Playstation VR Offical Topic

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
کلا برای تنوع بد چیزی نیست اما ارزش این همه هزینه رو نداره.

به نظر من بدترین چیزیش همین مشخص بودن پیکسل ها هست انگار crt 30 سال پیش داری کار می کنی.

فکر نکنم کسی بتونه مدت زیادیم ازش استفاده کنه.

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
کلا برای تنوع بد چیزی نیست اما ارزش این همه هزینه رو نداره.

به نظر من بدترین چیزیش همین مشخص بودن پیکسل ها هست انگار crt 30 سال پیش داری کار می کنی.

فکر نکنم کسی بتونه مدت زیادیم ازش استفاده کنه.
سوالی دارم از شما و بقیه دوستان

میگم هر نقد خارجی خوندم از VR تعریف شده از فروم خارجی خوندم راضی بودن هر کسی تجربه کرده

اما تو سایت ایرانی این موضوع ۵۰ به ۵۰هست

نمیدونم چرا سطح انتظار دوستان زیادی بالا بوده ؟

یا چیز دیگه ای

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سوالی دارم از شما و بقیه دوستان

میگم هر نقد خارجی خوندم از VR تعریف شده از فروم خارجی خوندم راضی بودن هر کسی تجربه کرده

اما تو سایت ایرانی این موضوع ۵۰ به ۵۰هست

نمیدونم چرا سطح انتظار دوستان زیادی بالا بوده ؟

یا چیز دیگه ای

خوب به نسبت قیمت ps vr خیلی بهتره اما بهترینش htc هست با این حال خیلی الکی از vr حمایت می کنن هی تبلیغش می کنن نمی شه منکر شد تجربه ی جالبی نیست اما چیزیم نیست که جذابیتش همیشگی باشه. vr حالا حالا ها جای کار حداقل باید مشکل این dpi ش در درجه ی اول حل بشه تا حس خیلی بهتری بده

قیمت vr با ps4 pro هم که در ایران خیلی مسخره هست حداقل بهتره کمی صبر کنید تا قیمت به 1.600 اینا برسه

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
یه خواهشی دارم از دوستانی که RE7 رو با VR بازی کردن..ممنون میشم جواب بدید.
ویدیو زیر تفاوت گرافیکی vr با نسخه معمولی بازی RE7 هست..تو ویدیو گفته شده تصویری که مشاهده میکنید تو گرافیک VR شبیه سازی شده و چون نمیشده دقیق کپچر کنن تصویر رو شبیه سازی شده...حالا من سوالم اینه که تصویر که تو ویدیو زیر از VR هست چقدر با اون چیزی که شما بازی کردید شباهت داره ؟ بیشتره یا کمتر ؟ ممنونم

لینک از یوتی و ب هست.

جای ستاره یو تی و ب بزارید

https://www.******.com/watch?v=-VJPeqTmP-E

nima_rock

کاربر سایت
Jun 11, 2008
48
نام
نيما
واقعا من شدیدا دو به شکم برای خرید..شما رو pro امتحان کردی یا معمولی ؟ از تجربیاتت بگو چه بازی هایی رو تست کردی باهاش ؟ راحت هستی باهاش ؟ re 7 بازی کردی ؟
من از این می ترسم واقعا بعد از یکی 2 هفته بی افته گوشه اتاق خام بخوره که البته احتمالشم هست چون بازی خیلی خوب فقط همین re7 فعلا براش امده.
به نظرتون من هنگام خرید Move رو هم بخرم یا نه ؟
عاليه منراستش re7 بازى كردم ولى حالت تهوع و يكم سردرد گرفتم ولى مثلا برادرم بازى كرد اوكى بود. Until down:rush blood بازى مى كنم باحاله حتما move رو بخر با دسته كنسولم ميتونى بازى كنى ولى با move لذتش چندبرابر ميشه بازى هم مرتب داره واسش مياد

• Like
Reactions: Black Roz

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
من vr گرفتم روي ps pro بازي بتمن رو انجام دادم. تجربه اي خوبي بود ولي ارزش هزينش رو نداشت. بعد از ٢-٣ روز بازي كردن گوشه اتاق افتاده!

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
بعد از چند‌ روز تست کردن‌ Vrمیتونم‌ نظرم رو بدم

من‌‌تا الان تجربه‌ 3dنداشتم چه برسه تجربه .دیدن فیلم‌‌۳۶۰ درجه

برا بار اول که تست کردم‌ واقعا‌‌ برام‌‌عجیب بود قرار گرفتن تو محیط vr

بریم‌‌ سراغ اصل مطلب اول اینم‌‌بگم من عینک طبی استفاده میکنم‌‌ ‌ تا الان که مشکلی نداشتم

بازی Vr برا‌‌اونایی که‌دنبال گرافیک و کیفیت‌ بازی هایی‌‌شبیه‌ انچارتد داشته باشن نیست کیفیت‌‌بازی Vrکامل‌‌راضی کنندس بحث پیکسل و شمارش پیکسل مطرح نیست برا من یکی قابل قبوله

من‌‌‌ بازی های playstation vr world و HEADMASTERرو خیلی خوشم اومد‌‌ بازی انتیل‌داون‌‌رو باری کردم‌ تجربه خوبی بود و چند تا بازی دیگه در ضمن من دیسک دمو رو بازی کردم
بازی RE 7دموش رو بازی کردم که واقعا ترسناک بود حس واقعی بودن محیط به شخص دست میده

از لحاظ وزن vrکاملا مناسبه اصلا ایرادی نداره سر رو‌ اذیت نمیکنه

تا‌الان من احساس سرگیجه یا حالت تهوع بهم دست نداده

از نظر من اگه‌دنبال تجربه خاص و یونیکی هستید در خریدش شک نکنید

ولی اگه‌دنبال گرافیکی در حد انچارتد هستید با این ذهنیت سراغ VRنرید که تو‌‌ ذوقتون میخوره
از نظر من.تنها مشکل PS VR دستگاه ها سیم‌ های زیادش هست

برا‌‌تجربه‌‌ بهتر از MOVEاستفاده کنید لذت بخشه

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
والا من دیشب داشتم re7 رو بازی می کردم به صورت معمولی سرم داشت گیج می رفت...وای به حال وقتی که هدست بیاد رو سرم...واقعا سردرگمم...ولی به نظرتون میشه 1800 پیدا کرد تو توپ خونه ؟

بازی Vr برا‌‌اونایی که‌دنبال گرافیک و کیفیت‌ بازی هایی‌‌شبیه‌ انچارتد داشته باشن نیست کیفیت‌‌بازی Vrکامل‌‌راضی کنندس بحث پیکسل و شمارش پیکسل مطرح نیست برا من یکی قابل قبوله

والا یه سریها میگن خیلی کیفیتش پایینه..برا من در حد ps3 سال 2009 هم باشه راضی کنندس..حالا در کل کیفیت کلی بازیهارو به چه صورت دیدی شما؟ مثلا همون until down کیفیت بافتها و گرافیک کلی بازی به چه صورت بود ؟
در ضمن به نظر من بازی های قوی مثل RE7 رو واقعا نمیشه با MOve بازی کرد..بازی های کژوال شاید.

آخرین ویرایش:

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
والا من دیشب داشتم re7 رو بازی می کردم به صورت معمولی سرم داشت گیج می رفت...وای به حال وقتی که هدست بیاد رو سرم...واقعا سردرگمم...ولی به نظرتون میشه 1800 پیدا کرد تو توپ خونه ؟

والا یه سریها میگن خیلی کیفیتش پایینه..برا من در حد ps3 سال 2009 هم باشه راضی کنندس..حالا در کل کیفیت کلی بازیهارو به چه صورت دیدی شما؟ مثلا همون until down کیفیت بافتها و گرافیک کلی بازی به چه صورت بود ؟
در ضمن به نظر من بازی های قوی مثل RE7 رو واقعا نمیشه با MOve بازی کرد..بازی های کژوال شاید.

گرافیک بازی Until dawn خوبه از نظر من گرافیک بازی‌ برات راضی کنندس از حد ps3 بالاتر ‌خدایی گرافیک انتیل داون من بازی RE7رو که مقایستش رو‌ دیدم انچنان فرقی نداشت کیفیت Vrو و مانیتور کیفیت VRاز خیلی بازی امروزی سرتر بود

بازی VR WORLD با Move خیلی باحاله ادم حال میکنه
اینم بگم‌‌‌ اگه فاصله لنر با چشم درست نباشه یه لایه ماتی روی بازی قرار میگیره شاید اونایی که از کیفیت راضی نبودن این مشکل رو داشتن

• Like

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
سیستم MoVR تجربه واقعیت مجازی بدون سیم را برای تمام هدست ها ممکن می سازد

یکی از مشکلات مهمی که در حال حاضر گریبان گیر هدست های واقعیت مجازی است و عملاً تجربه ی آن را برای کاربر دشوار می سازد، سیم های بسیار زیاد و بلندی است که می بایست به سیستم متصل گردد.

در این بین کمپانی HTC به تازگی پیش فروش قطعه ای 220 دلاری و اضافه برای هدست واقعیت مجازی Vive را آغاز نموده که آن را به هدستی وایرلس تبدیل می کند.

حالا مهندسین واحد کامپیوتر و هوش مصنوعی دانشگاه MIT نیز دستگاهی به نام MoVR ساخته اند که با اتصال به هر هدستی، بدون هیچگونه افت کیفیت و فریم ریت، آن را به یک هدست واقعیت مجازی بدون سیم تبدیل می نماید.

MoVR از تکنولوژی «موج میلی متری» که در آزمایشات نسل پنجم شبکه های مخابراتی نیز مورد استفاده قرار گرفته است بهره می برد و با سرعت بالایی بین هدست و سخت افزاری کامپیوتری ارتباط برقرار می نماید.

گفتنی است سرعت این تکنولوژی به مراتب از فناوری های بی سیم حال حاضر مثل وای-فای و آر-اف که حداکثر سرعت 6 گیگابیت بر ثانیه را ارائه می کنند، بیشتر است و به راحتی توانایی انتقال تصاویر 4K را در یک آن خواهد داشت.

الگوی اولیه طراحی شده به اندازه یک کف دست و دارای دو آنتن کوچک بوده که گفته می شود مدل نهایی ابعادی بزرگتر از یک تلفن هوشمند نخواهد داشت. تاریخ و قیمت احتمالی این سیستم نیز مشخص نیست.

csail_20161108_001-w600.jpg

منبع : Digiato

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
خوب منم یه 3 4 روزی هست دستگارو خریدم و تو این مدت کامل چندو چوند کارو تست کردم تا بیام نظرمو بدم.
در وحله اول تجربه واقعا فوقوالعاده ای هست..با اون که من تجربه عینک های 3d رو هم داشتم ولی این واقعا عالی بود...چند تا بازی که تو دیسک دمو بود رو انجام دادم و باید بگم با بعضی بازیهاش خیلی حال کردم..اون HEADMASTER که واقعا انگار تو زمینی فوتبالی و داری هد میزنی.
بازی UNTIL DOWN هم بسیار خوب بود و کلی حال کردم.
اما یه سری بازی ها مثل DRIVER CLUB رو که 30 ثانی میرم سرگیجه عیجی بهم دست میده که اصلا نمی تونم بازی کنم.
تجربه کارتون Allumette فوق العاده بود..حتما فولش دانلود کنید ببینید.
رزیدنت اویل 7 رو هم بازی کردم واقعا احساس عجیبی داری وقتی تو محیط هستی..البته چون من یک بار بدون vr تا اخرش رفتم میدونستم کی کجا میادو اینا برای خیلی ترسناک نبود ولی فوقالعاده بود ولی بزرگترین بدیش این بود که بعد از 20 دقیقه سرگیجه و تهوع بهم دست میده که کل جذابیت بازی رو از دست میده ادم.
ویدیوهای 360* در جد یه فاجعست..به قول اون دوستومون پیکسلها در حد آجر...
به نظر من این تکنولوژی در آینده حرفهای زیادی برای گفتن داره ولی با پیشرفت
1-گرافیکی که در حال حاظر خیلی خوب نیست ولی مطمئنا در آینده خیلی خیلی بهتر میشه.
2-حالت تهوع و سرگیجه به نظر من بزرگترین ایرادی که من میتونم رو دستگاه بزارم همینه...نه تنها من به 2 3 نفر دیگم دادم بعضی بازیهارو تست کردن این حالت بهشون دست داد.
در اخر این که من یه کاری رو میخوام انجام بدم ببینم میتونم این سرگیجه و تهوع رو حین بازی کنترل کنم یا نه که اگر + بود همینجا اعلا میکنم...چون واقعا اگر بشه این تهوع و سرگیجرو تو بازی کنترل کرد خیلی بیشتر بازی لذت بخش برای آدم.

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
خوب منم یه 3 4 روزی هست دستگارو خریدم و تو این مدت کامل چندو چوند کارو تست کردم تا بیام نظرمو بدم.
در وحله اول تجربه واقعا فوقوالعاده ای هست..با اون که من تجربه عینک های 3d رو هم داشتم ولی این واقعا عالی بود...چند تا بازی که تو دیسک دمو بود رو انجام دادم و باید بگم با بعضی بازیهاش خیلی حال کردم..اون HEADMASTER که واقعا انگار تو زمینی فوتبالی و داری هد میزنی.
بازی UNTIL DOWN هم بسیار خوب بود و کلی حال کردم.
اما یه سری بازی ها مثل DRIVER CLUB رو که 30 ثانی میرم سرگیجه عیجی بهم دست میده که اصلا نمی تونم بازی کنم.
تجربه کارتون Allumette فوق العاده بود..حتما فولش دانلود کنید ببینید.
رزیدنت اویل 7 رو هم بازی کردم واقعا احساس عجیبی داری وقتی تو محیط هستی..البته چون من یک بار بدون vr تا اخرش رفتم میدونستم کی کجا میادو اینا برای خیلی ترسناک نبود ولی فوقالعاده بود ولی بزرگترین بدیش این بود که بعد از 20 دقیقه سرگیجه و تهوع بهم دست میده که کل جذابیت بازی رو از دست میده ادم.
ویدیوهای 360* در جد یه فاجعست..به قول اون دوستومون پیکسلها در حد آجر...
به نظر من این تکنولوژی در آینده حرفهای زیادی برای گفتن داره ولی با پیشرفت
1-گرافیکی که در حال حاظر خیلی خوب نیست ولی مطمئنا در آینده خیلی خیلی بهتر میشه.
2-حالت تهوع و سرگیجه به نظر من بزرگترین ایرادی که من میتونم رو دستگاه بزارم همینه...نه تنها من به 2 3 نفر دیگم دادم بعضی بازیهارو تست کردن این حالت بهشون دست داد.
در اخر این که من یه کاری رو میخوام انجام بدم ببینم میتونم این سرگیجه و تهوع رو حین بازی کنترل کنم یا نه که اگر + بود همینجا اعلا میکنم...چون واقعا اگر بشه این تهوع و سرگیجرو تو بازی کنترل کرد خیلی بیشتر بازی لذت بخش برای آدم.

فکر کنم‌‌ تنها کسی که حالت تهوع نگرفته منم چه تو ایول ۷ چه تو DC

من گفتم فیلم ۳۶۰درجه تست نکردم که نظرم رو بدم ولی به نظرم بازی Way ward skyرو تست کن

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
فکر کنم‌‌ تنها کسی که حالت تهوع نگرفته منم چه تو ایول ۷ چه تو DC

من گفتم فیلم ۳۶۰درجه تست نکردم که نظرم رو بدم ولی به نظرم بازی Way ward skyرو تست کن
کلا بازیهایی که چشم در حال گردشه و حرکتی هست من سرگیجه میگیرم...البته منظورم اون دوستمون جناب malek بود که گفت پیکسل ها در حد آجره که واقعا هم همینطوره..ویدیوهای 360* کیفیت بسیار بد و زشتی دارند...حتی من با pc دانلود کردم ریختم تو دستگاه بازم دیدم همینطوری بود..گفتم شاید به خاطر سرعت نت با کیفیت بد بارگزاری میشه ولی اونجوری هم کیفیت افتضاح بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر