PlayStation The King of Fighters XIV

n6rtsg9g1h7brfis1aqa.png

x6jqryw9sru79wfjt39f.png

• بازی برای PS4 معرفی شده ولی به احتمال زیاد همچنان عنوانی مولتی پلتفرم خواهد بود
  • بازی از حالت 2Dx2D به حالت 2Dx3D تغییر کرده
  • زمان عرضه ی بازی 2016 اعلام شده !
  • بازی 25 آگوست 2016 در ژاپن و 23 اگوست 2016 در غرب منتشر خواهد شد
  • تیزر ابتدایی با حضور Kyo Kusanagi و Iori Yagami همراه بود
  • Battle director بازی آقای Yasuyuki Oda همان طراح مبارزات Street Fighter IV می باشد
  • بازی 50 کرکتر قابل بازی دارد که همگی آنها در زمان لانچ در دسترس خواهند بود

c14p_kof_border_2.gif

[TD]
91l2_vfdv.jpg

King of Fighters XIV Teaser Trailer
1080p[/TD]

پست اول به روز خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
تصاویر بیشتر از بهبود گرافیکی :D

جدید :

قدیم :

جدید :

قدیم :

===

همونطور که قبلاً خبرش اومده بود SNK دیگه SNK Playmore نیست، الان اسمش به SNK Corporation تغییر کرده و صدا و لوگوی جدیدشون رو هم نشون دادن :D

pbz_fgbgf.jpg

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
تصاویر بیشتر از بهبود گرافیکی :D
با این نور پردازی‌های جدیدی که روی چهره کاراکترها انداختن و دوربین رو زوم کردن روش، دیگه کاملاً موفق شدن کاراکترهای کینگ آو فایترز رو از اسپرایت‌های دوبعدی دوست‌داشتنی، تبدیل کنن به مدل‌های سه‌بعدی گیم‌های ژانر وحشت x_x

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
احسان الان واقعا خوشحالی؟ :| همه عکسایی که تا الان گذاشتی فقط بدتر شدن رو داره نشون میده :| به قول حمید ترسناک شدن :| خیلیییی بد شدن :| انگار رفتن تعمیرگاه و بعد 100 ساعت کار با ماشین و روغن اومدن بیرون و خودشونو نشستن :|

• Like
Reactions: Kainé and HamidoOs

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
احسان الان واقعا خوشحالی؟ :| همه عکسایی که تا الان گذاشتی فقط بدتر شدن رو داره نشون میده :| به قول حمید ترسناک شدن :| خیلیییی بد شدن :| انگار رفتن تعمیرگاه و بعد 100 ساعت کار با ماشین و روغن اومدن بیرون و خودشونو نشستن :|
خوشحالیم از اینه که بازی هنوز رها نشده :D البته اون یکی دوتا تصویر اول خوب بودن ، به خصوص که چهره ی کیو آدمیزادی تر شده بود ولی خب این چند تا عکس اخیر یه کم ترسناک میزنه :D البته اینا همش مال نئومکس ملته که پشت صفحه سیاه میشه و اینجور جو داغونی درست میکنه ، باید دید از نمای دور چی شده :D

• Like
Reactions: NoctisSasuke

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
من خودم این بازی اولین بازیه که بعد مدت ها باعث شد هوس کنم یه بازی فایتینگ بخرم :D (هنوز نخردمش XD )

ولی امیدوارم یه قابلیتی باشه که بشه این "بهبود گرافیکی" رو روشن و خاموش کرد >__>

• Like
Reactions: Kainé

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من خودم این بازی اولین بازیه که بعد مدت ها باعث شد حوس کنم یه بازی فایتینگ بخرم :D (هنوز نخردمش XD )

ولی امیدوارم یه قابلیتی باشه که بشه این "بهبود گرافیکی" رو روشن و خاموش کرد >__>

حالا صبر کن یه دوتا ویدئو بیاد شاید در حالت موشن بهتر بود و نظرت عوض شد :D همین عکس های ورژن فعلی شاید توی عکس بهتر به نظر بیاد ولی وقتی توی حرکت میبینی خیلی رنگ پریده و بی روحه :D

پ.ن: رسماً ساپورتشون (حالا داغون یا هر چی :D) یه جوی داد رفتم این DLC گیس ـشو خریدم :D اینا هم الان توی دوشواری به سر میبرن و گرنه انقدر هم کارشون داغون نیست :D اون بابایی که اومده 3D مدل کرده کرکترها رو باید خفت کرد ، و گرنه طرح های 2D توی آرت بوک معرکس :D

Kizaru-Sama

کاربر سایت
May 26, 2016
31
سوالی که مطرح میشه اینه که آیا همه کرکترای dlc تو یه تیمن یا نه.
به نظر من طبق عکس، احتمال حضور یامازاکی 90 درصده. ولی اگه یامازاکی بیاد، چطور میتونه با یکی از اعضای those from the past و دو تا مامور heidern تو یه تیم باشن.:-/

• Like
Reactions: PWLG and Kainé

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر