Hitman 2016 | PC

8u3x_h3sz_hitman-6-cover.jpg

Developer : Io Interactive
Publisher : Warner Bros
Genre :Adventure, Action
Platform : PC / Xbox One / PS4
Release Date : 11 March 2016
Official Site

اطلاعات کلی بازی:

• بازی به صورت قسمتی (Episodic) و دیجیتالی عرضه میشود و در پایان تمام قسمت ها به صورت دیسک نیز عرضه خواهد شد.
  • بازی Season Pass ندارد و با پرداخت 60 دلار به تمامی قسمت ها و DLC های آینده دسترسی خواهید داشت و نیازی به پرداخت های بعدی نخواهید بود.
  • تیم سازنده با بررسی نقاط قوت نسخه های قبلی تمامی آنها را در این نسخه جای دادند.
  • به گفته کارگردان بازی دیگر خبری از "جیب جادویی نیست" و شما قادر نخواهید بود چند اسلحه رو با هم بردارید فقط چیزهای کوجیک مثل تیغ ، قیچی، سکه و ...
  • دارای بخش آنلاین می باشد.
  • برخی از ماموریت های بازی live events هستند که در یک مدت زمان کوتاه ظاهر می شود و به بازیکن شانس تلاش برای قراردادهای ترور را می دهد.
  • این نسخه از بازی دارای موتور گرافیکی Glacier 2 می باشد.
  • در نسخه ی جدید سیستم قراداد (Contract Mod) برگشته است و و مراحل آن با Absolution کاملا متفاوت است.
  • همانند نسخه ی قبلی در این نسخه از بازی هم شما حق انتخاب دارید که می خواهید دشمنان خود را مخفیانه یا با سرو صدای زیاد از بین ببرید.
  • این بازی از دو سیستم مخفی کاری و معمولی تشکیل شده است که شما می توانید در بازی هر کدام از آن ها را که به نظرتان جالب تر و بهتر است انتخاب کنید
  • مراحل بازی در فرانسه , ایتالیا و مراکش رخ خواهد داد و باید در این سه کشور به انجام ماموریت های خود خواهید پرداخت.
  • یک سلاح جدید در اختیار Hitman قرار داده شده است که یک اسلحه ی Sniper جدید می باشد این اسلحه دارای قدرت بزرگنمایی بسیار بالا و عالی و هم چنین دید بهتری خواهد بود.
  • بازی از روز اول و بدون نیاز به پچ از DirectX 12 پشتیبانی میکند.
  • همونطور که در عکس زیر هم میبینید در روز عرضه بازی نصف اپیزود ها قابل بازی هستن و بصورت ماهانه در سه ماه بعد بقیه اپیزودهاش عرضه میشوند. البته اگه بخواین میتونید صبر کنید تا تمام مراحل بازی عرضه شوند و بازی رو یکجا تجربه کنید.

Minimum
Processor: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 940
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
DirectX: Version 11

Recommended

OS: OS 64-bit Windows 7 / 64-bit Windows 8 (8.1) or Windows 10
Processor: Intel CPU Core i7 3770 3.4 GHz / AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GPU GeForce GTX 770 / AMD GPU Radeon R9 290
DirectX: Version 11

fo79_11.png

Direct Link

mqdefault.jpg

Hitman Trailer - E3 2015 Square Enix Press Conference | 720

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
نسخه لینوکس از نظر سخت افزاری و کیفیت فرقی با این یکی داره؟
اگه نسخه لینوکس بگیرم و بعدا این اصلی کرک بشه میتونم به این یکی تبدیل و در ویندوز استفاده کنم؟

اگه منظورت save های بازی هست, بعله, این امکان وجود داره که با انتقال فایلهای Save , پیشرفت بازی رو انتقال داد از لینوکس به ویندوز. (البته برای بازیهای دیگه من شنیدم که میشه, شاید این بازی نشه ولی احتمالش کمه که نشه)

• Like
Reactions: hitman68

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,331
اگه منظورت save های بازی هست, بعله, این امکان وجود داره که با انتقال فایلهای Save , پیشرفت بازی رو انتقال داد از لینوکس به ویندوز. (البته برای بازیهای دیگه من شنیدم که میشه, شاید این بازی نشه ولی احتمالش کمه که نشه)
نه منظورم خود بازی بود
مثلا کوانتوم بریک با یه پچ از نسخه ویندوز به نسخه استیمن تغییر پیدا کرد
بعدا میشه با یه پچ نسخه لینوکس ب نسخه ویندوز تغییر داد؟ اگه اره دانلود کنیم

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
نه منظورم خود بازی بود
مثلا کوانتوم بریک با یه پچ از نسخه ویندوز به نسخه استیمن تغییر پیدا کرد
بعدا میشه با یه پچ نسخه لینوکس ب نسخه ویندوز تغییر داد؟ اگه اره دانلود کنیم
نه بابا اصلا راهی نداره، این مثل این میمونه که بگی بازیهای IOS روی آندروید اجرا بشه.

• Like
Reactions: hitman68

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,925
نام
آن مرد !
پیرو کرک شدن نسخه لینوکس بگم که فقط و فقط باید لینوکس رو سیستم نصب باشه تا اجرا شه
پچ و ترمینال و فرودگاه و ویرچوال ماشین! و .. نمیتونن به درستی یا حتی اصلا اجراش کنن

majidharami

کاربر سایت
Jun 10, 2011
301
دوستان کسی هست سیو کامل بازی یا تا مرحله هنگ کنگ رو داشته باشه؟ اگر داره لطفا یک جا آپلود کنه و لینکشو بده یا همینجا بفرسته. ممنون. من تمام سیو هام رفته.

آدرس سیو استیم: C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\236870
آدرس یو C:\Users\Majid\Documents\CPY_SAVES\CPY\236870

amir pars

کاربر سایت
May 28, 2016
1
سلام و درود دوستان من نسخه ی cpy رو نصب کردم اما از تنظیمات قسمت گرافیک که میشه گرافیکو کم و زیاد کرد غیرفعاله و نمیتونم تغییری ایجاد کنم
راه حل چیه؟ ممنون

s.j-rez

کاربر سایت
Aug 5, 2011
490
نام
ساجد
با سلام.
نسخه کرکی این بازی رو استفاده میکنم راهی نیست که تحهیزات جدید و سلاح های جدید رو استفاده کرد ؟
بعضی تنظیمات هم در دسترس نیست

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
برای بازی 392 MB پچ عرضه شده. برنامه ماه آپریل هم به این صورت عرضه میشه:

xhc7_063490.jpg

پ.ن: کاش هدف بعدی توی یه مرحله ای غیر از پاریس میزاشتن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر