Gears of War 4 | PC

توسعه دهنده : The Coalition
ناشر : Microsoft studios
تاریخ انتشار : پاییز 1395
پلتفرم : XBOX ONE & Windows 10

در کنفرانس E3 مایکروسافت مشخص شد Gears of War 4 به صورت همزمان برای ویندوز 10 نیز عرضه میشود

همونطور که ما می دونیم GEARS OF WAR 3 با از بین رفتن کامل لوکاست ها و لمبنت ها توسط دستگاه Counter Measure آدام فینکس و کشته شدن کویین میراه توسط مارکوس فینکس به اتمام رسید و سیاره SERA بار دیگر بعد از گذشت نزدیک به 100 سال جنگ چهره آرامش رو به خود بگیرد اما مساله این است که این آرامش تا چه حد پایدار است؟

داستان Gears of War 4 بیست و بنج سال پس از اتفاقات شماره سوم بازی رخ خواهد داد,شخصیت اصلی بازیJD Fenix پسر مارکوس فینکس می باشد که به همراه 2 تا از دوستان خود kait و del به دنبال پیدا کردن سر نخ هایی از گم شدن احالی روستا هستند که در این بین پی خواهند برد که هیولاهایی ناشناخته به آن ها حمله می کنند که قهرمان های داستان به دنبال پیدا کردن ارتباط بین ناپدید شدن مردم و منشاء پیدایش هیولاها هستند.
ارتش COG در پایان GEARS OF WAR 3 به دلیل انبوه زیاد اجساد لوکاستها قادر به از بین بردن تمامی آنها نبودن و قهرمانان ما بر این باورند که منشا پیدایش این هیولاهای جدید که Swarm نام دارند در یکی از گورستان های جمعی لوکاستها می باشد.
Swarm ها بخشی از تحدید برای کاراکتر های جدیدی بازی می باشند زیرا جو وحشیانه ی جدید SERA این بار نقش جدی تری را ایفا می کند,همونطور که قبلا ذکر شد دستگاه کانتر مژر آدام فینکس باعث شد تا از رشد لمبنسی و ایمولژن جلوگیری و برای همیشه به آن خاتمه دهد اما این پایان کار نیست چرا که باعث بوجود آمدن تغییرات گسترد ه ای در اکوسیستم سرا شده است که حاصل آن پدید آمدن طوفان های آتشین که Windflare نام دارند,این طوفان ها در وقع در 4 نوع طبقه بندی خواهند شد,از وزش باد های ملایم گرفته تا طوفان های وحشی به همراه رعد هایی کشنده که پلیر باید خیلی محتاتانه عمل کنند
طبق گفته راد فرگوسن بازی قرار هست به ریشه های خودش که ترس از ناشناخته ها و اتمسفر تاریک و خشن هست برگردد.

اطلاعات تایید شده :
- داستان بازی در 1 روز اتفاق خواهد افتاد.
- 3 فکشن در بازی وجود خواهد داشت :
COG : بازمانده ی سربازان جنگ با لوکاست ها که در قلمرو جدید در شهرهایی با دیوارهای بلند زندگی می کنند.
The Outsiders : افرادی هستند که تابع قوانین خودشون و در طبیعت زندگی می کنند ( همانند stranded های GEARS ها پیشین)
Swarm : گونه ای جدید از هیولا ها هستن که شامل pouncers,juvies,snatchers,screamer,swarms
- تمامی Execution های نسخه پیشین در بازی هست به اضافه موارد جدید که شامل :
Yank&shank - Vault kick - knife Execution
صلاح های جدید بازی : Dropshot - Buzzsaw - Buzzkill
- بازی دارای سیستم آب هوایی به صورت داینامیک می باشد.
- هنگام درگیری قابلیت به وجود آمدن کاور جدید برای سنگر گیری هست.
- کمپین بازی 1080P و 30fps می باشد.
- بازی دارای Co-op آنلاین 2 نفره می باشد.

تصاویر :

Characters

Weapons

Enemies

تریلرها :

گیم پلی جدید
لینک : Gears of War 4 - Conquering the fort

Gears of War 4 E3 2015 Gameplay Demo
- لینک

...

TOMORROW- لینک

با تشکر از @Musician

آخرین ویرایش:

azmodan

کاربر سایت
Apr 13, 2014
46
اقا من نسخه 3dm دانلود کردم 73 گیگ هست نصبش کردم تو استور گزینه play میاد ولی بازی اجرا نمیشه و آپدیت هم میزنم هیچی نمیشه کسی میدونه راه حل چیه؟

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
اره دوست عزیز اشتراکی گرفتم الان چیکار کنم من از این اپدیتها میترسم چون از استور اپدیت کردن مصیبته

کاری به کمبود های استور ندارم، اما از حق نباید بگذریم سرورهای دانلود مایکروسافت خیلی قوی ان (حداقل از سونی قوی تره :D)
من همین دیروز با ایرانسل آپدیت 6.8 گیگی رو توی کمتر از 30 دقیقه گرفتم از استور.
حالا از اون سمت دیتای بازی های سونی رو میخوای دانلود کنی (تازه با کمک idm) خیلی زور بزنه سرعت 1.5 مگ بر ثانیه بده!

شما هم اصلاً غصه آپدیت رو نخور، اگر یه خط 4g داری راحت یه شب بسته بخر آپدیتش کن

• Like
Reactions: kamyy

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
اره دوست عزیز اشتراکی گرفتم الان چیکار کنم من از این اپدیتها میترسم چون از استور اپدیت کردن مصیبته
منم این بازی را اشتراکی دارم الان اپدیت امده موقعی که رفتی تو منو بازی اینترنت راقطع کن بازی افلاین اجرا میشه دیگه ازت اپدیت نمیخاد راحت میتونی بازی کنی

• Like
Reactions: tokio_hotel

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,396
منم این بازی را اشتراکی دارم الان اپدیت امده موقعی که رفتی تو منو بازی اینترنت راقطع کن بازی افلاین اجرا میشه دیگه ازت اپدیت نمیخاد راحت میتونی بازی کنی
داداش اینطوری که شما گفتین نمیشه قبل اینکه بره منو میگه باید اپدیت بشه همون قسمت که نوشته press the enter key همونو میزنم میگه باید بری استور اپدیت کنی شما چجوری این قسمتو رد میکنی؟

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
داداش اینطوری که شما گفتین نمیشه قبل اینکه بره منو میگه باید اپدیت بشه همون قسمت که نوشته press the enter key همونو میزنم میگه باید بری استور اپدیت کنی شما چجوری این قسمتو رد میکنی؟
ببین اکانت ایکس باکس را باز میکنی باید اینترنت وصل باشه تو بازی که رفتی همونجا اینترنت را قطع کن یه دوبار لاگین میشه بعد که میبینه اینترنت نداری افلاین میاد بالا من خودم هر روز همینطوری بازی میکنم من از همون که اشتراکی گرفتم به من گفت این کار را بکن منم انجام میدم اپدیت هم نمیخاد

• Like

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,396
ببین اکانت ایکس باکس را باز میکنی باید اینترنت وصل باشه تو بازی که رفتی همونجا اینترنت را قطع کن یه دوبار لاگین میشه بعد که میبینه اینترنت نداری افلاین میاد بالا من خودم هر روز همینطوری بازی میکنم من از همون که اشتراکی گرفتم به من گفت این کار را بکن منم انجام میدم اپدیت هم نمیخاد
داداش من ایندفرو آپدیت کردم اما دارم الان طبق گفته شما اول از قسمت استارت ویندوز میرم آیکون xbox رو میزنم اکانتمو باز میکنه بعدش بازیو ران میکنم همون قسمت اول بازی که قبل نوشته press enter key هستش چرخدنده مانندی تبلیغ بازی میاد اونجا اینترنتو قطع میکنم میرم داخل بازی دیگه آپدیت نمیخاد آره؟

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

بله کار می کنه این روش اما بدیش اینه که store بعد از 1 مدت خودش اپدیتش می کنه مگر اپدیت ویندوز رو ببندید. البته در این حالت پشتیبانی انلاین سیوها با قابلیت انلاین بازی هم ازبین می ره.

• Like

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,396
بله کار می کنه این روش اما بدیش اینه که store بعد از 1 مدت خودش اپدیتش می کنه مگر اپدیت ویندوز رو ببندید. البته در این حالت پشتیبانی انلاین سیوها با قابلیت انلاین بازی هم ازبین می ره.
الان همینکارو انجام دادم اول اکانت ایکس باکسو باز کردم بعد بازیو ران کردم بلافاصله همون ابتدا اینترنتو قطع کردم داخب بازی رفت اما میگم نمیدونم الان بازیو آپدیت کردم گیر نداده شاید یه مدت دیگه این روش کارساز نباشه؟
اگه آپدیت ویندوزو ببندیم که بازی ران نمیشه؟ منظورتونو متوجه نشدم

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
الان همینکارو انجام دادم اول اکانت ایکس باکسو باز کردم بعد بازیو ران کردم بلافاصله همون ابتدا اینترنتو قطع کردم داخب بازی رفت اما میگم نمیدونم الان بازیو آپدیت کردم گیر نداده شاید یه مدت دیگه این روش کارساز نباشه؟
اگه آپدیت ویندوزو ببندیم که بازی ران نمیشه؟ منظورتونو متوجه نشدم

بله بازی اجرا نمی شه. اما در حالت های دیگه خودش به طور خودکار بازی رو اپدیت می کنه بی اجازه ی شما جالبه حتی اگر از حالت اپدیت خودکار اپ ها هم درش بیارید خودش دوباره تیکش رو فعال می کنه گاهی اوقات باز شروع به اپدیت می کنه کلا داستان عجیبی داره این مایکی

اگر بازی رو اپدیت کردید که نیازی به این کارا نیست انلاین بمونید.

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
بله بازی اجرا نمی شه. اما در حالت های دیگه خودش به طور خودکار بازی رو اپدیت می کنه بی اجازه ی شما جالبه حتی اگر از حالت اپدیت خودکار اپ ها هم درش بیارید خودش دوباره تیکش رو فعال می کنه گاهی اوقات باز شروع به اپدیت می کنه کلا داستان عجیبی داره این مایکی

اگر بازی رو اپدیت کردید که نیازی به این کارا نیست انلاین بمونید.
بله درسته منم دیدم الان چند روزه ترافیک اینترنت من چقدر سریع تموم میشه بچاره کرد منو فکر کنم داره بازی رو هی اپدیت میکنه ترافیک تمام میشه باز که شارژ میکنم دوباره از اول شارژ میکنه یعنی بازی خودش اتومات اپدیت میکنه اینجور که شما میگی

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بله درسته منم دیدم الان چند روزه ترافیک اینترنت من چقدر سریع تموم میشه بچاره کرد منو فکر کنم داره بازی رو هی اپدیت میکنه ترافیک تمام میشه باز که شارژ میکنم دوباره از اول شارژ میکنه یعنی بازی خودش اتومات اپدیت میکنه اینجور که شما میگی

برید داخل استور بخش اپدیت ها مشخصه متاسفانه برای منم بی اجازه 2 گیگ از گیرز گرفت

azmodan

کاربر سایت
Apr 13, 2014
46
من بازیو نصب کردم 84 گیگ هست حالا تو استور گزینه آپدیت برام اومده میتونم آپدیت رو تو چند شب به صورت پیوسته بگیرم؟
یا باید با idm دانلود کنم اصلا با idm میشه دانلود کرد چجوری؟

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
آقا باز این بازی یک آپدیت گنده داد!!!
خوب چرا این map ها رو محدود نمیکنن به کسایی که season pass دارن فقط؟ این همین جوریی پیش بره آخر کار نزدیک 200gig حجم رو به خودش اختصاص میده، خوب من نمی خوام بازی رو پاک کنم از طرفی درایوی که بازی روش نصب شده کلا 128gig جا داره...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر