Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,494
نام
مهدی
دوستان من اخرین اپدیتی که داشتم 1.20 بود الان چک کردم دیدم یه اپدیت 1.21 اومده با 12 گیگ حجم کسی خبر داره تو حالت افلاین چی اضافه میکنه؟پلاس ندارم انلاین بازی کنم

Mehdi Bayern

کاربر سایت
Oct 4, 2010
260
دوستان من اخرین اپدیتی که داشتم 1.20 بود الان چک کردم دیدم یه اپدیت 1.21 اومده با 12 گیگ حجم کسی خبر داره تو حالت افلاین چی اضافه میکنه؟پلاس ندارم انلاین بازی کنم
اپدیت جدید 1.6 گیگه که برای انلاینه ولی اگه میتونی بگیر

• Like
Reactions: yar_66

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,494
نام
مهدی
اپدیت جدید 1.6 گیگه که برای انلاینه ولی اگه میتونی بگیر
اره اشتباه دیدم حجمشو
نمیدونم چرا ماشینهای قسمت آنلاین تو بخش آفلاین نمیاد تو گاراژ شخصیتها فقط یه ماشین قابل انتخابه در صورتی که تو پلی 3 راحت ماشینهای انلاینو میشد تو افلاین بازی کرد

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
سلام دوستان اینdlc ماشینهاش که از تو گاراژ انتخاب میکنیم تو قسمت افلاینش پولیه یا رایگان اگه رایگانه میشه بگین اسم دی ال سیش چیه؟

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
سلام رفقا من روی ps4 این بازی رو رجین 2 داشتم و فروختم و دیروز باز رجین 1 رو خریدم و فقط تک نفره بازی میکنم.آپدیتی نزدیک یازده گیگ داده.میخواستم بدونم برای من که تکنفره میرم تغییر خاصی داره؟صرف داره دانلودش کنم یا نه مرسی

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
سلام رفقا من روی ps4 این بازی رو رجین 2 داشتم و فروختم و دیروز باز رجین 1 رو خریدم و فقط تک نفره بازی میکنم.آپدیتی نزدیک یازده گیگ داده.میخواستم بدونم برای من که تکنفره میرم تغییر خاصی داره؟صرف داره دانلودش کنم یا نه مرسی
من تنها فرقی که متوجهش شدم بعد از آپدیت این بود که درختا با باد تکون میخوردن، همین:D
اگر اینترنت خفنی داری دانلودش کن ولی اگر ندای بیخیالش شو...

• Like
Reactions: Sony+

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
سلام دوستان من چرا فقط با فرانکلین میتونم سهام بورس بخرم ؟ با ترور و مایکل وقتی میخرم بعدش میام میبینم تو My Profilito نیست ، ینی پولم پریده سهام ام نیست . فقط با فرانکلین درست کار میکنه ...

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
دوستان این بازی به نظرتون تا کی قراره ساپورت بشه توسط راکستار ؟

همچنان آنلاینش سودآوری داره برا راکستار ، دلیلی نداره متوقفش کنن ، تا موقعی که RDR بیاد ، دیگه بعد از اون بعیده به آنلاین GTA هم برسن .

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
رفقا من بازي رو قبلا داشتم ولي فروختم ميخوام دوباره بخرمش٠ save انلاينش سر جاشه يعني من كه از كنسول بازي رو حذف كردم بايد انلاينش رو از اول شروع كنم يا اينكه سيو ها رو سرور بازي ذخيره شده ?
نسخه ps4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر