هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
اوکی پس 44 گیگ فضا گرفته برای این موارد ولی چرا من کلا 18 گیگ دانلود کردم؟حجم بازی تو استور زده بود 28 گیگ اما موقع دانلود 18 گیگ بیشتر نبود این برام سواله
چون نسخه دیجیتالیه عجیبه برام

حجم 28 گیگ ، حجمیه که بعد از نصب روی هاردت اشغال میکنه ، 18 تا دانلود کردی و بعد از نصب به حجم 28 رسیده که از هارد برای فقط نصب اشغال میکنه

amirmonti

کاربر سایت
Jun 1, 2011
6
سلام دوستان اگه من يه اكانت شرينگ قانوني دسته دوم از سايتايي كه ميفروشن بخرم و بازي اي كه ميخوام بخرم گلد اديشن باشه كه همراش سيزن پس باشه چون دسته دوم ميخرم منم ميتونم از سيزن پس بازي و dlc هاش استفاده كنم يا فقط دو نفر اولي كه بازي رو خريدن و شر كردن از dlc هاش ميتونن استفاده كنن

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
دوستان عزیز یک راهنمایی میکنید و نظرتون رو بگید
ممنون از لطف عزیزانی که راهنمایی میکنن

تا بازار دتره بفروش ،برای ارتقا بالاخره باید بفروشی پس حالا بفروش که خریدار داره و ضررت کمتره

سلام دوستان من یه ps4 1216 1T خریدم ولی وقتی از تو تنظیمات حجم هارد دیدم همش 750 گیگ بود!!!! 250گیگ چیشده ؟ همشون همینطورن یا این هاردش عوض شده؟
250 گیگ حجم سیستم عامل کنسول و فضایی هست که برای کارکرد کنسول لازمه و درست هست .(البته فکر کنم کمتر از 250 گیگ باید اشغال بشه ولی ببین شاید برنامه ای یا بازی روش نصب باشه )

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: hamed4000

EvisCeration

کاربر سایت
Aug 22, 2016
698
نمیشه کاری کرد که کسی نتونه نیو اکانت بسازه رو کنسول ؟ این همه رو اکانتام پسسورد گذاشتم و کسی با کنسول سروکله نزنه بعد میرن نیواکانت میسازن:/

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
سلام بر اساتید.من یه اکانت psn درست کردم region رو روی فرانسه گذاشتم الان زبان سایت سونی فرانسویه راهی هست که انگلیسی کردش از خود ps4 قسمت Account Information هم زبان رو عوض کردم ولی هیچ تغییری اعمال نشد بازم زبان سایت فرانسویه.ممنون میشم راهنمایی کنید.

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
سلام دوستان
الان برای آنلاین بازی کردن نیاز به پلاس هست؟
اگر نه تا کی اینطوره؟

Sent from my SM-J120F using Tapatalk
شنیدم از جایی که از 4شنبه به مدت فکر کنم 15 روز برای آنلاین نیاز به پلاس نیست

نمیشه کاری کرد که کسی نتونه نیو اکانت بسازه رو کنسول ؟ این همه رو اکانتام پسسورد گذاشتم و کسی با کنسول سروکله نزنه بعد میرن نیواکانت میسازن:/
:)):)):)):)):)):)) نه ، نشنیده بودم این مدلیش رو =))

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: shahriyar_pc

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
دوستان اگه من اکانتم رو از تو سایت سونی دی اکتیو کنم و بعد مجددا در کنسول اکتیوش کنم با توجه به اینکه هر 6 ماه یکبار میشه اکانتو از سایت دی اکتیو کرد
عملا تا 6 ماه اکانت در برابر هک مصون میشه؟

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
اینجوری که نمیشه :( هرکی مییاد پای کنسول یه اکانت میسازه:/ کلا بخوام کسی جز خودم با کنسول کار نکنه چیکار کنم :/
بنظر من شما دستتو پیش خودت نگه دار و قایم کن . کسی نمیتونه هیچ کاری کنه .

bahramikia

کاربر سایت
Jul 2, 2013
15
سلام دوستان من 2 تا سوال داشتم
1 اگه من یه اکانت قانونی برای خودم بسازم و بازی دیجیتالی قانونی بخرم میتونم به اکانت دوستم هم منتقلش کنم یا باید اون هم وارد اکانت من بشه تا بتونه بازی کنه؟ و این کار مشکلی ایجاد میکنه مثل قفل شدن بازی یا بن شدن؟
2 حداکثر بازی خریداری شده روی چند کنسول قابل نصب هست(وقتی یک بازی خریداری میشه چند نفر میتونن بازی کنن)؟

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
من یه بازی دارم ریجن دو اکانتم ریجن یک هست
میتونم دی ال سی بازی رو بخرم
یا میتونم با یه اکانت ریجن دو دی ال سی بازی بخرم بعد رو اون اکانتم با دی ال سی بازی کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر