Outlast II

به دنبال موفقیت نسخه اول که سال 2013 عرضه شد امروز استودیویـه Red Barrels شماره دومـه این عنوان ترسناک موفق را معرفی کرد .

اوتلست 2 یک سفر جدید و پیچیده در اعماق ذهن انسان و رازهایـه تاریک آن است .
هیچ تضاد و تقابلـی سیاه یا سفید مطلق نیست اما وقتـی آب ها از آسیاب می افتد شخص پیروز در این مورد تصمیمـ میگیرد که حق با چه کسـی بوده و خطاکار کیست !
خیر و شر ماجرا را او تعیین میکند . ذات انسانـی ما را به افراط کاری هایـه خشونت آمیز و سرشار از تباهی سوق میدهد و بهترین راه برای توجیه این اعمال چیست ؟
الهامـ های فرا دنیوی و بهشت موعود !
Horror از استیصال و ناامیدی و ایمان کورکورانه سرچشمه میگیرد .
اوتلست 2 ایمان شما را محک میزند و مخاطب را به جاهایـی میبرد که جنون و دیوانگـی تنها کار عقلانیست .

اوتلست II پاییز سال 2016 برای پلتفرمـهایـه PS4 , Xbox One و PC منتشر میشود .

تیزر معرفیـه اوتلست II

Gamersyde

First Screenshot

First Outlast 2 gameplay
با تشکر از میلـادامیریـه عزیـز :D

rk23_785.jpg
1080
720

آخرین ویرایش:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
امروز فرصت شد و دمو رو بازی کردم. واقعا سبک وحشت رو به مفهوم واقعی پیاده کردن. وحشت خالص خالص و البته بقا برای زنده ماندن. تا حدود نیم ساعت بعد از اتمام دمو تپش قلب داشتم و هنوز هم یه جورایی سرحال نشدم :D واقعا تجربه عالی برای طرفداران سبک وحشت هست. فقط موندم بازی رو بخرم یا نه :-"

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
امروز فرصت شد و دمو رو بازی کردم. واقعا سبک وحشت رو به مفهوم واقعی پیاده کردن. وحشت خالص خالص و البته بقا برای زنده ماندن. تا حدود نیم ساعت بعد از اتمام دمو تپش قلب داشتم و هنوز هم یه جورایی سرحال نشدم :D واقعا تجربه عالی برای طرفداران سبک وحشت هست. فقط موندم بازی رو بخرم یا نه :-"
بخر ولی بازی نکن :D همونقدر که بدونی هس دلهره میده :D اوج دلهرش توی یک تروفیشه ، نسخه قبلی پلات نداره نریمان ولی یک تروفی داره که اوج دلهره رو میتونی باهاش تجربه کنی ، که بدون game over شدن بازی رو تموم کنی . وقتی تروفی رو گرفتم به حالت بی وزنی رفته بودم :D البته این تجربه رو با ایولها هم داشتم ولی تفاوت اونها روی حالتهای مختلف ، آیتمهایی رو میده که میتونی راحتتر بازی رو بدون سیو تموم کنی ولی این ...

فقط یه چیزی رو توجه کردی موقعی که طرف رو میکشه بالا به قسمت سقف که نگاه کنی یک پورتاله . اون روستا توی دنیای دیگه ای سیر میکنه . چه RE چه OUTLAST . نمیدونم چرا فقط دلتنگ P.T و عنوان کنسل شده سایلنت میشم

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
بخر ولی بازی نکن :D همونقدر که بدونی هس دلهره میده :D اوج دلهرش توی یک تروفیشه ، نسخه قبلی پلات نداره نریمان ولی یک تروفی داره که اوج دلهره رو میتونی باهاش تجربه کنی ، که بدون game over شدن بازی رو تموم کنی . وقتی تروفی رو گرفتم به حالت بی وزنی رفته بودم :D البته این تجربه رو با ایولها هم داشتم ولی تفاوت اونها روی حالتهای مختلف ، آیتمهایی رو میده که میتونی راحتتر بازی رو بدون سیو تموم کنی ولی این ...

فقط یه چیزی رو توجه کردی موقعی که طرف رو میکشه بالا به قسمت سقف که نگاه کنی یک پورتاله . اون روستا توی دنیای دیگه ای سیر میکنه . چه RE چه OUTLAST . نمیدونم چرا فقط دلتنگ P.T و عنوان کنسل شده سایلنت میشم
من همینجوری تروفی نداشته خودم رو خراب کرده بودم :D چطوری تو این جور بازیها میری سراغ تروفی خدا میدونه :-" نکته ای که هست اینه که هنوز نسخه اول رو بازی نکردم از بس همه میگفتن ترسناکه و من هم با اینکه خوراکم ترسناکه جرات نمیکردم برم سمتش ولی حالا فهمیدم واقعا می ارزد.
آدرنالینی که این بازی ترشح میکنه مقدارش فکر کنم از حد مجاز بیشتر هست :D

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
این سبک بازی رو ما همیشه دسته جمعی میشینیم بازی میکنیم :))
اونایی که میترسن میشینن نگاه میکنن و یه نفر بازی رو میره .....اتفاقا دسته جمعی خیلی حال میده

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دمو رو بازی کردم ، به نظرم نزدیک پنج گیگ و خرده ای زیاده برای اینقدر گیم پلی . بازی خوب هست و جو خیلی خوبی داره و دو سه جاش که حالت Jumpscare داشت ترسیدم ( البته لحظه ای بود ) وگرنه باقی بازی رو با خیال راحت جلو رفتم :D احساس می کنم عین نسخه ی اول بعد از دو سه ساعت بازی ، حالت تکراری داشته باشه این نسخه هم که امیدوارم اشتباه کرده باشم . اگر تخفیفی چیزی یه زمانی بعد از عرضه خورد به نظرم ارزش خرید داره .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: virtual30t

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
در مورد مقایسه با P.T باید بگم اگه یک گیم پلی8-7 ساعته داشت، میشد تصمیم گرفت که کدوم بازی بهتر هست یا یا اینکه تکراری میشه یا نه.
نسخه قبلی Outlast از همه لحاظ یک غنیمت برای سبک وحشت تو کل نسل قبل و فعلی هست.
=============================
اصلا اینو بازی نکنین آقا، همین الان دموش رو تموم کردم.
اولین بار بود بازی ترسناک رو وسط روز اونم چندنفر پیشم بودن بازی میکردم.
خودم که هیچی اون 2نفر بنده خدا هم با عکس العملهای من و صدای بازی سنگ کوب کردن.
فکر میکردم تو نسخه دوم آب بستن و مثل قبلی ترسناک نیست اما عجیب این نسخه خوب ازآب در اومده.
اتمسفر شیطانی بازی هم عالیه، از همون لحظه استارت دمو با صدا و گرافیکش کلا تو دلتون خالی میشه.
من جای استودیو بودم به جای هر نوع تبلیغی یک دوربین میزاشتم و عکس العمل گیمرها رو پشت هم با تصاویر بازی میکس میکردم پخش میکردم تو یوتیوب.
این که فقط برا تست بود اما طبق ذهن بیماری که دارم فیلم و بازی ترسناک رو تو خونه خالی، اتاق تاریک و هدست دالبی باید تجربه کنم.
وگرنه تو خونه ای که همه هستن و چراغ روشن و اونور صدای خانواده و Gem TV و... خب مشخصه که آدم نمیترسه، چه فیلم، چه بازی و...
از الان میدونم بعد تجربه بازی تا 1هفته تو تاریکی نخواهم رفت:-SS

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
من نسخه ی یک رو تموم کردم چند روز پیش
دوستان پایان نسخه ی اول همون جاشه که در باز میشه اول یه تیر بهمون میزنن بعد یهو به رگبار میبندن دیگه ؟ من با دوستام داشتم بازی میکردم تیر اول رو که زدن بلند گفتم مثل اینکه از این دارتای بیهوشی زدن , یهو دیدم یه خشاب رو روم خالی کردن~X( و رفیقم که بغلم بود برگشت گفت بعید میدونم اینا دارت بیهوشی باشه ها داداش :))
نسخه ی دوم هم بیاد همون اول کار میخرمش .
به نظرم از همه لحاظ عالی بود چه داستان چه گیم پلی و ...

• Like
Reactions: ps3_360_wii

god-of-dark

کاربر سایت
May 25, 2012
146
دموی بازی چند تا جای مخفی داره که به صورت گلیچ میشه داخلشون شد که به اندازه خود دمو ترسناکن:D
qhn7_screen_shot_2016-10-26_at_10.23.28_pm.png

• Like
Reactions: ps3_360_wii

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
دوستان ترسی که نسخه 1 داشت رو دموی outlast 2 داره؟

حالا چرا این سوال رو میپرسم قبل از اینکه نظرم رو در مورد دمویی که مقداری بازی کردم در پلی 4 بگم باید بگم یه گیمر حرفه ای یه بازی رو چند دقیقه بازی کنه کلا بازی دستش میاد عیارش چقدر هست! اینو میگم تا طرفداران بازی نگن آقا نسخه 1 رو بازی نکردی نسخه 2 نیامده چطور نظر میدی. .. در مورد بازی بگم اگه واقعا ترس نسخه 1 با ترسی که تو دمو گذاشتن یکی باشه اصلا و ابدا اونقدر ها ترسناک نیست که دوستان میگن. من قبلنا نميدونم این سایت بود یا جای دیگر گفتم dead space 1 ترسناک تر بود و کلا من اون بازی رو بیشتر ترسناک میدیدم بعضیا اومدن گفتن نه این بازی ترسناک ترین بازیه حالا بعد از بازی کردن دمو باید بگم واقعا اگه ترسی که نسخه دموی این بازی داره با نسخه 1 و در آینده 2 یکی باشه برای من آنچنان ترسناک نیست من خودم تم فضایی رو بیشتر ترسناک میدونم البته باید ببینی کی از چی میترسه ولی dead space 1 به عنوان یکی از ده تا بازی ترسناک تاریخ انتخاب شده بود در مورد متاش و مقایسه با متای این یکی هم که مشخصه کاملا. و به نظر من اصلا این بازی قابل مقایسه باهاش نیست به هیچ وجه. حالا از بحث مقایسه که بگذریم میخوام نظرم رو در مورد دموی بازی بگم. گرافیک بازی خوبه ولی این به خاطر شب بودن و تاریک بودن محیطه وقتی تو دمو وارد مدرسه ميشه چون فضای کلاس پر نور بود گرافیک به شدت افت کرد اونایی که بازی کردن میدونن کجا رو ميگم. ولی گرافیک خوبی داره.نمره خوبی میگیره. ولی انتظار بالاتری داشتم. موسیقی و صداهای بازی به خاطر اینکه بازی در سبک ترسناک قرار داره باید خیلی بهتر بشه تا همین موسیقی های متن بازی به تنهایی شما رو بترسونه! داستان بازی رو چیزی نميدونم. جو بازی جو و فضا سازی خوبی داره حس ترس داره همه جای بازی فقط احساس میکنم بازی میخواد زور بزنه تا شما رو بترسونه چون فقط اوایل بازی کمی حس رعب آور داشت کمی که تو بازی پیش روی میکنید حس ترسی احساس نکردم جوری که از کنار اون آدما که ساتور و چاقو دستشون بود و میدویید دنبالت فرار نمیکردم و دکمه مربع رو میزنم تا بهش مشتی چیزی بزنم :)) خوب چون واقعا ترسناک نبودن خیلی و بازی داره زور میزنه ترسناک باشه البته شاید نسخه کامل بازی چیز ترسناک تری از آب در بیاد ولی جدا نترسوندش منو آنچنان. بازی داره مجبورتون میکنه زورکی باید فرار کنید بدون اینکه دفاعی چیزی از خودتون بکنید فقط فرار و قایم شدن.خوب بهتر بود چیزی دیگه ای اضافه میکردن اسلحه ای چیزی من از اینکه خشونت بیشتر داشته باشه بیشتر خوشم میاد تا اینکه فقط فرار کنیم زورکی به اجبار. ولی خوب این بازی هم چیز متفاوتی هست و به نظرم تا حدودی موفق هم هست. فقط تو گم پلی باید بگم یه چیزهایی کم داره بازی احساس میکنم و در مورد فضا سازی بازی هم ایرادی نميتونم بگیرم چون عالی بود. در کل اگه بازی در همین حد باشه نمره های خیلی خوبی نمیگیره شایدم بگیره و اگه نمره های خوبی گرفت بدونید به خاطر اینه که سبک متفاوتی داره شاید. من میخواستم بازی رو که در استور پلی 4 تخفیف خورده بود بخرم خوب شد نخريدم چون عیار بازی دستم اومد البته بازی جذابی هست انصافا کمی هم ترسناکه ولی واقعا این اون چیزی بود که میگفتین ترسناکه فلان؟ واقعا دمشون گرم که دمو میدن بیرون میفهمیم بازی چطوره! حالا یکی میاد میگه آقا نسخه 1 رو بازی نکردی چرا نظر میدی ارجاع میدمش به دو سه خط اول نظرم و اینکه با تریلر هایی هم که ازش دیده بودم فهمیده بودم مالی نیست تو ترس ولی خوب دلیل نميشه که بازی خوبی نباشه به نظر بازی بدی نمیاد جدا!

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
دوستان ببخشید تایپک را میارم بالا من خیلی گشتم تایپک اوت لست 1 را ندیدم
اوت لست 1 را دارم بازی میکنم میخواستم ببینم کلا بازیش چند ساعت هست

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
دوستان ببخشید تایپک را میارم بالا من خیلی گشتم تایپک اوت لست 1 را ندیدم
اوت لست 1 را دارم بازی میکنم میخواستم ببینم کلا بازیش چند ساعت هست
5 ساعت دیگه اخرش.یه DLC هم داره که اونم یه 3 ساعتی میشه

• Like
Reactions: trust n1

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
یعمی منکه مشکل قلبی دارم و تپش دارم و مشکل افتادگی دریچه میترال دارم و فیلم کینه رو روی دور تند دیدم،اینو بازی نکنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر