TitanFall 2 | PC

gallery-1459872025-titanfall-620x349.jpg

Developer: Respawn
Publisher: EA Games
Platform: PC
Genre: Sci-fi FPS
7 آبان 1395 ; Release Date: October 28, 2016

سازندگان بزرگ حتی بدون IPهای بزرگشان هم بزرگی می کنند. شاید کمتر کسی فکر می کرد جدایی نوابغی مثل زمپلا و وست از اکتیویژن بعد از جنجال های MW2 سری CoD را به حال و روز فعلی بیندازد. اما سازندگان اصلی پس از جدایی دست به خلق IP تازه ای زدند که ادامه دهنده ی مسیری بود که برای سری CoD در سر داشتند. TitanFall یک موفقیت بزرگ بود و حال ما منتظر ادامه ی آن هستیم. سازندگان قول داده اند همه چیز بهتر از بازی نخست باشد و البته اضافه شدن بخش داستانی با توجه به مهارت خارق العاده ی سازندگان در خلق Set-Piece های سینمایی ما را بیش از پیش هیجان زده می کند. 28 اکتبر زمانی است تا دوباره به آسمان نگاه کنیم.

Titanfall 2 PC System Requirements
Minimum

OS - Win 7/8/8.1/10 64bit
CPU - Intel Core i3-3600t or equivalent
RAM - 8GB
HDD Free Space - 45GB
GPU - NVIDIA Geforce GTX 660 2GB, AMD Radeon HD 7850 2GB
DirectX - 11
Internet Connection - 512Kbps or faster

Recommended

CPU - Intel Core i5-6600 or equivalent
RAM - 16GB
HDD Free Space - 45GB
GPU - NVIDIA Geforce GTX 1060 6GB, AMD Radeon RX 480 8GB
DirectX - 11

Ultra 4K60

CPU - Intel Core i7-6700k or equivalent
RAM - 16GB
HDD Free Space - 45GB
GPU - NVIDIA Geforce GTX 1080 8GB
DirectX - 11

امتیازات Titanfall 2

آخرین ویرایش:

hry

کاربر سایت
Feb 16, 2006
256
داستان های کالاف غنا و پختگی دارن و یک سر و گردن بالاترن . حالا در گیم پلی و گرافیک شاید از تایتان پایین تر باشه ولی مهم پختگی داستانه که بالاتره . (برای من فاکتور مهمیه)
با دقت نوشتم رو بخون گفتم کال آف دیوتی های اخیر مخصوصا infinite warfare وگرنه که تا black ops 2 داستانشون فوق العاده ست. اگر نمیدونستی بدون که برای من تو یه بازی داستان از همه چی مهمتره حتی از گیمپلی به خاطر همین از 20 سال پیش بهترین سبک برای من point and click adventure ها بودند از monley island ها بگیر تا بهترین بازی عمرم syberia .

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
با دقت نوشتم رو بخون گفتم کال آف دیوتی های اخیر مخصوصا infinite warfare وگرنه که تا black ops 2 داستانشون فوق العاده ست. اگر نمیدونستی بدون که برای من تو یه بازی داستان از همه چی مهمتره حتی از گیمپلی به خاطر همین از 20 سال پیش بهترین سبک برای من point and click adventure ها بودند از monley island ها بگیر تا بهترین بازی عمرم syberia .
در سری کالاف به جز bo3 بقیه داستان ها عالی بودن. البته عالی بودن از نظر من یک معنی می ده از نظر شما یک معنی دیگه.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
این بازی کرک بشه تازه می فهمید چه بازیه رو از دست دادین سینگل بازی انصافا حرف نداره.
بازی خوبی هست البته تمرکز اصلی روی انلاینه.
شما داستانی رفتی ؟ چند ساعت طول کشید ؟ داستانش سر راست و منسجم بود ؟

• Like
Reactions: s.1

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
ححننمئئددذذربززیقیثثسشصصسی
بازی خوبی هست البته تمرکز اصلی روی انلاینه.
شما داستانی رفتی ؟ چند ساعت طول کشید ؟ داستانش سر راست و منسجم بود ؟

بله افراد cod mw بخشیشون روی این بازی کار کردن انتظاری کمتر از اینم نمی رفت بخش داستانیش 7 ساعتی می شه داستان کاملیم داره برعکس بتل که سینگلش فقط برای دست گرمی هست این بازی 1 سینگل کاملا عالی و متنوع داره که از قضا هیچ کسی هم باورش ممکنه نشه به همین خاطرم خیلی ها بازیش نکردن در حالی که نصف عمرشون بر فناست من به همه عاشقان fps پیشنهادش می کنم. البته ابتداش کمی بد شروع می شه اما در ادامه مدام بهتر و بهتر می شه.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
ما که در سه سری اخر کالاف انقدر رباتی دیدم کاملا اشباع شدیم .

وگرنه این بازی رو می رفتیم (هنوزم هم کرک نشده :D:D:-bd:-bd:-bd)

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,721
تو تخفیف اخیر خریدمش حقیقتا انتظار نتظار نداشتم سینگلش انقدر خوب باشه . اولش مثل بازیهای سطح متوسط شروع میشه و رفته رفته زیبا تر میشه تو اوج هم تموم میشه . عکس کالافهای جدید (black ops 3) که فقط برای تموم شدنش بازی میکنید و نهایتا هم حوصله تموم کردنش رو ندارید به هیچ وجه خسته کننده نیست و تنوع گیم پلی خوبی داره . رابطه بین bt و کوپر رو بنظرم خوب در آورده بود . یاد کالافهای قدیم برام زنده کرد از نظر گیم پلی . قبل از این بلک آپس 3 بازی کرده بودم . میگفتم چرا اصلا حرکات پارکوری که گذاشته بهش نمیچسپه یه جوری وصل پینه ای بود تا بازی اصلی بعنی تاپتان فال بازی کردم اولش با همون دید تایتان هم شروع کردم ولی درست عکس بلک آپس کاملا کاربردی هست و نقش مهمی تو بازی داره . تنوع سلاح خوبی هم داره . امیذوارم هیچوقت کرک نشه تا زحمتی که کشیدن جبران بشه مخصوصا بخاطر وقت بد برای عرضه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
موقعی که بازی تموم شد بالافاصله نیو گیم زدم با دیفیکالتی بالاتر :D
واقعا تو این چند سال FPS ـه نظامی ندیدم که اینقدر کمپین قویی داشته باشه، اصلا ایراد خاصی نمیشد بهش گرفت.
مخصوصا محمد علوی (لول دیزاینر MW1 و MW2) که نقش خیلی مهمی تو ساخت بازی داشته.

پورت بازی روی PC هم جز عجایب این نسل بود :D واقعا سبک و بی نقص بود.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
موقعی که بازی تموم شد بالافاصله نیو گیم زدم با دیفیکالتی بالاتر :D
واقعا تو این چند سال FPS ـه نظامی ندیدم که اینقدر کمپین قویی داشته باشه، اصلا ایراد خاصی نمیشد بهش گرفت.
مخصوصا محمد علوی (لول دیزاینر MW1 و MW2) که نقش خیلی مهمی تو ساخت بازی داشته.

پورت بازی روی PC هم جز عجایب این نسل بود :D واقعا سبک و بی نقص بود.

همیشه پای ندای وظیفه در میان هست

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
بازی رو تموم کردم.
بدون مبالغه، بازی فوق العاده ای بود. تو این روزهائی که بازی ها به سختی من رو ترغیب می کنن تا تَهِش برم، TF2 رو با اشتیاق کامل بازی کردم. جدا خیلی مایلم که دوباره بازی کنم!
بازی بسیار جذاب هست و اصلی ترین چیزی که سبب می شه شما غرق بازی بشید، گیم پلی روانه. حالا داستان و پورت عالی بماند.
تعجب می کنم که چرا این بازی در بازی سنتر زیاد سر و صدا نکرده و صحبتی درباره ش نمی شه! شوتینگ به این بی نظیری رو چطوری می شه نادیده گرفت؟
حداقل مثل COD نیست و تکلیفش با خودش مشخصه! یک تخیلیِ با نظم و ریشه دار.

• Like
Reactions: NaViiDii

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر