Mafia III

4tlg_mafia-iii-3.png

MAFIA III
تاریخ انتشار : 7 اکتبر 2016 (16 مهر 1395)
سازنده : Hanger 13
ناشر : 2K Games
سبک : Third-person Shooter, Action-adventure game
پلتفرم : PS4,Xbox one,PC

درود
خب بلاخره انتظارمون به پایانش رسید و 2K Games رسما از عنوان Mafia III رونمایی کرد توسط پیچ رسمی Mafia در شبکه های اجتماعی
فعلا به یه کاور افاقه کردن و اطلاعات دیگه ای بیرون ندادن اما قراره 5 آگوست 2015 تو گیمزکام اطلاعات بیشتری بدن

تاپیک با اخبار جدید بروز میشه ...

یکی از بهترین خبر های امسال بود واقعا انتظارش رو میکشیدم :x

تریلر ها :

mqdefault.jpg

Mafia III Reveal Trailer
720p || 1080p

Mafia III
One Way Road - Story Trailer
720p || 1080p || 1080p GamerSyde

به نقل از @Hamed 3594 عزیز

su32q0gagroaldscgo0a.jpg

Mafia 3: 12 Minutes of Developer-Narrated Gameplay - IGN First

به نقل از @armin_shadow عزیز

تصاویر :

نمرات : نمره ای موجود نیست..

آخرین ویرایش:

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
گویا باگ بودش ، یه مرحله دیگه رو رفتم بعد مجددا اومدم سر این مرحله و دیدم بدون مشکل اجرا شد!! . امیدوارم بقیه اش به مشکل برنخوره .

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
بچها الان بازی بعد آبدیت آخری خوب شده چون میخوام بخرمش.هنوز باگ داره؟
باگ اره این بازی به این راحتیها باگهاش تموم نمیشه ولی اینکه تو مراحل گلیچ داشته باشه من خودم بهش بدون آپدیت هم برخورد نکرده بودم....ولی اونقدری نیست که مثلا مثل ac unity بگی بعد آپدیتاش کلا بازی از این رو به اون رو بشه و فلان و اینا بازی در حد یبار تموم کردن بگیر با باگاشم کنار بیا تموم بشه بره.

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان
گرافیکش چرا انقد پایینه؟!!
منی که از مافیا ۲ خیلی لذت بردم واقعا حالم گرفته شد

Sent from my Nexus 5X

آخرین ویرایش:

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
گرافیکش چرا انقد پایینه؟!!
منی که از مافیا ۲ خیلی لذت بردم واقعا حالم گرفته شد

Sent from my Nexus 5X
بازی رو تازه گرفتم برای ps4 pro.
با پچی که تازگی ارایه شده و برای پرو بهینه شده مشکلات تا حد زیادی برطرف شده الان گرافیک بازی قابل قبوله و مخصوصا تو روز اوضاع نرمال شده . در کل گرافیک الان متوسط هست و از این نظر به تجربه بازی لطمه نمیزنه .
الان پلی 4 معمولی ندارم که ببینم تفاوتش چقدره.

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
یعنی اینقدر بازیش نا امید کننده بود که پیج رفته بود تو صفحه دوم؟!!هنوز هم کانال های تلگرامی که اکانت ظرفیتی بازی رو می فروشن بازی رو با قیمت بالای 70 میدن
حتی اکانت هکیش هم به نسبت قیمتش بالاست

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,789
نام
نـــــــویـــــــــد
یعنی اینقدر بازیش نا امید کننده بود که پیج رفته بود تو صفحه دوم؟!!هنوز هم کانال های تلگرامی که اکانت ظرفیتی بازی رو می فروشن بازی رو با قیمت بالای 70 میدن
حتی اکانت هکیش هم به نسبت قیمتش بالاست

متاسفانه تنوع این بازی ۰ هستش ! فقط ۴ ۵ تا مرحله خوب داره که راستش خیلی هم خووبن اما شما ۷ ۸ ساهت باید یه کارو تکرار کنی ! البته گفتن dlc پولی که دادن بازی کلا زیر و رو شده اما چه فایده
بازی داستان و روایت و شخصیت پردازی فوق العاده‌ای داره ، گان پلی بازی هم خیلی خوبه
اما خب خیلی ها نمیتونن حتی تمومش کنن که حق دارن ، ولی من خودم تمومش کردم و پایان خووبش کمی جبران کرد این مسائل رو :D

• Like
Reactions: w.rooney

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
لول دیزاین بازی یکی از بدترین چیزهایی بود که تو عمرم دیدم.این چیز خیلی بدی بود.این چیزها را باید سازندگان خوب کار کند.:D شهر بازی هم مثل بعضی از شهرهای استان اصفهان میمونه.مثل کاشان!:))

انقد مرده و بی روح هست که انگار وارد شهر مردگان شدی.:-&

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
یکی از مواردی که فوق العاده عالی روش کار کردن و باعث بهتر شدن حش روایت داستان و فوق العاده بودن شخصیت پردازی ها شده این حالت های صورت هست که من فکر مردم اول تکنولوزی موشن اسکن LA Noire استفاده کردن انقدر طبیعیه حالت های مختلف شخصیت ها تو این زمینه واقعا بعد La Noire جز بهترین هاس
mafia3.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر