دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

mafia1234

کاربر سایت
Sep 30, 2015
103
به مرحله گرفتن لینک میرسم . میزنم برا دانلود از خود کنسول . ادرسش رو تو پی سی تو برنامه میده .طبق اموزش . بعد میزنم کپی رو میرم به دانلود منیجر . اونجا لینک رو میاره وقتی می خواد دانلود کنه فایل 50 گیگ رو 19 مگ دانلود میکنه . !!!!:-/
خب شما بزار همون 19 مگ رو بگیره دوباره بزن ببین نتیجه چی میشه.
البته بگم این فایلهارو بصورت پارتهای 4 گیگی میگیره و شما باید دونه دونه عددشو ببری بالا طبق آموزش دوستان عزیز

• Like
Reactions: raiden1

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
خب شما بزار همون 19 مگ رو بگیره دوباره بزن ببین نتیجه چی میشه.
البته بگم این فایلهارو بصورت پارتهای 4 گیگی میگیره و شما باید دونه دونه عددشو ببری بالا طبق آموزش دوستان عزیز
19 مگ رو گرفتم . هیچی نمیشه . دوباره هم زدم تکرار دانلود کرد!!! مشکل اینجاست که اولی رو خودش حجم رو انتخاب کرد و دانلود کرد و نشد بقیه رو بهش بشناسونم.

mafia1234

کاربر سایت
Sep 30, 2015
103
19 مگ رو گرفتم . هیچی نمیشه . دوباره هم زدم تکرار دانلود کرد!!! مشکل اینجاست که اولی رو خودش حجم رو انتخاب کرد و دانلود کرد و نشد بقیه رو بهش بشناسونم.
من که متوجه نمیشم شما چی میگی و کجای کاری:-??
ولی انقدارام پیچیده نیست.

• Like

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

اون 19 مگ که گرفتی یه فایل هست به اسم فایل DP بعد از اونکه اونو دانلود کردی دوباره توی کنسول بزن دانلود شه، یه لینک دیگه بهت میده که اون لینک اصلیه یا لینک آپدیت بازی

اگه بلد نیستی لینکشو بزار اینجا لینکهای بعدیشو میزارم

• Like

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,400
سلام دوستان فایل های دانلود شده با این برنامه باید پسوندشون PKG باشه ؟
من که دانلود کردم مال Witcher 3 اینجوری بود :
pxs witcher.JPG

هیچ کاری ام نمیشه باهاشون کرد ، ینی برنامه انتقالشون نمیده به PS4:-??:-?? واقعا 30 گیگ علکی دانلود کردم ؟؟ دقیقا هم طبق آموزش همین تاپیک رفتم

• Like
Reactions: mafia1234

mafia1234

کاربر سایت
Sep 30, 2015
103
View attachment 71165

هیچ کاری ام نمیشه باهاشون کرد ، ینی برنامه انتقالشون نمیده به PS4:-??:-?? واقعا 30 گیگ علکی دانلود کردم ؟؟ دقیقا هم طبق آموزش همین تاپیک رفتم
اولش از دوستان یه سوال دارم چرا اسم فایلها اینجوری شبیه آیپی میشه؟؟؟من 1 دفه ریجن 3 دان کردم اینجوری شد یذره هم گیرو گور داشت ولی ریختم آخر.
حالا شما فولدر رو دیتا توشه رو نده بهش خودت دستی دونه دونه فایل هارو بهش بده نتیجه رو اعلام کن.

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,725
نام
Javad
View attachment 71165

عيب نداره شما بايد اخر لينك هارو كه = داره و بعدش يه اي پي هست رو حذف ميكردي كه نكردي ، فايلها رو اگه با idm دانلود كردي از روي لينكشون تغيير اسم بده درست ميشه !

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,400
عيب نداره شما بايد اخر لينك هارو كه = داره و بعدش يه اي پي هست رو حذف ميكردي كه نكردي ، فايلها رو اگه با idm دانلود كردي از روي لينكشون تغيير اسم بده درست ميشه !

ینی برم تو idm لینک هارو تغییر بدم یا تو psx ؟ بعد یه چیزم هست ویچر 3 بدون آپدیتاش 43 گیگ هست (ینی تو لیست دانلودای ps4 زده 43 ) چرا این فقط 29 گیگ دانلود شده ؟

raminlove

کاربر سایت
Nov 17, 2010
229
نام
mehdi
سلام دوستان عزیز
من یکسری بازی میخوام از PSX HELPER بریزم تو کنسول قبلا هم اینکارو کردم بدون هیچ مشکلی
اما به تازگی مشکلی که پیش اومده اینکه وقتی بازی با نت میزارم راحت دانلود میشه اما وقتی وصل میکنم به کنسول و با psx میخوام بریزم ارور connot download مشکل چیه ؟قبلا این کارو کردم مشکلی نبود اما الان اینجوری شده ip هم درست وارد میکنم همه رو successful میده

MOHSEN_PIXON1

کاربر سایت
Jul 21, 2014
14
سلام دوستان من موقع تست کانکشن با این ارور مواجه میشم چیکار کنم.قبلا راحت استفاده میکردم این داستانا رو نداشتم
cannot obtain an IP adress within the time limit.(CE-33984-7)
OPTAIN IP ADRESS FAIED

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
سلام
دوستان من میخواهم آپدیت 7 گیگی رینبو دانلود کنم با psx ولی وقتی میخواهم فایلو استخراج کنم حجم میزنه 16 گیگ انگار میخواهد کل بازیو دانلود کنه!!!؟؟
من بازیم بصورت دیجیتالی هست ممنون میشم راهنمایی کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر