ّبازی Death Road

Takavach

کاربر سایت
May 6, 2008
318
نام
تکاوچ

سلام .
مدتی است که درحال ساخت یک بازی اتومبیلرانی در سبک مسابقه ایی هستم . در حال حاضر بازی در انتهای مرحله ساحت اولیه قرار دارد برای همین گفتم بدنیست نظر گیمرها را نیر در مورد بازی بدانم ضمن اینکه بنده به تنهایی تا به این لحظه درحال ساخت این بازی بوده ام و فکر می کنم بر همین روال کار را تمام کنم .
امیدوارم تا به این قسمت کار مورد توجهتون قرار بگیره و با نظرات سازندتون بنده را یاری نمایید .

باتشکر از همه تکاوچ رفیع زاده .

آخرین ویرایش:

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,820
نام
پدرام
تبریک و خسته نباشید دوست عزیز
من تخصصی در ساخت بازی ندارم ولی فکر میکنم غیر از گرافیک کمی بیشتر روی فیزیک ماشین و هندلینگ کار بکنید
گرافیک قابل قبوله برای اولین کارتون
موفق باشید

• Like
Reactions: Takavach

Takavach

کاربر سایت
May 6, 2008
318
نام
تکاوچ
تبریک و خسته نباشید دوست عزیز
من تخصصی در ساخت بازی ندارم ولی فکر میکنم غیر از گرافیک کمی بیشتر روی فیزیک ماشین و هندلینگ کار بکنید
گرافیک قابل قبوله برای اولین کارتون
موفق باشید
ممنونم این نسحه اسکلت بازی هست و محیط بازی نیست فقط محیط تست بازی هست و حتی راننده در بازی اضافه نشده . علت هم سبک بودن بازی در زمان ساخت میباشد به اصطلاح نسخه پرونوتایپ بازی می باشد که قبل از ورژن آلفا درست می شود . در مورد فیزیک هم ممنونم روش بیشتر کار خواهم کرد .
باتشکر از نظرتون دوست عزیز .

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
2 تا مورد، حتما بهشون فکر کن:D
1- جاده مرگ؟ مرگی من ندیدم توی تریلر:D به نظرم یا اسم رو عوض کن یا کمی مرگ اضافه کن به بازی:D
2- نمی دونم روندن خودت اینجوری بود یا مدلش اینجوری بود، ولی بازی خیلی یواش بود. کمی سرعتی تر کن بازی رو. شبیه ساز ساختن کار من و شما نیست آخه، نتیجه نهایی آخرش یه چیزی در میاد که نه لذت شبیه ساز داره نه لذت آرکید. برو کلا سمت آرکید کردن.

• Like
Reactions: Takavach

Takavach

کاربر سایت
May 6, 2008
318
نام
تکاوچ
2 تا مورد، حتما بهشون فکر کن:D
1- جاده مرگ؟ مرگی من ندیدم توی تریلر:D به نظرم یا اسم رو عوض کن یا کمی مرگ اضافه کن به بازی:D
2- نمی دونم روندن خودت اینجوری بود یا مدلش اینجوری بود، ولی بازی خیلی یواش بود. کمی سرعتی تر کن بازی رو. شبیه ساز ساختن کار من و شما نیست آخه، نتیجه نهایی آخرش یه چیزی در میاد که نه لذت شبیه ساز داره نه لذت آرکید. برو کلا سمت آرکید کردن.
متوجه ام
نه هنوز كلي كار داره راستش دارم سعي مي كنم سبك بازي را بكشونم توي سبك موتور استورم و اينجوري كه ديديد نيست در حقيقت براي اون سبك اين اسم را انتخاب كردم اين هم ماشين نهايي بازي نيست براي تست دارم استفاده مي كنمش . درنهايت بين شبيه ساز و آركيد مي خوام درگير باشه البته خيلي كار داره آهسته پيش ميره هم براي اينكه تنهايي دارم كار مي كنم و هم براي اينكه دارم روي يه كار ديگه هم كنار همين كار مي كنم .
بازم ممنونم از نظرتون

• Like
Reactions: saphire

Qeshmtour1365

کاربر سایت
Mar 9, 2017
1
خدایشش این بازی های ایرانی هم شورش در آوردن نمیدونم چه اسراری دارن الکی هی با این بازی های مسخرشون با بازی های کمپانی های خارجی رقابت کنن و ملت و سرکار بزارن

Takavach

کاربر سایت
May 6, 2008
318
نام
تکاوچ
خدایشش این بازی های ایرانی هم شورش در آوردن نمیدونم چه اسراری دارن الکی هی با این بازی های مسخرشون با بازی های کمپانی های خارجی رقابت کنن و ملت و سرکار بزارن
اون چيزي كه شما داريد در فيلم بالا مي بينيد بازي نيست نسخه پروتوتايپ بازيه كه فكر كنم اشتباه كردم گذاشتمش چون ظاهرا كسي اينجا اصلا نميدونه پروتوتايپ يعني چي ، شما اگر نسخه پروتوتايپ بازي آنچارتد ٤ راهم ببينيد مي گيد اين چه آشغاليه . نسخه پروتوتايپ نسخه فني بازيه نه گرافيكي ضمن اينكه كار اون نسخه هم هنوز تموم نشده و ادامه داره و بعد از اتمام نسخه گرافيكي شروع به ساخت ميشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر