Battlefield 1 | PC

اولین میدان نبرد

در نسلی که جنگ ها بر سر تکنولوژی، فضا و جهانی روباتیک در حال پیشروی میباشد، چه چیزی میتواند ذائقه ی مخاطبین را کمی قلقلک بدهد؟

استدیو دایس، با دست گذاشتن بر روی کلید بازگشت به گذشته، قصد قلقلک دادن سلیقه ی جنگ آوری شما را دارد.

large.img_copy.jpg

پس از انتشار چند شماره از بازی سری بازی های میدان نبرد در دوران جنگ مدرن، اینبار استیدو دایس با هوشمندی و درک نیاز و تشنگی بازار بازی های رایانه ای، مبنی بر ساخت یک بازی جنگ آوری در دوران جنگ جهانی اول، اقدام به انتشار اخبار خود مبنی بر ساخت شماره ی جدید این سری بازی در حال و هوای آن دوران را به بازی کنان نوید داد.

در این شماره شما در نقش جنگ آوران دوران سخت جنگ جهانی اول، با اسلحه هایی که هیچ بویی از تکنولوژی نبرده اند، و حتی سلاح های سرد همچون گرز ، شمشیر و بیل! به جنگ دشمنان خود خواهید رفت.
اما این بازگشت به گذشته به هچ وجه به معنای کوچکتر شدن بازی، یا کم شدن تنو در بازی نخواهد بود. بازی تقریباً در تمام جبهه های جنگ جهانی اول، از قلب اروپا تا شمال آفریقا در جریان است.
توپ، تانک، هواپیماهای ملخی ساده و حتی اسب به عنوان وسایل نقلیه در بازی حضور دارند.

اما در بخش فنی نیز بازی در منتهی توانایی های استدیو دایس می باشد. فیزیکی به غایت تکامل یافته و نزدیک به واقعیت و جلوه های بصری که مانند آن را فقط در بازی های همین استدیو خواهید دید.

اما سری بازی های میدان نبرد همیشه به بخش چند نفره ی خود شهرت داشته اند. اینبار نیز دایس تمام تلاش خود را نموده تا بخش چند نفره ای جذاب را خلق کند. بخش چند نفره ی 64 نفره دیگر استانداردی برای دایس تبدیل شده و تحول بخش جدایی ناپذیر از هر کدام از بازی های دایس می باشد.

اطلاعات بیشتر:

تاپیک بخش چند نفره: اینجا
تاپیک مشکلات بازی (نصب، اجرا و...): پس از انتشار
سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی: هنوز منتشر نشده
تاپیک بخش کنسول (PS4 , Xbox One) : اینجا
تاپیک تصاویر: ایجاد نشده
تاریخ انتشار: 30 مهر 1395

آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
99 درصد پلیر ها انلاین بازی میکنن
خیلی ها مثل خود من اصلا سراغ campaign نمیرن نمیدونم چه سودی داره برا شما کرک شه
من فقط دنبال داستانی بازی هستم. با وضعیت اینترنت ایران و تحریم سایت ها امکان آنلاین سخته

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
99 درصد پلیر ها انلاین بازی میکنن
خیلی ها مثل خود من اصلا سراغ campaign نمیرن نمیدونم چه سودی داره برا شما کرک شه
99 پلیرا آنلاین بازی میکنن همشون که بیخیال کمپین بازی نشدن که، در کنارش این رو هم بازی میکنن وگرنه اینقدر مانور دادن و تریلر واسه بخش سینگل چه خاصیت داره؟
من مولتی پلیر رو هم بازی کردم و سینگلم خیلی لذت بردم.

• Like
Reactions: FableBW

qaqaj

کاربر سایت
May 1, 2015
361
نام
Farzan
دقیقا ! اصل بازی به مولتی پلیرش هست ! تنها کرکی از CPY بود که خوشحال نشدم ! من اوریج دارمش فوق العادس مولتیش >:D< درضمن بازی پهنای باند زیادی نمیخواد اینترنت حداقل باید 512 کیلوبایت باشد !

• Like
Reactions: heath_ledger

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
بازی رو امروز نصب کردم، نیم ساعتی رفتم جلو! :D بازی به طرز مشکوکی رَوون هست! :D خیلی موارد رو رویِ HIGH قرار دادم، ولی هیچ افت فریمی مشاهده نشد! :D یه کاسه ای زیر نیم کاسه ست! :-?:D
بازی تا اینجا که خیلی جذاب بود! برم جلوتر ببینم خدا چی می خواد... :-?

• Like
Reactions: kamyy

heath_ledger

کاربر سایت
Jan 16, 2011
59
نام
در نقش javadth
من خودمم میخوام کلید اورجینال رو بخرم

حیف از ارزش پولی ما که پشکل در برابرش با ارزشتره وگرنه 40 دلار برای خود اروپایی ها و امریکایی ها که درامد مناسبی دارن چیزی نیستش

اونجا درامد متوسط یه شخص 3 هزار دلار هستش اینجا 1200 میلیون یعنی 300 دلار حدودا

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
بخش SP بازی رو دو ساعتی رفتم جلو.
در مجموع بازی خوبیه، اما من همیشه از نبرد با تانک و هواپیما خوشم نمیومد! :D حوصله م سر می رفت! :D الآنم گیر یک بازی افتادم که اجبارا باید با این ابزار بازی کنم!!!! :D زمانی که اسلحه به دست می گیره راضی تر هستم! :D البته مراحل جلوتر بهتر می شه!
نکته بعدی اینکه، بازی به طرز وحشتناکی مشکل دَمیج داره! :D یعنی بارها شده به تَن و بدن حریف تیر زدم، اما اینگار داشتم به مُقَوا شلیک می کردم!!!! :-? هیچیش نمی شد! :D یه فیلمم گرفتم از این قضیه! :D رو تن طرف کلی تیر خالی کردم، اما هیچش نمی شد! :D یا مثلا دشمن کنار دیوار کمین کرده بود پاهاش بیرون بود:D، تیر به پاهاش زدم! اما هیچ اتفاقی نمیوفتاد و دمیج نمی شد! (:|:D عِین این بازی قدیمی های PS1 از این باگ شُخمی ها داره! :D
نکته آزاردهنده بعدی، وجود film grain در بازی هست! هیچ آپشنی برای حذف این مورد وجود نداره!!!! /:) امیدوارم در آپدیت های بعدی گزینه ای برای حذف film grain قرار بدن! :-?
در پایان، بازی خوبیه. حتما باید تجربه کرد! :D من برم ادامه بازی! :D

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بخش SP بازی رو دو ساعتی رفتم جلو.
در مجموع بازی خوبیه، اما من همیشه از نبرد با تانک و هواپیما خوشم نمیومد! :D حوصله م سر می رفت! :D الآنم گیر یک بازی افتادم که اجبارا باید با این ابزار بازی کنم!!!! :D زمانی که اسلحه به دست می گیره راضی تر هستم! :D البته مراحل جلوتر بهتر می شه!
نکته بعدی اینکه، بازی به طرز وحشتناکی مشکل دَمیج داره! :D یعنی بارها شده به تَن و بدن حریف تیر زدم، اما اینگار داشتم به مُقَوا شلیک می کردم!!!! :-? هیچیش نمی شد! :D یه فیلمم گرفتم از این قضیه! :D رو تن طرف کلی تیر خالی کردم، اما هیچش نمی شد! :D یا مثلا دشمن کنار دیوار کمین کرده بود پاهاش بیرون بود:D، تیر به پاهاش زدم! اما هیچ اتفاقی نمیوفتاد و دمیج نمی شد! (:|:D عِین این بازی قدیمی های PS1 از این باگ شُخمی ها داره! :D
نکته آزاردهنده بعدی، وجود film grain در بازی هست! هیچ آپشنی برای حذف این مورد وجود نداره!!!! /:) امیدوارم در آپدیت های بعدی گزینه ای برای حذف film grain قرار بدن! :-?
در پایان، بازی خوبیه. حتما باید تجربه کرد! :D من برم ادامه بازی! :D

مال من درست بود بدون باگ و مشکل

مرحله تانک خوب بود ولی مرحله هواپیما لذت بخش ترین مرحله هست دوست نداشتم تموم بشه خیلی زیبا با نورپردازی عالی هست

• Like

Mo.Ali.Heidari

کاربر سایت
Mar 2, 2017
15
سلام خسته نباشید.
من بازی رو اول اجرا کردم اخطارDLLداد بعد اون رو نصب کردماخطار دایرکت ایکس رو داد اونم نصب کردم الان این رو میده .

Attachments

• Untitledی.png
    Untitledی.png
    247.3 KB · مشاهده: 17
  • Like

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
سلام خسته نباشید.
من بازی رو اول اجرا کردم اخطارDLLداد بعد اون رو نصب کردماخطار دایرکت ایکس رو داد اونم نصب کردم الان این رو میده .
به درایور گرافیک ارور داده
نوشته حتما چک کن گرافیکت 2 گیگ به بالا باشه و اینکه اگه درایور گرافیکت قدیمیه اپدیت کن احتمالا اکی میشه

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
4 تا دی ال سی داره میاد :
They Shall Not Pass
In The Name of The Tsar
Turning Tides
Apocalypse

اینا جزو حالت انلاین و گروهی هستن یا برای حالت آفلاین (story mode) تک نفره هستن ؟؟

• Like

Mo.Ali.Heidari

کاربر سایت
Mar 2, 2017
15
سلام همگی خسته نباشید.من این مدل گرافیکمه بعد وقتی وارد بتلفیلد1 میشم این اخطارو میده.کارت گرافیکم هم آپدیت کردم.بنظرتون مشکلش چیه؟سلام همگی خسته نباشید.من این مدل گرافیکمه بعد وقتی وارد بتلفیلد1 میشم این اخطارو میده.کارت گرافیکم هم آپدیت کردم.بنظرتون مشکلش چیه؟

Attachments

• Untitledسس.png
    Untitledسس.png
    658.7 KB · مشاهده: 13
  • Untitledی.png
    Untitledی.png
    247.3 KB · مشاهده: 12
  • Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر