PlayStation Plus

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
درسته شیر هست گفتم انلاین هم بازی میکنم فقط نمیتونم little big planet3 که برای پلاس رایگان شده رو دانلود کنم میگه باید پلاس بگیری چرا؟
انلاین رو میتونی بازی کنی .. ولی گرفتن بازی رو فقط از اون اکانتی که پلاز داره فقط میتونی بگیری

• Like
Reactions: Saeed PM

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
درسته شیر هست گفتم انلاین هم بازی میکنم فقط نمیتونم little big planet3 که برای پلاس رایگان شده رو دانلود کنم میگه باید پلاس بگیری چرا؟

باید بری از داخل همون اکانت که پلاس داره بازی رو بزاری برای دانلود دوست عزیز

• Like
Reactions: Saeed PM

sina_lorenzo

کاربر سایت
Nov 21, 2014
61
نام
Sina
سلام دوستان.
من بعد از مدتها دوباره PS4 خریدم.
وقتی اومدم بعد از نصب بازی GTA V سیو های قبلیمو از کلود پلی استیشن دانلود کنم با پیام The application for this saved data is not installed مواجهه میشم.
پلی استیشن پلاس هم تهیه کردم. فقط اینو بگم که قبلا بازیم ریجنش ALL بوده اما الان ریجن 2 دستم اومد و نصب کردم. آیا سیو ها هم قفل ریجن دارن؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
سلام دوستان.
من بعد از مدتها دوباره PS4 خریدم.
وقتی اومدم بعد از نصب بازی GTA V سیو های قبلیمو از کلود پلی استیشن دانلود کنم با پیام The application for this saved data is not installed مواجهه میشم.
پلی استیشن پلاس هم تهیه کردم. فقط اینو بگم که قبلا بازیم ریجنش ALL بوده اما الان ریجن 2 دستم اومد و نصب کردم. آیا سیو ها هم قفل ریجن دارن؟
آره، سیو ریجن های مختلف یک بازی به هم نمیخورن!

• Like
Reactions: sina_lorenzo

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
خب مث اینکه سونی یه طرحی گذاشته اگه پلاس یکساله بخری، سه ماه رایگان هدیه میده (این سه ماه در قالب یه ووچر کد به ایمیل ارسال میشه)
حالا سوال اینجاست که آیا گیفت پلاس یکساله رو هم بزنیم اوکیه یا اینکه حتماً پلاس باید از استور خریداری بشه؟

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
خب مث اینکه سونی یه طرحی گذاشته اگه پلاس یکساله بخری، سه ماه رایگان هدیه میده (این سه ماه در قالب یه ووچر کد به ایمیل ارسال میشه)
حالا سوال اینجاست که آیا گیفت پلاس یکساله رو هم بزنیم اوکیه یا اینکه حتماً پلاس باید از استور خریداری بشه؟
این دقیقا سوال من هم هست اگه کسی تست کرد بگه
اگه گیفت 1 ساله رو بزنی 3 ماه هم بده عالی میشه اینطوری

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
این دقیقا سوال من هم هست اگه کسی تست کرد بگه
اگه گیفت 1 ساله رو بزنی 3 ماه هم بده عالی میشه اینطوری
در خبر تاکید شده خرید پلاس باید به طور مستقیم از استورر و به قیمت 60 دلار صورت بگیره

• Like
Reactions: farhad_fr2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• ashe
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر