Multi Platform Resident Evil 7

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
January 24, 2017
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

Resident Evil 7 جدیدترین عنوان از این سری است که به طور رسمی در کنفرانس E3 سونی معرفی شد.

بازی توسط کپکام و با استفاده از موتور گرافیکی جدید به نام RE Engine ساخته شده است.
بازی در تاریخ January 24, 2017 برای هر سه پلتفرم PC ,Xbox One ,PS4 عرضه خواهد شد.
بازی از ماه دسامبر سال 2014 در حال ساخت بوده است.
گفتنی است دارندگان نسخه PS4 علاوه بر بازی به وسیله کنترلر میتوانند از Playstation VR برای بازی و تجربه کردن کل عنوان استفاده کنند.
برخلاف عناوین قبلی این بار RE7 به صورت اول شخص خواهد بود.داستان بازی پس از حوادث Resident Evil 6 و در ایالت لویزیانا آمریکا در اطراف عمارتی متروک اتفاق خواهد افتاد.
شخصیت و کاراکتر اول بازی کاملا فردی جدید است. بدین معنا که هیچ کدام از شخصیت های معروف و قهرمانان سری قبل نخواهد بود.

سازندگان بازی وعده بازگشت به ریشه های دلهره آور این سری و همچنین تجربه ای خاص و نو در بین عناوین Survival Horror را با استفاده از تکتیک های صوتی و جلوه های ویژه گرافیکی که به لطف استفاده از موتور جدید Re Engine فراهم شده را به طرفداران این بازی داده اند.به گونه ای که بیشترین تمرکز سازنده های بروی اتمسفر و جو بازی عنوان شده است.

دموی قابل بازی این عنوان که پیش زمینه ای برای بازی اصلی خواهد بود هم اکنون تنها برای دارندگان PSN PLUS از طریق PSN Store قابل دانلود است.
بنا بر اعلام کپکام دموی انتشار یافته بخشی از عنوان نهایی نخواهد بود.در عنوان اصلی شما بازی را با شخصیتی متفاوت آغار خواهید کرد.
این عنوان برای پیش خرید به صورت دو نسخه معمولی( 59$) و (Deluxe Edition (79$ در PSN Store قرار گرفته است.
افرادی که بازی را از طریق Psn Store پیش خرید کنند یک تم ویژه رایگان و Survivor Pack DLC رو دریافت خواهند کرد.
همچنین نسخه Deluxe Editon دارای دو محتوای اضافه خواهد بود که به مرور زمان منشر خواهند شد. اولین Add On شامل چهار داستان فرعی کوتاه,دومین هم شامل یک اپیزود کامل داستانی خواهد بود.

لینک دانلود تریلر 720P :
http://4upld.com/2ngUb

walkthrough دموی منتشر شده اختصاصی بازی سنتر (با تشکر از
Bahram)
http://www.bazicenter.com/videos/102

Last edited by a moderator:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
اقا کلید و بر نداشته دیگه! کلید مار در کار نیست ، هرجا میگردم پیداش نمیکنم
میگم میتونه از نسخه بازیم باشه ؟

دختره Miya از دست پیره زنه باید فرار کنه ، در آخر هرکاری میکنم پیره زنه میگیرتش ، درسته یا باید کار خاصی انجام داد ؟
اگه بعد کشتن زنه رفته باشی تو ون
تلفن بهت زنگ میزنه و پسره هست
بهت میگه برو dissection room
تو اونجا یه جسده رو تخت
دستت رو میکنی تو گردنش کلید رو میاری بیرون

• Like
Reactions: farzan_resident

farzan_resident

کاربر سایت
Feb 12, 2017
23
نام
فرزان اسکندری
اگه بعد کشتن زنه رفته باشی تو ون
تلفن بهت زنگ میزنه و پسره هست
بهت میگه برو dissection room
تو اونجا یه جسده رو تخت
دستت رو میکنی تو گردنش کلید رو میاری بیرون
نه بعد از کشتن اون نرفتم توی ون
حالا چی کار کنم ؟

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
نه بعد از کشتن اون نرفتم توی ون
حالا چی کار کنم ؟
ببین بعد کشتن زنه،یه فانوس بهت میده .با اون فانوسه میری دری که بعد در کلاغیه رو بازی میکنی در کلاغیه تو خونه زنه بود همونجایی که تو رو انداخت تو گودال اونو پیش میری تا میرسی به اتاق بچه
یه در مخفی تو اتاق بچه هست یه عروسکه تو اون اتاق،اونو بررسی کن نشون میده یه در مخفی تو اتاقه،به جایی که نشون میده دست بزن یه در باز میشه برو اونجا دست رو بردار
بعد برو تو اتاق سیو بهت زنگ میزنن میگن برو تو ون
میری تو ون و باقی ماجرا که کلا توضیح داده شد قبلا

• Like
Reactions: kamyy

farzan_resident

کاربر سایت
Feb 12, 2017
23
نام
فرزان اسکندری
ببین بعد کشتن زنه،یه فانوس بهت میده .با اون فانوسه میری دری که بعد در کلاغیه رو بازی میکنی در کلاغیه تو خونه زنه بود همونجایی که تو رو انداخت تو گودال اونو پیش میری تا میرسی به اتاق بچه
یه در مخفی تو اتاق بچه هست یه عروسکه تو اون اتاق،اونو بررسی کن نشون میده یه در مخفی تو اتاقه،به جایی که نشون میده دست بزن یه در باز میشه برو اونجا دست رو بردار
بعد برو تو اتاق سیو بهت زنگ میزنن میگن برو تو ون
میری تو ون و باقی ماجرا که کلا توضیح داده شد قبلا
منظورت از فانوس همونیه که یه طرف یه فانوس دیگه میگذاریش و در باز میشه ؟ اون و رفتم
تو اتاق بچه یه صدایی میاد که همش تهدید میکنه و توپ پرت میکنه
اونجا رو زیر و رو کردم
هیچ چیزی پیدا نکردم
اگه با عکس نشون بدی یا فیلم بهم بدی خیلی عالی میشه
از دیشب گیر این داستانم ، هنوز پیشرفتی نداشتم

• Like

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
منظورت از فانوس همونیه که یه طرف یه فانوس دیگه میگذاریش و در باز میشه ؟ اون و رفتم
اونجا رو زیر و رو کردم
هیچ چیزی پیدا نکردم
من دیگه پاکش کردم
دفعه قبلی منظورم اتاق عروسک بود نه عروسک
تو همون مسیر انتهاش یه در فلزی هست که اتاق خواب eveline هست تو اونجا یه خونه عروسکی هست تو اون یه نقشه هست با دست کشیده
به یه نقطه تو همون اتاق اشاره میکنه اونو بزنی یه در مخقی کوچیک باز میشه زیرش
بازی رو بیشتر کاوش کن و بگرد

• Like
Reactions: farzan_resident

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
خب بعد اینکه بازی رو دو بار تا حالا تموم کردم در حال حاضر دارم روی حالت Madhouse بازی رو انجام میدم :D
توی این مد بازی یه سری تغییرات داره که باعث شده بازی خیلی جذاب تر بشه و به نظر من بخشی از لذت این بازی اینه که روی این حالت بازی رو تموم کنی. یه سری نکات توی این حالت هست که میذارم توی اسپویلر.

اول اینکه دیگه خبری از چک پوینتهای چند دقیقه یک بار نیست :D فقط چند جای خاص تو بازی بهتون چک پوینت میده. پس برای ذخیر کرده بازی باید از ضبط کاست استفاده کنید. اما کار به همینجا ختم نمیشه و تعداد کاست ها محدود هست یعنی باید بگردید و کاست پیدا کنید تا بتونید بازی رو ذخیره کنید :D
دشمنهای بازی رسما وحشی شدن :-" با دو تا ضربه شما رو میکشن و تمام
باید تا جایی که میتونید آیتمها رو جمع کنید و ترکیبات مختلف بسازید چون خیلی مهم هست
محل ظهور دشمنها کلا فرق کرده. یه جا ممکنه نباشن و یه جا دوتایی بهتون حمله کنند
باس های بازی رو باید با تاکتیک بکشید و مبارزه با اونها خیلی چالشی شده

=========================================================

پ.ن: خیلی خوشحال میشم اونایی که با این بازی مخالف هستن و تا الان هزاران ایراد از بازی گرفتن بیان با دلیل بگن که چرا و با کدوم بخشهای بازی مشکل دارن :D بازی اینقدر خوب هست و اینقدر رزیدنت هست که آدم اصلا خسته نمیشه :D

hamedcenter

کاربر سایت
Jun 28, 2009
199
نام
سید حامد ترابی
اونجا رو زیر و رو کردم
هیچ چیزی پیدا نکردم

تو همون اتاق Evelin یه تخت وسط اتاقه (آخرین اتاق همون جایی که با فانوس درش باز میشه)، سمت راستش یه خونه ی عروسکیه (نمودونم نقشه لازمه یا نه) تو خونه عروسکیه یه نقشه هست که وسط دیوار پشت تخت رو علامت زده ، یه در مخفی هست که ارتفاعش کمه ، باید نشسته بری داخل .
24913148743458720974_.jpg

اونجا یه جسد بچه هست که دستش رو لازم داری . بر میداری میای بیرون و به اولین تلفنی که برسی زنگ میخوره و zoe میگه بیا تو تریلر .

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,539
برعکس شما که انقدر سریع بازی رو تموم کردید من خیلی کند دارم میش میرم. بازی واسه من سخته و خیلی تا حالا مردم.
نظرم واسه بازی این هست که واقعا قابل احترام هست همه چی بازی عالیه. به نظرم تغییر دوربین اجتناب ناپذیره و میخواستن اون خس ترس رو واقعی به خورد آدم بدن. قبلا هم اویل اول شخص داشتیم. فکر‌کنم Dead Aim. ولی بازم به نظر من بهتر بود این رو به اسم شماره نمیدادن و به اسم یه چیز دیگه میدادن.

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
اونجا رو زیر و رو کردم
هیچ چیزی پیدا نکردم

این سایت انگلیسیه . راهنما با عکس داره . اگه انگلیسیت خوبه می تونه کمک خوبی بهت بکنه

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
برعکس شما که انقدر سریع بازی رو تموم کردید من خیلی کند دارم میش میرم. بازی واسه من سخته و خیلی تا حالا مردم.
نظرم واسه بازی این هست که واقعا قابل احترام هست همه چی بازی عالیه. به نظرم تغییر دوربین اجتناب ناپذیره و میخواستن اون خس ترس رو واقعی به خورد آدم بدن. قبلا هم اویل اول شخص داشتیم. فکر‌کنم Dead Aim. ولی بازم به نظر من بهتر بود این رو به اسم شماره نمیدادن و به اسم یه چیز دیگه میدادن.
اول شخص که زیاد بوده :D
GUN Survivors
GUN Survivors 2
Darkside Chronicles
Umbrella Chronicles
این Dead Aim هم ترکیبی بود بین اول شخص و سوم شخص :D
ولی کلا توی این اول شخص ها همین نسخه 7 از همه بهتر بوده و در واقع درخور شماره دار بودن هست

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اول شخص که زیاد بوده :D
GUN Survivors
GUN Survivors 2
Darkside Chronicles
Umbrella Chronicles

این Dead Aim هم ترکیبی بود بین اول شخص و سوم شخص :D
ولی کلا توی این اول شخص ها همین نسخه 7 از همه بهتر بوده و در واقع درخور شماره دار بودن هست
این 2تایی که بولد کردم دست کمی از این RE7 نداشتن. بر خلاف تصورم به شدت به شدت به شدت حس نوستالوژیک رو زنده میکنن توی آدم به خصوص DC.

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
اتفاقا بتظرم خیلی تصمیم خوبی بود که بازی شماره دار شد. تنها مشکلی که ( اونم فقط از بیرون قابل ذکر هست ) به بازی میشه گرفت، تغییر دوربین نسخه های شماره دار هست، که بنظرم جز شاید تا 30 دقیقه اول بازی، اصلا حس نمیشه دیگه:) بازی انقدر نکته مثبت و جذاب داره که این نکته بولد شده تا قبل عرضه بازی، هیچی نیست.

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,539
این 2تایی که بولد کردم دست کمی از این RE7 نداشتن. بر خلاف تصورم به شدت به شدت به شدت حس نوستالوژیک رو زنده میکنن توی آدم به خصوص DC.

این دو تا هنوزم میشه گرفت و بازیشون کرد؟ تو اینترنت واسه دانلود هست که نصب بشه روی 7؟

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
خب بازی هم تموم شد و نظر ما
از دید من بازی دو قسم بود یه قسمت خوب و یه قسمت فوق العاده
تو قسمت اول که از شروع بازی بود تا قسمت تولد و اومدن از خونه بیرون خوب بود ولی رزیدنت بود حس ترس نداشت من نترسیدم اصلا ذره ای ،یه جور تقلید از سایلنت هیل و غیره،تاریکی بیش از حد و بیدلیل
اما بعد از اون حس رزیدنت رو میشد تو بازی حس کرد یه رزیدنت بی نظیر مخصوصا تو کشتی جونورهایی که یکدفعه جلوت سبز میشدن
قشنگ میفهمیدی داری رزیدنت میری ،یه رزیدنت واقعی
کلمه بازگشت به ریشه واقعا مناسبش بود چون کپ کام واقعا برگشت
از دید من رزیدنت نباید میرفت به سمت تقلید از سایلنت در قسمتهایی از بازی
رزیدنت خودش قداست داره رزیدنت خودش یه الهه این سبکه
و تونست دوباره به جایگاهش برگرده
بازی تموم کردم .

اتان کی بود ؟ زنش میا که توی مرحله کشتی (موقعی که کشتی سالم بود) با یک مردی بود و اسلحه به دست دنبال اولین می گشت . میا محقق بوده ؟!!!! میا از ماجرای اولین کامل خبر داشته ؟ اتان وقتی رسید جای بیسیم (مرحله آخر) اونا توی بیسیم گفتن که همه رو بکشید ولی وقتی رسیدن با هلی کوپتر اتان و میا رو نجات دادن . چرا ؟ شرکت آمبرلا اتان و میا رو کجا می بردن ؟؟ شرکت آمبرلا که در مورد خانواده جهش یافته بیکر خبر داشتن چرا اونا رو توی جنگل رها کردند ؟؟؟
اتان شوهر میا یا نامزدش بود سه سال پیش مثل اینکه میا غیبش میزنه اولش چون زیاد حواسم به تلفن اول اتان نبود دقیق مطمئن نیستم ولی اتان یه ویدیو دریافت میکنه و میفهمه که میا زنده هست
میا با خبر بوده و میا و اون مرده رو به عنوان پدر و مادر اولین جا میزنن
گفتن اولین رو بکشین اونجا داشت صحبت میکرد صحبت از حضور یه شخص سوم بود که همین اتان بود
میبردن یه جایی
اولین آدم نبود یه قارچ کاندیدای جهش یافته به عنوان یه سلاح بوده اینها میفهمن که قابلیت کنترلشو از دست میدن و دیگه نمیتونن کنترلش کنن و همه چیز بر عکس میشه
این قضیه تو یه موسسه دیگه داشته تحقیق میشدده که در اواسط کار این تحقیق رو منتقل میکنن به یه شرکت تو آمریکا

آخرین ویرایش:
  • Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر