Multi Platform Resident Evil 7

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
January 24, 2017
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

Resident Evil 7 جدیدترین عنوان از این سری است که به طور رسمی در کنفرانس E3 سونی معرفی شد.

بازی توسط کپکام و با استفاده از موتور گرافیکی جدید به نام RE Engine ساخته شده است.
بازی در تاریخ January 24, 2017 برای هر سه پلتفرم PC ,Xbox One ,PS4 عرضه خواهد شد.
بازی از ماه دسامبر سال 2014 در حال ساخت بوده است.
گفتنی است دارندگان نسخه PS4 علاوه بر بازی به وسیله کنترلر میتوانند از Playstation VR برای بازی و تجربه کردن کل عنوان استفاده کنند.
برخلاف عناوین قبلی این بار RE7 به صورت اول شخص خواهد بود.داستان بازی پس از حوادث Resident Evil 6 و در ایالت لویزیانا آمریکا در اطراف عمارتی متروک اتفاق خواهد افتاد.
شخصیت و کاراکتر اول بازی کاملا فردی جدید است. بدین معنا که هیچ کدام از شخصیت های معروف و قهرمانان سری قبل نخواهد بود.

سازندگان بازی وعده بازگشت به ریشه های دلهره آور این سری و همچنین تجربه ای خاص و نو در بین عناوین Survival Horror را با استفاده از تکتیک های صوتی و جلوه های ویژه گرافیکی که به لطف استفاده از موتور جدید Re Engine فراهم شده را به طرفداران این بازی داده اند.به گونه ای که بیشترین تمرکز سازنده های بروی اتمسفر و جو بازی عنوان شده است.

دموی قابل بازی این عنوان که پیش زمینه ای برای بازی اصلی خواهد بود هم اکنون تنها برای دارندگان PSN PLUS از طریق PSN Store قابل دانلود است.
بنا بر اعلام کپکام دموی انتشار یافته بخشی از عنوان نهایی نخواهد بود.در عنوان اصلی شما بازی را با شخصیتی متفاوت آغار خواهید کرد.
این عنوان برای پیش خرید به صورت دو نسخه معمولی( 59$) و (Deluxe Edition (79$ در PSN Store قرار گرفته است.
افرادی که بازی را از طریق Psn Store پیش خرید کنند یک تم ویژه رایگان و Survivor Pack DLC رو دریافت خواهند کرد.
همچنین نسخه Deluxe Editon دارای دو محتوای اضافه خواهد بود که به مرور زمان منشر خواهند شد. اولین Add On شامل چهار داستان فرعی کوتاه,دومین هم شامل یک اپیزود کامل داستانی خواهد بود.

لینک دانلود تریلر 720P :
http://4upld.com/2ngUb

walkthrough دموی منتشر شده اختصاصی بازی سنتر (با تشکر از
Bahram)
http://www.bazicenter.com/videos/102

Last edited by a moderator:

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
528
با موو بازی کردید یا با دسته ؟ ایستاده بازی کردن که خیلی فک نکنم جالب باشه ممکنه یوهو بی افتی زمین .
بازی RE مخصوص VR جداست یا همشون یکیه ؟ فرقی بین ریجن 1 و 2 که نیست
نه با دسته بازی کردم،ایستاده بازی کردن منظورم این نبود که مثلا خیلی جابجا می شدم،همون سرجای خودم ایستاده،نمیدونم ولی بنظر من ایستاده جالب تر بود،مود vrرو خود بازی هست ،وقتی هدست را روشن میکنی خودش میپرسه میخای رو حالت vr بری،منظورتون از ریجن برا چیه؟ برا بازی یاvr؟چون vrکه ریجن نداره ،برا بازی هم فرقی نداره

• Like
Reactions: Black Roz

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
سرم رو تو روند داستان بازی بدست میاری ، یه نمونه هست تو یه شیشه ی کوچیک که آخر بازی باید بذاریش تو یه دستگاه تا سرم اصلی رو برای کشتن اولین بهت بده .
اونی که به سنگ تبدیل شد نه نمیاد ولی .... x_x

پس مارگارت مرده ولی جک برمی گرده (یارو سیریشی هستا)

• Like
Reactions: hamedcenter

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
بازی تموم کردم یه سوال دارم

اونجا ک یه سرنگ داریم برای نجات میا و زویی من میا رو انتخاب کردم و هردو سوار قایق شدن و رفتن و من نفهیدم چ بلایی سر زوئی بدبخت اومد؟ کسی میدونه چی شد؟

سوال بعدی : اگه من سرنگ ب زویی میزدم چی میشد؟ با زویی سوار قایق میشد؟ تاثیری توی بازی داره اصلا انتخاب یا الکی بود؟

• Like
Reactions: kamyy

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
خب بازی رو لحظاتی پیش تموم کردم. خیلی وقت بود یک بازی رو اینطوری پشت هم نشسته بودم و تموم کنم. من بازی رو توی 7 ساعت و 48 دقیقه رفتم، 13 تا از سکه هارم پیدا کردم. خودم فکر میکنم تقریبا 85% محیط بازی رو کامل گشتم و دیدم. حالا نمیدونم چرا انقدر زمانم کم شد ( داییم توی PS4 با مدت 21 ساعت تموم کرده :D )

بازی برای من فوق العاده زیبا بود. میگم خیلی وقت بود بازی ای رو اینطوری تموم نکرده بودم. انقدر هیجان داشتم. تقریبا 90% داستان رو هم متوجه شدم، روایت و داستان کاملا قابل فهمه. از این بابت هم خیلی راضی بودم.
موسیقی بازی فوق العادست. از همون لانچ بازی گرفته تا آخرین نبرد ها.
معماها گرچه ساده اما خوب بودند. برای یه عنوانی که از 5 و 6 رسیده به این قابل قبول و خیلی هم خوب بود. واقعا علاوه بر اینکه این بازی، یکی از بهترین ها توی این سبک، توی سری و توی این چند سال هست.
امیدوارم بازخورد ها انقدر خوب بوده باشه که ادامه ای حتی بهتر با درگیری های داستانی بیشتر انتظار داشته باشیم.

مسئله مهمی که خودم دید مثبت بهش داشتم قبل عرضه، دوربین اول شخص بازی، به هیچ وجه یعنی حتی 1% هم تو بازی حس نمیشه. انقدر بازی نکات مثبت داره که حتی میشه اول شخص شدنش رو هم نکته مثبت در نظر گرفت. یه بازی خیلی خوب در سری RE و در سبک SH.

به کسانی که هنوز بازی نکردند، به شدت پیشنهاد میشه.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
اگه با اره برقی کشتی دیگ برنمیگرده
مارگارت هم ک اگه پودر کردی دیگ برنمیگرده
بقیه شونم برو جلو متوجه بشی

جک رو توی زیرزمین وقتی خواستم سر حیوان سوم پیدا کنم بهم حمله کرد و تغییر شکل می داد سرشو . با اره برقی از کمر نصفش کردم . از کمر به پایین چند قدم راه رفت بعد افتاد . می گم مرده . مارگارت هم باهاش توی یک خرابه درگیر شدم آتشش زدم و خاکستر شد و وقتی مرد یک فانوس ازش به جا موند که رفتم و یک در رو باز کردم .
پس دو تایی به درک رفتن ؟؟
فکر کنم فقط اون پسر لاغره مونده (مالی هم نیست) و اون پیرزن مرموزه روی ویلچر (می گن غول آخره که راحته اتفاقا)
فکر کنم چیزی نمونده تا آخرش (گفته توی green house (منظورش همون خونه که پر از حشره بود و با مارگارت درگیر شدم؟؟) دنبال سرم بگرد . توی اون ون هم یک زنه ای فکر کنم زویی باشه منتظرم هست تا برگردم .)

آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بچهه فکر کنم یجور توهمه ، در اصل اولین همون پیرزنه هست که سه سال پیش بچه بوده و یهو پیر شده . میگم توهم چون میا هم تو یه حالت توهم گونه ای اون آخر کار بهمون حمله میکنه که در واقع هیچی نیست و یهو غیب میشه ، جک هم در کنار زوئی تو یه همچین حالتی میاد و ازما میخواد خانوادشو نجات بدیم در شرایطی که همشون مردن ! میا هم میگه که اولین رو از بین ببریم که سرم رو بهش تزریق میکنیم و ... ، مطمئنا این داستان ادامه داره تا یه سری ابهامات برطرف بشه .. آخر بازی هم یه چند تا صدای ویبره تلفن اومد ، اون داستانش چی بود نمیدونم!
اون سرم رو آخر باید به میا (همسرش) بزنیم یا به اولین یا به زویی ؟؟ کدومشون ؟ انتخابی هست ؟

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,727
جک رو توی زیرزمین وقتی خواستم سر حیوان سوم پیدا کنم بهم حمله کرد و تغییر شکل می داد سرشو . با اره برقی از کمر نصفش کردم . از کمر به پایین چند قدم راه رفت بعد افتاد . می گم مرده . مارگارت هم باهاش توی یک خرابه درگیر شدم آتشش زدم و خاکستر شد و وقتی مرد یک فانوس ازش به جا موند که رفتم و یک در رو باز کردم .
پس دو تایی به درک رفتن ؟؟
فکر کنم فقط اون پسر لاغره مونده (مالی هم نیست) و اون پیرزن مرموزه روی ویلچر (می گن غول آخره که راحته اتفاقا)
فکر کنم چیزی نمونده تا آخرش (گفته توی green house (منظورش همون خونه که پر از حشره بود و با مارگارت درگیر شدم؟؟) دنبال سرم بگرد . توی اون ون هم یک زنه ای فکر کنم زویی باشه منتظرم هست تا برگردم .)
در مورد جک اگه خیلی اصرار داری بدونی:
جلو تر باز باهاش مبارزه داری ولی ظاهرش انسان نیس اما قبل از روبرو شدن باهاش "میا" میگه daddy's coming ایتن هم طرفو جک صدا میکنه.
در مورد اینجایی که الان هستی(یه کوچولو اسپویل داستانی):
نباید دنبال خود سرم باشی باید موادش رو پیدا کنی که یکیش که یه جمجمه هست پیش زویی هست یکیش هم خودت باید پیدا کنی که یه دست هست و در نهایت زویی برات میسازتش و به عنوان یه آمپول تحویلت میده
اون سرم رو آخر باید به میا (همسرش) بزنیم یا به اولین یا به زویی ؟؟ کدومشون ؟ انتخابی هست ؟
یه آمپول گیرت میاد که باید بین زویی و میا یکی رو انتخاب کنی یه آمپول هم آخر بازی واسه کشتن اولین

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بازی تموم کردم یه سوال دارم

اونجا ک یه سرنگ داریم برای نجات میا و زویی من میا رو انتخاب کردم و هردو سوار قایق شدن و رفتن و من نفهیدم چ بلایی سر زوئی بدبخت اومد؟ کسی میدونه چی شد؟

سوال بعدی : اگه من سرنگ ب زویی میزدم چی میشد؟ با زویی سوار قایق میشد؟ تاثیری توی بازی داره اصلا انتخاب یا الکی بود؟

خیلی فرقی نمی کنه در نهایت zoe هر انتخابی کنی می میره فقط فرقش پایان بازی هست که اگر همسرت رو انتخاب نکنی اخر بازی دیگه نجات پیدا نمی کنه خودت در هلیکوپتر تنها هستی.

خب بازی رو لحظاتی پیش تموم کردم. خیلی وقت بود یک بازی رو اینطوری پشت هم نشسته بودم و تموم کنم. من بازی رو توی 7 ساعت و 48 دقیقه رفتم، 13 تا از سکه هارم پیدا کردم. خودم فکر میکنم تقریبا 85% محیط بازی رو کامل گشتم و دیدم. حالا نمیدونم چرا انقدر زمانم کم شد ( داییم توی PS4 با مدت 21 ساعت تموم کرده :D )

بازی برای من فوق العاده زیبا بود. میگم خیلی وقت بود بازی ای رو اینطوری تموم نکرده بودم. انقدر هیجان داشتم. تقریبا 90% داستان رو هم متوجه شدم، روایت و داستان کاملا قابل فهمه. از این بابت هم خیلی راضی بودم.
موسیقی بازی فوق العادست. از همون لانچ بازی گرفته تا آخرین نبرد ها.
معماها گرچه ساده اما خوب بودند. برای یه عنوانی که از 5 و 6 رسیده به این قابل قبول و خیلی هم خوب بود. واقعا علاوه بر اینکه این بازی، یکی از بهترین ها توی این سبک، توی سری و توی این چند سال هست.
امیدوارم بازخورد ها انقدر خوب بوده باشه که ادامه ای حتی بهتر با درگیری های داستانی بیشتر انتظار داشته باشیم.

مسئله مهمی که خودم دید مثبت بهش داشتم قبل عرضه، دوربین اول شخص بازی، به هیچ وجه یعنی حتی 1% هم تو بازی حس نمیشه. انقدر بازی نکات مثبت داره که حتی میشه اول شخص شدنش رو هم نکته مثبت در نظر گرفت. یه بازی خیلی خوب در سری RE و در سبک SH.

به کسانی که هنوز بازی نکردند، به شدت پیشنهاد میشه.

بازی همین حدود 8 ساعت هست اما من 1 باری بازی رو رها کردم زمانم زیاد شد ضمن اینکه من اگر با بازی حال کنم خیلی درش می گردم مقایسه می کنم بازی غیر از سکه هم کلی چیز میز دیگه برای کشف کردن داشت.

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
سلام به همه رفقای گل
خب منم الان بازی و تموم کردم
در یک کلام راضی ام :-bd
RE7 بازی خوبی هست
از بازی لذت میبرید
آیتم ها و المان های رزیدنت اویل کاملا رعایت شده
گیم پلی و گرافیک قابل قبول
تنوع مناسب اسلحه ها ( من ینی عااااشق شات گان قدیمی دو لول هستم مخصوصا وقتی گلوله میذاری داخلش:x)
ترس و استرس واقعی و کم نظیر و ...
اویل 7 بازی جالبی هست یه جاهایی از بازی حس RE1 و 2 بهت دست میده یه جاهایی حس میکنی اتمسفر بازی دقیقا اویل 4 هست و بعضی جاها لیون اویل 6 میاد جلو نظرت. من فکر میکنم کپکام دقیقا این کار رو کرده تا همه رو راضی نگه داره قسمت اول بازی ترس و دلهره قسمت دوم بازی خطی و یه مقدار اکشن. خوبی این موضوع اینه که این آشی که کپکام درست کرده :D اصلا اصلا شور نیست و ترکیب این حس ها به هیچ وجه تاثیر منفی روی گیمر نمیذاره
معما های بازی هم خوب بود ولی دیگه خیلی ساده بود البته من ناراضی نیستم
بازی میتونست طولانی تر اکشن تر ( نه به اندازی اویل 6 ) و با زامبی های عزیز بیشتر باشه :D ولی خب به نظر برو بچز کپکام احترام میذاریم

gun-e1466236235676.jpg

من به عنوان یکی از طرفدارای قدیمی و فن های رزیدنت اویل از بازی راضی هستم و خوشحالم که کپکام دوباره داره به مسیر اصلی بر میگرده
نمره من به بازی از 10 نمره ی خوب 8.5 هست. اون 1/5 نمره رو ندادم فقط به خاطر Resident Evil 4 چون نمره کامل 10 همچنان برای شاهکار سری چهارم بازی هست.
امیدوارم بازی رو بتونید تهیه کنید و ازش لذت ببرید
اویل 7 یه تجربه جدید و خوب برای عاشقای رزیدنت هست:x:x

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
این بازی : عالی ، شگفت انگیز و کم نظیر بود . دمشون گرم و آفرین بر هوش و استعدادشون :)

مثل قسمت های اول بازی که نمیشد خیلی توضیح داد و میبایست برای بهتر درک کردنش نشست و باهاش زندگی کرد ، این هم همون روال رو طی کرد .

من هم به خاطر نداشتن سیستم قوی نتونستم فضای واقعی رو تجربه کنم ولی تونستم فضای کلاسیک ( گرافیک پایین ) رو تجربه کنم .

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
بازی رو رو حالت نرمال تموم کردم الان دارم روی درجه سختی Madhouse میرم:(( خواستم بگم خعععععلی سخته واقعا اعصاب خورد کنه محدودیت سیو داری دوستان زامبی ها و غول ها هم واقعا سخت شدن اگه به هوای نامحدود کردن خشاب اسلحه ها نبود نمیرفتم :D:D ولی تا 48 ساعت آینده تمومش میکنم هر طوری هست

• Like
Reactions: Democracy

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
بازی رو رو حالت نرمال تموم کردم الان دارم روی درجه سختی Madhouse میرم:(( خواستم بگم خعععععلی سخته واقعا اعصاب خورد کنه محدودیت سیو داری دوستان زامبی ها و غول ها هم واقعا سخت شدن اگه به هوای نامحدود کردن خشاب اسلحه ها نبود نمیرفتم :D:D ولی تا 48 ساعت آینده تمومش میکنم هر طوری هست
آقا یه راهنمایی بکنم نمیدونم انجام دادی یا نه :D اول بازی رو speedrun برو و توی کمتر از 4 ساعت بازی رو تموم کن بعد یه سلاح بهت میده که خیلی راحت تر میتونی توی حالت madhouse بازی کنی :D

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
قسمت جشن تولد می تونیم نریم ؟ (نوار ویدئویی)
اگه نری جلوتر به مشکل میخوری :D
بهتره هر نواری پیدا میکنی یبار بری ببینی چ خبره
مثلا همین جشن تولد یکم بری جلوتر خیلی بهت کمک میکنه تا یکی از مراحل رو سپری کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر