سرعت لازم برای بازی آنلاین در PS4

amirchahkandi

کاربر سایت
Jan 17, 2017
6
با سلام به دوستانی که مشکل بالا بودن پینگ دارن
ابتدا پینگتونو با این ای پی 159.153.234.54بگیرین اگه زیر 200 بود اوکی هست برای فیفا 17 اما اگه نبود داخل تنظیمات مودم برین مطابق شکل پایین

70585

خوب حالا قبل از تغییر اون عدد دوباره از اون آی پی پینگ بگیرین و صفحه پینگو نبندین بزارین پشت صفحه باشه . حالا اون عدد رو تغییر بدین البته از 1440 نباید کمتر باشه و از 1492 هم نباید بیشتر باشه توی این رنج عدد رو تغییر بدین و دکمه save بزنین اینقدر این کار رو انجام بدین با عدد های مختلف تا بتونین پینگتونو زیر 200 بیارین.
70586

این پینگ منه قبل از این کار 240 بود
یه راهنمایی بکنم اگه مثلا عدد 1455 وارد میکنین و پینگتون پایین نیومد برای دفعه بعد که عدد وارد میکنین یک رقم پایینتر از قبلی یعنی 1454 رو وارد کنین همین کار رو انجام بدین تا پایینترین پینگو پیدا کنین
و فقط هم تنظیمات برای مودم tp-link انجام دادم از مودم های دیگه اطلاعی ندارم
اونایی که این کار رو انجام دادن نتیجرو بگن لطفا.

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
دوستان دقت کنید یه چیزی هم هست
اینکه سرعت دانلود و اپلود روی برخی بازی ها تاثیر گزار شده
مثلا بازی titanfall 2 برای مولتی حداقل سرعت دانلود 100 kbps رو نیاز داره
و با سرعت های پایین تر حتی اگر پینگ شما 10 ms هم باشه بازم دچار لگ و مشکل میشید

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
با سلام به دوستانی که مشکل بالا بودن پینگ دارن
ابتدا پینگتونو با این ای پی 159.153.234.54بگیرین اگه زیر 200 بود اوکی هست برای فیفا 17 اما اگه نبود داخل تنظیمات مودم برین مطابق شکل پایین

70585

خوب حالا قبل از تغییر اون عدد دوباره از اون آی پی پینگ بگیرین و صفحه پینگو نبندین بزارین پشت صفحه باشه . حالا اون عدد رو تغییر بدین البته از 1440 نباید کمتر باشه و از 1492 هم نباید بیشتر باشه توی این رنج عدد رو تغییر بدین و دکمه save بزنین اینقدر این کار رو انجام بدین با عدد های مختلف تا بتونین پینگتونو زیر 200 بیارین.
70586

این پینگ منه قبل از این کار 240 بود
یه راهنمایی بکنم اگه مثلا عدد 1455 وارد میکنین و پینگتون پایین نیومد برای دفعه بعد که عدد وارد میکنین یک رقم پایینتر از قبلی یعنی 1454 رو وارد کنین همین کار رو انجام بدین تا پایینترین پینگو پیدا کنین
و فقط هم تنظیمات برای مودم tp-link انجام دادم از مودم های دیگه اطلاعی ندارم
اونایی که این کار رو انجام دادن نتیجرو بگن لطفا.
ببین با تغییر mtu کاره خاصی اتفاق نمی افته..اون کاهش پینگی که شما احساس میکنی به خاطر اینه که چون تغییرات جدیدی تو مودم اعمال شده باید دوباره از اول ایپی بگیره...وقتی رنج ایپی جدید میگیری این احتمال حتما وجود داره که پینگ شما بالاتر بره یا پایینتر و یا مثل قبل باشه.
پینگ اگر پایینتر باشه این احتمال وجود داره که شیرینگ کم تری روی رنج ایپی شما برقراه ...و این اشتباه رو خیلی ها میکنن و فکر میکنن با تغییر mtu میتونن به کاهش پینگ برسن.

• Like
Reactions: aliatlas

amirchahkandi

کاربر سایت
Jan 17, 2017
6
بله
ببین با تغییر mtu کاره خاصی اتفاق نمی افته..اون کاهش پینگی که شما احساس میکنی به خاطر اینه که چون تغییرات جدیدی تو مودم اعمال شده باید دوباره از اول ایپی بگیره...وقتی رنج ایپی جدید میگیری این احتمال حتما وجود داره که پینگ شما بالاتر بره یا پایینتر و یا مثل قبل باشه.
پینگ اگر پایینتر باشه این احتمال وجود داره که شیرینگ کم تری روی رنج ایپی شما برقراه ...و این اشتباه رو خیلی ها میکنن و فکر میکنن با تغییر mtu میتونن به کاهش پینگ برسن.
شما درست میگین.راه دیگه ای هست که بتونیم ای پی رو عوض کنیم؟البته این روش جواب داده اگه روش دیگه ای هم هست لطفا بگین

amirchahkandi

کاربر سایت
Jan 17, 2017
6
یعنی چ
آره داداش همه چیزش ردیفه ردیفه . بدون لگ زدن بازی میکنم .

من هم با مودم 4G امتحان کردم و هم هات اسپات گوشی . خب واضحه که با مودم خیلی بهتره (از نظر NAT type) ولی با هات اسپات هم مشکلی نداشتم ...
از لحاظ نت تایپ یعنی چی؟یعنی نت تایپ 2 داری یا 3؟

• Like
Reactions: Joghdmohammad

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان كسي از TD-LTE ايرانيل استفاده كرده برا گيم آنلاين؟؟

پينگ جطورياست؟ ريكوست تايم اوت داره ؟
ارزش اين همه هزينه داره؟ كسب استفاده كرده؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
این بازی ریجن لاک داره، یعنی یعنی اگه ریجن بازی 1 باشه با ریحن 1 میافتی و اگه ریجن 2 باشه با حریف های ریجن 2، اگه بازی ریجن 1 باشه با افرادی که در کشور امریکا هستن و کلا کشورهای ریجن 1 میافتی که همین باعث لگ داشته باشی
دقیقا . رجیون دو که اکثرا اروپایی و آسیایی هستن بدون لگ میشه بازی کرد . رجیون یک مورتال که داشتم همش حریف آمریکایی و کاندایی بودن کلا لگ داشت .

• Like
Reactions: aliahmadi2

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
549
سلام به همه، 2 تا سوال داشتم:

1- با اینترنت 4g سیم کارت و اتصال هات اسپات راحت میشه آنلاین بازی کرد؟ یا سرعتش کم میشه؟ لطفا یه توضیح کامل در این زمینه بدید.

2- برای آنلاین بازی کردن حتما باید پلاس داشته باشیم؟

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
سلام به همه، 2 تا سوال داشتم:

1- با اینترنت 4g سیم کارت و اتصال هات اسپات راحت میشه آنلاین بازی کرد؟ یا سرعتش کم میشه؟ لطفا یه توضیح کامل در این زمینه بدید.

2- برای آنلاین بازی کردن حتما باید پلاس داشته باشیم؟

برای سوال اولی باید بگم که بستگی به جایی که هستین داره ولی معمولا اینترنت سیم کارت پینگش بالاست .
در مورد سوال دومی هم بله حتما باید پلاس داشته باشید به غیر از بازی های مجانی که تو قسمت FREE TO PLAY هستند.

marijuainy

کاربر سایت
Apr 25, 2017
9
سلام خدمت همه دوستان
من پینگم به سرور لندن و 4.2.2.4 145-155 و به 8.8.8.8 120-130 هست سرعت دانلود هم 6mb و سرعت اپلودم 0.52mb هست
وضعیتم چطوریه چه بازی هایی میتونم انلاین بازی کنم ؟
بعد یه نکته که من ریجن 1 یعنی امریکا هستم تفاوتی با ریجن 2 که اروپا هست نداره ؟ یعنی با توجه به پینگ سرور رو انتخاب میکنه با با توجه به ریجن ؟
خیلی ممنون میشم دوستان که ریجن 1 هستن و بازی میکنن پاسخ بدن چون میخام ببینم اگه وضعم مناسب هست لایو 1 ساله بخرم

hidden-h

کاربر سایت
Dec 14, 2015
59
سلام دوستان من یه مشکل دارم برای رفتن به بخش انلاین جی.تی.ای با نت مخابرات ارور میده اما با نت هات اسپات گوشی میره چ کنم؟

sam09ft

کاربر سایت
Mar 13, 2014
145
سلام خدمت همه دوستان
من پینگم به سرور لندن و 4.2.2.4 145-155 و به 8.8.8.8 120-130 هست سرعت دانلود هم 6mb و سرعت اپلودم 0.52mb هست
وضعیتم چطوریه چه بازی هایی میتونم انلاین بازی کنم ؟
بعد یه نکته که من ریجن 1 یعنی امریکا هستم تفاوتی با ریجن 2 که اروپا هست نداره ؟ یعنی با توجه به پینگ سرور رو انتخاب میکنه با با توجه به ریجن ؟
خیلی ممنون میشم دوستان که ریجن 1 هستن و بازی میکنن پاسخ بدن چون میخام ببینم اگه وضعم مناسب هست لایو 1 ساله بخرم
این وضعیت پینگ توی ایران خوب حساب میشه ولی عالی نیست
بهترین نت توی ایران همین سرور ها پینگ 90-100 هست
میتونید بازی های گروهی رو راحت بازی کنید مثل بتل اورواچ تایتانفال ...
ولی برای بازیهای رودررو مثل مورتال-فیفا-nba به مشکل میخورید
البته اگه توی بازی سرچ کنید برای حریف
اگ بخوایید دوستانه با یه ایرانی بازی کنید مشکلی نیست
سوال دوم هم بستگی به بازی داره اکثر بازی ها ریجن مهم نیست با بهترین سرور نزدیک بازی میکنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر