E3 2017 Coverage

psps1368

کاربر سایت
Jan 3, 2006
165
سلام دوستان،
من امسال تونستم یه بلیط برای نمایشگاه E3 2017 بخرم
دوست داشتم برای ادای دین هم که شده، یه نیمچه گزارشی از این نمایشگاه تهیه کنم و در اختیار بازیسنتری ها قرار بدم
۱. میخواستم بدونم کسی هست که بلیط داشته باشه؟ اگر کسی هست لطفا بگه که میتونیم هتل بگیریم با هم یا نه.
۲. من حدود سه سال هستش که از بازی کردن به دور هستم، اما خب اخبار بازی ها رو به صورت جدی دنبال میکردم. با این حال خوشحال میشم که دوستان به من پیشنهاد بدن کدوم بازی ها یا کدوم غرفه ها رو برم.

با تشکر

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
سلام دوستان،
دوست داشتم برای ادای دین هم که شده، یه نیمچه گزارشی از این نمایشگاه تهیه کنم و در اختیار بازیسنتری ها قرار بدم
۱. میخواستم بدونم کسی هست که بلیط داشته باشه؟ اگر کسی هست لطفا بگه که میتونیم هتل بگیریم با هم یا نه.
۲. من حدود سه سال هستش که از بازی کردن به دور هستم، اما خب اخبار بازی ها رو به صورت جدی دنبال میکردم. با این حال خوشحال میشم که دوستان به من پیشنهاد بدن کدوم بازی ها یا کدوم غرفه ها رو برم.

با تشکر

واقعاً ، خیلی هم خوب ، روی چه پلتفرمهایی بازی میکنی ؟

• Like
Reactions: playstation1

batgamer2

کاربر سایت
Jun 7, 2015
674
نام
امیررضا
سلام دوستان،

با تشکر
اقا اونجا رفتین خواهشا یه فیلم از جای تماشاگر ها بگیرین ما هم لذت ببریم

• Like
Reactions: playstation1

psps1368

کاربر سایت
Jan 3, 2006
165
اقا اونجا رفتین خواهشا یه فیلم از جای تماشاگر ها بگیرین ما هم لذت ببریم
این بلیط فقط برای showfloor هستش که از غرفه ها میتونید دیدن کنید
برای press conference باید به عنوان خبرنگار رجیستر کنید

psps1368

کاربر سایت
Jan 3, 2006
165
سلام دوستان
همونطور که میدونید درهای نمایشگاه برای عموم هنوز باز نشده
فردا اولین روز نمایشگاه هستش
من سعی میکنم عکس و فیلم زیاد بگیرم
اما چون خیلی به حرفه گزارشگری وارد نیستم امکان داره یه مقدار کسل کننده باشه براتون
به هر حال سعیم رو میکنم ببینم چی میشه
فعلا این سه تا عکس رو داشته باشید, دوباره خدمت میرسم (امروز فقط رفتم و کارت ورود رو گرفتم ;))

Attachments

• IMG_0806.jpg
    IMG_0806.jpg
    300.3 KB · مشاهده: 41
  • IMG_0807.jpg
    IMG_0807.jpg
    307.9 KB · مشاهده: 40
  • IMG_08091.jpg
    IMG_08091.jpg
    143.5 KB · مشاهده: 41

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟