Multi Platform Resident Evil 7

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
January 24, 2017
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

Resident Evil 7 جدیدترین عنوان از این سری است که به طور رسمی در کنفرانس E3 سونی معرفی شد.

بازی توسط کپکام و با استفاده از موتور گرافیکی جدید به نام RE Engine ساخته شده است.
بازی در تاریخ January 24, 2017 برای هر سه پلتفرم PC ,Xbox One ,PS4 عرضه خواهد شد.
بازی از ماه دسامبر سال 2014 در حال ساخت بوده است.
گفتنی است دارندگان نسخه PS4 علاوه بر بازی به وسیله کنترلر میتوانند از Playstation VR برای بازی و تجربه کردن کل عنوان استفاده کنند.
برخلاف عناوین قبلی این بار RE7 به صورت اول شخص خواهد بود.داستان بازی پس از حوادث Resident Evil 6 و در ایالت لویزیانا آمریکا در اطراف عمارتی متروک اتفاق خواهد افتاد.
شخصیت و کاراکتر اول بازی کاملا فردی جدید است. بدین معنا که هیچ کدام از شخصیت های معروف و قهرمانان سری قبل نخواهد بود.

سازندگان بازی وعده بازگشت به ریشه های دلهره آور این سری و همچنین تجربه ای خاص و نو در بین عناوین Survival Horror را با استفاده از تکتیک های صوتی و جلوه های ویژه گرافیکی که به لطف استفاده از موتور جدید Re Engine فراهم شده را به طرفداران این بازی داده اند.به گونه ای که بیشترین تمرکز سازنده های بروی اتمسفر و جو بازی عنوان شده است.

دموی قابل بازی این عنوان که پیش زمینه ای برای بازی اصلی خواهد بود هم اکنون تنها برای دارندگان PSN PLUS از طریق PSN Store قابل دانلود است.
بنا بر اعلام کپکام دموی انتشار یافته بخشی از عنوان نهایی نخواهد بود.در عنوان اصلی شما بازی را با شخصیتی متفاوت آغار خواهید کرد.
این عنوان برای پیش خرید به صورت دو نسخه معمولی( 59$) و (Deluxe Edition (79$ در PSN Store قرار گرفته است.
افرادی که بازی را از طریق Psn Store پیش خرید کنند یک تم ویژه رایگان و Survivor Pack DLC رو دریافت خواهند کرد.
همچنین نسخه Deluxe Editon دارای دو محتوای اضافه خواهد بود که به مرور زمان منشر خواهند شد. اولین Add On شامل چهار داستان فرعی کوتاه,دومین هم شامل یک اپیزود کامل داستانی خواهد بود.

لینک دانلود تریلر 720P :
http://4upld.com/2ngUb

walkthrough دموی منتشر شده اختصاصی بازی سنتر (با تشکر از
Bahram)
http://www.bazicenter.com/videos/102

Last edited by a moderator:

ehsancjdk

کاربر سایت
Mar 24, 2015
225
نام
ٍehsan
اون سرد خونه هم رفتم ولی کلید پیدا نکردم حتی رفتم توی موتور خونه چقدر هم تخیلی بود ولی چیزی نداره جز یدونه در که قفل هست اونم

توی سردخونه باید همه درهاش بسته باشه 2 تاش رو باز کنی. اینای ک تو عکس مشخص شده رو باز کن اون دری ک قفله خود ب خود باز میشه.
http://static.gosunoob.com/img/1/2017/01/re7-incinerator-room-puzzle-1024x581.jpg

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بازی تموم کردم .

اتان کی بود ؟ زنش میا که توی مرحله کشتی (موقعی که کشتی سالم بود) با یک مردی بود و اسلحه به دست دنبال اولین می گشت . میا محقق بوده ؟!!!! میا از ماجرای اولین کامل خبر داشته ؟ اتان وقتی رسید جای بیسیم (مرحله آخر) اونا توی بیسیم گفتن که همه رو بکشید ولی وقتی رسیدن با هلی کوپتر اتان و میا رو نجات دادن . چرا ؟ شرکت آمبرلا اتان و میا رو کجا می بردن ؟؟ شرکت آمبرلا که در مورد خانواده جهش یافته بیکر خبر داشتن چرا اونا رو توی جنگل رها کردند ؟؟؟

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
بازی dlc هم داره یا نه ؟ منظورم واسه نسخه cpy هست . الان اون banned footage 1 , 2 فقط واسه ps4 اومده ؟ چجوریاست ؟!
DLC داره ولی هنوز انگار برای PC نیومده و انحصاری زمانی PS4 هست ولی اگ بیادم 99.99 درصد امکان بازی روی نسخه کرکی نیست

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
دوستان این دی ال سی هست ؟
resident evil 7 teaser:beginning hour
ایا ارزش داره 3 گیگ دنلود کنم اگر دی ال سی نیست چی هست اگرم دی ال سیه ایا به داستان بازی ربط داره؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دوستان این دی ال سی هست ؟
resident evil 7 teaser:beginning hour
ایا ارزش داره 3 گیگ دنلود کنم اگر دی ال سی نیست چی هست اگرم دی ال سیه ایا به داستان بازی ربط داره؟
نه داداش DLC ایش پولیه مجانی نیست و مرتبط با بیکر ها و اتن و داستان
اینم مشخصه چیه تیزر ابتدای بازی روشم نوشته

• Like
Reactions: trust n1

farzan_resident

کاربر سایت
Feb 12, 2017
23
نام
فرزان اسکندری
سلام دوستان
مراقب اسپویل باشید

من جک رو کشتم
زن جک را هم کشتم
به اتاق بچه ها هم رفتم
یه چمدون بود که توش توضیحات بود ، خوندم ، اسلحه آشت افکن هم دارم
اومدم تو محوطه حیات و اتاق سیو ، 3 تا قفس بود ، دوتاشون کنار هم بودم ، با سکه ها بازشون کردم و وسایلش و برداشتم یه چیزی شبیه به همون وسایل هم از توی دیواره کنار شومینه برداشتم
حالا باید چی کار کنم ؟
اتفاقی نمیوفته
یه جا Miya اومد باهام حرف زد که یه پسره اومد گرفتش و بردش !
الان تقریبا همه در ها بازه ، از محوطه حیات به اون حیاط و از راه زیرزمینی میشه رفت
فقط 2یا 3تا در بسته ست

• Like
Reactions: kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
سلام دوستان
مراقب اسپویل باشید

من جک رو کشتم
زن جک را هم کشتم
به اتاق بچه ها هم رفتم
یه چمدون بود که توش توضیحات بود ، خوندم ، اسلحه آشت افکن هم دارم
اومدم تو محوطه حیات و اتاق سیو ، 3 تا قفس بود ، دوتاشون کنار هم بودم ، با سکه ها بازشون کردم و وسایلش و برداشتم یه چیزی شبیه به همون وسایل هم از توی دیواره کنار شومینه برداشتم
حالا باید چی کار کنم ؟
اتفاقی نمیوفته
یه جا Miya اومد باهام حرف زد که یه پسره اومد گرفتش و بردش !
الان تقریبا همه در ها بازه ، از محوطه حیات به اون حیاط و از راه زیرزمینی میشه رفت
فقط 2یا 3تا در بسته ست
جک آینده دوباره برمی گرده .... باید بری زیرزمین کلید مار رو پیدا کنی . بعد بیای بالا از پله ها بری بالا اول بری داخل اتاق (main bedroom )کارت قرمز پیدا کنی زیر تخته یک راه مخفی ... بعد بری داخل (kid room) اتاق بچه ها ... اونجا یک راه مخفی به زیرشیروانی هست . یک کارت آبی اونجا پیدا می کنی . بعد کلا از ساختمان میای بیرون می ری سمت testing area اونجا یک در هست که باید از کارت قرمز و آبی استفاده کنی تا در باز بشه و وارد مرحله بعدی می شوی .

• Like
Reactions: farzan_resident

farzan_resident

کاربر سایت
Feb 12, 2017
23
نام
فرزان اسکندری
w9dy_1.png

توی این قسمت هیچی نیست
اتاق Dissection Room یه جنازه بالای میز آویزونه که هیچ کاری نمیتونم روش انجام بدم ، قبل از درگیری با جک ، جنازه اون پلیسه اینجا اویزون بود!که نیستش
توی اتاق مرده ها هم هیچی نیست ، در تابوت هارو بستم دوباره باز کردم ، مثل همون مرحله ای که بهم یه چیزی داد ، ولی اتفاقی نیوفتاد
همون اتاقی هم که با جک مبارزه کردم هم کلی جنازه آویزونه ولی فقط میشه بهشون لگد زد
منودم چه باید کنم

میتونه از کرک نسخه بازیم باشه ؟
نسخه من اینه
RESIDENT.EVIL.7.Biohazard-Full.Unlocked CPY

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
w9dy_1.png

توی این قسمت هیچی نیست
اتاق Dissection Room یه جنازه بالای میز آویزونه که هیچ کاری نمیتونم روش انجام بدم ، قبل از درگیری با جک ، جنازه اون پلیسه اینجا اویزون بود!که نیستش
توی اتاق مرده ها هم هیچی نیست ، در تابوت هارو بستم دوباره باز کردم ، مثل همون مرحله ای که بهم یه چیزی داد ، ولی اتفاقی نیوفتاد
همون اتاقی هم که با جک مبارزه کردم هم کلی جنازه آویزونه ولی فقط میشه بهشون لگد زد
منودم چه باید کنم

میتونه از کرک نسخه بازیم باشه ؟
نسخه من اینه
RESIDENT.EVIL.7.Biohazard-Full.Unlocked CPY
اگه کلید مار رو گرفتی که دیگه تو dissection room کاری نداری
میری اتاق بچه ها kid room تو طبقه دوم ساختمون اصلی یه چراغ شب خواب هست ورش میداری نیگاه میکنیش توش یه کلید هست و یه راه پله به زیرشیروونی باز میشه که میری یه کارت قرمز از اونجا به دست میاد
میری تو همون طبقه دوم یه اتاق هست که در اونم کلید مار میخواد یه ساعت کنار تختخواب که میگه ساعتو باید تنظیم کنی زمانشو میزاری رو 10:15 دقیقه و یه راه مخفی هم اونجا باز میشه کلید آبی هم اونجاست
با این دو کلید میری اون ساختمان وسط حیاط کنار ون رو باز میکنی

• Like
Reactions: farzan_resident

farzan_resident

کاربر سایت
Feb 12, 2017
23
نام
فرزان اسکندری
اگه کلید مار رو گرفتی که دیگه تو dissection room کاری نداری
میری اتاق بچه ها kid room تو طبقه دوم ساختمون اصلی یه چراغ شب خواب هست ورش میداری نیگاه میکنیش توش یه کلید هست و یه راه پله به زیرشیروونی باز میشه که میری یه کارت قرمز از اونجا به دست میاد
میری تو همون طبقه دوم یه اتاق هست که در اونم کلید مار میخواد یه ساعت کنار تختخواب که میگه ساعتو باید تنظیم کنی زمانشو میزاری رو 10:15 دقیقه و یه راه مخفی هم اونجا باز میشه کلید آبی هم اونجاست
با این دو کلید میری اون ساختمان وسط حیاط کنار ون رو باز میکنی

اقا کلید و بر نداشته دیگه! کلید مار در کار نیست ، هرجا میگردم پیداش نمیکنم
میگم میتونه از نسخه بازیم باشه ؟

دختره Miya از دست پیره زنه باید فرار کنه ، در آخر هرکاری میکنم پیره زنه میگیرتش ، درسته یا باید کار خاصی انجام داد ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر