PlayStation GTA V Online | PS4

با سلام خدمت شما دوستان بازیسنتری
این بخش رو زدم تا از این به بعد ، بحث های مربوط به آنلاین بازی GTA V در این تاپیک ادامه داده بشه . دوستان هم می تونند IDهای خودشون رو تو این تاپیک بنویسن و هم دیگر رو اد کنن تا موقعی که بازی منتشر شد ، بتونند تو آنلاین برن حال و حول :D

آخرین ویرایش:

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
دوست عزیز اونا اکانت هکی هستن که بحثشون جدا هست ، ایشون منظورش کد PS+ بود که تو اکانتش وارد کنه و فعال شه .

واسه اکانت هکی زیاد بوده ، اگه پلاس رو اکانت خودت میخوای که بتونی از بازیهای ماهانه ام استفاده کنی 198000 تومن هست ارزون ترین چیزی که دیدم ... خواستی سایتشو پیام کنم
پلاس با اکانت هکی میتونه رو کل کنسول فعال باشه فقط باید اکتیو باشه
البته هکیه و خطراتش

• Like
Reactions: Changed_Man 50

pouyasony

کاربر سایت
Dec 29, 2016
2
پلاس با اکانت هکی میتونه رو کل کنسول فعال باشه فقط باید اکتیو باشه
البته هکیه و خطراتش
تنها خطرش بن شدن اون اكانته كه تازه اگه وارد اكانت طرف نشي درصد بن شدنش خيلي كم ميشه.تو بدترين حالت اينه كه بعد از ٦ماه ديگه نميتونه استقاده كنه كه اونم باتوجه به قيمت پاييني كه داره ارزشش بالاست.

Sent from my iPhone using Tapatalk

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
تنها خطرش بن شدن اون اكانته كه تازه اگه وارد اكانت طرف نشي درصد بن شدنش خيلي كم ميشه.تو بدترين حالت اينه كه بعد از ٦ماه ديگه نميتونه استقاده كنه كه اونم باتوجه به قيمت پاييني كه داره ارزشش بالاست.

Sent from my iPhone using Tapatalk
اگه طرف خیلی پیگیر باشه بن میشیم

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
سلام دوستان الان نسخه ی فیزیکی بازی اکبند موجوده؟
دسته دوم قیمت به چه شکله قیمت؟!
سلام اکبند حدود 170 تا 190 هست
و دسته دوم از 120 تا 140 هست

دوستان کسی هست بازی کنه ؟ میخوام بدونم اگر ایرانی هست بازی رو بگیرم
ممنون میشم جواب بدید

دوستان تو همون اول بخش انلاین که میگه برو لباس بخر من موندم
وقتی وارد هر لباس فروشی میشم و میزنم که مرور کنه لباس های موجود رو هیچ اتفاقی نمیافته

Last edited by a moderator:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
سلام اکبند حدود 170 تا 190 هست
و دسته دوم از 120 تا 140 هست

دوستان کسی هست بازی کنه ؟ میخوام بدونم اگر ایرانی هست بازی رو بگیرم
ممنون میشم جواب بدید

دوستان تو همون اول بخش انلاین که میگه برو لباس بخر من موندم
وقتی وارد هر لباس فروشی میشم و میزنم که مرور کنه لباس های موجود رو هیچ اتفاقی نمیافته

من هستم ولی کم میام اتفاقا دنبال یه تازه کار مث خودم بودم ک هایستای اولو با هم بریم :D:D آیدیم تو امضا هست .

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
من هستم ولی کم میام اتفاقا دنبال یه تازه کار مث خودم بودم ک هایستای اولو با هم بریم :D:D آیدیم تو امضا هست .
پس ادد میکنم
اون مشکل لباس هم حل شد دوستان پینگ رفته بود بالا که اونطوری شده بود
اینم ایدی بنده : MrBig021

sina_lorenzo

کاربر سایت
Nov 21, 2014
61
نام
Sina
سلام دوستان.
معذرت می خوام که سوالمو اینجا مطرح می کنم(هر چی گشتم تاپیک GTA V) رو پیدا نکردم!!!!
توی GTA V یادم میاد با بازی با سهام قبل از آپدیت، میشد پول زیادی به جیب زد. الان یادم نمیاد و توی اینترنت هم سرچ کردم اما پیزی پیدا نکردم.
کسی یادش میاد؟

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
سلام دوستان.
معذرت می خوام که سوالمو اینجا مطرح می کنم(هر چی گشتم تاپیک GTA V) رو پیدا نکردم!!!!
توی GTA V یادم میاد با بازی با سهام قبل از آپدیت، میشد پول زیادی به جیب زد. الان یادم نمیاد و توی اینترنت هم سرچ کردم اما پیزی پیدا نکردم.
کسی یادش میاد؟

اگه اشتباه نکنم ماموریت های لستر رو میگی اینجوری بود که قبل از اینکه طرفو بکشی میری سهام شرکت رقیبش رو میخری بعدش گرون میشه ، فقط نکتش تو اینه که باید صبر کنی تا آخر بازی که پول کاراکتر هات زیاد بشه و تعداد سهامای خیلی بیشتری بتونی بخری ، بعد از انجام هرکدوم از ماموریت ها میری سهامارو میفروشی و پول خیلی خیلی زیادی به جیب میزنی ، راهنمای کامل IGN رو بخون برای اسم شرکت ها و ...

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
سلام دوستان من میخوام GTA V رو آنلاین باری کنم ولی هر دفعه این پیام میاد لطفا راهنمایی کنید ممنون
http://uupload.ir/files/cj4a_photo_2017-02-21_23-22-34.jpg
سلام
ببین سایت راک استار با کامپیوتر برات باز میشه ؟
برای من سایت راک استار و سوشال کلاب باز نمیشد برای همین
دقیقا ارور شما رو میداد ولی بعدش خود isp درست کرد مشکل رو و دیگه اروری هم نداد

• Like
Reactions: Michael 13

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر