دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

mehdimmz

کاربر سایت
Oct 2, 2016
122
با سلام خدمت همه ی دوستان بنده قبلا ویندوز 10 داشتم و مشکلی نداشتم با سرعت کپی به دلیل مشکلات وایرلس ویندوز رو به 7 تغییر دادم همه چی درسته ولی بازم سرعت کپی رو 19 مگ هست اینترنت Share شده پورت 1 گیگ هست فایروال خاموش هست انتی ویروس ندارم ! سرعت کپی usb 3 هم روی

کابل هم با لپ تاپ ک ویندوز 10 هست میریزم روی 70 -80 هست

با تشکر

Last edited by a moderator:

jahadigit

کاربر سایت
Jun 19, 2007
98
سلام
دوستان من میخواهم آپدیت 7 گیگی رینبو دانلود کنم با psx ولی وقتی میخواهم فایلو استخراج کنم حجم میزنه 16 گیگ انگار میخواهد کل بازیو دانلود کنه!!!؟؟
من بازیم بصورت دیجیتالی هست ممنون میشم راهنمایی کنید.

با pc باید 16 گیگ دانلود کنی (کل آپدیت ها با هم) ولی با ps4 تنها 7 گیگ (فقط آپدیت جدید) است
برای منم همین شکلی بود
که موقع ریختن آپدیت ها با PSX یکی از پارت های 4 گیگی اضافه اومد و نمی ریخت

Attachments

• rain.jpg
    rain.jpg
    58.9 KB · مشاهده: 10

shayan_tale

کاربر سایت
Feb 6, 2017
2
اگر ویندوز شما 10 هست این ارور میده و مشکلی نداره.. همین ارور برای من هم میده. البته روزی ویندوز 10

فایروال یا انتی ویروس غیرفعال کنید قبل از باز کردن psx. حتما در حالت RUN AS ADMINISTRATOR بازش کنید

pkg ها داخل فولدری که گفتم به اسم انچارتد بسازید باید قرارا بدید و ادرس اون فولدر بدید یعنی به این صورت

Games> Uncharted 4-A Thief's End دیتای بازی یا همون PKG ها داخل فولدر انچارتد میریزید و ادرس به برنامه psx میدید و apply

گر ویندوز شما 10 هست این ارور میده و مشکلی نداره.. همین ارور برای من هم میده. البته روزی ویندوز 10

فایروال یا انتی ویروس غیرفعال کنید قبل از باز کردن psx. حتما در حالت RUN AS ADMINISTRATOR با

بابت نصب بازی ها رو کنسول چقدر میگیرین؟
من خودمم کرجم

mojtabak2

کاربر سایت
Sep 11, 2012
7
سلام دوستان
چند روز پیش کنسول بردم یه فروشگاه یه اکنت ترکیبی نصب کرد برام ویچر رو رو کامل دانلود نکرد من ویچر 3 رو دیتاش گرفتم با کمک psx انتقال دادم به ps4 وقتی ویچر 7 گیگ دانلود شد موقه نصب ارور داد کل بازی ها قفل شد :(( مشکل از چی هست امکان داره درست بشه ؟؟؟؟

raminlove

کاربر سایت
Nov 17, 2010
229
نام
mehdi
سلام دوستان
چند روز پیش کنسول بردم یه فروشگاه یه اکنت ترکیبی نصب کرد برام ویچر رو رو کامل دانلود نکرد من ویچر 3 رو دیتاش گرفتم با کمک psx انتقال دادم به ps4 وقتی ویچر 7 گیگ دانلود شد موقه نصب ارور داد کل بازی ها قفل شد :(( مشکل از چی هست امکان داره درست بشه ؟؟؟؟
سلام خیر دیگه نمیشه
احتمالا صاحاب اصلی اکانت شکایت کرده و سونی دی اکتیو کرده و کل اکانت برتی شما قفل میشه هیج کاری نمیشه کرد
همیشه باید بازی کامل بریزی و دیگر انلاین نشی چ

• Like
Reactions: mojtabak2

mojtabak2

کاربر سایت
Sep 11, 2012
7
سلام خیر دیگه نمیشه
احتمالا صاحاب اصلی اکانت شکایت کرده و سونی دی اکتیو کرده و کل اکانت برتی شما قفل میشه هیج کاری نمیشه کرد
همیشه باید بازی کامل بریزی و دیگر انلاین نشی چ
داداش من حدودا یه 15 بار انلاین شدم واسه گرفتن لینک دانلود با psx تا اخر دستم اومد چطور با برنامه کار کنم :-?? واسه همین تعداد بالای انلاین شدن بود که بازی قفل شد درسته ؟؟؟
امروز یکی از دوستان یه اکنت دیگه واسم نصب کرد درایور کلاپ اپدیدتش کامل نصب نشده بهنظرتون یه بار انلاین شم بازی کپی کنم احتمال قفل شدن هم هست؟؟؟ دفعه قبل بالای 15 بار انلاین شدم تست گرفتم تا تونستم با psx کا کنم :-?:-?

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,640
نام
وحید
دوستان یه سوال
این فایلهایی که به a شروع میشن با فایلهای اصلی بازی فرق دارن چی هستن؟
UP0001-CUSA01810_00-THEDIVISION00001-A0107-V0100_0-مثل این که گذاشتم تو دیتا اینه ولی موقع دانلود به جای 107 برای من 110 هست
من یه دیتا رجیون 1 دارم دیتای اصلی میخوره ولی این فایلها شمارشون فرق داره
مگه دیتاهای رجیون 1 با هم یکی نیستن؟
راهی داره اونو استفاده کنم ؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام دوستان امکانش هست که هم کامپیوتر هر کنسول با وایفای وصل باشن و انتقال انجام بشه ؟
یا حتما کامپیوتر باید با لن باشه ؟

امکانش هست ولی سرعتش خیلی پایینه در حد 1 2 مگ بر ثاینه

دوستان یه سوال
این فایلهایی که به a شروع میشن با فایلهای اصلی بازی فرق دارن چی هستن؟
UP0001-CUSA01810_00-THEDIVISION00001-A0107-V0100_0-مثل این که گذاشتم تو دیتا اینه ولی موقع دانلود به جای 107 برای من 110 هست
من یه دیتا رجیون 1 دارم دیتای اصلی میخوره ولی این فایلها شمارشون فرق داره
مگه دیتاهای رجیون 1 با هم یکی نیستن؟
راهی داره اونو استفاده کنم ؟

این فایلها آخرین آپدیت بازی هست و اون شماره هم شماره اون آپدیت به این صورت که 107 همون 1.07 میشه و 110 میشه 1.10

حتما باید آخرین آپدیت رو داشته باشید و الا دیتا منتقل نمیشه

داداش من حدودا یه 15 بار انلاین شدم واسه گرفتن لینک دانلود با psx تا اخر دستم اومد چطور با برنامه کار کنم :-?? واسه همین تعداد بالای انلاین شدن بود که بازی قفل شد درسته ؟؟؟
امروز یکی از دوستان یه اکنت دیگه واسم نصب کرد درایور کلاپ اپدیدتش کامل نصب نشده بهنظرتون یه بار انلاین شم بازی کپی کنم احتمال قفل شدن هم هست؟؟؟ دفعه قبل بالای 15 بار انلاین شدم تست گرفتم تا تونستم با psx کا کنم :-?:-?

میتونم بپرسم برای این بازیهایی که براتون ریخته چقدرپول گرفته؟ بازیها رو ظرفیت 1 براتون میریزه؟

سلام دوستان من موقع تست کانکشن با این ارور مواجه میشم چیکار کنم.قبلا راحت استفاده میکردم این داستانا رو نداشتم
cannot obtain an IP adress within the time limit.(CE-33984-7)
OPTAIN IP ADRESS FAIED

وقتی آی پی نمیگیره، یعنی اینکه یا آی پی رو اشتباه وارد کردی یا انکه فایروال و آنتی ویرویس سیستم روشنه

سلام دوستان عزیز
من یکسری بازی میخوام از PSX HELPER بریزم تو کنسول قبلا هم اینکارو کردم بدون هیچ مشکلی
اما به تازگی مشکلی که پیش اومده اینکه وقتی بازی با نت میزارم راحت دانلود میشه اما وقتی وصل میکنم به کنسول و با psx میخوام بریزم ارور connot download مشکل چیه ؟قبلا این کارو کردم مشکلی نبود اما الان اینجوری شده ip هم درست وارد میکنم همه رو successful میده

آخرین آپدیت رو نداری کنار بقیه پارتها برای همین این شکلی میشه

• Like
Reactions: bayern_vahid

mojtabak2

کاربر سایت
Sep 11, 2012
7
میتونم بپرسم برای این بازیهایی که براتون ریخته چقدرپول گرفته؟ بازیها رو ظرفیت 1 براتون میریزه؟
یه اکنت با بازی انچارتد 4 درایور کلاپ واچ داگ 2 جی تی ای وی اساسین سندیکا تامب رایدر رایس فیفا 17 و دارک سولز3 ... 150 با دیتا

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
اقا یکی بیاد راهنمایی کنه من از طریق لپ تاپ با کالب به ps4 وصل شدم ولی هر کاری میکنم نت ps4 وصل نمیشه
psx هم بجای خود که هی ارور میده foribban 403 ,429 و.....
یکی راهنمایی کنه من چیکار کنم
ممنون

مشکلم حل شد . درستش کردم . از روش دوم استفاده کردم
create hotspot psx

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر