بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
در کنار هایپ های فراوان رلیز بازی و ویدئوهای گیم پلی مختلف از 7 اینو چیکارش کنیم؟؟؟؟؟؟ Holy .........

قند شکن هم بزنید اصل ویدئو رو ببینید

Here's What The Original Resident Evil Would Look Like In First-Person

اینم فایل ویدئو رو که آپلود کردم با لینک مستقیم دانلود کنید و این شاهکار رو از زاویه دیگه ببینید......(حجم ویدئو 20 MB)

Resident Evil -1º view- test 1

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
JsndU.jpg

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
مقاله داریم چه مقاله ای.وبسایت بازی رزیدنت اویل 4 را به عنوان بزرگترین بازی تاریخ میدونه.چطوری هم توصیفش کرده

Why Resi 4 Remains The All-Time GREATEST

Resident Evil 4–the Lord of All Games, the King of Horror, the Best Thing Either Of Us Will Ever Play In Our Pointless Lives. It’s my favourite game of all time. I’ve completed it on GameCube, PS2, PS3, and I’ve now got it on Xbox One as well. The thought of playing it makes me throb with excitement, even as the graphics age and I feel a slight tinge of embarrassment to be playing it while my friends list is full of Overwatch, Battlefield, and Destiny player

• Like
Reactions: The End Of Ps

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
اویل 7 رو تموم کردم داستانش خیلی خوب بود

سعی هم کردن خیی چیزای کلاسیک رو برگردونن که در نوع خودش تلاش خوبی بود ولی ب نظرم کافی نبود

ولی در کل متایی که گرفت حقش بود من خوشم اومد

چیز دیگه ای نمیگم چون هرچی بگم اسپویله
چه سریع !!!!!!!!

چند ساعت طول کشید ؟ روی هارد ؟

• Like
Reactions: ehsanservat

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
نظری در مورد داستان 7 ندارید؟؟به نظرتون داستان سری به کدوم سمت میره؟
داستان خیلی خوب بود ولی خب هنوز باید DLC ها رو بازی کنیم.
==================
در کل این شماره یکی از بهترین رزیدنت های تمام عمرم بود

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
به نظرم نبودن شخصیت های قبلی و اصلی بازی در این قسمت رو میشه یک نوع ترس روی ترس حساب کرد که در پایان بازی به یک حس خوب پیروزی همراه با غرور تبدیل شد .

خیلی برام جالب بود که سازندگان اصلی این قسمت ، درک عمیقی از REsidenT Evil داشتن .

براشون آرزوی موفقیت میکنم .

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
مقاله داریم چه مقاله ای.وبسایت بازی رزیدنت اویل 4 را به عنوان بزرگترین بازی تاریخ میدونه.چطوری هم توصیفش کرده

Why Resi 4 Remains The All-Time GREATEST

Resident Evil 4–the Lord of All Games, the King of Horror, the Best Thing Either Of Us Will Ever Play In Our Pointless Lives. It’s my favourite game of all time. I’ve completed it on GameCube, PS2, PS3, and I’ve now got it on Xbox One as well. The thought of playing it makes me throb with excitement, even as the graphics age and I feel a slight tinge of embarrassment to be playing it while my friends list is full of Overwatch, Battlefield, and Destiny player

بزرگترین بازی تاریخ نظر شخصی بیش نیست:|بنظرم زیادی بزرگش میکنن, بازی از اینم بزرگتر هست

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
بزرگترین بازی تاریخ نظر شخصی بیش نیست:|بنظرم زیادی بزرگش میکنن, بازی از اینم بزرگتر هست

عزیز جان.این چیزهایی که من اینجا میگذارم صرفا واسه سرگرمی هست.وگرنه خیلی ها از لیست ها هستند که ایرادهایی بهشون وجود داره.حالا این هیچی.من انقدر لیست افتضاح از ign دارم که باید ****بهش.جدی نگیر.کلا سعی کن مقاله را بخونی تا مثلا یک چیزی یادبگیری.من به لیست ها به این شکل نگاه میکنم

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
عزیز جان.این چیزهایی که من اینجا میگذارم صرفا واسه سرگرمی هست.وگرنه خیلی ها از لیست ها هستند که ایرادهایی بهشون وجود داره.حالا این هیچی.من انقدر لیست افتضاح از ign دارم که باید ****بهش.جدی نگیر.کلا سعی کن مقاله را بخونی تا مثلا یک چیزی یادبگیری.من به لیست ها به این شکل نگاه میکنم
خدای بهزاد این مطلبو برای سرگرمی گذاشتی8-|نه نگای تو چشای من بکون وراستشو بگو:-j

• Like
Reactions: ehsanservat

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
476
نام
Sera
این نسخه از رزیدنت اویل به تمام معنا یه بازی فوق‌العاده بوده،روح survival horror به معنای واقعی در سری دمیده شده من واقعا در هر لحظه لحظه ی بازی اینو احساس کردم و تبریک می گم به کپ کام که بلاخره سر عقل اومد و دوباره شخصیت واقعی رزیدنت اویل رو بهش برگردوند.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
این نسخه از رزیدنت اویل به تمام معنا یه بازی فوق‌العاده بوده،روح survival horror به معنای واقعی در سری دمیده شده من واقعا در هر لحظه لحظه ی بازی اینو احساس کردم و تبریک می گم به کپ کام که بلاخره سر عقل اومد و دوباره شخصیت واقعی رزیدنت اویل رو بهش برگردوند.
قشنگ با هرچی از طرفدارهای قدیمی سری صحبت میکنم همه راضی بودن :D واقعا کارشون خوب بوده

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
دوستان يه راهنمايي لطفا!!!!
من با رزيدنت اويل از زمان ps1 و نسخه سوم(nemesis) آشنا شدم و بخاطر خاطرات اون زمان بهترين بازي كل عمر گيمريم هست!!!
بعد اويل دو رو بازي كردم ...يك رو نرفتم!!!
حالا ميخوام بپرسم چه نسخه اي هست كه بازي نكرده باشم و ارزش داشته باشه كه الان بازي كنم... كل اويل هايي كه بازي كردم:
resident evil zero
resident evil remake
resident evil 2
resident evil3
4و 5 و 6 و 7
code veronica و revelations 1-2
بجز اينا چه نسخه ايي تجربه كردنش ارزش داره الان؟
مثلا outbreak?و ..?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر