WWE 2K17

امروز استودیو توسعهدهنده، 2K Games، تاریخ انتشار این بازی را مشخص کرد.

(لطفا در نظر سنجی شرکت کنید)

48av_20160624_2k17_coverart_article--d8320af8d50cc7b417e608b295d28ff9.jpg

صفحه فیسبوک رسمی این استودیو، تاریخ انتشار این بازی را مانند نسخه‌های گذشته اواخر اکتبر

2016 (آبان ماه95) اعلام کرد. معمولاًنسخه‌های WWE آخرین ماه اکتبر هرسال منتشر می‌شود که

برای امسال با 25اکتبر (چهارم آبان ماه) مصادف است. البته تاکنون تاریخ انتشار دقیق این عنوان

اعلام نشده است.

برای پلتفرم

PS4

PS3

XBOX 360

XBOX 1 منتشر خواهد شد

این پست بروز خواهد شد

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
والا نسخه 17 رو هم با pc بازی میکنم ... کلا دست دوم کشتی کج کم پیدا میشه. متاسفانه رو نسخه pc پورتش جالب نیس بعضی جاها 30 فریم توی ورودی استارها هم کمتر ...
ای بابا حالا باز جای شکرش باقیه 2k کلا میده بازی رو pc نوپاس این بازی رو pc از زمانی که 2k اومده پا گرفته ولی خب مشکلاتش زیاده و امیدی هم نیست زیاد با این روند فعلی خود wwe دیگه بازیشم بهتر از این نمیشه وقتی قراره طبق سیاست کمپانی برن جلو..

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
ای بابا حالا باز جای شکرش باقیه 2k کلا میده بازی رو pc نوپاس این بازی رو pc از زمانی که 2k اومده پا گرفته ولی خب مشکلاتش زیاده و امیدی هم نیست زیاد با این روند فعلی خود wwe دیگه بازیشم بهتر از این نمیشه وقتی قراره طبق سیاست کمپانی برن جلو..

کمپانی رو کلا بیخیال ... Nxt رو بچسب امسال تیکر در رسلمنیا از رینز شکست میخوره و ابروی طرف میره و تمام ... سیاست های اشغال وینس مکمن

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
کمپانی رو کلا بیخیال ... Nxt رو بچسب امسال تیکر در رسلمنیا از رینز شکست میخوره و ابروی طرف میره و تمام ... سیاست های اشغال وینس مکمن
من فقط زمانی که باتیستا تو اوج بود و مو داشت کمپانی دنبال میکردم بعد از این که خودش اونجوری تحقیر کرد و وینسم اب پاشید روش جلو سینا با اون وضع ویلچر و مسخره بازی دیگه دنبال نکردم یکجورایی دوران اوجی که من میدیدم هفتگی از ماهواره از 2004 تا 2009 بود یکجورایی بعدش دیگه حال نکردم اوجش 2005 بود که خاطراتی دارم کلا از اون موقع عجیب و غریب بود تو ذهنم اون سال میگذره گاهی اوقات مرگ ادی که من مدرسه بودم با بچه ها تجزیه تحلیل میکردیم چی شد این مرد .
به نظرم پانک هم حیف شد خیلی خوب بود رفت تو یو اف سی له شد
ولی خب تیکر یکجور سیاست بود دیگه کسی بهتر از لرنر هم نبود چون ریوالری خوبی هم با هم تو 2002 داشتن یکی از بهترین استوری ها درگیری اسن دو تا بود بعدم رویاروییشون تو یک اف سی همه چی کلید خورد که یکجورایی براک کار تموم کنه

• Like
Reactions: scarfa3e

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
سلام
آقا سطح پلیرهای آنلاین چرا انقدر بالاست ؟ :D من اون لیگ آبیم که قبل از گلده ، پلیر های سیلور میندازه و ضعیف ترینی هم که میندازه همون گلد هاست :| یکی از اون سیلوریا که رسما داشت تحقیرم میکرد :))
بعد یه سوال هم داشتم اینکه چجوری وقتی حریف دراز کشیده بلندش کنم ، مثلا بیرون رینگ که پین نمیخواد با B بلند میکنه ولی در حالت عادی ؟
پیشاپیش مرسی
آقا جدی هستی! چون بازیکنانش سطحشون واقعا پایینه

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
ایول دی ال سی شو کیس هم امد جونم اهنگ nwo wolfpac هم اضافه شد و کلی راستر و .... فعلا یکیش را بازی کردم استینگ دهه 80 خیلی خوب بود

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
خب کل شو کیس را کمتر از یک ساعت تموم کردم بد نبود اما برای کسانی که کاراکتر براشون اهمیتی نداره خریدش را توصیه نمیکنم اما خب واسه من که استینک با حالت ولفپک و خصوصا اهنگ nwo wolfpac را لازم داشتم خوب بود فقط گفتم بهتون بگم که در کل مثل قدیم شوکیس قوی نداشت

roozbeh agha

کاربر سایت
Oct 13, 2011
78
نام
آرش
ایول دی ال سی شو کیس هم امد جونم اهنگ nwo wolfpac هم اضافه شد و کلی راستر و .... فعلا یکیش را بازی کردم استینگ دهه 80 خیلی خوب بود

سلام
دادش لینک دانلودش رو برای ps3 میگذارید بشه مرحله رفت باز کرد بازیکن هارو

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
رستل مانیای خیلی خیلی خاصی بود خب دیگه میدان دست جوانها بود و نشون داد که دیگه باید با همه لجندها خداحافظی کنیم و با خاطراتشون مسابقه هاشون زندگی کنیم و یک جورایی دوران ما پیرمردها هم تموم شده
گلدبرگ اندتیکر استینگ حتی تریپل اچ همه رفتنی شدن استینگ پارسال بازنشست شد گلدبرگ احتمالا سال اینده هال اف د فیم میشه اندرتیکر هم که مشخصا رفت تریپل اچ هم به زودی شاید یکی دوسال دیگه دوتا مسابقه بده تو مانیا و...
در کل میشه گفت هر کسی یک دورانی واسه خودش داشته و واقعا سن و سال شوخی نداره بلاخره یک جایی دیگه نمیکشه
من هنوز راو را ندیدم 5 ساعت رستل مانیا را دیدم اما مشخص هست که داره چی پیش میاد
واقعا حیف اندرتیکر و گلدبرگ کاش بازی امسال حداقل بین این دوتا بود که یک مسابقه رویایی شکل میگرفت

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دیگه دوران تیکر و گلدبرگ که چند سال هست تموم شده روغن تموم کردن
ولی بدتر از اون اینه که دوران باتیستا و اچ و ری میستریو و هم تمام شده و سینا و ارتون هم در اخرای کارن گذر عمر بلاخره نوبتی میچرخه یادمه 2005 باتیستا و سینا جوونای بودن که پوش شدن 2010 لگسی پوش شد چرخ زمان ببین

• Like
Reactions: trust n1

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بازی کردم 17 رو از نظر من ضعیف ترین و غیر بهینه ترین هست
نسخه 16 خیلی بازی بهتریه واقعا هیچ چیزی نسبت به 16 اضافه نداره یک بکستیج و تصویر جدید و لادرمچ همین بقیش همون 16 حتی یک شوکیسم نداره ارزشش بالاتر بره انقدرم نابهینه اس نزدیک 21 گیگ براش اپدیت دادن فقط که انلاین زدنم ناممکنه تا نگرفتن اپدیت افت فریم هم حتی یکجاهایی بین دو تصویر شدن پیش میاد ولی بکستیجش خوبه مبارزه داخلش همین بیخود نیست امتیازات پایینش هیچی نداره واقعا حوصله ادم سرمیره اپدیتشم خانمان سوزه انقدر سنگینه واقعا اینا مسیر دارن به کجا میرن حتی فیزیک و تشهیص وزنم پیشرفتی نداشته متاسفانه فقط الکی اومدن مانور رو بکستیج دادن و گلدبرگ همین! 16 من بیشتر خوشم اومد تا این

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
تنها برتری و عالی بودنش مسابقات لادرمچ که به کلی نو شده و خیلی لذت بخش شده همه چیش متنوع شده از افتادن بیرون تا خوابیدن تا ضربه زدن بالای لدر تا لادر بین اپارون گذاشتن

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
منصور جان بیشتر بازی کنی بیشتر خوشت میاد اونقدرام که میگی ضعیف نیست
واقعیت بازی تغییر زیادی نسبت به 16 نداشته این خودش نا امید کنندس! ولی اضافه شدن بکستیج و رفتن بین تماشاچی ها مثبته هر چند اینم باز ضعف داره تو Here comes the pain که مال 14 سال پیشه شما از همه وسایلی میتونستی استفاده کنی از چرخ اتوموبیل... اینجا بکستیج و کنار تماشاچی ها کلا خالیه مثلا.TLC بزنی اون نردبان های کنار زمین اصلا واکنش ندارن و فیزیک تعریف نشده براشون! این موارد باید خیلی بهبود بدن شوکیسم نداره حوصله سر میره ولی مسابقات لادرش خوبه با کیفیت و سرگرم کنندس همین کاری که برای لادرمچ کردن باید برای Steel cage یا Hell in cell کنن

• Like
Reactions: trust n1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر