Multi Platform Resident Evil 7

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
January 24, 2017
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

Resident Evil 7 جدیدترین عنوان از این سری است که به طور رسمی در کنفرانس E3 سونی معرفی شد.

بازی توسط کپکام و با استفاده از موتور گرافیکی جدید به نام RE Engine ساخته شده است.
بازی در تاریخ January 24, 2017 برای هر سه پلتفرم PC ,Xbox One ,PS4 عرضه خواهد شد.
بازی از ماه دسامبر سال 2014 در حال ساخت بوده است.
گفتنی است دارندگان نسخه PS4 علاوه بر بازی به وسیله کنترلر میتوانند از Playstation VR برای بازی و تجربه کردن کل عنوان استفاده کنند.
برخلاف عناوین قبلی این بار RE7 به صورت اول شخص خواهد بود.داستان بازی پس از حوادث Resident Evil 6 و در ایالت لویزیانا آمریکا در اطراف عمارتی متروک اتفاق خواهد افتاد.
شخصیت و کاراکتر اول بازی کاملا فردی جدید است. بدین معنا که هیچ کدام از شخصیت های معروف و قهرمانان سری قبل نخواهد بود.

سازندگان بازی وعده بازگشت به ریشه های دلهره آور این سری و همچنین تجربه ای خاص و نو در بین عناوین Survival Horror را با استفاده از تکتیک های صوتی و جلوه های ویژه گرافیکی که به لطف استفاده از موتور جدید Re Engine فراهم شده را به طرفداران این بازی داده اند.به گونه ای که بیشترین تمرکز سازنده های بروی اتمسفر و جو بازی عنوان شده است.

دموی قابل بازی این عنوان که پیش زمینه ای برای بازی اصلی خواهد بود هم اکنون تنها برای دارندگان PSN PLUS از طریق PSN Store قابل دانلود است.
بنا بر اعلام کپکام دموی انتشار یافته بخشی از عنوان نهایی نخواهد بود.در عنوان اصلی شما بازی را با شخصیتی متفاوت آغار خواهید کرد.
این عنوان برای پیش خرید به صورت دو نسخه معمولی( 59$) و (Deluxe Edition (79$ در PSN Store قرار گرفته است.
افرادی که بازی را از طریق Psn Store پیش خرید کنند یک تم ویژه رایگان و Survivor Pack DLC رو دریافت خواهند کرد.
همچنین نسخه Deluxe Editon دارای دو محتوای اضافه خواهد بود که به مرور زمان منشر خواهند شد. اولین Add On شامل چهار داستان فرعی کوتاه,دومین هم شامل یک اپیزود کامل داستانی خواهد بود.

لینک دانلود تریلر 720P :
http://4upld.com/2ngUb

walkthrough دموی منتشر شده اختصاصی بازی سنتر (با تشکر از
Bahram)
http://www.bazicenter.com/videos/102

Last edited by a moderator:

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
آقا یه راهنمایی بکنم نمیدونم انجام دادی یا نه :D اول بازی رو speedrun برو و توی کمتر از 4 ساعت بازی رو تموم کن بعد یه سلاح بهت میده که خیلی راحت تر میتونی توی حالت madhouse بازی کنی :D
بابا زودتر میگفتی دهان بنده کاملا آسفالت شد :|
میشه روی easy بازی رو کمتر از 4 ساعت تموم کنی بعد روی madhouse او سلاح خفنه رو داشته باشی ؟ :D:D

• Like
Reactions: Democracy

hamedcenter

کاربر سایت
Jun 28, 2009
199
نام
سید حامد ترابی
اون سرم رو آخر باید به میا (همسرش) بزنیم یا به اولین یا به زویی ؟؟ کدومشون ؟ انتخابی هست ؟
سرم دو تا هست که با یکی یه بنده خدایی رو باید بکشی و با دومی باید میا یا زوئی رو درمان کنی (انتخابیه) و یه نمونه هم داری که آخر سر باید باهاش سرم بسازی و به اولین بزنی

hamedcenter

کاربر سایت
Jun 28, 2009
199
نام
سید حامد ترابی
اگه با اره برقی کشتی دیگ برنمیگرده
مارگارت هم ک اگه پودر کردی دیگ برنمیگرده
بقیه شونم برو جلو متوجه بشی

من با شات گان کشتمش ، از کمر به بالا پوکید ولی دوباره به یه شکل دیگه آخرای بازی اومد ، البته شباهتی به جک نداره ولی جک صداش میکنن ، زوئی بهش میگه پدر و خودشم فکر کنم درباره لوکاس یه چیزی میگه و بعد به زوئی همچین پدرانه میگه حسابتو میرسم :D

• Like
Reactions: kamyy

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
من با شات گان کشتمش ، از کمر به بالا پوکید ولی دوباره به یه شکل دیگه آخرای بازی اومد ، البته شباهتی به جک نداره ولی جک صداش میکنن ، زوئی بهش میگه پدر و خودشم فکر کنم درباره لوکاس یه چیزی میگه و بعد به زوئی همچین پدرانه میگه حسابتو میرسم :D
اره درسته اخر بازی سراغ نیتان میاد ولی اونا فک کنم همش توهم بود یجورایی
البته من اینطور درک کردم
کلا اخر بازی یکم قاطی پاتی کردم دقیق شاید متوجه نشده باشم

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستان ترس بازی در چه حد هست؟
من pt رو که بازی کردم خیلی ترسناک بود به حدی که کلا بازی رو همون اول کار ول کردم از شدت استرس و ترس.ایا ترسش در حد pt هست؟

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
من pt رو که بازی کردم خیلی ترسناک بود به حدی که کلا بازی رو همون اول کار ول کردم از شدت استرس و ترس.ایا ترسش در حد pt هست؟
ترس بازی مثل رزیدنت هست :D ربطی به بازی دیگه ای نداره

maxlife

کاربر سایت
Oct 29, 2016
81
نام
ارش
نه نگا کن اصلا مثه اون نیست توی p.t با چیزی طرف بودیم که برامون ناشناخته و حتی غیر قابل درک بود توی re به نیمه ی بازی که میرسی تقریبا همه چیز برات روشن میشه و من اصلا دیگه ترسی نداشتم چون میدونستم با چی طرفم ترس بازی هم بستگی به خودت داره چند چون دوربین اول شخص هست غاقلگیری داره کلا باید خیلی ادم ترسو باشه که نتونه بره من فقط چند بار غافلگیر شدم و خودش جالب بود و به نظرم برای ادم هم خوبه گاهی اوقات .:D
به قول بزرگان بزرگترین ترس بشر از ناشناخته هاست....:)

• Like
Reactions: mohsen2012

hamedcenter

کاربر سایت
Jun 28, 2009
199
نام
سید حامد ترابی
اره درسته اخر بازی سراغ نیتان میاد ولی اونا فک کنم همش توهم بود یجورایی
البته من اینطور درک کردم
کلا اخر بازی یکم قاطی پاتی کردم دقیق شاید متوجه نشده باشم
نه بابا توهم نبود ، یه سرم حرومش میکنی و بعدش سنگ میشه ، اگه سرم رو اونجا نمیزدی میشد زوئی بدبختو هم درمان کنیم . توهمش مربوط به اولین همون دختر بچه هست

• Like

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
یک سوال : نوار ویدیویی دیدم و شمع رو روی کیک گذاشتم بعدش اتاق آتش گرفت و در آخر نوار ویدیو تمام شد . سوال اینجاست که شمع ها ترتیب خاصی دارن که اتاق آتش نگیره ؟؟ چون یکی از دوستان می گفت که جلوتر به مرحله کیک و بمب و ... می رسی و گذاشتن شمع روی کیک و آتش نگرفتن . من با دیدن فیلم ویدئویی ترتیب خاصی نفهمیدم . اگه هست راهنمایی کنید . ممنون

mmmmm_2007

کاربر سایت
Apr 15, 2008
9
یک سوال : نوار ویدیویی دیدم و شمع رو روی کیک گذاشتم بعدش اتاق آتش گرفت و در آخر نوار ویدیو تمام شد . سوال اینجاست که شمع ها ترتیب خاصی دارن که اتاق آتش نگیره ؟؟ چون یکی از دوستان می گفت که جلوتر به مرحله کیک و بمب و ... می رسی و گذاشتن شمع روی کیک و آتش نگرفتن . من با دیدن فیلم ویدئویی ترتیب خاصی نفهمیدم . اگه هست راهنمایی کنید . ممنون

نوار ویدئویی رو که بازی میکنی باید متوجه بشی که چجوری کیکو روشن کنی بدون آتیش گرفتن. دیگه نباید پیچ روی اون بشکه نفتو برداری که نفت بریزه رو زمین. رمز اتاقم که داری . LOSER . همون اول کاری میری اتاقو باز میکنی اون اهرمو برمیداری میری شیر فلکه آبو میبندی

• Like

momo

کاربر سایت
Feb 3, 2007
315
باسلام
دوستان همون اوایل بازی که باید 3 تا سر گرگ پیدا کنیم
یارو میافته دنبالمون بعد میگه شاتگان بر دار
چیکار کنم ؟2 تا سر گرگ رو پیدا کردم ولی این یارو نمیزاره

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
باسلام
دوستان همون اوایل بازی که باید 3 تا سر گرگ پیدا کنیم
یارو میافته دنبالمون بعد میگه شاتگان بر دار
چیکار کنم ؟2 تا سر گرگ رو پیدا کردم ولی این یارو نمیزاره

اون یارو (جک) وقتی به سرش تیر می زنی چند دقیقه بیهوش می شه . باید بری توی زیر زمین سر سوم داخل زیر زمین هست . با تفنگ پر و خون کامل برو زیرزمین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر