کپی خور نرم افزاری ps2 ( اجرا بازیا با فلش مموری)

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
اقا من هرکاری می کنم کپی خور نمیشه
مدل دستگاهم هم سری 700 اسلیم لاینه
فیری مک بوت لود نمیشه که بریزم روی مموری
کسی سواپ مجیک داره یا میتونه مموری رو برام هک کنه لطفا؟
هزینه ای حساب می کنم باهاش ولی حوصله ی چیپ کردن ندارم واقعا

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اقا من هرکاری می کنم کپی خور نمیشه
مدل دستگاهم هم سری 700 اسلیم لاینه
فیری مک بوت لود نمیشه که بریزم روی مموری
کسی سواپ مجیک داره یا میتونه مموری رو برام هک کنه لطفا؟
هزینه ای حساب می کنم باهاش ولی حوصله ی چیپ کردن ندارم واقعا

طبق دستور اول تاپیک فایل دانلود کردی؟ رایت کردی؟
رو سی دی رایت کردی یا دی وی دی؟
لنزت سالمه؟

اصلا ic نزنید که به درد نمیخوره خیلی چرته ، همین نرم افزاری هم برای هارد خوبه هم فلش ،

فدات داداش
کدوم ic ؟
ic modbo 5.0 چطوره؟
نرم افزاری خالی رو ps2 اسلیم اجرا میکنی 2 تا عیب بزرگ داره
اول اینکه بازی از روی فلش اجرا میشه صدا فن ps2 خیلی بیشتر میشه - این عیب رو ps2 فت هم هست با این تفاوت هک نرم افزاری زیاد مناسب سری فت نیست جدیدن یه فایل مخصوص ps2 فت ساختن از هیچی بهتره
دوم اینکه اگر ps2 اسلیم باشه سری 90000 هزار باشه باید دیسک بوت هر بار opl بیاری بالا و وقتی کنسول روشنه - و دیسک در حال چرخشه در کنسول باز کنی و دیسک در بیاری و این آسیب میزنه به کنسول
اما ic مثلا modbo 5.0 کنسول روشن میکنی بوت از روی usb میشه خودش مستقیما

• Like
Reactions: Dreamcast

Dreamcast

کاربر سایت
May 25, 2012
98
فدات داداش
کدوم ic ؟
ic modbo 5.0 چطوره؟
نرم افزاری خالی رو ps2 اسلیم اجرا میکنی 2 تا عیب بزرگ داره
اول اینکه بازی از روی فلش اجرا میشه صدا فن ps2 خیلی بیشتر میشه - این عیب رو ps2 فت هم هست با این تفاوت هک نرم افزاری زیاد مناسب سری فت نیست جدیدن یه فایل مخصوص ps2 فت ساختن از هیچی بهتره
دوم اینکه اگر ps2 اسلیم باشه سری 90000 هزار باشه باید دیسک بوت هر بار opl بیاری بالا و وقتی کنسول روشنه - و دیسک در حال چرخشه در کنسول باز کنی و دیسک در بیاری و این آسیب میزنه به کنسول
اما ic مثلا modbo 5.0 کنسول روشن میکنی بوت از روی usb میشه خودش مستقیما
والا من توی نرم افزاری و ای سی فرقی ندیدم و صدای فنم فرقی نکرد هم رو فت هم رو اسلیم باید دوباره بررسی کنم ،فقط ای سی بدیش اینه که توی بوت شدن هم کنده هم گیج کنندهفقط خوبی ایی که داره اینه که بدون مموری کارت برات لود میکنه برنامه رو و برای سری جدید که شما میگی باید دیسک عوض کنی این داستانا
برای من ای سی ماتریکس زدن که هی میگفتن بهترینه حتما ای سی بزن ، در صورتی که فقط خواستن پول اضافه بگیرن همین

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ehsanservat

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
لنزم سالمه بله.روی دی وی دی رایت کردم ولی بعید میدونم با سی دی تفاوتی بکنه چون میفهمه دیسک تو دستگاه هست ولی خب میگه دیسکت چرت و پرته
بعد اینکه کنسول من مودچیپ نیست.
با این روش که 3 تا سنسور رو میپوشونن دیسک رو عوض می کنن بوت نمیشه؟
سی دی 007 هم گیر میومد خوب بود ولی خب نیست

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
والا من توی نرم افزاری و ای سی فرقی ندیدم و صدای فنم فرقی نکرد هم رو فت هم رو اسلیم باید دوباره بررسی کنم ،فقط ای سی بدیش اینه که توی بوت شدن هم کنده هم گیج کنندهفقط خوبی ایی که داره اینه که بدون مموری کارت برات لود میکنه برنامه رو و برای سری جدید که شما میگی باید دیسک عوض کنی این داستانا
برای من ای سی ماتریکس زدن که هی میگفتن بهترینه حتما ای سی بزن ، در صورتی که فقط خواستن پول اضافه بگیرن همین

من ic modbo 5.0 دو تا خریدم , دونه ای 5500
2 تا خریدم , نقششو گیر آوردم دادم یکی برام نصب کرد
اول اینکه دیگه دیسک بوت نمیخواست تو هر بار روشن کردن کنسول
دوم لگو بوت اولیه ps2 غیر فعال کرد سریع کنسول میومد بالا
سوم صفحه اصلی 4 تا آیکون بود برای مدیریت فایل - اجرا بازی و ...........
مثل این

modbo_boot_menu.png

چهارم بازی هایی که تو لیست سازگاری opl زده بودن با smb اجرا میشن بقیه تو اجراشون با فلش مشکل داشتن من امتحان کردم با فلش با این آی سی کار کردن
پنجم تو بازی هایی مثل خدا جنگ 2 بازی لگ داشت تو کات سین ها و ........ اما وقتی این آی سی انداختم با فلش یو اس بی 3.0 و بدون لگ بازی کردم

لنزم سالمه بله.روی دی وی دی رایت کردم ولی بعید میدونم با سی دی تفاوتی بکنه چون میفهمه دیسک تو دستگاه هست ولی خب میگه دیسکت چرت و پرته
بعد اینکه کنسول من مودچیپ نیست.
با این روش که 3 تا سنسور رو میپوشونن دیسک رو عوض می کنن بوت نمیشه؟
سی دی 007 هم گیر میومد خوب بود ولی خب نیست

خوب این آموزش من نوشتم , پست اول نگاه بنداز دقیقا همون فایلی که من گفتم و لینک گذاشتم رو دانلود کن همون روشی که گفتم رایت کن اونم روی دیسک سی دی فقط
اینم نرم افزار و آموزش رایت

کاری که گفتم بکنی رو حله , ps2 ت چه مدلیه؟

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
خوب این آموزش من نوشتم , پست اول نگاه بنداز دقیقا همون فایلی که من گفتم و لینک گذاشتم رو دانلود کن همون روشی که گفتم رایت کن اونم روی دیسک سی دی فقط
اینم نرم افزار و آموزش رایت

کاری که گفتم بکنی رو حله , ps2 ت چه مدلیه؟

برم خونه حتما انجامش میدم.شبیه اونایی بود که تو یوتیوب دیدم آموزشت فکر کردم فرقی نداره ... ولی واسه شما رو انجام میدم 1 بار حتما

SCPH-7XXXX
فقط یادمه هفت هزار و خورده ای بود...بقیه اش یادم نیست
اسلیم لاینه جعبه زرده

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
آی سی های کپی خور

سلام ـ ببخشید من در این مورد یخورده زیاد از غافله عقب بودم و ب تازگی متوجه شدم این روش فلش خور کردن رو ـ منم مث خیلیا از مدل 90000 ب بالا استفاده میکنم ک مدتیه لنزش بلکل خراب شده ـ یه ای سی کپی خور هس ک تو مغازه ها ی تعمیراتی با 60 تومن برای همیشه بدون لنز میشه فلش خور کرد ـ ایا شما با این ای سی ها اشنایی دارید ـ اسمشون چیه ـــــ اخه یه سایتی اموزش و نقشه بردشو دیدم فقط نمیدونم اسم ای سی چیه ــــ خودم تو تعمیرات ماهرم تعریف از خود نباشه
ممنون پاسخ بدیدـ

اون ic اسمش modbo هست اگر روی سری 90000 به بالا نسب شه حتما باید modbo 5.0 بگیری
خود ic کپی خورش 6 هزار تومنه , میمونه نقشه و نصبش

مگه داریم مگه میشه از شوخی گذشته من یکم قلقلکم اومد بگردم شاید سری 90000 هم جدیدا کپی خور شده باشه این روش با لنز از همون اول هم اجرا میشد جدید نبود مشکل اینه که وقتی لنز خراب میشه هزینه تعویض لنز ندیم حالا اگه کسی چیزی پیدا کرده و اطلاعاتی داره لطفا همکاری کنه

آی سی modbo 5.0 نصب کنی روی کنسول میری تنظیمات تغییر میدی اصلا بوت کنسول میشه از روی usb

هارد اکسترنال هنوز نمیشه وصل کرد راهی نداره؟ از اونجایی که usb1 هست و سرعت خیلی پایینی داره اصلا وصل میشه؟

آره وصل میشه , سرعتش که پایین هست ولی هر چی ورژن usb بیشتر باشه بازی سریعتر لود میشه
تو همین تاپیک یکی از دوستان با فلش بازی خدا جنگ اجرا کرد مشکل داشت وقتی با فلش سرعت بالا درجه 1 با ورژن usb 3.0 اجرا کرد بازی بدون لگ اجرا شده
اینا تجربی هست

با سلام. يك پلي استيشن فلش خور شده مدل فت خريدم.متاسفانه هنگام تست متوجه شدم كه صداي بازي ها بسيار ضعيف هست بطوريكه بايد ولوم تلويزيون را تا آخر زياد كنم.تو تنظيمات رفتم اون صداي ديجيتال را on و off كردم براش يك كابل digital audio optical خريدم ولي جواب نداد. دوستان اگر دليلش را ميدونن لطفا راهنمايي كنند. لنز خراب و همچنين درب دي وي دي باز نميشود.آيا ممكن است هنگام فلش خور شدن اين مشكل براش پيش اومده باشه؟

سلام داداش
فکر نکنم , احتمالا شکل یا tv شما یا کابل اتصال 3 فلیشی هست که استفاده میکنید

سلام دوستان من این روش که opl رو باز میکنی بعد تک بازی اجرا میشه در سری 90004 منظورمه من امتحان کردم اما نتورک ارور میاد کسی با این پیم روبرو شده دیگه نمیدونم باید چیکار کنم راهنمایی کنید لطفا

از چه روشی استفاده کردی؟ چه کارایی کردی؟ تا بگم کجا ایراد داشته

فقط یه مشکلی دارم اگه دوستان کمک کنند ممنون میشم.

من نمیتونم چند تا بازی رو روی 1 فلش بیارم. یکی از دوستان گفته بود میشه چند تا بازی روی یک فلش اگه کسی میدونه لطف کنه دقیق بگه.

سپاس.

وقتی با اون نرم افزار بازیا رو کانورت میکنی , چنتا بازی کاورت کنی با خودش مولتی گیم میشه

سلا دوستان. در برنامه usb util در قسمت پایین isoرو باید انتخاب کنم یا game؟

iso
به پست اول تاپیک مراجعه کید

سلام
کل این آموزش ها رو خوندم چنتا سوال برام پیش اومد
1. چند روش برای اجرا بازی از فلش در PS2 وجود داره؟
2.برای کپی خور کردن باید به سخت افزار کنسول دست زد؟
3.یا از طریق همین نرم افزار های که دوستان گفتن میشه؟
کمک کنید گیج شدم من

سلام
1- روی ps2 ها اسلیم هم میشه با فلش یا هارد اجرا کرد هم با lan
lan بازی رو از روی هارد کامپیوتر اجرا میکنه
2- ps2 ها فت یه نتورک آداپتور دارن که گرونه اگر بخری یه هارد ide به کنسول وصل میشه بازیا رو اجرا میکنه

سلام داداش من وقتی بازی کشتی کج 2008 شروع میکنم مراحلی طی میکنه تا اینکه میرسه به فیلمش بعدش اونجا دیگه ادامه پیدا نمیکنه یا بازی جی تی ای 5 که شروع کردم ذو فیلم اولیش هنگ میکنه وقتی که با سی دی اجرا میکنم هیچ مشکلی نداره اگه میشه لطفا کمکم کنید با تشکر

یا فلش سرعت بالا درجه با پورت usb 3.0 بخر
یا از طریق lan اجرا کن
استفاده از فلش ها بدرد نخوری مثل ترنسد باعت این مشکلات میشه

دوستان ورژن usb برای ps2 ورژن 1 هست بنابراین زدن USB 3 به دستگاهی که USB 1 هست هیچ سودی نخواهد داشت اجرای بازی از طریق فلش بدرد نمیخوره فیلم ها رو با سرعت پایین نشون میده و ...
یک فولدر به اسم PS2SMB درست کنید تو هاردتون و بازیهاتون رو از طریق نرم افزار usb util تو این فولدر بریزید
سپس یک کابل LAN به PS2 وصل کنید و این فولدر رو SHARE کنید تمام
با نهایت سرعت در اجرای بازی و فیلم های بازی لذت ببرید

شما مگه تجربه کردی که میگی هیچ سودی نداره
طبق تجربه و امتحان چندین نفر استفاده از فلش ها درجه 1 و با کیفیت با ورژن usb 3.0 بازیا رو بدون لگ اجرا کرده
استفاده از فلش ها آشغالی مثل ترنسد و ..... باعث این مشکلات میشه

روش lan هم روش خوبیه ولی همه کنسولشون و tv کنار کیس کامپیوترشون نیست

با usb umitel کانورت میکنم بعدش از کجا بفهمم usb سرعت بالاست؟تلگرام دارید شما؟

اکثر فلش ها دست مردم نسخه قدیمی 2.0 و 2.2 هستن

mohsen_csharp

کاربر سایت
Feb 25, 2012
30
این hd loader برا ps3 هست یا نه برا اجرای بازی های ps2 روی ps3?
HD Loader برنامه ای هست برای پلی استیشن 2 فقط مدل های فت (بزرگ) که میشه بازی ها رو از طریق هارد اینترنال با سرعت لودینگ فوق العاده بالا اجرا کرد. و دیگه نیازی به لنز نیست.

سلام
بازی های PS1 رو با این روش میشه اجرا کرد؟
کدهای گیم شارک اجرا میشه؟چون یادمه قبلا نمیشه
سلام. بله کلیپ اجرای بازی های پلی استیشن یک رو هم گذاشتم
گیم شارک رو تست نکردم و نمی دونم ولی تو پلی دو از نرم افزار Cheat Device استفاده می کنم که خیلی خوب بازی ها رو از طریق فلش ساپورت می کنه.
بنده کل این مجموعه رو به یک پک تبدیل کردم که تمام امکانات بالا رو داره و الان تو تهران میدان امام خمینی (توپخونه) عرضه میشه.

• Like
Reactions: golabi2

mohsen_csharp

کاربر سایت
Feb 25, 2012
30
خیلی ممنونم میشه یکم راجع به اجرای بازی های PS1 توضیح بدین؟نحوه کار چجوری؟
برای اجرای بازی های پلی یک ، نرم افزاری آماده کردم که با استفاده از اون بازی ها رو داخل فلش نصب کرده و با OPL اجرا می کنیم. البته شروع کار هست و نرخ اجرای بازی ها 85 درصد هست.
با استفاده از این نرم افزار شما می تونید بازی های پلی یک رو داخل فلش نصب کنید. البته این نرم افزار رو هیچ جای دنیا نمی تونید پیدا کنید چونکه ساخت خودم هست.
الان هم نسخه 8.6 آماده استفاده شده. پس از اینکه بازی ها رو داخلی فلش نصب کردیم با استفاده از آخرین نسخه OPL داخل پلی استیشن دو قابل شناسایی و اجرا می باشد. این هم نمونه عکس نرم افزار نصب بازی های پلی یک.
البته واسه پلی دو هم نرم افزاری مشابه آماده کردم که خیلی بهتر از USB Util هست و بدون مشکل بازی های پلی دو رو داخل فلش نصب می کنم. مثلا شما با USB Util نمی تونید Gran Turismo 4 رو نصب و بازی کنید و پیام خطا میده ولی با نرم افزار بنده بدون مشکل نصب و اجرا می شود.

Attachments

• 2017_02_09__12_18_52_656.png
    2017_02_09__12_18_52_656.png
    140.4 KB · مشاهده: 27

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر