Multi Platform Titanfall 2

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
October 2016
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
e12c_tf2.jpg

سازنده : Respawn Entertainment
ناشر : Electronic Arts
پلتفرم ها : PC, PS4, XB1
سبک : شوتر اول شخص
تاریخ انتشار : 7 آبان 1395

بر خلاف نسخه پیشین، نسخه دوم دارای بخش تک نفره داستانی خواهد بود که به صورت کاملا آفلاین هم قابل بازی می باشد
بازی همچنان دارای بخش چند نفره رقابتی خواهد بود و این بخش بهتر از نسخه اول باز خواهد گشت،
6 تایتان جدید با قابلیت شخصی سازی و ویژگی های مختلف به بازی اضافه شده
بخش چند نفره بازی همانند نسخه قبل از سیستم سرور های ابری استفاده می کند
داستان بازی در مورد جنگ استعماری بزرگی است که بر پایه جنگ داخلی و انقلاب ایالات متحده این بار در فضا شکل گرفته است
استدیو Respawn Entertainment ساخت بازی را از اواخر سال 2014 آغاز کرده است،
همچنین اعلام شده تمام DLC های بازی که در آینده منتشر می شود و شامل نقشه ها و مود ها و.. می باشد رایگان خواهد بود.

تصاویر :

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,891
نام
نـــــــویـــــــــد
نوید وقتی پینگت پایین تر باشه اونوقت متوجه میشی که چقدر راحتتر میتونی بازی کنی :D مخصوصا توی 1 به 1ها که 2 3 تا تیر میخوره به یارو میمیره :D

وقتی عادت کردم با پینگ 110-100 بازی میکنم همین که پینگم میره بالا 170-160 میشه خیلی تغییرشو حس میکنم

سوسول بازیا چیه
من کلا بازیمو با پینگ ۲۰۰ تنظیم میکنم حالا پایینتر بود چه بهتر :D
همون ۱۵۰هم میشه فرق احساس میشه
خارجیا باحالن ۲تا پینگشون بالا میره عالم و آدم فحش میدن :D

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,591
نام
حسین
بابا این سروراش خیلی خوبه با پینگ 250 هم میشه راحت بازی کرد اگه تایم اوت نداشته باشی... داغون ترین سرورا دنیا برام سرورا کالاف بود لامصب اگه پینگت میرفت بالا 150 دیگه پلیر برات پیدا نمیکرد جوین خارجیا هم میشدی با یک خط باید بازی میکردی اصلا یه وضعی من هنوز موندم سرورا تایتان چطوری با پینگ 250 هم تیرات راحت میخوره هم لگ نداری:| همین وضعیت رو سرورا بتل هم هست تو سرورا بتل که انگار اصلا لازم نیست پینگ داشته باشی:D...
ولی خب با وجود این که کیفیت سرورا بتل با تایتان واقعا عالیه ولی نمیشه پینگ پایین رو نادیده گرفت من معمولا پینگم رو 150 هست با سرورا اروپا,فقط یه بار رفت رو 100 رفتم بتل اصلا نابود شدم:D من موندم چطوری خارجیا با پینگ فوقش 40 از ما ایرانیا میبازن؟اصالا چطوری پلیر خارجی هم سطح من با اون پینگ نصف من کیل میگره تازه دساش هم بیشتره:| اصلا چطوری ما با این پینگ بیشتر وقتا اگه تیممون نوب نباشه نفر اولیم؟:|... من اگه پینگم 40 بود سلطان شوتر میشدم:D میرفتم با شاخا شوتر دنیا مسابقه میدادم بیخیال کارمم میشدم میچسبیدم به بازی با پول جایزه بازی هم بهترین زندگی ممکن رو داشتم:D

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,716
بعضی موقع ها ادم گیر چندتا بچه میافته نمیفهمه با اینا چه کار کنه تا می بینن دارن می بازن سریع از بازی میرن بیرون جنبه باخت هم ندارن

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,655
نام
Moein
یادش نخیر اون موقع که از مخابرات سرویس میگرفتم پینگم 400 تا 450 بود توی کانتر گلوبال فرگ 1 یا 2 یا نهایتا 3 گیم میشدم که البته اخر سر هم ریپورتم میکردن میگفتن چیت زدی :|
زیاد به پینگ توجه نکنین پینگ فقط یه عدده D:

• Like
Reactions: GHOST OF SPART

mahdi-psfan

کاربر سایت
Oct 21, 2015
118
اقا په چرا تاپیک رو از مهم اوردن پایین!:|

دوستان این اپدیت جدید این عزیز دل کی میاد....؟

این یه چالشه :Dکسی رسیده تونسته یک هفته به gx کسی تونسته برسه به امتیاز 210 در یک مچ کسی تونسته 40 کیل بگیره کسی تونسته رکورد 300 مسابقه در رده اول باشه.. اینا کارهای که بنده انجام دادم.... کسی بود بیشتر رکورد داشت بیاد رو کنه>:)

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,591
نام
حسین
اقا په چرا تاپیک رو از مهم اوردن پایین!:|

دوستان این اپدیت جدید این عزیز دل کی میاد....؟

این یه چالشه :Dکسی رسیده تونسته یک هفته به gx کسی تونسته برسه به امتیاز 210 در یک مچ کسی تونسته 40 کیل بگیره کسی تونسته رکورد 300 مسابقه در رده اول باشه.. اینا کارهای که بنده انجام دادم.... کسی بود بیشتر رکورد داشت بیاد رو کنه>:)
من 217 تا تو یک مچ گرفتم:D که توش 7 تایتان زدم...
ولی هنوز نتوستم 40 تا کیل رو بگیرم چون بیشتر اتریشن بازی میکنم دلیلش هم معتادی به نسخه اول هست که همش همین مد رو بازی میکردم تو اتریشن هم بالا 35 تا کیل بازی تموم میشه:D یا باید بری پایولت & پایولت یا باونتی هانت که من باهاشون حال نمیکنم:D...ادعا داری بیا تک به تک:D

• Like
Reactions: mahdi-psfan

mahdi-psfan

کاربر سایت
Oct 21, 2015
118
من 217 تا تو یک مچ گرفتم:D که توش 7 تایتان زدم...
ولی هنوز نتوستم 40 تا کیل رو بگیرم چون بیشتر اتریشن بازی میکنم دلیلش هم معتادی به نسخه اول هست که همش همین مد رو بازی میکردم تو اتریشن هم بالا 35 تا کیل بازی تموم میشه:D یا باید بری پایولت & پایولت یا باونتی هانت که من باهاشون حال نمیکنم:D...ادعا داری بیا تک به تک:D
عشق من من همون مد اولی هست پایولت و تایتان... 8->پینگ هم رو 200 همیشه هست:-w
داداش نزدیک 30 یوزر خارجی منو به خاطر بازی باشون تو تایتان فال 2 ادد کردن :">

اقا ادعا دارم بدجور:D....
این ایدی منه اد کن mahdi-psfan
نتیجه همرا با اسکرین گذاشته میشود :D:D

• Like
Reactions: blechh

Mr Robot

کاربر سایت
Sep 29, 2016
7
سلام دوستان بین این بازی و Overwatch بنظرتون کدوم رو بیگیرم؟
میدونم جتشون عالین ولی فعلا یکیشون رو میخوام بگیرم
کالاف اینفینیت رو گرفتم زیاد خوشم نیومد

• Like
Reactions: Joghdmohammad

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد

سلام . من جفتشونو بازی کردم ، از جفتشون هم خوشم اومد . ببینید overwatch خیلی خیلی سلیقه ایه ، یعنی اگر شما بازی کنید یا عاشقش میشید یا اصلا به هیچ وجه باهاش حال نمیکنید ، ولی تایتان فال یه مقدار نرمال تره ، یعنی شما بازی کنید احتمالِ این که ازش بدتون بیاد خیلی کمتره ...
من overwatch رو در صورتی که هم تیمی یا رفیقی دارید که باهم بازی کنید پیشنهاد میکنم فقط ، چون اگر بخواید تنهایی برید ممکنه بعدِ یه مدت خسته کننده بشه واستون ...

• Like
Reactions: Mr Robot

Mohamad_ndr

کاربر سایت
Jun 22, 2016
399
Overwatch
به طولانی مدت هم فکر کن
یه بازی آنلاین هم باید خوب ساپورت بشه هم پلیر زیاد داشته باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر