سرویس دانلود راحت بازی های ps4

شما از این سرویس استفاده خواهید کرد ؟

• بله

رای‌ها: 30 75.0%
  • خیر

رای‌ها: 10 25.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    40

shirazhaker

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3
سلام دوستان خسته نباشید
تیم ما در حال راه اندازی یک سرویس هست برای دانلود راحت بازی های ps4 اینجوری هست که شما لینک اویله بازی رو میدید خودش همه قسمت ها رو دانلود میکنه روی سرور ما و لینک های مستقیم به شما ارائه میدیم که راحت دانلود کنید
این مورد هم فقط برای بازی های جدید هست و بازی های قدیمی لینک هاشون در یک لیست قابل دسترس هست و شما نیاز به لینک اولیه ندارید
اپدیت هم اخرین اپدیت موجود رو به شما لینک میده و دیگه اشتباهی دانلود نمیکنید
برای این سرویس یک اینده در نظر گرفتیم که اگه استقبال بشه با شرکت های مثل شاتل قرار داد داریم میتونیم روی سرور های اونها دیتا ها رو قرار بدیم و با پروکسی کردین سرور های شاتل و کسانی که سرویس از شاتل دارن دیتا ها رو خیلی ارزان تر در اختیار داشته باشن
به این صورت که یک حق استفاده ماهیانه پرداخت میکنید و راحت بدونه احتساب گیگ روی پی اس 4 خودتون بازی رو دانلود میکنید و نیاز به رفتن و دیتا ریختن و دانلود روی پی سی نرم افزار هایی مثل psx نیست
حالا میخواستم بدونم به نظر شما این سرویس بدرد بخور هست و استفاده میکنید و اینکه امکانات خاصی مدنظرتون هست
دیتا ها هم به صورت لینک در سایت و هم پروکسی در کنسول قابل استفاده هست

shirazhaker

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3
دوستانی که خیر هم میزنن علت رو بگن که ما نقص های کار رو برطرف کنیم
درضمن اگه شرکت ها نخوان اختصاصی کار کنن میشه این سرویس رو روی بیشتر سرویس دهنده ها اجرا کردن حتی ایرانسل و همراه اول که خیلی سرعت های بالاتری میدن

• Like
Reactions: MO021

mehdipahlavi

کاربر سایت
May 31, 2014
94
به شخصه فکر نمی کنم واسه من استفاده ای داشته باشه!!
به هر حال وقتی لینک دانلود رو دارم برام فرقی نداره که از چه سروری بگیرم.
ولی استفاده از حق سرویس ماهانه مثل چیزی که شاتل لند الان داره واقعا کاربردی و مورد استفاده قرار می گیره.

• Like
Reactions: MO021

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
کلیات طرح که خیلی عالیه اما یه فاکتور مهم مشخص نشده . سرورها تا چه سرعتی به مشتری خروجی میدن . من همین الان با 3g همراه اول و یه طرح نامحدود شبانه تا سرعت 2.5 مگابایت بر ثانیه که حدودا 23 مگابیت سرعت محسوب میشه دیتا میگیرم . آیا سرورهای مد نظر شما میتونن فراتر از این سرعت برن

shirazhaker

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3
به شخصه فکر نمی کنم واسه من استفاده ای داشته باشه!!
به هر حال وقتی لینک دانلود رو دارم برام فرقی نداره که از چه سروری بگیرم.
ولی استفاده از حق سرویس ماهانه مثل چیزی که شاتل لند الان داره واقعا کاربردی و مورد استفاده قرار می گیره.
فرق این کار اینکه اول دیگه نیازی به در اوردن لینک ها نیست ما یک فکری هم کردیم دیگه نیاز به در اوردن لینک نیست و اتوماتیک میشه لینک ها رو گرفت
فرق این کار اینکه شما دیگه نیازی به psx ندارید
هزینه دیتا به شدت پایین میاد یک مبلیغی ماهیانه میدید بابت اشتراک
در تمام روز میتونید دانلود کنید نیاز به شبانه نیست با بالاترین سرعت ( در حال حاظر 2 م گ در ثانیه )
یک مورد ریجن ها هست که راحت همه ریجن ها در دست رس قرار میگیرن دیگه نگرانی بابت اپدیت اینا هم ندارید
من خودم ps باز هستم این مشکل خودم بوده خواستم در قالب یک سرویس ارائه کنم که دیگران هم راحت باشن ولی خوب باید بدونیم استقبال میشه یا نه
شما الان بابت 3 تا دیتا بازی مبلی حدود 30 تومن میدید به مغازه دار ها ولی با این کار در ماه راحت دیتای 20-30 تا بازی رو میتونید بگیرید بدونه نیاز به کار خاصی
مابازم بررسی میکنیم تشکر

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
مگه لینکهای سونی خودشون مستقیم نیستن؟
در ضمن واسه دانلود از این سرورهای شما مگه از ترافیکمون کم نمیشه؟

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
طرح خوبیه مخصوصا اگه با شاتل هماهنگ بشه که البته بعید میدونم به خاطر بخش گیم سرور اجازه این کار رو بده ... اگه بشه کاری کرد که با یه پروکسی دیتا از سرور شما روی PS4 دانلود بشه با همون سرعتی که توی خونه متصل هستیم به نت و نیازی به انتقال با PSX نباشه ، حتما استقبال می کنم

mehdipahlavi

کاربر سایت
May 31, 2014
94
برای استقبال لازم تبلیغات زیاد تا سایت تون شناخته بشه (بیشتر مغازه دار ها که نیاز بیشتری به دیتا و بروزرسانی دارن)
و این که برای بعد از راه اندازی سایت نمی شه تو زمان کم توقع بازدید زیادی رو داشت(ممکن ی سال هم زمان لازم باشه!!!)
بعدش کلا چنین کارایی ریسک هم دارن که ممکن مورد بازدید قرار نگیره(نمی شه متکی به ستفبال چند نفر محدود باشه).

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
اگر واقعا به psx نیازی نباشه و بشه با کنسول با نهایت سرعت دانلود کرد این طرح فوق العادست قطعا.
شاتل هم با سرویس و سرورهای شاتلندش که عالی در عالی میشه

• Like
Reactions: sadegh93

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
طرح خوبیه. انشالا که بتونید اجراش کنید و ما هم استفاده خواهیم کرد حتما. من الان شاتل دارم سایت شاتل لند زیاد دانلود می کنم. اگه این سرویس هم مثل بقیه قسمتهای سایت شاتل لند که با پرداخت اشتراک ماهیانه بشه دانلود کرد و از حجم اصلیمون کم نشه خیلی عالی میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر