامل تجربه نشده است.​

نینتندو با این بازی هنر بازی سازی خود را باز هم به رخ رقبا کشید و نشان داد که واقعا نینتندو غول بازی سازی آسیا و جهان است​

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر