بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
آخه یکی نیست به اینا بگه،احمقا اینترانت مال مردم نیست
اینترانت یک شبکه دولتی هست که بیشتر استفادش برای ارسال مدرک بین ادارات هست نه دسترسی مردم
یه شبکه امن برای کارهای اداری بین ارگانهای مختلف دولتی و خصوصی
یک مشت اسکل رفتن تو مجلس
این نماینده گفته
سیدفرید موسوی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در همین زمینه گفت: افزایش تعرفه اینترنت در بودجه به کندشدن سرعت توسعه درکشور منتهی می شود.

وی با تاکید بر لزوم تسهیل در دسترسی مردم به اینترنت گفت: در یکی از بندهای الحاقی لایحه بودجه سال ۹۶ مصوب درکمیسیون تلفیق بودجه، به ازای فروش هر مگابیت اینترنت مبلغ ۱۰ ریال از شرکت های فروشنده اخذ و به وزارت بهداشت ارایه می شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس درمجلس شورای اسلامی ادامه داد: در لایحه بودجه مصوب درکمیسیون تلفیق مقرر شده است میزان پول اخذ شده از افزایش هزینه اینترنت که به حساب وزارت بهداشت واریز می شود برای اجرای طرح پزشک خانواده در روستاها و شهرهای با ۵ هزار نفر جمعیت و همچنین پرداخت هزینه هایی بیماران صعب العلاج صرف شود.

موسوی گفت: پرداخت هزینه های بیماران صعب العلاج و خرید تجهیزات برای مراکزدرمانی اقدام مثبتی است؛ اما نباید منابع آن از محل افزایش قیمت اینترنت حاصل شود.
این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: افزایش قیمت اینترنت در شرایطی که سرعت اینترنت درکشور درمقایسه با سایرکشورها پایین است، غیرمنطقی است.
موسوی گفت: افزایش تعرفه اینترنت در بودجه به کند شدن سرعت توسعه کشور منتهی می شود.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، یادآو رشد: افزایش قیمت اینترنت توسعه بسیاری از بخش های کشور مانند بخش های پژوهشی را با مشکل روبه رو می کند؛ بنابراین بنده و برخی همکاران پیشنهاد حذف این بند الحاقی را در زمان بررسی بودجه ارایه خواهیم داد.
حالا بازم با 100 تومن رو هر گیگ افزایش (با وجود گرون بودن بیش از حد قیمت اینترنت در ایران)قیمت میشه یجوری ساخت با اینکه الانش هم خیلی نسبت به جهانی هم بالاست و هم کیفیتش پایین
اما اولا قطعا قیمتها افزایش از این بیشتره
و ثانیا بحث حذف هدایای گذشته مثل جشنواره،آپلود رایگان و ... مطرحه
بببین دوست عزیز توسعه اینترنت و افزایش سرعت و دسترسی و کاهش هزینه نت همگی باعث افرایش و توسعه رونق اقتصادی میشه درسته اما اینو مد نطر قرار بده که در ایران هیچ چی سر جای خودش نیست و بعضی ها تمام تلاش خودشونو میکنند تا ارتباط ما رو با بقیه جهان قطع کنند در این راه همین طور که میبینی با انواع مصوبه وگرانی و .... ..... اینکارو انجام میدن

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
بببین دوست عزیز توسعه اینترنت و افزایش سرعت و دسترسی و کاهش هزینه نت همگی باعث افرایش و توسعه رونق اقتصادی میشه درسته اما اینو مد نطر قرار بده که در ایران هیچ چی سر جای خودش نیست و بعضی ها تمام تلاش خودشونو میکنند تا ارتباط ما رو با بقیه جهان قطع کنند در این راه همین طور که میبینی با انواع مصوبه وگرانی و .... ..... اینکارو انجام میدن
اونو که من نگفتم اون صحبت نماینده مجلسه
ما از یه طرف از سمت کشورمون محدود میشیم از یه طرف هم خارجیها هی ما رو بن میکنن
کره شمالی از یه طرف محدود میشه
متاسفانه این تو خون ما هست این منم منم گفتن
و هی میخوایم چیزهای داخلی درست کنیم و همه چی رو داخلی کنیم
در حالیکه اگه تاریخ رو بخونیم تو دنیا منزوی کردن کشور باعث عقب ماندگی میشه نمونه بزرگش چین که بعدها متوجه اشتباهش شد و برگشت به دنیا

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
های وب تمام فشفشه هاش رو حذف کرده.
تمام خدمات مشتریان بالای 5 ستاره رو هم حذف کرده.
طرح های جشنواره هم حذف کرده.
آپلود رایگان هم که همه برداشتن.
چی کار باید کرد؟
من از طریق سایت های وب شکایت ثبت کردم.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
های وب تمام فشفشه هاش رو حذف کرده.
تمام خدمات مشتریان بالای 5 ستاره رو هم حذف کرده.
طرح های جشنواره هم حذف کرده.
آپلود رایگان هم که همه برداشتن.
چی کار باید کرد؟
من از طریق سایت های وب شکایت ثبت کردم.
هیچ کاری نمیشه کرد.
همه شرکتها با هم دارن اینکار رو میکنن

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
من سعی کردم خوشبین باشم. اگر فشفشه و جشنواره ها رو برداشتن حتما جشنواره جدید میخوان بزارن. بهار هم نزدیکه، جشنواره بهاره میتونن راه بندازن.

آخه غیرمنطقیه که همه جشنواره ها حذف بشه، فروششون کم میشه. های وب فشفشه ها هم حذف کرده.
تنها مزیت رقابتی های وب فشفشه ها بود. دیگه هیچ خدماتی نداره. اگر فشفشه نباشه اکثر مشترکاش تخلیه میکنن میرن.
دیوانه شدن؟

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
من سعی کردم خوشبین باشم. اگر فشفشه و جشنواره ها رو برداشتن حتما جشنواره جدید میخوان بزارن. بهار هم نزدیکه، جشنواره بهاره میتونن راه بندازن.

آخه غیرمنطقیه که همه جشنواره ها حذف بشه، فروششون کم میشه. های وب فشفشه ها هم حذف کرده.
تنها مزیت رقابتی های وب فشفشه ها بود. دیگه هیچ خدماتی نداره. اگر فشفشه نباشه اکثر مشترکاش تخلیه میکنن میرن.
دیوانه شدن؟
وقتی همه شرکتها همین کار رو بکنن که اتفاقی نمیوفته
آسیاتک یک شبه 90 گیگ 70 تومنی رو کرد 125
یک شبه اپلود رایگانو حذف کرد جشنواره هایی که تا عید مهلت داشتن رو برداشتن
خودم با های وب صحبت کردم گفت فعلا قرار نیست جشنواره ای بزاریم
یدفعه نماینده مجلس میگه اینترنت 5 برابر میشه
یدفعه خبر میرسه دولت در صدد حمایت از اینترانت هست
منم دوست دارم خوش بین باشم،ولی حس میکنم خوش بینی زیادی درست نیست
منم امیدوارم نزدیک عید همه چی درست بشه.
ولی اینکه یدفعه همه شرکتها با هم و تو یه زمان اینکارا رو بکنن کاملا بوداره
امیدوارم درست نباشه

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
و اینم پارس آنلاین..... آقا جمع کنیم همه دسته جمعی بریم از این خراب شده......

gvf7_untitled.png

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
دوستان یه دو ماهی میشه ترافیکم عین بنز تموم میشه درحالی که هیچ تغییری تو مصرفم نمی بینم .
همون مصارف همیشگی رو دارم ولی مدام دارم ترافیک اضافی میخرم . از نظر امنیت وای فای هم حواسم هست .
واسه شما همچین داستانی پیش نیومده ؟ سرویس پارس آنلاین هست . الانم که اطلاعیه دادن آپلود هم از ترافیک کم می کنن از این به بعد :|

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
دوستان یه دو ماهی میشه ترافیکم عین بنز تموم میشه درحالی که هیچ تغییری تو مصرفم نمی بینم .
همون مصارف همیشگی رو دارم ولی مدام دارم ترافیک اضافی میخرم . از نظر امنیت وای فای هم حواسم هست .
واسه شما همچین داستانی پیش نیومده ؟ سرویس پارس آنلاین هست . الانم که اطلاعیه دادن آپلود هم از ترافیک کم می کنن از این به بعد :|
یادداشت کن حجمتو
بعد نرم افزار bwmeter رو بریز و اتصال نرم افزارها و بازیهاتو ببند و فقط بزار یه مرورگرت وصل بشه انتی ویروست رو هم دسترسیشو ببند
بعد چک کن مصرفتو با bwmeter
اگه اختلاف داشت برو سراغشون
منم زمانیکه پارس داشتم حدود 7 سال داشتم به این موضوع خیلی شاکی بودم ولی کاری از دستم بر نیومد
الان تو 3 سال اسیاتک بجز یه سری که بهشون ثابت شد و حجممو بر گردوندن مشکلی نداشتم
اره منم ميخواستم بپرسم تا ١٠٠ هم ميره قيمتشم عاليه

Sent from my iPad using Tapatalk
مخابرات استان تهران
این سرویساشه اما اولا به بیته یعنی تقسیم بر 8 بکنید
اونیکه گفته up to 100 mbps یعنی در اوج 12.5 مگا بایت دریافت
در نظر هم بگیرید 100 تومن هزینه نصبشه
ولی اینم در نظر بگیرید
مصرف عمده ما گیم هست و اسیاتک که جدیدا asiadl زده و فعلا رایگانه و شاتل هم 15 تومن شاتل لند
ولی اونها این سرویسها و شبانه ندارند
هزینه دانلود این گیمها با گیگی 1200 هم سر به آسمان میزنه
یه چیزی هم در نظر بگیرید اون گیگی 1200 تومن مربوط به سرویسی هست که 600 تومن باید پیش پرداخت کنید
و گرنه 50 گیگ میشه 75 تومن
برا همینه اسیاتکی که 90 گیگ رو میداد 75 یدفعه کرد 125

• Like
Reactions: Madison

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
نمیدونم جاش اینجا هست یا نه ولی

من SNR خطم اومده روی 6 و max rate هم 400 .. اسپلیت قطع کردم، سیم ورودی خونه را چیدم دوباره نو کردم اما فایده نداشت .. این اتفاق بعد از بارندگی شروع شده .. با پشتیبانی هم صحبت کردم گفت سرعت خطت از طرف ما 4000 هست

الان باید چی کار کنم ؟ من شاتل هستم

papa22

کاربر سایت
Jul 14, 2012
416
نام
علی
نمیدونم جاش اینجا هست یا نه ولی

من SNR خطم اومده روی 6 و max rate هم 400 .. اسپلیت قطع کردم، سیم ورودی خونه را چیدم دوباره نو کردم اما فایده نداشت .. این اتفاق بعد از بارندگی شروع شده .. با پشتیبانی هم صحبت کردم گفت سرعت خطت از طرف ما 4000 هست

الان باید چی کار کنم ؟ من شاتل هستم
والا منم همین چند هفته پیش مشکل شما رو داشتم
بعد مجبور شدم برم مرکز مخابرات محلمون با کلی خواهش و ایناها بررسی کردند
مشکل از تابلو برق خوده مخابرات بوده که این دستک مربوط به خونه ی ما سوخته بوده بعد عوض کرد درست شد.

• Like
Reactions: susha

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,486
آقا من تایم اوت هام خیلی کمه در حد هر 40-50 خط یدونه
ولی از بازی و پارتی لفت میخورم جریان چیه؟
آینرنت هم وایرلسه یه آنتنه powerbeam گذاشتم رو پشت بوم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر