Multi Platform Dragon Age : Inquisition

سومین شماره از عنوان CRPG استدیوی Bioware یعنی Dragon Age در اکتبر ماه پارسال به طور رسمی توسط Mark Darrah به نام Inquisition معرفی شد.
بازی تایید شده است که از انجین Frostbite 3 استفاده میکند و سازندگان بازی ابراز رضایت کامل در استفاده از این انجین کرده اند.
داستان بازی در مورد شورش های اخیر در Thedas است که به علت جنگ داخلی در Orlais، جدا شدن Templars و The Seekers of the Truth و شورش جادوگران به وجود آمده است.
نام Inquisition در بازی به گروهی بسیار قدیمی اطلاق می شود که در زمان دور هنگام Blight اول در مقابل جادو و مرتدان به Maker ایستادگی کردند.در حال حاضر دو گروه Seekers of Truth و محفل Templar Order از Inquisition مشتق شده است.
آرت ورکهای متشر شده از بازی:

ناشرEA
توسعه دهندهBioware
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dragon Age: Inquisition
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

بزرگترین دانشنامه Dragon Age به زبان پارسی

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
دوستان من شنيدم كه نسخه ديسكي GOTY بازي، DLC هاش تو خود ديسك نيست و بايد از طريق كدي كه داري دانلودش كرد.

ولي من اگه نسخه GOTY را به صورت ديجيتالي بخرم، بازم بايد DLC هاشو جداگونه دانلود كنم يا اين DLC ها با خود بازي دانلود ميشه؟
جداگونه باید دانلود کنی. من بازیو دارم.

• Like
Reactions: THE BEST BOY

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
ممنون داداش.

بعد تو نسخه ديجيتاليشم بازم DLC ها را بايد جداگونه دانلود كرد؟ يا DLC تو خود بازي اصلي هستن؟
جدا باید دانلود بشه. اصلا id نسخه معمولی با goty یکسانه کاملا. فقط با خرید نسخه goty دی ال سی پس هم بهتون تعلق می گیره که اجازه می ده دی ال سیای
پولی داستانی رو هم دانلود کنید.

• Like

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
یه ۱۵ ساعت دارم بازی میکنم بازی واقعا عالیه ... به خصوص گیم پلیش .. خصوصا کلاس mage ش ... واقعا هیجان انگیزه و تکراری نمیشه ...
ولی کلیت بازی خیلی گنگه .. خیلی طول میکشه از جزییات سر در بیاری ... مثل انجام ماموریت ها و اینکه چی کارا باید تو بازی بکنی. داستان هم همین طور شدیدا گنگه .

ارتقا و اپدیت سلاح ها و کلا کرفت کردن بازی رو هم من هنوز سر در نیوردم چی به چیه .

اینورتوری رو هم که همش پیغام میده پره ... و من هی سلاح ها از این میبرم ...(نمیشه فروختشون؟)

این power و influence رو هم من هنوز نمیدونم چه تاثیری دارن و افزایششون چه سودی داره

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان تو بازي لول دشمنا همزمان با ارتقاي لول شخصيت بيشتر ميشه؟

چون مثلا دشمنايي كه قبلا لولشون 4 بود الان شده 5 و مال من هم 5 هستش.

اگه اينجوري باشه كه واقعا خيلي بده. مثلا Dead Island هم همين سيستمو داشت ولي فرق اون اين بود كه حداقل درجه سختي نداشت ولي من الان تو دراگون ايج آخرين درجه سختي را انتخاب كردم و اگه بخواد لول دشمنا همزمان با مال من بالا بره عمرا بشه تمومش كرد.

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان ما قبلا يه سوال پرسيديم كه كسي كوچيك ترين پاسخي بهش نداد و به هر حال جوابشو پيدا كردم

يه سوال جديد دارم كه خواهشا اين بار يه جوانمردي رو سفيدمون كنه.

سوالمم اينه كه تو بازي چيزي به اسم ماموريت Failed mission هم وجود داره؟ يعني امكانش هست مثل ويچر 3 وقتي بعضي از ماموريت هاي اصلي يا فرعي را ميري، بعد اتمامشون خودكار بعضي از ماموريتاي ديگه را حذف كنه و اگه هست بازي اطلاع ميده ميده ماموريت خاصي حذف شده؟

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
يعني امكانش هست مثل ويچر 3 وقتي بعضي از ماموريت هاي اصلي يا فرعي را ميري، بعد اتمامشون خودكار بعضي از ماموريتاي ديگه را حذف كنه و اگه هست بازي اطلاع ميده ميده ماموريت خاصي حذف شده؟
نه دقیقا به این شکل. ممکنه پیش بیاد که مجبور باشی بین دوتا ماموریت یکی رو انتخاب کنی. دراین صورت یه ماموریت حذف میشه کلا. ولی به این شکل که مثلا رو مپ 10 تا ماموریت داشته باشی، بعد یکی رو انجام بدی ببینی به جای 9تا ماموریت، 7تا رو مپ مونده، نه اینجوری نیست. اصلا ماموریت های فرعی در اون حد پرداخته شده نیستن.

وقتی مجبور باشی بین دوتا ماموریت یکیو انتخاب کنی بازی تو توضیح ماموریتها مینویسه. که مثلا برو فلان جا و به گروه A کمک کن، یا برو اونجا و به گروه B کمک کن. در همین حد.

• Like

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان يه سوال شايد عجيب داشتم اونم اين كه بخش داستاني بازي طولاني هست؟ يعني بدون احتساب ماموريتاي فرعي.

من الان تو ماموريت here lies the abyss هستم و روند داستان يه جوري داره پيش ميره كه انگار بزودي بازي تموم ميشه.

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
دوستان عزیز با توجه گذشت چند سال از انتشار این بازی آیا من که بخوام تازه بازی رو شروع کنم و اصلا آشنایی با بازی ندارم ارزش داره وقت و زمان بذارم براش ؟؟
یعد اینکه این بازی زبان محور هستش یعنی باید زبان انگلیسیم خوب باشه یا اونقدری نیاز نیست ؟؟؟؟

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
این بازی رو من شماره اول و دومش رو بازی کردم این نسخه هم رو PS3 حدود 5 ساعت بازی کردم هم خوشم نیومد هم انقد گرافیک ضعیف بود واقعا لذت نبردم.
دوستان چی پیشنهاد میدن رو PS4 گرافیکش چجوریاس؟ دوربینش ایزومتریک میشه مث PC?

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
این بازی رو من شماره اول و دومش رو بازی کردم این نسخه هم رو PS3 حدود 5 ساعت بازی کردم هم خوشم نیومد هم انقد گرافیک ضعیف بود واقعا لذت نبردم.
دوستان چی پیشنهاد میدن رو PS4 گرافیکش چجوریاس؟ دوربینش ایزومتریک میشه مث PC?

داداش رو PS4 گرافيكش يه دنياي ديگه اي هستش. كلا گرافيكش از هر لحاظ عاليه و خصوصا جزييات دورنماها كه به شخصه خيلي كم تو بازي هاي ديگه ديدم اينقدر پرجزييات باشم.

• Like
Reactions: Milad_HW

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
دوستان عزیز با توجه گذشت چند سال از انتشار این بازی آیا من که بخوام تازه بازی رو شروع کنم و اصلا آشنایی با بازی ندارم ارزش داره وقت و زمان بذارم براش ؟؟
یعد اینکه این بازی زبان محور هستش یعنی باید زبان انگلیسیم خوب باشه یا اونقدری نیاز نیست ؟؟؟؟
بله ارزش داره! این بازی قطعا به نسخه یکش نمیرسه ولی برترین عنوان اژدها کشی هست، خب اصولا تموم بازی های RPG محور داستانی،هستن و گرفتن تصمیم های مهم درشون تاثیر گزاره! ولی این بازی همون قدر که داستان محور هست، صد چندانش گیم پلی محور هست، و در کل کشتن اژدها ها و رسیدن به مکانشان، از قوائد جدانشدنی بازی هست.

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان تو آخر مرحله What Pride Had Wrought و اونجايي كه بازي بهت ميگه بزار موريگان از آب بنوشه يا خودت بنوش، به نظرتون بهترين انتخابي كه ميشه كرد كدومه؟ من خودم از آب خوردم و نميدونم انتخاب درستي بوده يا نه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر