BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
Eastern Promises یه پله واقعاً بیشتر رفته بود شاهکار بلامنازع می‌شد.:D حیف که یه خرده به نظرم پایانش در حد فیلم نبود.:D ولی فوق‌العادس. عجب بازیی کرده Viggo Mortensen. اصاً یه صحنه نبرد تو فیلم هست اوووووووف.:D
یکم دیره برای رپیلای ولی حیفه نگم که این فیلم اگه یکی دو سال زودتر یا دیرتر اکران میشد، امکان نداشت ویگو مورتنسن اسکار نگیره:D این بشر آندر ریته جدا. امسالم بازیش خیلی خوب بود.
نمیشد دنیل دی لوییس رو نادیده گرفت.

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
یکم دیره برای رپیلای ولی حیفه نگم که این فیلم اگه یکی دو سال زودتر یا دیرتر اکران میشد، امکان نداشت ویگو مورتنسن اسکار نگیره:D این بشر آندر ریته جدا. امسالم بازیش خیلی خوب بود.
نمیشد دنیل دی لوییس رو نادیده گرفت.
اون معصومیت توی چهره اش توی همه ی فیلمایی که بازی کرده دارتش، ادمو جذب میکنه، چه ارباب حلقه ها چه Eastern Promises و فیلم تاریخ خشونت و ...

• Like
Reactions: Cj_sa and BatiGoal

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
هر چقدر این بنده خدا Viggo Mortensen آدر ریته اون دی لوییس به شدت اورریته هر چیزی بازی کنه هر چقدر هم معمولی باشه بازم اسکار می گیره طرف چهار تا عربده زد اسکار رو بهش دادند بعد این بنده خدا و اون جانی دپ بهترین اجرا های زندگیشون رو داشتند آکادمی یه بیلاخ تقدیمشون کرد

• Like
Reactions: arash1996

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
هر چقدر این بنده خدا Viggo Mortensen آدر ریته اون دی لوییس به شدت اورریته هر چیزی بازی کنه هر چقدر هم معمولی باشه بازم اسکار می گیره طرف چهار تا عربده زد اسکار رو بهش دادند بعد این بنده خدا و اون جانی دپ بهترین اجرا های زندگیشون رو داشتند آکادمی یه بیلاخ تقدیمشون کرد
من فکر نمی‌کنم بازی دنیل دی لوییس توی There Will Be Blood اورریتد بود.:D توی Lincoln شاید ولی There Will Be Blood شاهکار بود از همه نظر.:D به علاوه There Will Be Blood از نظر کلی فیلم موفق‌تری از Eastern Promises هست (مثلاً Eastern Promises پایان خیلی خوبی نداشت، در مقابل There Will Be Blood که.:D) که توی این فاکتور هم نقش داشته. هر چند Viggo Mortensen شاهکاره توی Eastern Promises و کلاً کل Cast خیلی خوبن من چند جا خوندم که مردم روسیه واقعاً حال کرده بودن توی فیلم انقد خوب ملت روسی حرف میزنن.:D

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,500
از بین فیلم های Allied , Arrival , Hacksaw Ridge , billy lynn's long halftime walk به نظرم بهترینشون allied و Hacksaw Ridge بودند:D
بدترینشونم که اون بیلی نمیدونم چی:D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,996
نام
آریا
این قضیه انوشه انصاری و فیروز نادری یه جوریه! :D اگه Variety منتشرش نکرده بود، مطمئن بودم از این خبرهایی هست که یه نفر برای مسخره بازی توی تلگرام مینویسه و انقدر دست به دست میشه که همه باورش میکنن! :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
این قضیه انوشه انصاری و فیروز نادری یه جوریه! :D اگه Variety منتشرش نکرده بود، مطمئن بودم از این خبرهایی هست که یه نفر برای مسخره بازی توی تلگرام مینویسه و انقدر دست به دست میشه که همه باورش میکنن! :D

برعکس من فکر میکنم خیلی حرکت هوشمندانه ای هست! فرهادی یجورایی در جواب منع ورود ایرانی ها امده دو تا از موفق ترین شهروندان ایرانی که به آمریکا مهاجرت کردن رو انتخاب کرده و اینجوری سعی داشته بگه ایرانی هایی که امدن اینجا تروریست نیستن بلکه برعکس بسیار هم شخصیت های برجسته و فاخری هستن! و به نظرم واکنش که مد نظرش هست رو هم میگیره! یعنی این سوال رو ایجاد میکنه که آیا ایرانی ها (مهاجرها) تروریستن یا دانشمند و آدم حسابی؟ به نظر من که مثل یک شطرنج باز قهار یه حرکت به شدت حرفه ای بجا انجام داد.

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
این Manchester by the sea چقدر خوب بود، و برخلاف تصورم تمام فیلم هم به شدت سنگین و افسرده کننده نبود و چندین بار منو از ته دل خندوند. فقط دو تا مورد:
اول این که تقریبا تو کل فیلم موزیک متن یا وجود نداشت یا وجودش به شدت مینیمال و تو بک گراند بود، اما تو همون سکانس فلش بک کلیدی مربوط به سوختن خونه موزیک متن چنان شدت گرفت که واقعا منو از فضای فیلم بیرون آورد، و بیشتر از این که درگیر اون بقایای سوخته‌ی خونه بشم و بعدش با اعتراف هولناک خود لی تو بازداشت گاه شوکه بشم ذهنم درگیر موزیک بود و اینکه چرا اینقدر داره تو ذوق میزنه. مورد دوم این که اون کلکسیون تفنگی که اواخر فیلم به صورت دوس اکس ماکینا وار وارد داستان شد و مشکلات مالی اینا برای خرید موتور رو حل کرد رو هم دوست نداشتم. البته از اونجایی که فیلم تو مقدمه چینی خیلی از مواردش به صورت ظریف خیلی خوب عمل کرده بود (مثلا نشون دادن دستگاه بخور تو اتاق رندی موقع مریض بودنش بدون هیچ دیالوگی درباره‌ش و بعدا تو اعترافات لی اشاره شدن به سینوس های خشک رندی. واقعا این موردشو دوست داشتم) فکر میکنم شاید قبل‌تر در طول داستان و یک از فلش بک های دوران زنده بودن جو یک اشاره ای به این شده باشه که چقدر به تفنگ یا شکار علاقه داشته و من متوجهش نشده باشم. بقیه کسایی که دیدن کسی متوجه همچین قضیه‌ای نشده در طول فیلم؟ :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر