طرفداران ژانر Fighting

Best Fighting Game of 8th Generation

• Killer Instinct

• Mortal Kombat X

• Mortal Kombat 11

• Injustice 2

• Tekken 7

• Street Fighter V

• Soul Calibur VI

• Dragon Ball FighterZ

• Super Smash Bros. Ultimate

• Samurai Shodown

• The King of Fighters XIV

• BlazBlue Cross Tag Battle

• Marvel Vs. Capcom Infinite

• Dead or Alive 6

• Granblue Fantasy Versus

Results are only viewable after voting.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
r0kf_e550d3583c16e5313af84d17e2f85ee8.jpg

اسکوئر انیکس زده به سیم آخر داره سریالی بازی معرفی میکنه :D اینبار یه فایتینگ 2D به اسم Million Artuhr: Arcana Blood.
بازی در حال حاضر برای دستگاههای آرکید ژاپن در نظر گرفته شده و 2017 ریلیز میشه :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
n7bq_07_omen.jpg

بازم اسکوئر انیکس و بازم فایتینگ :D Omen of Sorrow :D
یه فایتینگ (به شدت داغون و نابود توو فاز DS) با کرکترهای یونیورس ومپایرها :| بازی توسط AOne games ساخته میشه و از May 2015 در دست ساخته. راستر بازی شامل 12 کرکتر میشه که فعلاً 4 تای اونا رونمایی شدن.
آرتهای بازی (کار استاد GENZOMAN ، توی خیلی از فایت های کپکام طرح زده) :

کرکترهای معرفی شده :

تریلرها :

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
سلام یه سوال دارم

تا حالا برای هیچکدوم از بازی های سری dragon ball تورنمنت یا مسابقاتی برگذار نشده که ویدئویی ازشون موجود باشه ؟

مخصوصا برای این نسخه اخری xenoverse ؟ بعد برچه اساس برای evo بازی انتخاب میکنن که اصلا یه سری بازی ها حتی برای رای دادن هم تو لیست نیستن

• Like
Reactions: ehsanservat

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
سلام یه سوال دارم

تا حالا برای هیچکدوم از بازی های سری dragon ball تورنمنت یا مسابقاتی برگذار نشده که ویدئویی ازشون موجود باشه ؟

مخصوصا برای این نسخه اخری xenoverse ؟ بعد برچه اساس برای evo بازی انتخاب میکنن که اصلا یه سری بازی ها حتی برای رای دادن هم تو لیست نیستن
نه. این بازیا (دراگون بال و ناروتو) عموما جز فایتینگ ها به حساب نمیان. معمولا اونایی حضور دارن که هم طرفدارهای زیادی دارن و هم مرتب مسابقات و تورنومنت براشون برگزار میشه و فایتینگ دو بعدی هستن.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ip4a_16_arcsysbanner.jpg

کاستوم های Guilty Gear و Blazblue توی ماه مارچ برای Dead or Alive 5 : Last Round عرضه میشن !!!!!!! 8تا کاستوم از بلیز بلو و 8 تا کاستوم از گیلتی گیر که در مجموع 16 تا کاستوم میشه ... :|

پ.ن : به جای فایتینگ ساختن زدن تو کار مد لباس ...
پ.ن 2 : فک کنم رکورد 1000 دلار DLC رو خیلی وقته باید رد کرده باشه :|

===

Fighting Game Tier List :D (لول :D)

6mad_22_gametiers01.jpg

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اولین تصاویر منتشر شده از کاستوم های جدید DOA5 که خبرش توی پست بالایی هست :D

پ.ن : نکته ای که هست اینه که نوئل هم فلت ـه هم بلوند :D در حضور کرکتری مثل ماری رُز توی DOA5 که هر دوی این ویژگی ها رو داره نمی دونم به ذهن کدوم سبک مغزی رسیده که کاستوم نوئلو بذاره واسه ی کاسومی :Dاحتمالاً طرفو واسه ریچل نگه داشتن که ایده ی خیلی مسخره ایه چون جفتشون تقریباً لولی ـن و اصن نیاز به کاستوم نداره !
جالبتر اینه که رنگ موهای بقیه رو متناسب با کرکتر اون کاستوم عوض کردن ولی کاسومی هنوز همون قهوه ای مونده !!! :| :D به عنوان یه نوئل فن اعلام انزجار میکنم :|

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
اولین تصاویر منتشر شده از کاستوم های جدید DOA5 که خبرش توی پست بالایی هست :D

پ.ن : نکته ای که هست اینه که نوئل هم فلت ـه هم بلوند :D در حضور کرکتری مثل ماری رُز توی DOA5 که هر دوی این ویژگی ها رو داره نمی دونم به ذهن کدوم سبک مغزی رسیده که کاستوم نوئلو بذاره واسه ی کاسومی :Dاحتمالاً طرفو واسه ریچل نگه داشتن که ایده ی خیلی مسخره ایه چون جفتشون تقریباً لولی ـن و اصن نیاز به کاستوم نداره !
جالبتر اینه که رنگ موهای بقیه رو متناسب با کرکتر اون کاستوم عوض کردن ولی کاسومی هنوز همون قهوه ای مونده !!! :| :D به عنوان یه نوئل فن اعلام انزجار میکنم :|
گرچه استدلالت درسته اما این رو هم باید گفت که اون فلت خیلی هم دلش بخواد که کاستومش رو کاسومی چان بپوشه :x:D
آخه ریچل هم بدون اون دوتا دیوونه که نمیشه. رو همین حساب همون بهتر که نزارنش. اصلا کلاس کارش پایین میاد :D
راستی کاستوم لایچی رو قراره رو کی بزارن؟ :-?=P~

پ.ن: نگاه کن دارم سر چی بحث میکنم. این مردشورها عوض کار کردن روی شماره ی جدید فشن شو راه انداختن. Beach Volleyball که علنا یه Victoria Secretهست. دیگه هر پرورت بازی میخوان رو اون انجام بدن. من نمیتونم بفهمم کی اصلااین همه این کاستوم رو میخره :|

10yt_2xmjshusizwv17o6ofo3.gif