فیل اسپنسر: کنسول Xbox Scorpio بسیار قدرتمند است

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
Untitled.png
آقای فیل اسپنسر به شدت سرش در توییتر شلوغ شده است و خود را مشغول جواب دادن به سوالات طرفداران در مورد Xbox Scorpio کرده است.

فیل اسپنسر:

«بازی های خوب برای صنعت بازسازی بسیار مهم است. عناوینی مانند

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Civilization VI

Forza Horizon 3

Overwatch

برای صنعت بازیسازی بسیار ارزشمند هستند. او همچنین به تعریف و تمجید عنوان Horizon: Zero Dawn پرداخت. اسپنسر همچنین اضافه کرد گیمرها باید (فرقی نمی کند بر روی کدام پلتفرم در حال بازی کردن هستند) از این عناوین موفق و بقیه بازی ها استقبال کنند.»

فیل اسپنسر در مورد Xbox Scorpio می گوید:

«Xbox در نسل بسیار خوبی است. Xbox Scorpio بسیار قدرتمند خواهد بود با اینکه می توانیم بهتر باشیم ولی به جایی که الان هستیم افتخار می کنیم»

Xbox Scorpio تعطیلات سال 2017 عرضه خواهد شد.

لینک منبع

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خوب اعتراف می کنم آرما 3 اصلا بهینه نیست. اما خوب اینایی که می گید چه ربطی داره؟ تجربه ای خواستید که فقط روی PC ممکن باشه، تجربه هایی گفتم که در حال حاضر فقط روی PC امکان پذیر هستن(به جز Cities: Skylines البته، خبر نداشتم ازش. خیلی هم عالی!).
پ.ن: همه AI ها اسکریپت شده هستن. مگه اینکه کسی تونسته باشه AI واقعی ساخته باشه(و 60 فریم اجرا بشه). اینم در نظر داشته باش Pathfinding واسه 1 میلیون شئ و کنترل اینکه به هم نخورن از چیزی که فکر می کنی خیلی خیلی خیلی سنگین تره و اینکه روی سیستم های ما اجرا می شه نشون می ده به شدت بهینه شده. همینطور هم هست، خیلی از کار های هوش مصنوعی رو GPU انجام می ده جای CPU توی C:S.
میگم همچی به سازنده ها بر میگرده فقط قدرت زیاد به معنی بازی بهتر نیست بازی که از همه نظر کامل باشه مشخصا بعضی تجربه ها فقط روی PC قوی امکان پذیر هستش اما بازم بیشتر بازی های که سخت افزار بالا میخوان اپتیمایز نیستن و منابع الکی هدر میدن .
من با خود خبر هم هیچ مشکلی ندارم میگم بیشتر سازنده ها منابع قدرت هدر میدن همین اگه به خوبی بازی هاشون اپتیمایز کنن و AI بهتری بنویسن مشخصا میشه از منابع سخت افزاری قویتر بهتر بهره برد به جای اینکه فقط در فکر 4K شدن بازی ها و 60 فریم شدنشون باشیم .
اینکه AI واقعی ساخته بشه و 60 فریم باشه دیگه بحث بر میگرده به کد نویسی سازنده ها قرار نیست کاملا انسانی فکر کنه فقط کافیه منطقی با توجه به ساختار عمل کنه و جنبه های انتخابی داشته باشه در مواقع مختلف در کل روی PC میشه انتظار این داشت اما چرا نیست به سازنده ها بر میگرده که میگم با توجه به وجود قدرت کافی این ما نمیبینم جز تک سازنده .

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
خسته نباشه، تو امریکا که حق آب و گل داره برند ایکس باکس، به همینم نتونه برسه فاتحه ش خونده ست... مثل اینکه سونی یا نینتندو تو ژاپن خوب نفروشن:D شما یه نگاه بندازید 360 نسل پیش همین موقع کجا بود، ایکس باکس وان کجاست.

نه بحث فروش وان اس تو خاک امریکا و این حرف ها نیست بحث تاثیر عرضه انحصاری ها روی PC بود. ( امریکا رو مثال زدم چون هر ماه امارش مشخص منتشر میشه )
برای مقایسه با زمان X360 که تو اخرین امار فروش تو مدت زمان مشابه، یکی بوده ( البته همین پیشرفت نکردن هم خودش پسرفت حساب میشه ) ولیکن مشخصا با عرضه اسکورپیو فروش خانواده وان یک جهشی به خودش میگیره و تو خیلی موارد مثل شوکیس گرافیکی بازیهای انحصاری و مولتی پلتفرم و خیلی چیزای دیگه حضور اسکورپیو به نفع برند Xbox هست.
یک نکته هم یادمون نره تا الان تمام سخت افزارهایی جدیدی که تحت مدریت اسپنسر عرضه شدند ( دسته الیت و وان اس ) واقعا عالی و بی نظیر بودند و اینکه اسکورپیو یک کنسول تمام عیار و ارزشمند باشه اصلا دور از ذهن نیست. تو کامنت قبلیم هم گفتم مایکروسافت نیاز داره با یک کنسول جدید دوباره برند اکس باکس رو جا بندازه.

• Like
Reactions: amir code

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
عجب تاپیک باحالی :D
یکی میگه چرا راجع به وسیله ای که مایکرو می خواد بده بیرون اصلا حرف میزنن غلط کردن
اون یکی میاد عکس های گیرز رو میزاره که با پی سی روی low اجرا شده بعد همونا ملتو رجوع میدن به مقالات DF
خب مومن اگه بلدی DF بخونی برو مقالشو راجع به گیرز بخون ببین با عکسی که گذاشتی یکی هست ؟!
LOL

آقایون
همون طوری که شما فقط برای یک uncharted حاضرید کنسول بخرید
ما هم برای فورتزا و گیرز می خریم
حالا اگه بازی های مولتی بهتر و راحت تر و با کیفیت تر اجرا بشن که خیلی بهتره
در ضمن اینکه مایکرو داره تلاش می کنه lead platform باشه برای ساخت بازی ها بده ؟؟؟؟

• Like
Reactions: Deliverer

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,999
نام
محمد امین
مشکل اینجاست یک عده خیال میکنن گرافیک بازی های XBOX ONE در حد بازی های اندرویده بعد گرافیک بازی های PS4 کهکشان رو سوراخ کرده سونی PS4 PRO هم اصلا عرضه نکرده! دقیقا با این ذهنیت میان تو تاپیک و پست تایپ میکنن حالا مثلا فکر کن ماها باید با این افراد بحث کنیم!
در کل من خودم به شخصه این اعتقاد رو دارم که گرافیک و فریم بازی های کنسولی عقب تر از زمان خودش بود و شرکتهای مثل سونی و ماکرو به دنبال ارتقاع گرافیکی افتادن که کار خوبی بود و هر دو شرکت این تصمیمشون عملی کردن و قاعدتا ماکرو کنسول قوی تری رو تدارک دیده که حرکت خوبی هست
حالا این وسط یک عده ناراحتن که ماکرو اسکرپیو رو داره عرضه میکنه و اصلا عرضه پرو هم نمیبینن که خیلی جالب هست!

Dlforshot2

کاربر سایت
Sep 15, 2014
599
سونی خیلی زود بفکر عرضه نسخه قویتر افتاد به خیال خودش بازار رو زودتر در دست بگیره ولی وقتی اسکورپیو بیاد ps4 pro افتضاحش میوفته چون تو همین 1080 60fps مونده با توجه به اینکه اسکورپیو true 4k اجرا میکنه و داریم سمت 4k میرم 2 روز دیگه مجبور میشه سونی کنسول جدید بده و طرفدارانشو ناراحت میکنه

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
بعضی ها یجوری میگن کنسول انحصاری میخواد انگار اکس باکس وان تا حالا انحصاری نداشته و از این به بعد هم قرار نیست بازی انحصاری براش منتشر بشه :))
بعضی ها هم یادشون رفته اول نسل رو سونی با مانور روی قدرت بیشترش چجوری فروخت
به هر حال E3 همه چیز مشخص میشه

آخرین ویرایش:

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
مشکل اینجاست یک عده خیال میکنن گرافیک بازی های XBOX ONE در حد بازی های اندرویده بعد گرافیک بازی های PS4 کهکشان رو سوراخ کرده سونی PS4 PRO هم اصلا عرضه نکرده! دقیقا با این ذهنیت میان تو تاپیک و پست تایپ میکنن حالا مثلا فکر کن ماها باید با این افراد بحث کنیم!
در کل من خودم به شخصه این اعتقاد رو دارم که گرافیک و فریم بازی های کنسولی عقب تر از زمان خودش بود و شرکتهای مثل سونی و ماکرو به دنبال ارتقاع گرافیکی افتادن که کار خوبی بود و هر دو شرکت این تصمیمشون عملی کردن و قاعدتا ماکرو کنسول قوی تری رو تدارک دیده که حرکت خوبی هست
حالا این وسط یک عده ناراحتن که ماکرو اسکرپیو رو داره عرضه میکنه و اصلا عرضه پرو هم نمیبینن که خیلی جالب هست!
از معدود پست هایی هست که با ایشون صد درصد موافقم یعنی باید این پست رو طلا گرفت
دمت گرم داداش

• Like
Reactions: Terova

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر