PlayStation Street Fighter V Arcade Edition

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
February 2016
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
68nc_sf_topic.png

rc7t_logo.png

vvqj_fsur_2.png

• در بازی مکانیک جدیدی به نام V-Trigger قرار داده شده که اجازه ی استفاده از Stance های مختلف برای هر کرکتر را فراهم می آورد​
  • نت کد های بازی نسبت به SF IV پیشرفت قابل توجهی داشته اند​
  • بازی در سیزن اول دارای 22 کرکتر است که درسیزن دوم 6 کرکتر دیگر به این تعداد اضافه می شود​
  • مکانیزم V-Trigger که پیشتر با پر شدن خط EX meter قابل فعال سازی بود هم اکنون دارای Gauge جدیدی به نام V-Gauge است​
  • با پر شدن V-Gauge پلیر می تواند از مکانیک V-Trigger استفاده کرده که ظاهراً بر روی Ultra Move های کرکتر نیز تاثیر گذار است. به عنوان مثال کرکتر ریو در حالت عادی از Shinku Hadouken به عنوان Ultra Move استفاده می کند که این Ultra Move در حالت V-Trigger به Denjin Hadouken تبدیل می شود​
  • مکانیزم جدیدی تحت عنوان V-Skill نیز برای بازی معرفی شده که به کرکتر هایی مانند ریو اجازه ی Parry کردن و M.Bison اجازه منعکس کردن Projectile های حریف را می دهد​
  • نام Ultra Move ها به Critical Arts تغییر کرده و اینبار همانند Super Move ها با پر شدن EX Meter قابل استفاده هستند​
  • کرکتر ها و کانتنت هایی که بعد از عرضه برای بازی منتشر می شوند را می توان به صورت رایگان و با جمع آوری امتیاز در داخل بازی بدست آورد. همچنین می توان مثل سابق با پرداخت پول واقعی نیز آنها را خریداری کرد​
  • Capcom Fighters Network​
6yuv_logo_cfn.png
این سیستم قابلیت های زیر را در اختیار پلیر ها قرار می دهد :
با توجه به "Heat Map" می توانید مشاهده کنید که هر مبارزه در کدام نقطه از جهان در جریان است
می توانید از پروفایل هر کاربر دیدن کرده و از جزییات هر مبارزه آگاه شوید
می توانید با مشخص کردن رقبای خود در سراسر دنیا ، عملکرد آنها را زیر نظر داشته باشید
می توانید دوستان خود را رجیستر کرده و پلیر های مورد علاقه ی خود را Follow کنید
می توانید در میان فایل های Replay جستجو کرده و Replay مورد نظر خود را مشاهده کنید
فرستادن دعوتنامه ی آنلاین
مشاهده ی آخرین پچ ها و اخبار تورنومنت ها
و بسیاری موارد کاربردی دیگر ...
ro5l_8.png

• فردین (FaRd!N) عزیز بابت انجام هماهنگی های لازم
  • دوست خوبم علی (Safety & Peace) عزیز به خاطر تمام زحماتی که برای تاپیک کشیده
  • حامد (Hamed 3594) عزیز بابت تریلر و ویدیوها

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,475
نام
Nightwing
اگر از سرور قطع بشی و توی مسابقه Vs. CPU باشی، اون پایین سمت چپ پیامش میاد. جاهای دیگه کلا از بازی DC میشی.
برای فایت مانی هم Character Story, General Story, Survival, Challenges, Casual Match و Ranked Match. اون حالت Vs. CPU فایت مانی نمیده.
مرسی . کدومش بهترین و راحت ترین راه برای فایت مانی؟
این General story همیشه برای من قفل بوده علتش چیه؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
مرسی . کدومش بهترین و راحت ترین راه برای فایت مانی؟
این General story همیشه برای من قفل بوده علتش چیه؟
والا من که کلا پیشنهاد میکنم همه حالات رو بازی کنی چون همشون میزان قابل توجهی فایت مانی بهت میدن. خصوصا Story.
اون General Story یه DLC مجانیه. باید از استور بگیریش.

• Like
Reactions: Kainé and Destro

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,475
نام
Nightwing
والا من که کلا پیشنهاد میکنم همه حالات رو بازی کنی چون همشون میزان قابل توجهی فایت مانی بهت میدن. خصوصا Story.
اون General Story یه DLC مجانیه. باید از استور بگیریش.
ممنون ازت
یه مدت تو فکر فروشش بودم. الان دوباره جذب بازی شدم :D
به نظرتون اویل ریو برای بازی معرفی میشه؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,919
نام
نـــــــویـــــــــد
الان واقعا واسم جالبه بدونم ۴تا شخصیت جدید بعدی چجورین ، کالین که خیلی خوبه
تا سیزن ۳ هم که یک سال رو پیش رو داریم :D

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
از وقتی که آهنگ this is true love رو شنیده بودم، بدجوری کرمم گرفته بود که با یه شخصیت انگلیسی یه کومبو ویدیو بسازم :D که بالاخره ویدیو Cammy سیزن2 رو ساختم:D فول اچ دی آپلود کردم ولی آپارات خودش تفکیک میکنه با هرکیفیتی دوست دارین میتونین دانلود کنین:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بالاخره!

بعد 528 ساعت و سر و کله زدن با نت کد نه چندان خوب بازی و مبارزه با رقبای قدر (:D) بازی 100% شد8->>:D<:x

با تشکر از کسانی که ما را در انجام این ماموریت یاری کردند خصوصا بچه های PSF. دست شما رو به گرمی میفشاریم :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خود بازی + نسخه ی Delux Edition ـش + سیزن پس 1 همگی برای اعضای پلاس 50% تخفیف خورده :D اگه کسی هست بازی رو تا حالا نخریده و قصد خرید داره + پلاس هم هست الان بهترین فرصته :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر