طرفداران psp

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
دوستان یه سوال دارم : برای psp هنوز بازی میاد؟؟

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk

بله برای این کنسول بازی میاد ولی نه بازی های top و درجه یک،بلکه بیشتر بازی های ژاپنی در سبک rpg و jrpg میاد که معمولا با سلیقه ما ایرانیا جور نیست.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
بله برای این کنسول بازی میاد ولی نه بازی های top و درجه یک،بلکه بیشتر بازی های ژاپنی در سبک rpg و jrpg میاد که معمولا با سلیقه ما ایرانیا جور نیست.
ما ایرانی ها نه بعضی از ایرانی اصطلاح بشه بهتر:d
چون من یکی خیلی خیلی زیاد وحشت ناک طرفداران بازی ژاپنی هستم خیلی

pspking

کاربر سایت
Dec 10, 2015
16
واقعا پی اس پی کنسول خیلی خوبیه من خودم psp go دارم واقعا ازش لذت میبرم با بازی هایی مثل god of war locoroco patapon mgs pw فقط بدیش اینه که الان دیگه ادم نمیتونه سرور فعال پیدا کنه برای انلاین بازی کردن
یادمه تو دوران دانشگاه psp رو گرفتم و اولین بازی که روش بازی کردم gta: vice city stories بود
الان هم که psp از دستم نمیوفته
Psp یه چیزه دیگست

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
واقعا پی اس پی کنسول خیلی خوبیه من خودم psp go دارم واقعا ازش لذت میبرم با بازی هایی مثل god of war locoroco patapon mgs pw فقط بدیش اینه که الان دیگه ادم نمیتونه سرور فعال پیدا کنه برای انلاین بازی کردن
یادمه تو دوران دانشگاه psp رو گرفتم و اولین بازی که روش بازی کردم gta: vice city stories بود
Psp یه چیزه دیگست

بله واقعا کنسول خوب و قدرتمندی(در زمان عرضه)بود.
لیست بازیهاش هم که حرفی واسه زدن باقی نمیذاره.

• Like
Reactions: se.phi.roth

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
Psp یه چیزه دیگست

psp go یه خوبی داره که بلوتوث داره میشه دسته ps3 بهش شناسوند با دسته ps3 بازی کرد
البته فکر کنم شاید بشه دسته ها بیسیم pc هم بشه بهش وصل کرد چون بلوتوث داره

بنظرم آنلاین بازی کردن مهم نیست چون الان میشه مثلا با 140 هزار یه psp کامل در حد آک بخره + اینکه کلی بازی توپ داره
من زیاد با gta ها میونه ای ندارم آخرین gta که دست حسابی بازی کردم همون vice city بود اونم رو pc , بعد روی psp شم بازی کردم
gta ها بعدی رو فقط در حد تست بازی کردم

تنوع بازی psp منو خیلی جذب میکرد

بله واقعا کنسول خوب و قدرتمندی(در زمان عرضه)بود.
لیست بازیهاش هم که حرفی واسه زدن باقی نمیذاره.

میشه گفت یه کنسول ps2 دستی شده هست که مدرن شده و بازیا جدید و به روز تری داره
مثلا من عاشق انیمیشن wall-e بودم بازیشو روی ps2 و wii و psp بازی کردم اما خدایی رو psp عالی بود
خوبیشم این بود هر کجا میخواستی میتونستی بازی کنی
گرافیکشم که برابر کنسول خونگی بود

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
اگه تو psp street وای فای حذف شده پس نمیتونیم بازی هایی مثل gran tourismo و... رو مولتی بازی کنیم

Sent from my HUAWEI G750-U10 using Tapatalk

بله در این مدل wifi حذف شده , دیگه سیستم psn این کنسول قطع شده و مولتی نمیشه بازی کرد

• Like
Reactions: se.phi.roth

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
g7e9_photo_2017-02-05_13-42-12.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر